Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Буде-Глімт (Норвегія) 2026

Буде-Глімт

Буде-Глімт

Форма В В П В П
Країна Норвегія
Тренер Х'єтіль Кнутсен
(121)
Новини
«Це ганьба»: емоційна заява Голанда після поразки Ман Сіті
Ліга чемпіонів | 21 січня 2026, 01:12

Ерлінг вибачився перед фанатами

Буде-Глімт – Ман Сіті – 3:1. Гучна сенсація у Лізі чемпіонів. Відео голів
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 22:55

Дивіться відеоогляд матчу сьомого туру Ліги чемпіонів 2025/26

Буде-Глімт став четвертим клубом з Норвегії, який забив 3+ голи англійцям
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 22:17

Всі чотири рази це здійснили різні норвезькі клуби

Ліга чемпіонів. 7-й тур, матчі 20 січня. Дивитися онлайн LIVE
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 22:01

Увечері 20 січня відбуваються матчі 7-го туру Ліги чемпіонів УЄФА 2025/26

Гучна сенсація в Норвегії. Манчестер Сіті програв аутсайдеру Ліги чемпіонів
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 21:38 16

Містяни поступилися Буде-Глімт

ФОТО. Володар ЗМ-2024 отримав дві жовті за дві хвилини матчу Ліги чемпіонів
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 21:17

Родрі залишив Ман Сіті у меншості у другому таймі поєдинку проти Буде-Глімт

Аутсайдер ЛЧ шокував Ман Сіті в Норвегії: два голи за дві хвилини
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 20:30 1

«Буде-Глімт» сенсаційно перемагає 2:0

Буде-Глімт – Манчестер Сіті. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 19:45 2

Дивіться відеотрансляцію матчу групового етапу Ліги чемпіонів 20 січня о 19:45 за Києвом

Ліга чемпіонів повертається. 7-й тур Ліги чемпіонів: розклад та таблиця
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 17:37

Увечері 20 та 21 січня пройдуть 18 матчів передостаннього туру ЛЧ

Буде-Глімт – Манчестер Сіті. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
Ліга чемпіонів | 20 січня 2026, 16:48

Матч відбудеться 20 січня о 19:45 за Києвом

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.