Результати: Юніори, Гонка переслідування, 10 км

Юніори, Гонка переслідування, 10 км
25.08.2019 11:15
        Промахи Час Відставання
1 Дмитро Лазовський 1+2+1+1 5 26:04.20 -
2 Микита Лобастов 2+0+0+1 3 26:24.00 19.80
3 Ігор Малиновський 0+2+0+0 2 26:33.30 29.10
4 Вітеслав Хорніг 2+0+1+0 3 26:37.10 32.90
5 Мікулаш Карлік 1+1+2+1 5 26:48.80 44.60
6 Вадим Істамгулов 1+0+1+2 4 27:15.10 1:10.90
7 Кирило Тюрін 1+0+1+0 2 27:23.80 1:19.60
8 Олександр Мухін 0+1+2+2 5 27:30.10 1:25.90
9 Євген Івченко 1+0+0+1 2 27:37.10 1:32.90
10 Георг Маріан Колтеа 2+1+1+1 5 27:40.10 1:35.90
11 Владислав Романчіч 1+0+0+0 1 27:47.10 1:42.90
12 Кирило Бажін 2+4+0+3 9 27:57.90 1:53.70
13 Марцин Швайнош 3+1+2+2 8 27:58.40 1:54.20
14 Роман Чепижов 0+2+1+1 4 28:02.50 1:58.30
15 Зана Оштунц 0+0+0+2 2 28:06.70 2:02.50
16 Максим Фомін 1+0+1+1 3 28:09.10 2:04.90
17 Томаш Мікіска 3+1+3+0 7 28:16.00 2:11.80
18 Руслан Бригадир 1+2+1+1 5 28:25.10 2:20.90
19 Лукаш Балєчни 0+0+1+0 1 28:26.30 2:22.10
20 Едгарс Місе 0+1+1+1 3 28:32.10 2:27.90
21 Микола Дмітрієв 0+2+2+2 6 28:39.40 2:35.20
22 Міхал Нойманн 4+2+1+0 7 28:57.10 2:52.90
23 Йонас Маречек 3+1+0+0 4 29:04.20 3:00.0
24 Олександр Пономаренко 1+1+0+1 3 29:08.00 3:03.80
25 Дастан Делдеш 2+0+1+1 4 29:08.60 3:04.40
26 Петр Канскі 0+0+0+1 1 29:12.40 3:08.20
27 Ілля Бурлаков 2+3+2+2 9 29:18.20 3:14.0
28 Йокубас Мацкіне 1+0+1+1 3 29:18.20 3:14.0
29 Роман Боровик 2+1+2+0 5 29:28.90 3:24.70
30 Лукаш Сідоровіч 2+1+1+1 5 29:30.70 3:26.50
31 Степан Данилов 2+1+0+1 4 29:32.30 3:28.10
32 Рауль Антоніо Флоре 2+1+1+1 5 29:33.90 3:29.70
33 Олександр Мацкевіч 2+3+2+2 9 29:45.00 3:40.80
34 Йозеф Кабрда 1+4+2+1 8 29:49.50 3:45.30
35 Юрій Ситник 1+2+3+1 7 30:14.10 4:09.90
36 Войцех Скоруса 2+4+1+2 9 30:21.30 4:17.10
37 Лукаш Оттінгер 2+2+2+0 6 30:26.40 4:22.20
38 Андрій В’юхін 2+2+3+3 10 30:35.90 4:31.70
39 Микита Романов 2+2+3+1 8 30:57.00 4:52.80
40 Тадеуш Недза Кубінець 1+0+1+1 3 31:01.40 4:57.20
41 Сезар Бове 0+1+1+4 6 31:26.60 5:22.40
42 Сома Дьяллаі 3+1+1+1 6 31:26.60 5:22.40
43 Лі Юн Мін 0+1+2+2 5 31:29.30 5:25.10
44 Ген Ювей 0+1+3+1 5 31:45.60 5:41.40
45 Халіл Ібрагім Їлмаз 1+2+2+2 7 32:40.80 6:36.60
46 Чу Женью 4+2+2+0 8 33:14.30 7:10.10
47 Крістін Стратан 1+0+4+2 7 33:30.50 7:26.30
48 Денис Джековіч 1+1+2+2 6 33:33.50 7:29.30
49 Омар Ходжіч 3+1+2+1 7 33:51.80 7:47.60
50 Енкхсайкхан Енкхбат 3+4+2+2 11 34:22.70 8:18.50
51 Бекентай Турлубеков 4+1+4+2 11 34:39.80 8:35.60
52 Петр Карел Ділен 1+1+2+0 4 34:51.90 8:47.70
53 Йоакім Уіл Росбо 2+5+3+4 14 38:29.70 12:25.50
54 Сабахудін Растіч 3+3+1+3 10 38:32.80 12:28.60
55 Уіл Якоб Росбо 4+4+5+4 17 38:44.50 12:40.30
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності