Обидчица Свитолиной разгромно проиграла в полуфинале Ролан Гаррос

Надя Подороска сумела выиграть всего три гейма в матче против Иги Свёнтек

Обидчица Свитолиной разгромно проиграла в полуфинале Ролан Гаррос
© Ролан Гаррос. Ига Свёнтек 

Польская теннисистка Ига Свёнтек (№53 WTA) уверенно выиграла полуфинальную встречу Открытого чемпионата Франции против Нади Подороски из Аргентины (№131 WTA, Q). 
 
19-летняя полячка отдала сопернице всего три гейма.
 
Ролан Гаррос. Полуфинал 
Ига Свёнтек (Польша) – Надя Подороска (Аргентина) – 6:2, 6:1
 
В финале Свёнтек сразится против Петры Квитовой из Чехии (№11 WTA) или Софии Кенин из США (№6 WTA).
 
Напомним, в четвертьфинале Подороска выбила из борьбы украинку Элину Свитолину

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Denmark1107
      Denmark1107, 09.10.2020 10:05
    0
    polesse2000, 08.10.2020 21:40
    Denmark1107, 08.10.2020 21:24---------------------------------------------
    Ау шановний та туди мене поперло не сомневайся! Давай объективно смотреть на некоторые вещи. Не может быть спортсмека в "5" не имея хотя-бы 1 шлем!!!!!!! А иметь такую сетку во Франции и влететь ноунейму Наде (не проиграть это если-бы игра была , а именно позорно влететь) Надя вошла в историю 131 ракетка не заметила ЗВЯЗДУ .
    Ну, те що ти по-козлячому органом козлів мені тут впарюєш фуфло-пронос, міг би цього й не робити. Я тобі, кацапо-гАвАрІл0-народженому НАПИСАВ уточнення твого хибного мислення про 1/2 ВШ-2019, де Світоліна грала
    А е, що 5-й рейтинг Вона має, не вигравши там щось, то це питання у будть-якому випадку не до крелівського х*йла з зеленож*пим Там є ЛЮДИ, котрі цим питанням займаються професійно.
    P.S. чи все тобі, амебоголовій випадковості, зрозуміло? Якщо ні, раджу перейти на перегляд мокшанського недохокею з м'ячем на льоду
    adidas777
      adidas777, 09.10.2020 02:26
    +5
    Точь в точь, что я прогнозировал.
    Что полька без труда пройдёт "супер" игрока Поророску!
    Ничего в ней и близко не было феноменального, очень посредственная теннисистка.
    Эх Эля Эля..., упустить такой шанс!
    Elis
      Elis, 09.10.2020 00:31
    +4
    Mazyr2412, 08.10.2020 21:08
    І я про те ж. Я дивився її( Святек) матчі до Роланну- дно дном.А тут поперло,як буває в молодих. А Еля - признак стабільності,но з невмінням грати на шлемах. Ну і занадто обережна у Світоліни гра, потрібно знайти симбіоз стабільності і переходу в атаку.
    Багато її матчів дивились? Який саме був дно дном? Минулого року проти Осаки Іга провела чудовий матч, грала абсолютно на рівних, досвіду не вистачило у важливі моменти. Осака тоді була в хорошій формі. Я одразу подумала, що за кілька років дівчина може задати жару. Але Іга вирішила раніше.
    Elis
      Elis, 09.10.2020 00:24
    +4
    Саша Зардунов, 08.10.2020 19:01
    Надя просто играла в свою игру очень старательно. Не надо соперника унижать. Это некрасиво.
    Що ви в моїх словах трактуєте як образу? Що Надя посередньо грала? А ви вважаєте її гру божественною? Як Світоліна дозволила, так Надя і грала. Як Іга не дала, так і не грала. Що конкретно тут нєкрасівого?
    648 ракетка світу теж грає в свою гру дуже старанно. На якомусь 15-тисячнику. Будете щотижня дивитись? Я не вважаю, що гра Подороски - це рівень півфіналу Шолому. І якби Даяна зі своєю цьогорічною грою дійшла до півфіналу, я б теж так не вважала. Для мене це просто показує рівень цьогорічного Шолому, не більше. І якщо це когось ображає, то хай так і буде.
    P.S. нижня частина сітки була цікавіша хоча б через гру Петри. Та ж Еліна провела єдиний нормальний матч. Це Iнтернешнл, а не Шолом. Ще подивимось завтра на Свьонтек.
    polesse2000
      polesse2000, 08.10.2020 21:40
    +1
    Denmark1107, 08.10.2020 21:24---------------------------------------------
    Ау шановний та туди мене поперло не сомневайся! Давай объективно смотреть на некоторые вещи. Не может быть спортсмека в "5" не имея хотя-бы 1 шлем!!!!!!! А иметь такую сетку во Франции и влететь ноунейму Наде (не проиграть это если-бы игра была , а именно позорно влететь) Надя вошла в историю 131 ракетка не заметила ЗВЯЗДУ .
    Denmark1107
      Denmark1107, 08.10.2020 21:24
    -2
    polesse2000, 08.10.2020 20:39
    Смотрел этот матч на работе, повезло было время! Ига просто молодчинка, разобрала Надю по винтикам, стыдно должно быть "5" ракетке мира так позорно, безвольно, безхребетно играть. Соглашусь со многими, что тактический арсенал Свитолиной очень скудок и место в рейтинге на сегодняшний день не отвечает действительности. Я думаю где-то ниже 50 она должна быть с такой игрой и таким образом не будет расстраивать болельщиков. Права всета-ки была М.Навратилова " Каждый раз мы возлагаем большие надежды на Свитолину, и каждый раз она не может их оправдать. Именно поэтому в этот раз я не рассматриваю ее как потенциальную победительницу турнира. Невзирая на ее успехи в Риме, Элина никогда не была даже в полуфинале «Большого шлема». Как пример – ее «самоуничтожение» на парижских кортах в прошлом году. Сложно с этим поспорить.
    А-у, шановний... , щось тебе поперло не туди. Може Світоліна до півфіналів бАльшоВа шлема не доходила, а от у Загальному Турнір-циклі "Великого Шлема", Еліна БУЛА, - двічі діставалася півфіналів на турнірах Великого шлема-2019. Турнір ВШ об'єднує 4 турніри - 1)Австраліан Оупен 2)Ролан Гаррос 3)Вімблдон 4)Відкритий чемпСША...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 08.10.2020 21:08
    0
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    І я про те ж. Я дивився її( Святек) матчі до Роланну- дно дном.А тут поперло,як буває в молодих. А Еля - признак стабільності,но з невмінням грати на шлемах. Ну і занадто обережна у Світоліни гра, потрібно знайти симбіоз стабільності і переходу в атаку.
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 08.10.2020 20:41
    +2
    Такого халявного шанса выиграть шлем не будет.
    polesse2000
      polesse2000, 08.10.2020 20:39
    -1
    Смотрел этот матч на работе, повезло было время! Ига просто молодчинка, разобрала Надю по винтикам, стыдно должно быть "5" ракетке мира так позорно, безвольно, безхребетно играть. Соглашусь со многими, что тактический арсенал Свитолиной очень скудок и место в рейтинге на сегодняшний день не отвечает действительности. Я думаю где-то ниже 50 она должна быть с такой игрой и таким образом не будет расстраивать болельщиков. Права всета-ки была М.Навратилова " Каждый раз мы возлагаем большие надежды на Свитолину, и каждый раз она не может их оправдать. Именно поэтому в этот раз я не рассматриваю ее как потенциальную победительницу турнира. Невзирая на ее успехи в Риме, Элина никогда не была даже в полуфинале «Большого шлема». Как пример – ее «самоуничтожение» на парижских кортах в прошлом году. Сложно с этим поспорить.
    Sashamar
      Sashamar, 08.10.2020 19:58
    0
    Stanislav Matusevych, 08.10.2020 17:24
    Абсолютно прогнозовано. Варто трохи натиснути на Подороску, і вона одразу показує свій реальний рівень другої сотні. А якщо давати їй робити, що заманеться, то й топа обіграти може. Свьонтек поки цей турнір проводить ідеально. Нікому більше чотирьох геймів за партію ще не віддала. Навіть при тому, що подача часто відсутня.
    А от будемо подивитися . Наразі Подороска 48. Звісно, там вона не утримається, але й до другої сотні не впаде. Десь 60 - 70 місце, а це й непогано.
    Ще раз: корона, тобто піврічна перерва в змаганнях, зрівняла шанси. І одразу купа народу змогла стрибнути уперед. Хто був у середині першої сотні тепер у другій десятці, хто був у другій сотні, тепер в середині першої. Вже наступного сезону будемо дивитися в кого це серйозно, а хто так, погуляти вийшов.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 08.10.2020 19:50
    +7
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    В тому-то й справа, що Еліна знає, як потрібно грати і іноді у неї це виходить, але знати-це одне, а щоб вигравати навіть у тенісисток другої сотні потрібно готуватися до кожної гри, до кожної суперниці, а не грати експромтом на авось, для цього і існує тренер, як стратег, як наставник, а не як партнер по ресторанному століку і іншим розвагам.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 08.10.2020 19:01
    -2
    Elis, 08.10.2020 17:32
    І хто там захоплювався Подороскою? Вона і проти Світоліної грала доволі посередньо, просто Еліна грала ще гірше, в неї буквально все валилось з рук. Ось так мала б перемагати Подороску Еля, якби нормально підготувалась і налаштувалась на матч. Ігу не факт, що пройшла б.
    Надя просто играла в свою игру очень старательно. Не надо соперника унижать. Это некрасиво.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 08.10.2020 18:59
    +3
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:43
    Надя и так выше головы прыгнула. Она с Элиной уже на морально-волевых играла. Все забывают, что она провела +3 матча в квалификации. Возможности человеческого организма ограничены.
    Она не прыгнула выше головы. Это просто Свитолина перестала прыгать. На этом фоне и другие могли кому не лень прыгать выше головы
    Алексей Максименко
      Алексей Максименко, 08.10.2020 18:59
    -1
    Да здравствуют букмекеры!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    +1
    alex55, 08.10.2020 17:22
    Учись звезда, как нужно играть и 19-тилетней девчушки.
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.10.2020 18:43
    0
    Надя и так выше головы прыгнула. Она с Элиной уже на морально-волевых играла. Все забывают, что она провела +3 матча в квалификации. Возможности человеческого организма ограничены.
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 08.10.2020 18:34
    +7
    Elis, 08.10.2020 17:32
    І хто там захоплювався Подороскою? Вона і проти Світоліної грала доволі посередньо, просто Еліна грала ще гірше, в неї буквально все валилось з рук. Ось так мала б перемагати Подороску Еля, якби нормально підготувалась і налаштувалась на матч. Ігу не факт, що пройшла б.
    Захоплювалися не іі грою, а тим як вона була настроєна на гру, як боролася за кожен м'яч. Вихід кваліфаєра в 1/2 РГ вартий поваги. Це вже й так сенсація, просто хотілося щоби дівчина досягнула ще більшого.
    olya403
      olya403, 08.10.2020 17:38
    +9
    Я дуже сподіваюся, що Еліна дивилася цей матч. Це Іга, а не Еліна, мала би переживати і нервувати, але 19-річна дівчина без особливого досвіду за плечима показала, як треба налаштовуватись на матчі.
    Elis
      Elis, 08.10.2020 17:32
    +16
    І хто там захоплювався Подороскою? Вона і проти Світоліної грала доволі посередньо, просто Еліна грала ще гірше, в неї буквально все валилось з рук. Ось так мала б перемагати Подороску Еля, якби нормально підготувалась і налаштувалась на матч. Ігу не факт, що пройшла б.
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 17:27
    +8
    Цікаво, який би був рахунок із Світоліною?
    Elis
      Elis, 08.10.2020 17:32
    +16
    І хто там захоплювався Подороскою? Вона і проти Світоліної грала доволі посередньо, просто Еліна грала ще гірше, в неї буквально все валилось з рук. Ось так мала б перемагати Подороску Еля, якби нормально підготувалась і налаштувалась на матч. Ігу не факт, що пройшла б.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 08.10.2020 17:24
    +14
    Абсолютно прогнозовано. Варто трохи натиснути на Подороску, і вона одразу показує свій реальний рівень другої сотні. А якщо давати їй робити, що заманеться, то й топа обіграти може. Свьонтек поки цей турнір проводить ідеально. Нікому більше чотирьох геймів за партію ще не віддала. Навіть при тому, що подача часто відсутня.
    axylinam
      axylinam, 08.10.2020 17:22
    +12
    Мастер класс для Свитолиной,как уничтожать посредственних спортсменок,отличная игра польки,хорошо поставленная подача плюс современный агрессивный теннис и мяч очень быстро и точно летел
    olya403
      olya403, 08.10.2020 17:38
    +9
    Я дуже сподіваюся, що Еліна дивилася цей матч. Це Іга, а не Еліна, мала би переживати і нервувати, але 19-річна дівчина без особливого досвіду за плечима показала, як треба налаштовуватись на матчі.
    alex55
      alex55, 08.10.2020 17:22
    +9
    Учись звезда, как нужно играть и 19-тилетней девчушки.
    Kanarejka
      Kanarejka, 08.10.2020 17:27
    +8
    Цікаво, який би був рахунок із Світоліною?
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 08.10.2020 19:50
    +7
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    В тому-то й справа, що Еліна знає, як потрібно грати і іноді у неї це виходить, але знати-це одне, а щоб вигравати навіть у тенісисток другої сотні потрібно готуватися до кожної гри, до кожної суперниці, а не грати експромтом на авось, для цього і існує тренер, як стратег, як наставник, а не як партнер по ресторанному століку і іншим розвагам.
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 08.10.2020 18:34
    +7
    Elis, 08.10.2020 17:32
    І хто там захоплювався Подороскою? Вона і проти Світоліної грала доволі посередньо, просто Еліна грала ще гірше, в неї буквально все валилось з рук. Ось так мала б перемагати Подороску Еля, якби нормально підготувалась і налаштувалась на матч. Ігу не факт, що пройшла б.
    Захоплювалися не іі грою, а тим як вона була настроєна на гру, як боролася за кожен м'яч. Вихід кваліфаєра в 1/2 РГ вартий поваги. Це вже й так сенсація, просто хотілося щоби дівчина досягнула ще більшого.
    adidas777
      adidas777, 09.10.2020 02:26
    +5
    Точь в точь, что я прогнозировал.
    Что полька без труда пройдёт "супер" игрока Поророску!
    Ничего в ней и близко не было феноменального, очень посредственная теннисистка.
    Эх Эля Эля..., упустить такой шанс!
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 08.10.2020 17:23
    +5
    Іга, вперед до Великого Шлему!!
    Elis
      Elis, 09.10.2020 00:31
    +4
    Mazyr2412, 08.10.2020 21:08
    І я про те ж. Я дивився її( Святек) матчі до Роланну- дно дном.А тут поперло,як буває в молодих. А Еля - признак стабільності,но з невмінням грати на шлемах. Ну і занадто обережна у Світоліни гра, потрібно знайти симбіоз стабільності і переходу в атаку.
    Багато її матчів дивились? Який саме був дно дном? Минулого року проти Осаки Іга провела чудовий матч, грала абсолютно на рівних, досвіду не вистачило у важливі моменти. Осака тоді була в хорошій формі. Я одразу подумала, що за кілька років дівчина може задати жару. Але Іга вирішила раніше.
    Elis
      Elis, 09.10.2020 00:24
    +4
    Саша Зардунов, 08.10.2020 19:01
    Надя просто играла в свою игру очень старательно. Не надо соперника унижать. Это некрасиво.
    Що ви в моїх словах трактуєте як образу? Що Надя посередньо грала? А ви вважаєте її гру божественною? Як Світоліна дозволила, так Надя і грала. Як Іга не дала, так і не грала. Що конкретно тут нєкрасівого?
    648 ракетка світу теж грає в свою гру дуже старанно. На якомусь 15-тисячнику. Будете щотижня дивитись? Я не вважаю, що гра Подороски - це рівень півфіналу Шолому. І якби Даяна зі своєю цьогорічною грою дійшла до півфіналу, я б теж так не вважала. Для мене це просто показує рівень цьогорічного Шолому, не більше. І якщо це когось ображає, то хай так і буде.
    P.S. нижня частина сітки була цікавіша хоча б через гру Петри. Та ж Еліна провела єдиний нормальний матч. Це Iнтернешнл, а не Шолом. Ще подивимось завтра на Свьонтек.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 08.10.2020 18:59
    +3
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:43
    Надя и так выше головы прыгнула. Она с Элиной уже на морально-волевых играла. Все забывают, что она провела +3 матча в квалификации. Возможности человеческого организма ограничены.
    Она не прыгнула выше головы. Это просто Свитолина перестала прыгать. На этом фоне и другие могли кому не лень прыгать выше головы
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 08.10.2020 20:41
    +2
    Такого халявного шанса выиграть шлем не будет.
    polesse2000
      polesse2000, 08.10.2020 21:40
    +1
    Denmark1107, 08.10.2020 21:24---------------------------------------------
    Ау шановний та туди мене поперло не сомневайся! Давай объективно смотреть на некоторые вещи. Не может быть спортсмека в "5" не имея хотя-бы 1 шлем!!!!!!! А иметь такую сетку во Франции и влететь ноунейму Наде (не проиграть это если-бы игра была , а именно позорно влететь) Надя вошла в историю 131 ракетка не заметила ЗВЯЗДУ .
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    +1
    alex55, 08.10.2020 17:22
    Учись звезда, как нужно играть и 19-тилетней девчушки.
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    Denmark1107
      Denmark1107, 09.10.2020 10:05
    0
    polesse2000, 08.10.2020 21:40
    Denmark1107, 08.10.2020 21:24---------------------------------------------
    Ау шановний та туди мене поперло не сомневайся! Давай объективно смотреть на некоторые вещи. Не может быть спортсмека в "5" не имея хотя-бы 1 шлем!!!!!!! А иметь такую сетку во Франции и влететь ноунейму Наде (не проиграть это если-бы игра была , а именно позорно влететь) Надя вошла в историю 131 ракетка не заметила ЗВЯЗДУ .
    Ну, те що ти по-козлячому органом козлів мені тут впарюєш фуфло-пронос, міг би цього й не робити. Я тобі, кацапо-гАвАрІл0-народженому НАПИСАВ уточнення твого хибного мислення про 1/2 ВШ-2019, де Світоліна грала
    А е, що 5-й рейтинг Вона має, не вигравши там щось, то це питання у будть-якому випадку не до крелівського х*йла з зеленож*пим Там є ЛЮДИ, котрі цим питанням займаються професійно.
    P.S. чи все тобі, амебоголовій випадковості, зрозуміло? Якщо ні, раджу перейти на перегляд мокшанського недохокею з м'ячем на льоду
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 08.10.2020 21:08
    0
    Stelios Komnin, 08.10.2020 18:45
    Когда "19-летняя девчушка" сможет показывать стабильную игру в течение сезона, тогда. А пока - очередная вспышка. Как Андрееску, Остапенко, Анисимова, Стивенс, Кис...У Элины есть проблемы, но я также помню об игре на 2 итоговых, где она уверенную игру демонстрировала.
    І я про те ж. Я дивився її( Святек) матчі до Роланну- дно дном.А тут поперло,як буває в молодих. А Еля - признак стабільності,но з невмінням грати на шлемах. Ну і занадто обережна у Світоліни гра, потрібно знайти симбіоз стабільності і переходу в атаку.
    Sashamar
      Sashamar, 08.10.2020 19:58
    0
    Stanislav Matusevych, 08.10.2020 17:24
    Абсолютно прогнозовано. Варто трохи натиснути на Подороску, і вона одразу показує свій реальний рівень другої сотні. А якщо давати їй робити, що заманеться, то й топа обіграти може. Свьонтек поки цей турнір проводить ідеально. Нікому більше чотирьох геймів за партію ще не віддала. Навіть при тому, що подача часто відсутня.
    А от будемо подивитися . Наразі Подороска 48. Звісно, там вона не утримається, але й до другої сотні не впаде. Десь 60 - 70 місце, а це й непогано.
    Ще раз: корона, тобто піврічна перерва в змаганнях, зрівняла шанси. І одразу купа народу змогла стрибнути уперед. Хто був у середині першої сотні тепер у другій десятці, хто був у другій сотні, тепер в середині першої. Вже наступного сезону будемо дивитися в кого це серйозно, а хто так, погуляти вийшов.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.10.2020 18:43
    0
    Надя и так выше головы прыгнула. Она с Элиной уже на морально-волевых играла. Все забывают, что она провела +3 матча в квалификации. Возможности человеческого организма ограничены.