Плотницький і Монца перемогли в першому фінальному матчі Кубка Виклику

У важкому п'ятисетовому протистоянні італійський клуб зломив опір «Бєлогор'я»

2103
0
CEV
В італійському місті Монца відбувся перший фінальний матч чоловічого Кубка Виклику сезону 2018-2019 років. Місцева команда «Веро Воллей» (багато її називають просто «Монца»), за яку виступає вихованець харківського волейболу Олег Плотницький (на фото зліва №17), приймала російський «Бєлогор'є» із Бєлгорода. Відразу треба сказати, що українець був кращим на майданчику у складі господарів, набравши 27 очок. Причому Плотницький здорово грав як в атаці, так і в захисті, вдало подавав і своїм прикладом заводив партнерів. Саме він вніс помітний вклад у перемогу італійської команди.

В цілому гра вийшла дуже наполегливою, цікавою і тривала майже три години. У першій партії суперники довго не хотіли поступатися один одному - з рахунком 29:27 виграли господарі майданчика. У другій партії перемогли гості 22:25 а третій знову італійці 25:23.

А ось четвертий сет тривав в цілому 43 хвилини. Італійські волейболісти вели 24:22, маючи два матчбола. Бєлгородці зусиллями сербського легіонера Неманьї Петрича зуміли відігратися, а потім і вийшли вперед 24:25. А далі почалася гра нервів, вдалих і невдалих атак, помилок і лише з рахунком 32:34 виграло «Бєлогор'є».

На тай-брейку «Веро Воллей» все-таки зумів дотиснути суперників і переміг 15:12.