Холменколлен-2019. Кузьміна зробила золотий дубль, вигравши персьют

Словацька біатлоністка закрила всі 20 мішеней і виграла гонку переслідування слідом за спринтом

© Український біатлон. Анастасія Кузьміна
Просто фантастично виступила в гонці переслідування Анастасія Кузьміна! Словацька біатлоністка стартувала першою завдяки перемозі в спринті, закрила всі 20 мішеней і тим самим не дала нікому навіть на мить наблизитися до себе. Найближчій суперниці, німкені Деніз Херрманн вона явно не особливо напружуючись привезла хвилину і 42 секунди – більш ніж комфортний гандикап.

Ривок з 17-го місця в трійку призерів вдався шведці Ханні Еберг, яка єдиний промах допустила на заключній стрільбі. Лідер загального заліку Кубка світу Доротея Вірер зайняла 12-е місце і відклала питання завоювання Великого кришталевого глобуса на мас-старт.

Українські біатлоністки не показали високих результатів. Кращою знову стала Віта Семеренко, у неї 30-е місце. Валя Семеренко фінішувала 36-ю, Анастасія Меркушина замкнула топ-50, а Яну Бондар Кузьміна закрила на коло.

Гонкою переслідування для підопічних Андрія Прокуніна завершився сезон 2018/19. Українки не зуміли кваліфікуватися в мас-старт.