Барселона – Манчестер Юнайтед – 3:0. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Барселона – Манчестер Юнайтед – 3:0. Текстова трансляція
© ФК Барселона
У вівторок, 16 квітня, відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Барселона» приймає «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Барселоні на полі стадіону «Камп Ноу», початок – о 22:00 за київським часом.
 
У першому чвертьфінальному матчі іспанський клуб на «Олд Траффорд» переграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 1:0. Каталонці продовжують впевнено лідирувати в Ла Лізі, випереджаючи «Атлетіко» на 9 очок за 6 турів до фінішу. «МЮ» в Англійській Прем'єр-лізі набрав 64 очки і займає 5-е місце, на два очки відстаючи від зони ЛЧ.
 
У господарів поля точно не зіграє бразилець Рафінья через травму коліна, під питанням участь у грі Томаса Вермален (м'язова травма), Івана Ракитича (хвороба), Роберто (травма ікри). У манкуніанців дискваліфікований Люк Шоу за перебір жовтих карток, травмовані Антоніо Валенсія (м'язова травма), Андер Еррера (травма стегна), Ерік Байї (струс). Швидше за все, зможуть зіграти Неманья Матіч (м'язова травма) і Алексіс Санчес (травма коліна).
 
Обслуговувати матч в Барселоні буде 43-річний німецький арбітр Фелікс Брих, який також займається адвокатською діяльністю.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Барселона» – «Манчестер Юнайтед».
 
Див. також: «Барселона» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 17.04.2019 12:57
    0
    Лучший комплимент Лео сделал Папа римский, сказав "Месси великолепен, но... он не бог".
    anaytkuzmichev
      anaytkuzmichev, 17.04.2019 01:39
    0
    Скоро лето и вы хотите выглядеть рельефным, подтянутым и с прессом вместо пуза ? теперь это возможно всего за 7 дней да ещё ничего не делая (без диет и спорта)! Опробовал лично: пузо уходит само собой и проступают кубики уже через неделю и делать ничего не надо да и цена вопроса копеечная. Вот сами почитайте ---- http://most.tk/oprese
    Pavel
      Pavel, 17.04.2019 00:05
    +1
    зря меня минусуете этот матч был круче чем реал-аякс аякс возил .юве весь 2тайм и как красиво
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 17.04.2019 00:01
    +2
    Какое же слабое и убогое это МЮ. Снова играли грубо, судья карточки почему то не давал. Поздравляю Месси с 10 голом в этой лиге чемпионов и с 110 голом в лиге чемпионов за все время!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 23:46
    +1
    Больше всего мне жалко сэра Алекса Фергюсона...
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.04.2019 23:30
    +3
    viktor112007, 16.04.2019 22:26
    а хто це у нас вмер не народившись? ага, це інтрига.
    а ще мінусили мене після першого матчу, казали що в МЮ великі шанси чпокнути Барсу на Ноу Камп. я тоді казав, що шансів навіть менше нуля. от і маєте. пішов я дивитись далі Аякс, тут вже все зрозуміло. хоча думаю, Лео ще має забити
    Это вообще не адекватом нужно быть что бы верить в проход мю. По хорошему их еще должны ПСЖ прижать но они начали дурака валять !
    Maradona
    online
      Maradona, 16.04.2019 23:23
    +2
    Найголовніше, що взагалі без напряга.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 22:59
    +4
    Судья очень странно судит. На 36 минуте Погба 3 раза подряд сзади бьет игрока Барселоны Артура по ногам, судья не дает карточку, такого еще не видел. В конце первого тайма явно толкают в спину Альбу, перед штрафной МЮ, свисток молчит.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 16.04.2019 22:51
    +2
    Погба - ноль, накой его вообще в команде держать? Чтобы дважды в год изумительно сыграл?
    Pavel
      Pavel, 16.04.2019 22:51
    -4
    перекл.ючайтесь на .юве-аякс там интересней
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 22:44
    +7
    Ждем третий гол Месси!
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.04.2019 22:43
    +5
    Тут без интириги, все уже ясно
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 16.04.2019 22:33
    +8
    Месси МЮ 2:0
    infreader
      infreader, 16.04.2019 22:28
    0
    UKRAINE FAN, 16.04.2019 22:22
    Сначала сыграл в мяч! Не пенальти!
    Але він не позбавив гравця м"яча. Тобто якби він не збив Івана, то той би заволодів м"ячем. Якби він тим дотиком вибив на кутовий і збив гравця то був би чистий момент
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 22:28
    +7
    Говорят Де Хеа забить невозможно. Когда бьет такой мастер как Месси, никакой Де Хеа не спасет
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:26
    +5
    а хто це у нас вмер не народившись? ага, це інтрига.
    а ще мінусили мене після першого матчу, казали що в МЮ великі шанси чпокнути Барсу на Ноу Камп. я тоді казав, що шансів навіть менше нуля. от і маєте. пішов я дивитись далі Аякс, тут вже все зрозуміло. хоча думаю, Лео ще має забити
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 22:26
    +3
    Барса возит МЮ. Закономерно. . Я еще после первой игры говорил что МЮ ничего не светит в ответке
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:24
    +5
    1 гол Мессі - бомба. як він це робить - хз. пробив не сильно, але дістати було нереально.
    ну а 2 гол то само собою помилка Де Хеа. хоча вважаю саме нього одним із кращих воротарів світу
    Олександр Фурів
      Олександр Фурів, 16.04.2019 22:24
    +2
    Другий гол не те щоб Мессі заслуга це де хеа собі забив, лєо слабо вдарив але пофвг
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.04.2019 22:23
    +1
    Есть футбольная карма. Не поставил чистый пенальти, но и не свистнул возможный фол Коутиньо. И де Хеа отдельная благодарность.
    Олександр Фурів
      Олександр Фурів, 16.04.2019 22:18
    +9
    Мессі, Мессі, Мессі !!!!
    Fredee
      Fredee, 16.04.2019 22:16
    +9
    Ибо это Месси!!!
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 16.04.2019 22:33
    +8
    Месси МЮ 2:0
    Fredee
      Fredee, 16.04.2019 22:20
    +8
    Ибо Месси, ИГРОК с большой буквы!
    Дубль есть!!!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 22:44
    +7
    Ждем третий гол Месси!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 22:28
    +7
    Говорят Де Хеа забить невозможно. Когда бьет такой мастер как Месси, никакой Де Хеа не спасет
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.04.2019 22:43
    +5
    Тут без интириги, все уже ясно
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:26
    +5
    а хто це у нас вмер не народившись? ага, це інтрига.
    а ще мінусили мене після першого матчу, казали що в МЮ великі шанси чпокнути Барсу на Ноу Камп. я тоді казав, що шансів навіть менше нуля. от і маєте. пішов я дивитись далі Аякс, тут вже все зрозуміло. хоча думаю, Лео ще має забити
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:24
    +5
    1 гол Мессі - бомба. як він це робить - хз. пробив не сильно, але дістати було нереально.
    ну а 2 гол то само собою помилка Де Хеа. хоча вважаю саме нього одним із кращих воротарів світу
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 21:52
    +5
    Класс Барселоны, намного выше от МЮ.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 22:59
    +4
    Судья очень странно судит. На 36 минуте Погба 3 раза подряд сзади бьет игрока Барселоны Артура по ногам, судья не дает карточку, такого еще не видел. В конце первого тайма явно толкают в спину Альбу, перед штрафной МЮ, свисток молчит.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.04.2019 23:30
    +3
    viktor112007, 16.04.2019 22:26
    а хто це у нас вмер не народившись? ага, це інтрига.
    а ще мінусили мене після першого матчу, казали що в МЮ великі шанси чпокнути Барсу на Ноу Камп. я тоді казав, що шансів навіть менше нуля. от і маєте. пішов я дивитись далі Аякс, тут вже все зрозуміло. хоча думаю, Лео ще має забити
    Это вообще не адекватом нужно быть что бы верить в проход мю. По хорошему их еще должны ПСЖ прижать но они начали дурака валять !
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 22:26
    +3
    Барса возит МЮ. Закономерно. . Я еще после первой игры говорил что МЮ ничего не светит в ответке
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.04.2019 22:19
    +3
    Не поможет МЮ и судья, класс слишком разный.
    vismut58
      vismut58, 16.04.2019 22:17
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    VAR - чемпион! Не дал запороть игру
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 17.04.2019 00:01
    +2
    Какое же слабое и убогое это МЮ. Снова играли грубо, судья карточки почему то не давал. Поздравляю Месси с 10 голом в этой лиге чемпионов и с 110 голом в лиге чемпионов за все время!
    Maradona
    online
      Maradona, 16.04.2019 23:23
    +2
    Найголовніше, що взагалі без напряга.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 16.04.2019 22:51
    +2
    Погба - ноль, накой его вообще в команде держать? Чтобы дважды в год изумительно сыграл?
    Олександр Фурів
      Олександр Фурів, 16.04.2019 22:24
    +2
    Другий гол не те щоб Мессі заслуга це де хеа собі забив, лєо слабо вдарив але пофвг
    Pavel