ВІДЕО ДНЯ. Аргентинські фанати зірвали поєдинок Кубка країни

Одному з пожежних дісталося зливним бачком

3398
2

Аргентинські фанати зірвали матч першого раунду Кубка країни між клубами «Н'юеллс Олд Бойс» і «Вілья Мітре».

По ходу матчу «Н'юеллс» поступався своєму опоненту з рахунком 1:2. Фанати скандували образи на адресу своєї команди, а вже в доданий до другого тайму час стали проявляти неприкриту агресію.

Суддя був змушений призупинити матч, і на поле вийшли пожежні, які за допомогою брандспойту спробували заспокоїти уболівальників. При цьому в одного з пожежників влучили пластиковим зливним бачком, відірваним від унітазу стадіонного туалету.

Арбітр зустрічі, бачачи, що пристрасті продовжують кипіти, перервав гру і відвів команди в роздягальні.

«Н'юеллс» отримав технічну поразку, а «Вілья Мітре» вийшов до другого раунду Кубка.