Валенсія стала переможцем Єврокубка

Іспанська «Валенсія» розгромила «Альбу» в третьому матчі фінальної серії Єврокубка

© valenciabasket.com

Іспанська «Валенсія» на домашньому майданчику переграла берлінську «Альбу» в третьому матчі фінальної серії Єврокубка і завоювала трофей. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, в якій трохи сильнішими виявилися гості, яким вдалося піти на першу перерву з мінімальною перевагою в рахунку. Другий ігровий відрізок цілком залишився за господарями, і до великої перерви вони, зробивши ривок, вели в рахунку - 46:33.

Не особливо змінилася ситуація і в третій чверті - до її закінчення перевага іспанців досягло 19 очок. Заключний ігровий відрізок перетворився на формальність, в ньому сильніше також виявилися господарі паркету. Підсумковий рахунок матчу - 89:63.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі переможців став Метт Томас, який набрав 19 очков. В складі гостей 19 очок набрав Рокас Гедрайтіс.

Завдяки цій перемозі «Валенсія» завоювала путівку в Євролігу на наступний сезон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!