Київське Динамо зіграло внічию товариський матч проти Полісся

Гол у киян забив бразильський захисник, який знаходиться на перегляді

9694
19
Кадр з трансляції
На навчально-тренувальній базі в Конча-Заспі київське «Динамо» зіграло внічию товариський матч проти житомирського «Полісся», команди Другої ліги, з рахунком 1:1.

Через виклик багатьох гравців в різні збірні, біло-блакитні проводили гру експериментальним складом за участю молодих гравців. На 43-й хвилині рахунок для киян відкрив бразильський захисник, який знаходиться на перегляді. А відквитав м'яч Олександр Логінов на 75-й хвилині.

Товариський матч.

Конча-Заспа. УТБ «Динамо».

«Динамо Київ»  «Полісся» Житомир  1:1

Голи: гравець на перегляді, 43 – Олександр Логінов, 75.

Стартовий склад «Динамо» К: Бущан, Дмитрук, Петрусенко, гравець на перегляді (U-19), Сідклей, Че Че, Шепелев, Андрієвський, Гармаш, Буено, Шпирка.