ВІДЕО. Шість років тому збірна України обіграла Польщу у Варшаві

Команда Михайла Фоменка здобула одну з найбільш упевнених виїзних перемог в історії

ВІДЕО. Шість років тому збірна України обіграла Польщу у Варшаві
© ФФУ. Роман Зозуля
Двадцять другого березня 2013 року збірна України виграла виїзний поєдинок відбору до ЧС 2014 у команди Польщі (3: 1).
 
Хлопці Михайла Фоменка здобули в тому циклі першу перемогу, після чого до останнього боролися за перше місце в групі, яке в підсумку дісталося англійцям. А далі були знамениті матчі плей-офф проти Франції, але це вже зовсім інша історія.
 
Польща - Україна - 1:3
Голи: Лукаш Піщек, 18 - Андрій Ярмоленко, 2, Олег Гусєв, 7, Роман Зозуля, 45
 
Польща: Артур Боруц, Лукаш Піщек, Марцин Василевський, Себастьян Беніш, Гжегож Крихов'як, Каміл Глік, Даніель Лукасик, (Людовик Обраняк, '59), Якуб Блащиковські, Радослав Маєвський, (Лукаш Теодорчик, '76), Роберт Левандовскі, Мацей Рибусь , (Якуб Косецький, '46)
Україна: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, (Анатолій Тимощук, '60), Олег Гусєв, (Микола Морозюк, '93), Денис Гармаш, (Роман Безус, '92), Руслан Ротань, Андрій Ярмоленко, Роман Зозуля
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    serb1983
      serb1983, 16.06.2019 20:47
    0
    Когда то Коноплянка был лучшим
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 22.03.2019 20:30
    +1
    Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 22.03.2019 20:29
    0
    Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!
    savigo
      savigo, 22.03.2019 19:30
    +1
    poltavaonelove, 22.03.2019 18:59
    Спасибо кацапам хоть за видео. у нас с этим туговато.
    и с комментаторами такими как у них совсем туго
    Yuriy Bugayov
      Yuriy Bugayov, 22.03.2019 19:17
    -1
    Матчі збірної України 22-го числа:
    3 матчі - 3 перемоги
    22.08.2007. Україна 2-1 Узбекистан;
    22.03.2013. Польща 1-3 Україна;
    22.04.2014. Україна 2-1 Нігер.
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 22.03.2019 18:59
    +6
    Спасибо кацапам хоть за видео. у нас с этим туговато.
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    +1
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 22.03.2019 18:43
    +9
    Уже 6 лет прошло...Как будто это было вчера. Как же быстро летит время...
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 22.03.2019 18:43
    +9
    Уже 6 лет прошло...Как будто это было вчера. Как же быстро летит время...
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 22.03.2019 18:59
    +6
    Спасибо кацапам хоть за видео. у нас с этим туговато.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 22.03.2019 20:30
    +1
    Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!
    savigo
      savigo, 22.03.2019 19:30
    +1
    poltavaonelove, 22.03.2019 18:59
    Спасибо кацапам хоть за видео. у нас с этим туговато.
    и с комментаторами такими как у них совсем туго
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    +1
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!
    serb1983
      serb1983, 16.06.2019 20:47
    0
    Когда то Коноплянка был лучшим
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 22.03.2019 20:29
    0
    Звичайно Я, 22.03.2019 18:44
    рівно 6 років назад я писав ,що взуємо поляків,а сьогодні пишу ,що взуємо португальців..!!!