Жюліан Алафіліпп виграв велогонку Мілан – Сан-Ремо

Дивіться відеоогляд ключових фрагментів гонки

2149
0
LaPresse. Лідери перегонів Алафіліпп і Саган
26-річний французький гонщик команди Deceuninck–Quick Step Жюліан Алафіліпп став переможцем 110-ї італійської класичної велогонки Мілан  Сан-Ремо.

Він атакував за 6,5 км до фінішу, і утворилася група лідерів, до якої також увійшли Петер Саган (Bora-Hansgrohe), Міхал Квятковські (Sky), Маттео Трентін (Mitchelton-Scott), Алехандро Вальверде (Movistar), Ваут ван Арт (Jumbo-Visma), Олівер Насен (AG2R La Mondiale), Матей Мохоріч і Вінченцо Нібалі (Bahrain-Merida), Саймон Кларк (EF Education First) і Том Дюмулен (Sunweb).

Лідируюча група з 11 гонщиків розіграла спринт. Алафіліпп знову атакував і не дав себе обійти, здобувши першу в кар'єрі перемогу на класичній гонці, що входить в список п'яти Монументів велоспорту. 28-річний бельгійський гонщик команди AG2R La Mondiale Олівер Насен фінішував другим, а переможець цієї гонки 2017 року Міхал Квятковські замкнув трійку призерів.