Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Манчестер Сіті (Англія) 2026

Манчестер Сіті

Манчестер Сіті

Форма В В В В В
Країна Англія
Тренер Енцо Мареска
(863)
Новини
Хто для грандів? Підсумки жеребкування 1/8 фіналу Кубка Англії
Англія | 16 лютого 2026, 21:23

Відбулося жеребкування чергового раунду престижного турніру

ГВАРДІОЛА: «Це найкраща команда Ліги чемпіонів, складно виграти через них»
Ліга чемпіонів | 16 лютого 2026, 01:32

Іспанець – про «Реал» Мадрид

Манчестер Сіті – Солфорд Сіті – 2:0. Кубкова дуель. Відео голів та огляд
Англія | 15 лютого 2026, 16:27

Дивіться відеоогляд матчу 1/16 фіналу Кубка Англії

Пеп йде з Манчестер Сіті? Чому ці чутки виглядають як неправда
Англія | 14 лютого 2026, 22:50 1

Одного з найбільш знакових наставників в історії футболу вже неодноразово «проводжали» із Манчестера

Манчестер Сіті встановив новий рекорд Кубка Англії
Англія | 14 лютого 2026, 19:46

«Містяни» мають серію із 17 поспіль перемог в домашніх матчах турніру

Ман Сіті розібрався з Солфордом та оформив вихід у 1/8 фіналу Кубка Англії
Англія | 14 лютого 2026, 18:58

Відбулися матчі 1/16 фіналу англійського кубка

Манчестер Сіті – Солфорд Сіті. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
Англія | 14 лютого 2026, 17:00

Дивіться 14 лютого матч 1/16 фіналу Кубка Англії

Манчестер Сіті – Солфорд. Прогноз і анонс на матч Кубка Англії
Англія | 14 лютого 2026, 15:02

Матч відбудеться 14 лютого о 17:00 за Києвом

Кейн, Мбаппе чи Холанд? Хто вдруге стане володарем Золотої бутси?
Інші новини | 14 лютого 2026, 13:23

Згадаємо володарів даної премії за останні 20 сезонів

Втрата для Гвардіоли. Топфутболісту Манчестер Сіті загрожує дискваліфікація
Англія | 14 лютого 2026, 13:13

Коментар Родрі про роботу головного арбітра не сподобався Футбольній асоціації Англії

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.