Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК РБ Лейпциг (Німеччина) 2026

РБ Лейпциг

РБ Лейпциг

Форма В П П В П
Країна Німеччина
Тренер Мартін Демічеліс
(176)
Новини
Готують вигідний контракт. Два клуби Бундесліги хочуть підписати Миколенка
Німеччина | 17 грудня 2025, 15:41 1

Український захисник користується попитом у Німеччині

Рекорд за рекордом: Баварія переписує історію Бундесліги
Німеччина | 15 грудня 2025, 01:19

Неймовірна результативність підопічних Компані

Лейпциг хоче 100 мільйонів. Топклуби націлились на таланта німецького клубу
Англія | 13 грудня 2025, 13:45

Ян Діоманде може перебратися до АПЛ

На радість Баварії. РБ Лейпциг втратив очки, поступившись вперше за місяць
Німеччина | 12 грудня 2025, 23:24

«Уніон» Берлін зупинив «биків»

Уніон Берлін – РБ Лейпциг. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Німеччини
Німеччина | 12 грудня 2025, 20:19

Поєдинок відбудеться 12 грудня о 21:30 за Києвом

Лише 17 команд забили в ЛЧ більше Холанда з часу його першого голу
Ліга чемпіонів | 11 грудня 2025, 11:41

Норвезький нападник продовжує свої феноменальні виступи в найпрестижнішому турнірі Європи

Тенісний рахунок. В матчі РБ Лейпцига та Айнтрахта стався справжній розгром
Німеччина | 06 грудня 2025, 21:28

«Бики» розбили суперника з рахунком 6:0

РБ Лейпциг – Айнтрахт. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Німеччини
Німеччина | 06 грудня 2025, 16:12

Матч відбудеться 6 грудня о 19:30 за Києвом

До Мессі та Ко. Відомий нападник веде переговори з Інтер Маямі
Major League Soccer | 05 грудня 2025, 11:54

Тімо Вернер може продовжити кар'єру в MLS

Реванш Леверкузена. Баєр у 1/8 фіналу Кубка Німеччини вибив Боруссію Д
Кубок Німеччини | 02 грудня 2025, 23:57 1

Байєр здолав суперників 1:0, 2 грудня далі також вийшли Санкт-Паулі, Герта та РБ Лейпциг

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.