Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: Віталій Роман

Віталій Роман
93

Віталій Роман

Клуб Україна ЛНЗ
Позиція Захисник
(2)
Новини
ЛАПІЦЬКИЙ: «Поведінка Лехії – прояв кричущого непрофесіоналізму»
Україна. Прем'єр Ліга | 12 вересня 2025, 11:07

Спортивний директор Руха розповів про трансфер Віталія Романа до польського клубу

Рух вимагає компенсацію. Польський клуб «забув» заплатити за трансфер
Україна. Прем'єр Ліга | 11 вересня 2025, 19:20 4

Лапіцький розповів, як Роман не перейшов до польського чемпіонату

Стало відомо, чому Віталій Роман із Руху не підписав контракт із Лехією
Україна. Прем'єр Ліга | 11 вересня 2025, 02:31

Польський клуб не дотримувався взятих на себе фінансових зобов'язань

Невдалий перегляд. Віталій Роман не стане гравцем Лехії
Україна. Прем'єр Ліга | 09 вересня 2025, 04:15

Гравець не виправдав очікувань тренерського штабу польського клубу

Гравці Динамо та Руху можуть залишити чемпіонат України. Проте є проблеми
Україна. Прем'єр Ліга | 21 серпня 2025, 11:17

Кирило Пашко та Віталій Роман мають намір приєднатися до польської «Лехії» Гданськ

Джерело: Карпати отримують відсоток за кожний трансфер Руха
Україна. Прем'єр Ліга | 12 серпня 2025, 01:34

Захисник Віталій Роман незабаром перейде з Руху до польської Лехії Гданськ

Стало відомо, скільки Лехія заплатить Руху за трансфер Віталія Романа
Україна. Прем'єр Ліга | 11 серпня 2025, 01:37

Сума трансферу молодого захисника склала 700 тисяч євро

Залишив Україну. Після матчу з Динамо гравець Руха попрощався з командою 
Україна. Прем'єр Ліга | 09 серпня 2025, 10:11

Віталій Роман поповнить український загін «Лехії»

Лідер Руха розповів, як змінилася команда після відходу Пономарьова
Україна. Прем'єр Ліга | 08 серпня 2025, 12:03

Віталій Роман зізнався, що у Федика та Пономарьова різні підходи

Польська Лехія буде вирішувати, чи зіграє українець проти Динамо в УПЛ
Україна. Прем'єр Ліга | 07 серпня 2025, 07:50 3

У Віталія Романа затримка з документами