Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Манчестер Сіті (Англія) 2026

Манчестер Сіті

Манчестер Сіті

Форма В В В В В
Країна Англія
Тренер Енцо Мареска
(863)
Новини
Барселона зробила перші кроки по трансферу Альвареса з Атлетіко
Іспанія | 27 квітня 2026, 16:37

Форвард «Атлетіко» Хуліан Альварес потрібний усім

З англійського гранда готові зняти 60 очок і відправити в Чемпіоншип
Англія | 27 квітня 2026, 01:32 5

Клуб можуть покарати за порушення фінансового фейр-плею

Манчестер Сіті та Челсі вп'яте зіграють між собою в фіналі великих турнірів
Кубок Англії | 26 квітня 2026, 19:52

В фіналі Кубка Англії це буде перша зустріч між командами

Гвардіола прокоментував камбек та вихід Ман Сіті у фінал Кубка Англії
Кубок Англії | 26 квітня 2026, 19:27

Пеп похвалив футболістів за віддачу

Визначено фінальну пару Кубка Англії 2025/26. Коли та де відбудеться матч?
Кубок Англії | 26 квітня 2026, 19:27

Манчестер Сіті зустрінеться з Челсі на стадіоні Вемблі 16 травня о 17:00 за Києвом

Клуб з орбіти Манчестер Сіті вийшов у Лігу 1
Франція | 26 квітня 2026, 13:55

«Труа» достроково підвищився у класі

Манчестер Сіті – Саутгемптон – 2:1. Камбек містян. Відео голів, огляд матчу
Кубок Англії | 25 квітня 2026, 22:51

Дивіться відеоогляд матчу 1/2 фіналу Кубка Англії

Манчестер Сіті в 15-й раз зіграє в фіналі Кубка Англії
Кубок Англії | 25 квітня 2026, 22:19

Лише 3 команди в історії турніру грали у вирішальній грі частіше

Феєричні 8 хвилин. Розіграна перша путівка до фіналу Кубка Англії
Кубок Англії | 25 квітня 2026, 21:11 1

«Манчестер Сіті» та «Саутгемптон» визначили переможця

Манчестер Сіті – Саутгемптон. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
Кубок Англії | 25 квітня 2026, 19:15

Дивіться 25 квітня о 19:15 матч 1/2 фіналу Кубка Англії

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.