УХЛ. Донбас переграв Білий Барс і повів в серії 3:1

У матчі команди заробили 109 штрафних хвилин

1622
0
УХЛ
У Білій Церкві відбувся четвертий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги, в якому зустрічалися місцевий «Білий Барс» і «Донбас».

Донеччани, поступившись в попередньому матчі на фінальних секундах, відразу ж пішли в атаку. На 11-й хвилині рахунок відкрив Володимир Романенко, перегравши Кирила Кучера. Однак через 7 хвилин цифри на табло стали рівними, і знову завдяки Володимиру Романенко - той підставив ключку під кидок Владислава Куцевича, відправивши шайбу в свої ворота.

На початку другого періоду донеччани вийшли вперед після голу Тиграна Манукяна. Після цього пристрасті на льоду закипіли, і лави штрафників не встигали спорожніти. Сумарно, за 15 хвилин команди заробили 14 малих, один великий, 2 дисциплінарних і 2 дисциплінарних до кінця гри штрафу. За цей час «Донбас» і «Білий Барс» обмінялися голами: спочатку Тигран Манукян оформив дубль, після чого Денис Бородай скоротив відставання своєї команди.

На перших хвилинах третього періоду на шайбу Дмитра Ігнатенка «барси» відповіли точним кидком Павла Тарана. Мінімальна перевага гостей збереглося до фінальної сирени - незважаючи на можливість зіграти в форматі 6х4 на останніх секунд, зрівняти рахунок «барсам» не вдалося.

Перемога «Донбасу» 4: 3, і шестиразовий чемпіон України повів у серії 3: 1. Наступний матч «Донбас» і «Білий Барс» зіграють в Дружківці 22 березня. Початок зустрічі о 18:30.

«Білий Барс» - «Донбас» 3: 4 (1:1; 1:2; 1:1)

Шайби: 0: 1 Романенко (Коренчук, Лялька - більш.), 10:17. 1: 1 Куцевич - більш., 17:15. 1: 2 Манукян (Ігнатенко, Захаров), 22:01. 1: 3 Манукян (Гончаров, Захаров - більш.), 28:20. 2: 3 Бородай (Ружников, Панченко), 32:37. 2: 4 Ігнатенко (Захаров, Костиков), 41:18. 3: 4 Таран (Куцевич - більш.), 42:08.

«Білий Барс»: Кучер (Качула); Васильєв - Таран (К), Логачов - Ядловський (А), Гребеник - Грицюк, Гриценко; Панов - Куцевич (А) - Лісників, Панченко - Ружников - Бородай, Дурдієв - Качан - Арабов, Ромахін.

«Донбас»: Дьяченко (Костенко); Сильницький - Романенко, Ігнатенко - Гончаров, Жовнір - Григор'єв, Александров - Мартинюк; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Манукян - Захаров (К) - Костиков, Пуголовкін - Карпенко - Никифоров, Мостовий - Воронін - Денискин.

(1)

Стала відома точна сума, за яку Перес готовий продати Луніна
Футбол | 24 квітня 2024, 07:01 8

За останніми чутками, Андрій не погодився на продовження контракту та може залишити клуб

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча