Фернанду САНТУШ: «Ми обіграємо Україну на виїзді»

Наставник збірної Португалії впевнений, що його команді під силу виграти шість матчів відбору

Фернанду САНТУШ: «Ми обіграємо Україну на виїзді»
© fpf.pt. Фернанду Сантуш
Головний тренер збірної Португалії з футболу Фернанду Сантуш прокоментував стан справ у відбірковій групі В після двох перших матчів.
 
«Ситуація не найкраща, як ви самі бачите — у нас всього два очки. Але наша команда талановита, класна і мужня. Ми віримо, що виграємо наступні шість матчів, в тому числі і виїзні проти України і Сербії», — вважає Сантуш.
 
У першому матчі Португалія зіграла внічию з Україною (0:0), у другому — розійшлася миром з Сербією (1:1).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Maks Usenko
      Maks Usenko, 26.03.2019 12:55
    0
    А ху ху не хо хо...?
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 26.03.2019 11:40
    +4
    Да не сцы ты, Португалия через Лигу Наций может пройти!
    Олександр Витвицький
      Олександр Витвицький, 26.03.2019 10:50
    +7
    триндіти не мішки носити. не думаю , що в Україні наші будуть грати першим номером. малюнок буде той самий. головне щоб фарт Шевченка не покинув
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 26.03.2019 10:22
    +13
    Ртом .
    Вас ещё Люксы дома хлопнут
    Magic Rush
      Magic Rush, 26.03.2019 10:21
    0
    Леха Аксютенко, 26.03.2019 10:02
    Займет Португалия 3-е место и закончиться карьера Сантуша в сборной. Думаю Роналду тоже.
    тебе вредно думать
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 10:20
    0
    Название как всегда вызывающее и самоуверенное. В тексте чел просто выразил надежду))
    Yasher
      Yasher, 26.03.2019 10:08
    +5
    "Я вас победю! То есть побежду..."
    Silverland88
      Silverland88, 26.03.2019 10:06
    +6
    Прикол в том что эти же слова Сантуш говорил и перед матчей с Украиной, и перед матчем с Сербией. Но он видимо не в курсах что мяч круглый и часто на поле все решает фарт, а не клас. Как сказал вчера Роналдо:"Эсли мяч не хочет идти в сетку то он и не зайдёт". Чистая правда. В футболе далеко не все зависит от тренеров и футболистов.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 26.03.2019 10:02
    +1
    Займет Португалия 3-е место и закончиться карьера Сантуша в сборной. Думаю Роналду тоже.
    svetlog
      svetlog, 26.03.2019 10:00
    +7
    А ведь и вправду, победят... когда их поджимает ситуация, они умеют из нее выбираться,. Опыт предыдущих отборов это подтверждает... при том, неоднократно...
    Саня Бах
      Саня Бах, 26.03.2019 09:49
    -3
    Куй то правда...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.03.2019 09:43
    +5
    Ага ти вже був впевнений в перемогах у домашніх матчах. Так тримати і надалі. П
    Бажаю тобі побільше такої "впевненості". І ще спробуй перемогти Люксембург у них вдома - будь впевненим як Франція під час попереднього відбіркового цмклу...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.03.2019 09:43
    +5
    Ага ти вже був впевнений в перемогах у домашніх матчах. Так тримати і надалі. П
    Бажаю тобі побільше такої "впевненості". І ще спробуй перемогти Люксембург у них вдома - будь впевненим як Франція під час попереднього відбіркового цмклу...
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 26.03.2019 09:25
    +10
    ой, все..
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 26.03.2019 10:22
    +13
    Ртом .
    Вас ещё Люксы дома хлопнут
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 26.03.2019 09:25
    +10
    ой, все..
    Олександр Витвицький
      Олександр Витвицький, 26.03.2019 10:50
    +7
    триндіти не мішки носити. не думаю , що в Україні наші будуть грати першим номером. малюнок буде той самий. головне щоб фарт Шевченка не покинув
    svetlog
      svetlog, 26.03.2019 10:00
    +7
    А ведь и вправду, победят... когда их поджимает ситуация, они умеют из нее выбираться,. Опыт предыдущих отборов это подтверждает... при том, неоднократно...
    Silverland88
      Silverland88, 26.03.2019 10:06
    +6
    Прикол в том что эти же слова Сантуш говорил и перед матчей с Украиной, и перед матчем с Сербией. Но он видимо не в курсах что мяч круглый и часто на поле все решает фарт, а не клас. Как сказал вчера Роналдо:"Эсли мяч не хочет идти в сетку то он и не зайдёт". Чистая правда. В футболе далеко не все зависит от тренеров и футболистов.
    Yasher
      Yasher, 26.03.2019 10:08
    +5
    "Я вас победю! То есть побежду..."
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.03.2019 09:43
    +5
    Ага ти вже був впевнений в перемогах у домашніх матчах. Так тримати і надалі. П
    Бажаю тобі побільше такої "впевненості". І ще спробуй перемогти Люксембург у них вдома - будь впевненим як Франція під час попереднього відбіркового цмклу...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.03.2019 09:43
    +5
    Ага ти вже був впевнений в перемогах у домашніх матчах. Так тримати і надалі. П
    Бажаю тобі побільше такої "впевненості". І ще спробуй перемогти Люксембург у них вдома - будь впевненим як Франція під час попереднього відбіркового цмклу...
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 26.03.2019 11:40
    +4
    Да не сцы ты, Португалия через Лигу Наций может пройти!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 26.03.2019 10:02
    +1
    Займет Португалия 3-е место и закончиться карьера Сантуша в сборной. Думаю Роналду тоже.
    Maks Usenko
      Maks Usenko, 26.03.2019 12:55
    0
    А ху ху не хо хо...?
    Magic Rush
      Magic Rush, 26.03.2019 10:21
    0
    Леха Аксютенко, 26.03.2019 10:02
    Займет Португалия 3-е место и закончиться карьера Сантуша в сборной. Думаю Роналду тоже.
    тебе вредно думать
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 10:20
    0
    Название как всегда вызывающее и самоуверенное. В тексте чел просто выразил надежду))