Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: Бернарду Сілва

Бернарду Сілва
20

Бернарду Сілва

Позиція Форвард
(18)
Новини
Бернарду СІЛВА: «Ми давно звикли. Роналду роками витворяє таке»
Ліга націй | 06 червня 2019, 21:58 1

Хавбек збірної Португалії – про вихід у фінал Ліги націй

СІЛВА: «У збірній Португалії місце в основі не гарантоване нікому»
Інші новини | 05 червня 2019, 14:57 1

Хавбек збірної Португалії – про конкуренцію в національній команді

Бернарду Сілва - Гравець сезону в Ман Сіті
Англія | 21 травня 2019, 00:09

Португальський хавбек отримав нагороду

АПЛ оголосила 7 претендентів на звання кращого гравця сезону
Англія | 07 травня 2019, 20:42 4

7 кандидатів на звання кращого

Бернарду Сілва зацікавив ПСЖ
Англія | 22 квітня 2019, 10:19

Форвард «Манчестер Сіті» може залишити Англію

Манчестер Сіті — Тоттенхем. Відео голу Бернарду Сілви
Ліга чемпіонів | 17 квітня 2019, 22:46

Футболіст господарів відзначився забитим м'ячем на 11-й хвилині зустрічі

ФОТО ДНЯ. Бернарду Сілва обійнявся із Зінченком після матчу збірних
Чемпіонат Європи | 23 березня 2019, 16:05 4

Футболісти «Манчесетер Сіті» подякували один одному за гру

ЗІНЧЕНКО: «Сказав Бернарду, що він може повернутися в Англію без ніг»
Чемпіонат Європи | 22 березня 2019, 12:35 7

Жарти одноклубників

Олександр ЗІНЧЕНКО: «Бернарду Сілва небезпечніший Кріштіану Роналду»
Чемпіонат Європи | 21 березня 2019, 22:03 4

Півзахисник збірної України - про кращого португальського гравця на сьогодні