Холменколлен-2019. Підручний посів 19 місце в мас-старті

Український біатлоніст не закрив одну мішень в останній гонці сезону

7748
14
biathlon.com.ua. Дмитро Підручний
Завершився дев'ятий етап Кубка світу і сезон 2018/19 чоловічою гонкою з масовим стартом, де Україну представляв лише Дмитро Підручний. Наш капітан допустив тільки один промах на 20 мішенях, однак на лижні був дуже повільним і фінішував 19-м.

Головною інтригою гонки була доля останнього Малого кришталевого глобуса, на завоювання якого мали рівні шанси Йоханнес Бьо і Кантен Фійон Майє. Проте, інтрига ця тривала не довго, француз не міг скласти конкуренцію ні на лижні, ні на рубежах. Бьо-молодший закрив усі мішені і оформив золотий хет-трик. Цього разу 25-річний норвежець фінішував не тільки з прапором, а й в шапці вікінга!

Крім кращого біатлоніста сезону 2018/19 місця на п'єдесталі пошани за підсумками мас-старту зайняли два представники Німеччини: Арнд Пайффер з чистою стрільбою в активі посів друге місце, а Бенедикт Долль зміг фінішувати третім після двох незакритих мішеней.