Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Райо Вальєкано (Іспанія) 2026

Райо Вальєкано

Райо Вальєкано

Форма П В П В Н
Країна Іспанія
Тренер Benat San Jose
(81)
Новини
Райо Вальєкано – Севілья. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Іспанії
Іспанія | 28 вересня 2025, 14:33

Поєдинок відбудеться 28 вересня та розпочнеться о 15:00 за Києвом

Мадридське дербі: як на ньому заробити? Анонс та прогнози на 7 тур Ла Ліги
Іспанія | 26 вересня 2025, 13:53

У мідвік виграли 4250 грн «чистими» за умови ставки у 1000 на подію

Цілодобовий лицар Мадрида. Огляд 6 туру Ла Ліги
Іспанія | 26 вересня 2025, 13:25

«Хетафе» та «Алавес» провели чемпіонський поєдинок

Хет-трик у ворота Райо став першим для Альвареса в топ-5 європейських лігах
Іспанія | 26 вересня 2025, 00:08

Аргентинець став лише другим гравцем Ла Ліги 2025/26, який забив 3 голи в одному матчі

Дієго СІМЕОНЕ: «Це – наш найкращий футболіст. Ми маємо його берегти»
Іспанія | 25 вересня 2025, 09:54

Головний тренер Атлетіко поділився емоціями після перемоги над Райо Вальєкано

Хет-трик зірки. Альварес шедевром вирвав перемогу Атлетіко у трилері з Райо
Іспанія | 25 вересня 2025, 00:31 1

Матрацники переграли Райо Вальєкано з рахунком 3:2 у матчі шостого туру Ла Ліги

Атлетіко – Райо Вальєкано. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
Іспанія | 24 вересня 2025, 22:30

Дивіться відеотрансляцію матчу шостого туру Ла Ліги

Атлетіко – Райо Вальєкано. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Іспанії
Іспанія | 24 вересня 2025, 21:33

Поєдинок відбудеться 24 вересня та розпочнеться о 22:30 за Києвом

Коли грає Барселона? Прогнози на 6-й тур Ла Ліги 2025/26
Іспанія | 24 вересня 2025, 14:42

З 23 по 25 вересня у чемпіонаті Іспанії відбудуться поєдинки шостого туру

Чи грузити на Реал та Барсу? Анонс та прогнози на 6 тур Ла Ліги
Іспанія | 23 вересня 2025, 14:40

9 ставок на мідвік, якщо брати експресом – коефіцієнт 284

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.