Тоттенхем – Манчестер Сіті – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

16192
15
twitter.com/mancity

У вівторок, 9-го квітня, відбудеться перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Тоттенхем» прийматиме «Манчестер Сіті». Матч пройде в Лондоні на «Тоттенхем Хотспур Стедіум», початок о 22:00 за київським часом.

Команда Хосепа Гвардіоли останні два місяці штампувала виключно перемоги в Англійській Прем'єр-лізі, продовжуючи вести боротьбу за чемпіонський титул. Різниця забитих і пропущених «містянами» голів за цей період вражає (20:2). А ось «Тоттенхем» тільки в минулий уїк-енд зумів перервати свою п'ятиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті. У квітні суперники будуть тричі протистояти один одному: після боїв за путівку в півфінал Ліги чемпіонів команди зустрінуться в поєдинку другого кола англійської першості.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Тоттенхем» – «Манчестер Сіті». За перебігом зустрічі можна слідкувати за цим посиланням.