Барселона – Манчестер Юнайтед – 3:0. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

25647
25
ФК Барселона
У вівторок, 16 квітня, відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Барселона» приймає «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Барселоні на полі стадіону «Камп Ноу», початок – о 22:00 за київським часом.
У першому чвертьфінальному матчі іспанський клуб на «Олд Траффорд» переграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 1:0. Каталонці продовжують впевнено лідирувати в Ла Лізі, випереджаючи «Атлетіко» на 9 очок за 6 турів до фінішу. «МЮ» в Англійській Прем'єр-лізі набрав 64 очки і займає 5-е місце, на два очки відстаючи від зони ЛЧ.
У господарів поля точно не зіграє бразилець Рафінья через травму коліна, під питанням участь у грі Томаса Вермален (м'язова травма), Івана Ракитича (хвороба), Роберто (травма ікри). У манкуніанців дискваліфікований Люк Шоу за перебір жовтих карток, травмовані Антоніо Валенсія (м'язова травма), Андер Еррера (травма стегна), Ерік Байї (струс). Швидше за все, зможуть зіграти Неманья Матіч (м'язова травма) і Алексіс Санчес (травма коліна).
Обслуговувати матч в Барселоні буде 43-річний німецький арбітр Фелікс Брих, який також займається адвокатською діяльністю.
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Барселона» – «Манчестер Юнайтед».
Див. також: «Барселона» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів