Едді ХІРН: «У Кличка ніколи не було гідних суперників»

Промоутер впевнений, що Володимир Кличко хоче повернутися

Едді ХІРН: «У Кличка ніколи не було гідних суперників»
© instagram.com/klitschko

Відомий британський промоутер Едді Хірн прокоментував можливе повернення Володимира Кличка в бокс:

«Я думаю, що спокуса повернутися дуже велика, так як він бачить, яким яскравим став надважкий дивізіон. Одна з проблем Кличко полягає в тому, що у нього ніколи не було гідних суперників.

Тепер вони є, і я впевнений, що Володимир кожен день відчуває бажання повернутися. Відбудеться це чи ні, покаже час».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Boxingnews

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yasher
      Yasher, 30.03.2019 19:32
    0
    Поветкина, скорее. Корягу его и насморк...
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 30.03.2019 19:01
    +2
    spaceDJ, 30.03.2019 17:43
    Были и достойные,были и сильные.Просто братья их виртуозно обходили стороной.
    Имеешь ввиду Колямбу или Льюис-2?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.03.2019 18:24
    +7
    Хватит страдать фигней. Клички отдубасили весь хэвивейт. Просто Клички на пике формы на две головы были выше любого из соперников.
    spaceDJ
      spaceDJ, 30.03.2019 17:43
    -6
    Были и достойные,были и сильные.Просто братья их виртуозно обходили стороной.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 30.03.2019 16:09
    +2
    Сильных соперников было много, не было только хороших соперников таких же габаритов.
    Но возвращаться все равно не стоит без великого тренера, которого, к сожалению, не вернуть.
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 30.03.2019 15:25
    -4
    Vel Azazelo, 30.03.2019 15:17
    Господи, как надоели эти посылы на возврат Кличко. Просто жевание соплей. Куда может вернуться, человек в возрасте, без постянной тренировочной нагрузки? Разве, что в морг.
    Бабло не пахнет. Вернётся и опять получит по сопатке.
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 30.03.2019 15:17
    0
    Господи, как надоели эти посылы на возврат Кличко. Просто жевание соплей. Куда может вернуться, человек в возрасте, без постянной тренировочной нагрузки? Разве, что в морг.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.03.2019 18:24
    +7
    Хватит страдать фигней. Клички отдубасили весь хэвивейт. Просто Клички на пике формы на две головы были выше любого из соперников.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 30.03.2019 19:01
    +2
    spaceDJ, 30.03.2019 17:43
    Были и достойные,были и сильные.Просто братья их виртуозно обходили стороной.
    Имеешь ввиду Колямбу или Льюис-2?
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 30.03.2019 16:09
    +2
    Сильных соперников было много, не было только хороших соперников таких же габаритов.
    Но возвращаться все равно не стоит без великого тренера, которого, к сожалению, не вернуть.
    Yasher
      Yasher, 30.03.2019 19:32
    0
    Поветкина, скорее. Корягу его и насморк...
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 30.03.2019 15:17
    0
    Господи, как надоели эти посылы на возврат Кличко. Просто жевание соплей. Куда может вернуться, человек в возрасте, без постянной тренировочной нагрузки? Разве, что в морг.