Петра Квитова – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/2 финала на Открытом чемпионате Франции по теннису

Петра Квитова – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Ролан Гаррос. София Кенин

В четверг, 8 октября, на Открытом чемпионате Франции по теннису пройдут полуфинальные матчи у женщин.
 
Во второй встрече 1/2 финала Петра Квитова из Чехии (№11 WTA) сыграет против Софии Кенин из США (№6 WTA). Встреча начнется после матча Ига Свёнтек – Надя Подороска, ориентировочное время начала –  17:30 по Киеву. 

В финале победительница встречи сразится против 19-летней Иги Свёнтек из Польши, которая на этом турнире еще никому не проиграла больше 4 геймов за матч

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРИЗОВЫЕ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
      Elis, 08.10.2020 23:52
    0
    Я не живу в Латвії, але за 4 роки регулярних поїздок не маю жодних проблем спілкуватись на латиських ресурсах латиською. І чомусь мені навіть в голову не приходить називати їх "бєдалаґамі", бо вони не знають "вєлікай і магучєй" української мови. І всім там нав'язувати українську. Це ж як головою треба тріснутися, щоб до такого додуматися!
    Elis
      Elis, 08.10.2020 23:32
    0
    Denmark1107, 08.10.2020 20:42
    Друже, повинно радикально підходити до цього ОБОВ'ЯЗКОВОГО знищення непотрібного казлітону, а не влаштовувати якісь перехідні періоди. У мене рідня живе у Латвії, а також я чудово обізнаний про справи в Естонії, де ця шушваль, вякаюча "насАбіжАютНеПазвАляяГаварітьНаРадномЯ
    Це ви абсолютну правду кажете. Приклад Латвії особливо показовий. Вони латишів називають нацистами за те, що ті дозволяють собі розмовляти офіційною мовою у своїй країні. Тому з того часу англійська, італійська, латиська, румунська і будь-яка слов'янська для мене ок, а з своєю фіно-угорською нехай забираються в свій кацапстан. Єдина нація в світі, якій на щось пальцем покажеш, то руку до ліктя тобі відкусять. А за цим стоїть банальна ментальна неспроможність вивчити хоча б якусь іноземну мову - чи то українську, чи то латиську, чи то естонську. Тому ні, дякую. Я краще ще парочку якихось гарних мов вивчу.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 20:42
    +1
    andreypoltava234, 08.10.2020 19:49
    ну....я кажу взагалі.. про повсякденне життя...чому українці ще досі підлаштовуються в повсякденному житті під...)) тому й маємо те, що маємо)) а цей процес відбувався довго і доволі криваво...тому й державницькі сили в Україні в період національно-визвольних змагань 1917-1922 та 1939-1945 мали відносно малу підтримку серед населення......та й тепер ситуація не айс)
    Друже, повинно радикально підходити до цього ОБОВ'ЯЗКОВОГО знищення непотрібного казлітону, а не влаштовувати якісь перехідні періоди. У мене рідня живе у Латвії, а також я чудово обізнаний про справи в Естонії, де ця шушваль, вякаюча "насАбіжАютНеПазвАляяГаварітьНаРадномЯ
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:54
    +2
    Ну, що ж, з жінками фінал визначився. А от у чоловіків... Якби ж завтра грек Стефанос Ціціпас дрюкнув би ненависного для мене вже багато років сербяка джоковича.
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 19:52
    +1
    Elis, 08.10.2020 19:44
    Я Вас не мінусувала))) Петра теж не скористалась своїми шансами сьогодні. Скільки там брейкопойнтів вона мала?... Отож бо. Але грала добре. Сил не вистачило.
    Та все так, погоджуюся. Про мінус - то був жарт, звичайно. Це теніс, що поробиш - нічиїх немає.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 08.10.2020 19:49
    0
    Denmark1107, 08.10.2020 19:36
    Я скоріш за все, не відповів, а вкотре намагаюсь усілякій помилково зомбованій людини ДОВЕСТИ, що... По-перше, - потрібно логічно зважити, як і коли ця козляча суміш староболгарського і, отримала фейконазву якесь ру3ьке, коли самої назви ця суміш не мала АЖ до 1932-го року, блукаючи в природі то вАчточнАсАвянсккІй, то язиквелІкАросАв.
    ну....я кажу взагалі.. про повсякденне життя...чому українці ще досі підлаштовуються в повсякденному житті під...)) тому й маємо те, що маємо)) а цей процес відбувався довго і доволі криваво...тому й державницькі сили в Україні в період національно-визвольних змагань 1917-1922 та 1939-1945 мали відносно малу підтримку серед населення......та й тепер ситуація не айс)
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:49
    +2
    Kanarejka, 08.10.2020 19:45
    Під кожним словом підписуюсь!
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:47
    0
    Denmark1107, 08.10.2020 19:43
    Хіба що, як країни, і все. ІМХО, але ця тенісистка, хоч і з українським ім'ям Софія, все ж якась антипатична, від себе відштовхуюча. Поважаю симпатію до кожної, але чомусь впевнений, полька Іга у фіналі намилить їй в одну кватирку поповній.
    Софія - давньогрецьке ім'я. "Мудрість" з грецької. З усім іншим погоджуюсь.
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 19:45
    +1
    Elis, 08.10.2020 19:39
    Що не кажіть, капітане. Але одна програючи аплодує гарному розіграшу суперниці, а інша, на кожній помилці суперниці, як останнє бидло, вищить. Між цими суперницями прірва.
    Добре, що Даяну відучили від таких ганебних манер.
    Що ж, Петро, дякую за чудову гру, боротьбу і прекрасний камбек! Вболівала за тебе не менше, ніж за наших українок! Ех, 30 це вже не 25. Якби могла, повернула б тобі 25, щоб ще не один рік насолоджуватись чудовою грою!
    Тепер вболіваю за Свьонтек.
    Під кожним словом підписуюсь!
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:44
    +1
    captain2009, 08.10.2020 19:36
    Гаразд, смиренно приймаю мінус від Вас ))) не пощастило Петрі, але ж що сказати - грала Кенін дуже добре. Що є вже - то є. На превеликий жаль час спливає для Петри.
    Я Вас не мінусувала))) Петра теж не скористалась своїми шансами сьогодні. Скільки там брейкопойнтів вона мала?... Отож бо. Але грала добре. Сил не вистачило.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:43
    +2
    andreypoltava234, 08.10.2020 19:31
    перемога США.....і це чудово...
    Хіба що, як країни, і все. ІМХО, але ця тенісистка, хоч і з українським ім'ям Софія, все ж якась антипатична, від себе відштовхуюча. Поважаю симпатію до кожної, але чомусь впевнений, полька Іга у фіналі намилить їй в одну кватирку поповній.
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:39
    +4
    Що не кажіть, капітане. Але одна програючи аплодує гарному розіграшу суперниці, а інша, на кожній помилці суперниці, як останнє бидло, вищить. Між цими суперницями прірва.
    Добре, що Даяну відучили від таких ганебних манер.
    Що ж, Петро, дякую за чудову гру, боротьбу і прекрасний камбек! Вболівала за тебе не менше, ніж за наших українок! Ех, 30 це вже не 25. Якби могла, повернула б тобі 25, щоб ще не один рік насолоджуватись чудовою грою!
    Тепер вболіваю за Свьонтек.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:36
    +1
    andreypoltava234, 08.10.2020 19:24
    він би просто не відповідав....тобі ж теж ніхто не заважає не відповідати....але ж не можеш..
    Я скоріш за все, не відповів, а вкотре намагаюсь усілякій помилково зомбованій людини ДОВЕСТИ, що... По-перше, - потрібно логічно зважити, як і коли ця козляча суміш староболгарського і, отримала фейконазву якесь ру3ьке, коли самої назви ця суміш не мала АЖ до 1932-го року, блукаючи в природі то вАчточнАсАвянсккІй, то язиквелІкАросАв.
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 19:36
    +1
    Elis, 08.10.2020 19:27
    Мені не подобається як вона після кожної помилки Петри вищить))) І я радію, що можу собі дозволити бути необ'єктивною
    Гаразд, смиренно приймаю мінус від Вас ))) не пощастило Петрі, але ж що сказати - грала Кенін дуже добре. Що є вже - то є. На превеликий жаль час спливає для Петри.
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 19:35
    +1
    Noooooooooooo
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 19:32
    +1
    Пічалько... Peti, ale nebyl to tvuj den dnes, bohuzel (((
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 08.10.2020 19:31
    -2
    перемога США.....і це чудово...
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:27
    +3
    captain2009, 08.10.2020 18:41
    Привіт) так, дійсно приємно ) Щодо мінусів - я це розумію. Але ж треба бути об'єктивними завжди. Мені не подобається характер Кенін, але працює вона добре, на жаль.
    Мені не подобається як вона після кожної помилки Петри вищить))) І я радію, що можу собі дозволити бути необ'єктивною
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 08.10.2020 19:25
    +2
    А Кенін трішки псіхована...
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 08.10.2020 19:24
    0
    Denmark1107, 08.10.2020 19:07
    От би я кайфонув, якщо би до тебе звернтались повсякчас угорською, румунською, польською, словацькою, циганською, ідиш... А що, ти ж тут про якийсь захист староболгарського казлітону заїкнувся Ти вище згадані МОВИ розумів би??? Щось ви, кацапонароджені, забуваєте, що цю ГИДОТУ сюди штучно затягли у 50-60-хх...
    він би просто не відповідав....тобі ж теж ніхто не заважає не відповідати....але ж не можеш..
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 19:03
    +5
    Мда... ех, Петра, скільки ж тобі треба було тих брейкпонтів...
    Elis
      Elis, 08.10.2020 18:14
    +5
    Тролль, 08.10.2020 18:01
    Ст.10 Конституции..Там нет кацапської...
    В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України..
    Так, что потерпите бедолага...
    Бідолашка ви наш. Треба ж як вас вставило Ви, даруйте, Конституцію якої країни цитуєте? Тієї, де державна мова одна - українська?
    То з дозволу Вашої Високості я все ж можу обрати дивитись англійської, нє? Чи в нас тілька одна-єдина мова чомусь весь час потребує захисту?
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:39
    +4
    Що не кажіть, капітане. Але одна програючи аплодує гарному розіграшу суперниці, а інша, на кожній помилці суперниці, як останнє бидло, вищить. Між цими суперницями прірва.
    Добре, що Даяну відучили від таких ганебних манер.
    Що ж, Петро, дякую за чудову гру, боротьбу і прекрасний камбек! Вболівала за тебе не менше, ніж за наших українок! Ех, 30 це вже не 25. Якби могла, повернула б тобі 25, щоб ще не один рік насолоджуватись чудовою грою!
    Тепер вболіваю за Свьонтек.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:07
    +4
    Тролль, 08.10.2020 18:01
    Ст.10 Конституции..Там нет кацапської...
    В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України..
    Так, что потерпите бедолага...
    От би я кайфонув, якщо би до тебе звернтались повсякчас угорською, румунською, польською, словацькою, циганською, ідиш... А що, ти ж тут про якийсь захист староболгарського казлітону заїкнувся Ти вище згадані МОВИ розумів би??? Щось ви, кацапонароджені, забуваєте, що цю ГИДОТУ сюди штучно затягли у 50-60-хх...
    Elis
      Elis, 08.10.2020 18:27
    +4
    Петра, Петра. Тепер мусиш грати 3 сети
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:27
    +3
    captain2009, 08.10.2020 18:41
    Привіт) так, дійсно приємно ) Щодо мінусів - я це розумію. Але ж треба бути об'єктивними завжди. Мені не подобається характер Кенін, але працює вона добре, на жаль.
    Мені не подобається як вона після кожної помилки Петри вищить))) І я радію, що можу собі дозволити бути необ'єктивною
    Elis
      Elis, 08.10.2020 18:16
    +3
    А Квітова - молоток! Гра одразу не пішла, але як одразу зібралась! Обожнюю її за справжній чемпіонський характер!
    olya403
    online
      olya403, 08.10.2020 18:02
    +3
    Kanarejka, 08.10.2020 17:59
    Якщо сьогодні виграє Кенін, то Еліна опуститься на 5 місце, зараз в лайв вона 4
    Еліна сама була ковалем свого рейтингу)
    olya403
    online
      olya403, 08.10.2020 18:01
    +3
    щось Петра невідомо чим займається на корті
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 15:58
    +3
    Petra go! Petra go! Petra, Petra go, go, go
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:54
    +2
    Ну, що ж, з жінками фінал визначився. А от у чоловіків... Якби ж завтра грек Стефанос Ціціпас дрюкнув би ненависного для мене вже багато років сербяка джоковича.
    Elis
      Elis, 08.10.2020 19:49
    +2
    Kanarejka, 08.10.2020 19:45
    Під кожним словом підписуюсь!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:43
    +2
    andreypoltava234, 08.10.2020 19:31
    перемога США.....і це чудово...
    Хіба що, як країни, і все. ІМХО, але ця тенісистка, хоч і з українським ім'ям Софія, все ж якась антипатична, від себе відштовхуюча. Поважаю симпатію до кожної, але чомусь впевнений, полька Іга у фіналі намилить їй в одну кватирку поповній.
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 08.10.2020 19:25
    +2
    А Кенін трішки псіхована...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 19:18
    +2
    Молодець Петра, закамбечила
    5-5
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 18:41
    +2
    Elis, 08.10.2020 18:37
    Привіт! Приємно дивитись матч в гарній компанії! Думаю, замінусували не через Петру, а через Кенін
    Привіт) так, дійсно приємно ) Щодо мінусів - я це розумію. Але ж треба бути об'єктивними завжди. Мені не подобається характер Кенін, але працює вона добре, на жаль.
    Elis
      Elis, 08.10.2020 18:37
    +2
    captain2009, 08.10.2020 18:35
    я ж казав в іншій гілці, що не буде просто. Мене там заминусували. Вірю, що Петра зможе.
    Привіт! Приємно дивитись матч в гарній компанії! Думаю, замінусували не через Петру, а через Кенін
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.10.2020 20:42
    +1
    andreypoltava234, 08.10.2020 19:49
    ну....я кажу взагалі.. про повсякденне життя...чому українці ще досі підлаштовуються в повсякденному житті під...)) тому й маємо те, що маємо)) а цей процес відбувався довго і доволі криваво...тому й державницькі сили в Україні в період національно-визвольних змагань 1917-1922 та 1939-1945 мали відносно малу підтримку серед населення......та й тепер ситуація не айс)
    Друже, повинно радикально підходити до цього ОБОВ'ЯЗКОВОГО знищення непотрібного казлітону, а не влаштовувати якісь перехідні періоди. У мене рідня живе у Латвії, а також я чудово обізнаний про справи в Естонії, де ця шушваль, вякаюча "насАбіжАютНеПазвАляяГаварітьНаРадномЯ
    captain2009
      captain2009, 08.10.2020 19:52
    +1
    Elis, 08.10.2020 19:44
    Я Вас не мінусувала))) Петра теж не скористалась своїми шансами сьогодні. Скільки там брейкопойнтів вона мала?... Отож бо. Але грала добре. Сил не вистачило.
    Та все так, погоджуюся. Про мінус - то був жарт, звичайно. Це теніс, що поробиш - нічиїх немає.
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 19:45
    +1
    Elis, 08.10.2020 19:39
    Що не кажіть, капітане. Але одна програючи аплодує гарному розіграшу суперниці, а інша, на кожній помилці суперниці, як останнє бидло, вищить. Між цими суперницями прірва.
    Добре, що Даяну відучили від таких ганебних манер.
    Що ж, Петро, дякую за чудову гру, боротьбу і прекрасний камбек! Вболівала за тебе не менше, ніж за наших українок! Ех, 30 це вже не 25. Якби могла, повернула б тобі 25, щоб ще не один рік насолоджуватись чудовою грою!
    Тепер вболіваю за Свьонтек.
    Під кожним словом підписуюсь!