Игорь ГАТАУЛЛИН: «Будем чаще проверять клубы»

Глава Комитета по аттестации футбольных клубов - о своих планах на 2014 год

Федерація футболу України продовжує підбивати підсумки роботи Комітетів у 2013 році. Прес-служба ФФУ поспілкувалася із головою Комітету з атестації футбольних клубів Ігорем Гатаулліним з приводу вже реалізованих завдань і запланованих цілей на наступний рік.

- Що було зроблено Комітетом з атестації футбольних клубів за рік роботи під керівництвом президента ФФУ Анатолія Конькова?
- Я є головою Комітету з атестації футбольних клубів з 15 листопада 2013 року. Мені сьогодні важко говорити про те, що зроблено Комітетом з атестації, тому що я можу говорити лише за ту роботу, яку зробив безпосередньо за той час, з моменту якого мене призначили головою. Чому? Тому що це було б коректно, а за великим рахунком, якщо я повинен говорити про роботу, то я повинен її детально знати. Я можу розказати, що зроблено нами з 15 листопада.

На сьомий день ми провели засідання Комітету, де я познайомився з членами Комітету, також я познайомився з представниками Апеляційного комітету. Ми спілкувалися майже дві години, намітили план роботи. Перше, що ми зробили − листом за підписом Анатолія Конькова повідомили УЄФА про зміни, які у нас відбулися. Ми повідомили, що наш курс не змінюється, ми чітко дотримуємося норм УЄФА в контексті атестації.

Після цього ми направили листи в ті клуби, які бажають заявитись у професіональний футбол. 17 грудня відбулася розширена нарада з клубами Першої та Другої ліг, а також з клубами, які хочуть вперше заявитись у Другу лігу в наступному сезоні.

- Які задачі стоять перед Комітетом на наступний рік? Що необхідно для їх виконання?
- Плани на 2014 рік у нас стандартні. Діяльність нашого Комітету визначена процедурою. У нас є Регламент атестації УПЛ і Регламент атестації ПФЛ, ми чітко будемо їх дотримуватися. Всі клуби зобов'язані виконувати терміни надання інформації щодо відповідності критеріям з атестації. Додам лише єдине: я збираюся внести один серйозний захід. Він полягатиме в тому, що ми повинні значно частіше виїжджати в клуби для ознайомлення зі станом справ на місці. Самим знайомитись з клубною інфраструктурою. А найголовніше - самим проводити наради в футбольних клубах з питань заборгованості. В першу чергу - перед футболістами, тренерами та працівниками клубів.

Чому? Тому що іноді професіональні футбольні клуби дають формальні довідки та документи, що заборгованості нема. А потім випливає, умовно кажучи, в кінці березня або на початку квітня ситуація, коли футболісти починають звертатися до Профспілки або Палати з вирішення спорів. Звертаються зі словами про можливість виникнення заборгованості в деяких клубах в листопаді, грудні, січні та лютому. Це дуже важливий момент. Для мене це питання є дуже принциповим, як для голови Профспілки. Футболісти і тренери повинні отримувати зарплатню за свою роботу.

Источник Sport.ua
По теме:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Футбол | 21 ноября 2024, 11:56 3

Сербам не понравилось поведение фанатов

Комментарии