|
1607
0

Сержіу КОНСЕЙСАУ: «Це ще не кінець»

Наставник «Порту» вважає, що у його команди ще є шанс на перемогу над «Ліверпулем»

ФК Порту. Сержіу Консейсау
Головний тренер «Порту» Сержіу Консейсау поділився враженнями від поразки від «Ліверпуля» (0:2) в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

«Ми пройшли тільки половину шляху. У нас буде 90 хвилин на «Драгау», де ми зробимо все, щоб перевернути хід поєдинку і постаратися пройти далі.

Ми добре почали цю зустріч. Перший гол був випадковістю, а другий виник після індивідуальної помилки. Легкість, з якою вони забили нам другий м'яч, не є чимось буденним для «Порту».

У нас був хороший шанс забити після перших 30 хвилин гри. Другий тайм ми провели краще, створили як мінімум одну-дві хороших ситуації біля їхніх воріт.

Будинки нам необхідний повний «Драгау», тому що це ще не кінець», - сказав Консейсау.