Закарпатье и Гелиос выдают феерический матч

Состоялись все матчи 13 тура Первой лиги Украины

Ужгородський клуб напередодні звітного матчу був не в найкращому становищі. Поразка від «Енергетика» змушували ужгородців реабілітуватися в рідних стінах. Тим паче, очікувалася й повторна тренерська дуель Гамула- Покора, в якій на реванш сподівався саме наставник закарпатської команди.
Господарі поля з перших хвилин гри почали активно шукати шляхи до воріт Качоренка. Вже на сьомій хвилині партнери вивели на оперативний простір Невуче, нігерієць прокинув собі м'яч у штрафну, але задалеко відпустив м'яч, який вийшов за лицеву лінію. Через дві хвилини вже форвард «сонячних»Тарасенко дальнім пострілом перевірив на надійність Бабенка, капітан закарпатців спокійно приборкав м'яч. А на 11‑й хвилині стався гол. «Сонячні» не за правилами повелися з Гібалюком метрів за п'ять перед карним майданчиком. Штрафний взявся виконувати Микуляк, Владислав подав у район воротарського майданчика, там м'яч зачепив когось з футболістів, зрикошетив на дальню стійку, де його готувався замкнути Андрій Бойко, але захисник «сонячних» просто завалив його перед власними воротами. Арбітр після кількахвилинної консультації з асистентом вказав на одинадцятиметрову позначку. Бобаль без проблем і результативно виконав стандарт.
Не встигли гості відійти від пропущеного м'яча, як через чотири хвилини харків'янам знову довелося розпочинати гру з центра поля. Починалося все з атаки «сонячних», вони дійшли до штрафного ужгородців, де їх атаку обрубав румунський легіонер «Закарпаття» Хауші. Богданівиніс м'яч на Невуче нападник в дотик переправив на хід Бобалю, який зумів відірватися від свого візаві, на швидкості влетів у карний майданчик і точно повз кіпера «сонячних» відправив м'яч у сітку. Після другого м'яча гра на кілька хвилин заспокоїлась і тривала в центрі поля. А на 26 хвилині стрімка атака господарів завершилася черговим взяттям воріт. Знову правим флангом пройшов Гібалюк віддав діагональ у воротарський майданчик на Бобаля, захисник намагався перехопити передачу, але лише зачепив м'яч і він все одно потрапив до адресата. Матвій підправив собі м'яч під ударну ногу і знову вийшов переможцем у дуелі з Качоренком. 3:0. Це вже була вагома заявка на перемогу. Та не тут то було. Гості після третього голу, неначе прокинулися від сну- почали гостріше атакувати, наносити дальні постріли. Кілька з них без особливих труднощів приборкав Бабенко, а от виконання штрафного «сонячними « з кута карного майданчика, навіть капітан закарпатців відбити не зміг. Радіоненко закрутив м'яч під дальню стійку від якої той покотився в сітку воріт. Через п'ять хвилин флангову передачу головою замикав Лобойко- м'яч просвистів над перекладиною. Але кінцівка першої половини все ж була за господарями, в обидвох епізодах завершував атаку нігерійський форвард ужгородців. В першому моментів вихід віч-на-віч Невуче і його удар відбив воротар, а в другому голкіпера, якого на швидкості обіграв Чарлес підстрахували захисники й заблокували постріл форварда закарпатців у пусті ворота. А далі перерва…
Початок другої сорокап'ятихвилинки ознаменувався гарною атакою господарів поля, яка ледь не завершилася черговим м'ячем Бобаля. Гості в центрі порушили правила, Гібалюк швидко виконав стандарт на Матвія, той в черговий раз втікає від захисника, увійшов зліва в карний майданчик гостей, підправив собі м'яч під ударну праву й дугою відправив «смугастого» у дальній від кіпера кут- Качоренко ногами зумів парирувати удар. На 49й хвилині Микуляк непогано виконував штрафний- м'яч в сантиметрах пролетів над перекладиною.
На 51й хвилині «огризнулися» гості. На лівому краї штрафного майданчика господарів передачу від партнера отримав Лобойко, який з другого дотику пробив у дальній кут - м'яч влучив у стійку й відскочив до Бойка, який виніс м'яч подалі від власних воріт. Але через десять хвилин гості створили інтригу в матчі. Хауші не за правилами метрів за 26 до власних воріт повівся з нападником «сонячних». Стандарт без шансів для воротаря ужгородців виконав Тарасенко 3:2. Гра стала досить нервовою, господарі переживали за результат, кілька разів помилялися. А в одному випадку знову заробили небезпечний штрафний перед карним майданчиком, але цього разу постріл гравця «Геліоса» на себе прийняла чисельна стінка з футболістів «Закарпаття». Непогано нагоду збільшити рахунок втратив Бойко, флангову передачу Штурка в вортарський гостей Андрій в дотик намагався переправити в ворота але не влучив як слід по м'ячу. А на 78‑й хвилині закарпатці поставили крапку у грі. Лисицин на лівому фланзі отримав передачу з центра поля на швидкості увірвався в карний гостей, але тут його не за правилами зустрів захисник гостей- пенальті. Одинадцятиметровий знову виконав Бобаль, пробив по центру, воротар зачепив м'яч, але не зумів його зупинити. 4:2. Після цього господарі не схотіли більше атакувати і сконцентрували свої дії лише на обороні. Вони просто й без надзусиль втримали переможний результат.
Роман Покора:
-Мені важко коментувати матч, адже тільки вчора приїхав по обіді до команди й знайомився з колективом по ходу гри. В мене виникло багато запитань до окремих футболістів, але це наші внутрішні проблеми. Команда в цілому вміє грати в футбол, правда, дещо не організовано. Моє завдання, як тренера, налагодити цей процес. Вітаю з перемогою Ігоря Гамулу, знаю як йому важко, бажаю «Закарпаттю» успіхів. Турбує інше. Працюю в першій лізі з п'ятого туру, в нас з'явився Колліна, але досі є певні непорозуміння щодо арбітражу. Думаю, Колліна повинен розібратися з цією «компанією». З'явився «кооператив» молодих людей, які своїми діями псують футбол.
-Чи змінилася гра «Закарпаття» у порівнянні з минулим матчем, коли ви ще були наставником «Енергетика»?
-Звичайно, адже тут ужгородці грали вдома, а тодішня моя команда приймала «Закарпаття». Та й працював з «Енергетиком» більше місяця і зміг втілити деякі свої ідеї. А тут сів на лавочку, навіть, не знаю варта було сідати, чи ні…? Адже, навіть, людей по імені ще не знаю Хоча знав манеру гри «Закарпаття», яке нині не в найкращому стані, але це проблеми Гамули.
-Як вам дії ваших підопічних в обороні?
-Скажу, що дії команди в обороні були з чисельними помилками. По одній грі робити висновки не слід, але терпіти такої гри не буду. Необхідно, щоб деякі футболісти набралися сміливості й сказали, що завершують з футболом, а не мучили команду, президента та вболівальників.
Ігор Гамула:
-Напередодні ми осоромилися в Буршині у нас іншого виходу, як реабілітувати себе в сьогоднішньому поєдинку не було. Налаштувалися, як слід, вийшли, забігали - забили три голи й зупинилися. Після першого тайму гру можна б було завершити. Але є ще й другий тайм. Тим паче, що в кінці першої половини пропустили м'яч у власні ворота. Другий тайм теж непогано розпочали, Бобаль вийшов один-на-один, воротар виручив. Потім був незрозумілий штрафний - і 3:2. Але згодом зібралися й забили ще один м'яч. Моментами хлопці показували непоганий футбол, а моментами трохи гірший.
-Чому не дали можливості виконати останній пенальті Невуче?
-Є ігрова дисципліна, якої слід дотримуватися, а не робити на полі те, що заманеться. З Невуче мав розмову в роздягальні, не знаю чи зрозумів він мене. Сподіваюся- зрозумів…
-Сьогодні в нього щось не пішла гра…
-Так, згоден. Нині забивав Бобаль, а в минулих матчах Чарлес. Що ж, таке буває. Хоча, й Невуче в кінці першого тайму міг двічі розписатися в воротах суперника, та не вийшло.
-Що скажете про гру українських команд у Лізі Європи. Як би оцінили гру «Динамо»?
-Ну, «Динамо» обігрували й ми в Ужгороді. Приємно це згадувати. Знаєте, сам тренер і стану на бік тренера. Як може воротар бити в футболіста суперника, а потім гравець, напевно, переплутав футбол з волейболом. Це, що - тренер змусив їх допускати цих дитячих помилок!? Будь-яка команда, навіть, велика може припуститися помилок, але така команда як «Динамо» повинна була виходити з цього становища й здобувати потрібний результат.
-Сьогодні Хауші перефарбувався у чорний колір…
-Це його право, він легіонер в нього свої «заморочки».
-Яка ситуація з травмованими футболістами?
-Артюх отримав серйозну травму коліна, Малигін захворів, а Райчевіч, сподіваюся, допоможе нам в домашньому матчі- 10 жовтня.
-Сьогодні непогано відіграла зв'язка Комарницький-Лисицин…
-Так, Віталік завівся в другій половині гри, а Лисицин заробив пенальті і приніс бажаний результат для нас.
«ЗАКАРПАТТЯ» (УЖГОРОД) - «ГЕЛІОС» (ХАРКІВ) 4:2
Голи: Бобаль 11 хв (пенальті), 15 хв, 26 хв, 79 хв (пенальті) - Родіоненко, 35 хв, Тарасенко, 62.
«Закарпаття»: Бабенко, Лисицин, Шендрік, Невуче (Целих,84), Бойко (Малиш,82), Бобаль (Лень, 90+2), Хауші, Штурко (Заставний, 90+3), Микуляк (Свиридов, 54), Гібалюк, Комарницький
«Геліос»: Качоренко, Буличев, Калініченко (Соломаха, 31), Платонов, Волошин (Борзенко,56), Гаді, Євстафієв, Назарук, Радіонов (Лобойко, 36), Тарасенко (Фоменко,75), Акименко.
Попередження: Бобаль, 13 - Лобойко,43; Назарук,48; Євстафієв,66; Буличев,87
www.zakarpattja.uz.ua
У минулому сезоні в Добромилі друга команда «Динамо» отримала три сухі м'ячі в свої ворота, не став виключенням і цей футбольний рік, Кобець, Кондратюк та Кікоть засмутили Геннадія Литовченка й Сергія Реброва.
На футбольне поле львівські хлопці вийшли з бажанням перемогти, іскрою в очах, спортивною злістю, прагнули довести рідним вболівальникам, що прикра мінімальна вінницька поразка це - лише випадковість і їм це вдалося!
Вже на сьомій хвилині зустрічі можливість відзначитись забитим голом у ворота динамівців втратив Андрій Кандауров, восьмий номер городян «розстрілював» голкіпера «Динамо-2» з близької відстані, проте схибив. Через чотири хвилини гарно головою пробивав Петро Кондратюк, м'яч, після удару львівської 25-ки, пролетів у лічених сантиметрах від ближньої дев'ятки воріт Рудька. Гості зі столиці відповіли дальнім але не точним ударом Суареса. Гарну нагоду відзначитись на 14-й хв. зустрічі знову втратив Кандауров: Старенький, традиційно для себе, швидко пройшов правим флангом, віддав шикарну передачу наліво Андрію, проте останній, нажаль, не зміг обробити круглого. А на 19-й хв. матчу глядачі на трибунах «Лафорт Арени» «вибухнули» радісним криком, це Богдан Кобець відкрив лік забитим голам у ворота «Динамо-2». Перший гол став завершенням затяжної комбінації «Львова», під час якої смугастий літав, то на правий фланг до Кікотя, то на лівий до Старенького, а потім опинився в Кобця, який потужно й прицільно пробив по центру. Поки кияни приходили до тями, Синьо-Золоті Леви, на 26-й хв. першого тайму вдруге засмутили біло-синіх: Крамар, отримавши м'яч, зльоту переправив його головою наліво Кондратюку й Петро розстріляв Рудька, 2-0! Варто у першому таймі зустрічі відзначити удар Ігоря Ільківа зі штрафного, після якого лише майстерність стража воріт «Динамо-2» врятувала гостей від «голу в роздягальню».
На початку другої половини зустрічі Геннадій Литовченко випускає відраз трьох свіжих гравців, проте малюнок гри не змінився: «Львів» атакував та створював гострі моменти біля воріт гостей, а динамівці грали на контратаках. Знову гарно виконував штрафний Ільків, швидкісні рейди здійснював Старенький, потужно, по центру пробивав Кікоть. Здорово оживив гру львівський «Т-34», Володимир Танчик, який часто накручував, то трьох, то відразу чотирьох футболістів «Динамо-2» й зривав гучні овації на стадіоні! На 82-й хвилині гри, останній м'яч у зустрічі забив Андрій Кікоть, вийшло це ефектно: зльоту й точно, отримавши передачу зліва, 3-0! Міг забивати четвертий м'яч у сітку воріт гостей Михайло Козак, вийшовши практично сам на сам з Рудьком, але вирішив перекинути голкіпера, а це, нажаль, не вийшло. Здалеку, також, пробивали: Романюк, Зозуля, проте їхнім ударам бракувало точності.
Отож, городяни на «Лафорт Арені», вже традиційно, здобули чергові очки, продемонструвавши вболівальникам яскраву гру, попереду матч в Чернівцях з місцевою «Буковиною», так тримати, Леви!
«Львів» - «Динамо-2» Київ - 3:0
Голи: Кобець, 19, Кондратюк, 26, Кікоть, 82
Львів (кольори - комбіновані чорно-золоті; чесна гра - 7.500): 99 Мусієнко, 5 Романюк (к), 2 Ковальчук, 17 Леонідов, 26 Ільків (87, Мостовий), 7 Кобець, 25 Кондратюк (84, Зозуля), 28 Кікоть, 22 Старенький (80, Козак), 8 Кандауров (73, Танчик), 20 Крамар (89 Сікорський).
Київ (кольори - комбіновані біло-сині; чесна гра - 6.857): 90 Рудько, 3 Парцванія (46, Допілка), 6 Кушніров, 9 Суарес (59, Морозенко), 10 Рибалка, 14 Малин (46, Мединський), 19 Боришкевич, 21 Люлька, 25 Шевчук, 28 Оберемко, 33 Новак (к).
www.fclviv.com.ua
Очередным соперником «Днестра» стал сосед по турнирной таблице, отстававший от овидиопольцев всего на два пункта, к тому же, уже во второй раз в сезоне сменивший главного тренера.
И надо отметить поединок прошёл на встречных курсах, соперники искали счастье в атаке, чем несомненно порадовали собравшихся болельщиков. Только вот разнились действия команд в завершающей фазе атаки. Более опытные овидиопольцы обычно проникали в штрафную гостей, а вот футболистам «Энергетика» этот заключительный рубеж преодолевать удавалось редко и они преимущественно «стреляли» из-за пределов штрафной зоны. К тому же защитники «Днестра» очень плотно сыграли с лучшим бомбардиром гостей Александром Семенюком, входящим в когорту ведущих снайперов первенства, и того попросту вообще не было видно на поле.
Овидиопольцы сразу же взялись за дело и стали нагнетать обстановку у ворот «Энергетика». На острие атак команды был сверхопытный Александр Косырин, впервые представший перед овидиопольской публикой. Расшатав оборону гостей «Днестр» ближе к середине тайма открыл счёт в матче.
Валентин Полтавец со штрафного, метров с 30-ти вывел по левому флангу Анатолия Опрю, который приблизившись к штрафной и точным пасом отрезав двух защитников гостей (на фото), отпасовал мяч на Антона Хромых и тот пушечным ударом, сместившись к линии вратарской, вонзил мяч в нижний угол ворот под бросившимся ему на встречу вратарём - 1:0.
Бурштынцы бросились отыгрываться: с линии штрафной по воротам «Днестра» пробивал Слука, подставившись под удар Анатолий Опря выбил мяч на угловой, который справа подал Мостовой - Паламарчук в прыжке снова выбил мяч. Второй корнер слева подал Чернов - овидиопольцы вынесли мяч, его подобрал Мостовой и нанёс удар-навес из-за штрафной во вратарскую, на подборе первый был Д.Пархоменко быстро организовавший контратаку по левому флангу, выведя Кошку на свидание с вратарём, но голкипер Хомин, выбежав за пределы штрафной, успел выбить мяч (на фото). После подачи аута, вторым темпом в штрафной угрожал воротам Полтавец, но не смог распорядиться мячом и его выбили бурштынцы в поле.
Кроме того неплохие моменты имели Полтавец и Хромых, подачу корнера ударом через себя завершал Д.Пархоменко, однако мяч прошёл над перекладиной. Несколько раз «Днестр» получал право на стандарты в опасной близости от ворот, но прямым ударам К.Пархоменко не хватало точности.
Что касается гостей, то у них единственный раз в хозяйскую штрафную сумел просочиться Данищук, но мяч после его удара в ближний угол всколыхнул сетку ворот с наружной стороны, а после подачи углового успешно на выходе сыграл голкипер А.Паламарчук, отразивший сферу кулаком. Издали пробивал Мостовой, несколько перспективных рейдов совершили Чернов и Слука, но безрезультатно.
Проведя в перерыве две замены «Энергетик» попытался переломить неудачно складывающийся ход матча, но этого сделать не позволили хозяева поля, уже в дебюте второго тайма удвоившие своё преимущество. Срибный в пределах своей штрафной неудачно остановил мяч и Антон Хромых завладев им, с левого фланга пушечным ударом с линии штрафной поразил дальний угол ворот - 2:0 (на фото).
Произведя серию замен тренерский штаб «Днестра» перевёл игру в более спокойное русло, но тем не менее фланговые хавбеки Хромых и Лобан своей активностью просто не позволяли бурштынцам поднять головы. Довести счёт до крупного мог капитан команды Валентин Полтавец, но удар над стенкой со стандарта с линии штрафной буквально на сантиметры разминулся с «девяткой» ворот «Энергетика».
И всё же гости, которых вёл вперёд неутомимый Андрей Чернов (лучший в их составе), уже в компенсированное время подкараулили свой шанс и имели возможность сократить разрыв в счёте. Чернов, воспользовавшись неудачной откидкой мяча Паламарчуком на Билозора, обокрал опытного защитника и выскочил один на один с овидиопольским голкипером - зряче бил в дальний нижний угол ворот и это просто чудо, что мяч проследовал мимо.
Одержав победу со счётом 2:0 «Днестр» набирает 15-ть очков и улучшает своё турнирное положение.
«Днестр» - «Энергетик» - 2:0
Голы: Хромых 21, 57
«Днестр» Овидиополь (форма - белая): А.Паламарчук, Вишталюк (Поспелов, 75), Билозор, Хромых, Лещук, Кошка (Лобан, 61), А.Опря, Д.Пархоменко, К.Пархоменко, Полтавец (капитан) (В.Продан, 86), Косырин (Степанишин, 54; Булганин, 82).
«Энергетик» Бурштын (форма - черная): Хомин, Слука (Микуш, 46), Лазорик (капитан), Срибный (Р.Мельник, 60), Р.Мостовой, Данищук, Веретко (Крохмалюк, 46; Барчук, 70), Гребинский, Янош, А.Чернов, Семенюк.
Предупреждения: Полтавец (53) - Срибный (45), Барчук (73).
Sport.ua
В 13-ом туре «Крымтеплице» предстояло встретиться с одним из аутсайдеров первого дивизиона. «Прикарпатье» продолжает испытывать большие финансовые трудности. Как итог - команда борется за выживание, занимая позицию в зоне вылета. Но, конечно, и легкой прогулки в Ивано-Франковске крымчанам никто не предрекал. Там ее не было даже у премьерлиговой луганской «Зари» в матче кубка Украины. А в предыдущем туре «Прикарпатье» в Одессе дало настоящий бой «Черноморцу». В общем, чтобы взять 3 очка «тепличникам» пришлось серьезно постараться, а встреча в Ивано-Франковске лишний раз доказала - проходных игр в первой лиге не бывает.
Начало матча оказалось удачным для молодежненцев. На 5-ой минуте защитник «Прикарпатья», неподалеку от своих ворот, отдал передачу, которую сумел перехватить Владислав Голоперов. Нападающий ворвался в штрафную и неотразимо пробил в ближний угол - 0:1.
Далее игра перешла в центр поля. Было много борьбы за мяч и территорию, а опасных моментов наоборот - мало. У крымчан стоит отметить дальние удары Арсена Абляметова. Этот полузащитник может пробить почти с любой позиции метрах в 35-40 от ворот. В предыдущей встрече с «Днестром» - это принесло результат. В игре с иванофранковцами - опасно было, а результата нет.
Без неприятностей для «Крымтеплицы» в первой части встречи не обошлось. «Прикарпатье» сдаваться не собиралось. В середине тайма Павел Онисько из пределов штрафной мощно пробил под перекладину. К счастью, Бандура свои ворота спас. А на 40-й минуте повреждение получил Станислав Печенкин. Игру он продолжить не смог и Александру Севидову пришлось сделать вынужденную замену. На поле вместо Печенкина появился Виталий Саранчуков.
В начале второго тайма оборону «Крымтеплицы» вновь потревожил экс-крымчанин Павел Онисько. Мяч после его удара на считанные сантиметры разминулся со штангой. А уже через минуту крымчане удвоили преимущество в счете. Владимир Симончук выиграл борьбу в центре поля. Обыграл соперника и выложил мяч под удар Дмитрию Трухину. Тот вколотил снаряд в левую от себя «девятку» ворот «Прикарпатья»!
На 70-й минуте хозяева сумели отыграть один мяч. После углового точным ударом головой отличился Плехтяк. Но сравнять счет им не удалось. Концовка матча проходила в вязкой борьбе. Крымчане довели встречу до победы. Из Ивано-Франковска «Крымтеплица» увезла свои 3 очка! Да - победа получилась не самой яркой, но достигнут результат. А это сегодня - важнее всего.
График крымчан после отчетного поединка легче не становится. Уже во вторник на «КТ Спорт Арене» они примут «Энерегетик», а в следующее воскресенье нас ждет второе в сезоне дерби. На этот раз в Калинино с «Феникс-Ильичевцем».
Так же стоит отметить, что эта встреча стала сотой игрой за «Крымтеплицу» для Арсена Абляметова. Поздравляем полузащитника молодежненцев с попаданиме в «Клуб Виталия Саранчукова»!
«Прикарпатье» (Ивано-Франковск) - «Крымтеплица» (Молодежное) - 1:2
Голы: Голоперов (5), Трухин (47), Плехтяк (70).
«Прикарпатье»: Локатыр, Барчук, Боровков, Логинов, Ковалюк, Бровченко, Шкред, Ревуцкий, Иванишин, Герасименко, Онисько.
«Крымтеплица»: Бандура, Антонюк А., Бойко, Щедраков, Романенко, Трухин, Симончук, Абляметов, Новотрясов, Печенкин (Саранчуков, 40), Голоперов.
Предупреждения: Барчук(30), Бойко (71), Ковалюк (83), Антонюк А. (85).
Sport.ua
Затянувшаяся серия неудачных домашних игр «Титана» наконец-то прервалась. И хотя сегодняшний соперник приехал в Армянск в статусе одного из лидеров первой лиги, наша команда ни в чем не уступила «Буковине», а в желании победить - даже превзошла. Вообще вся игра прошла в интересной обоюдоострой борьбе. Футболисты на протяжении всего матча не давали скучать зрителям, создав на двоих два добрых десятков острых моментов. Практически всю игру команды играли «без средины», постоянно угрожая воротам соперника. Первыми открыть счет могли хозяева уже на 3-й минуте. Подачу с левого фланга в штрафной гостей принял К. Визенок и сбросил мяч под удар Р. Довжику. Мощный удар Романа с десяти метров каким-то чудом смог парировать А. Чурилов. Надо сразу сказать, что вратари обеих команд сегодня были на высоте. Это их заслуга, что при такой игре, итоговый счет оказался минимальным. Валы атак поочередно накатывались то на одни, то на другие ворота, но счет оставался «сухим». Тем не менее, ближе к успеху были все-таки наши футболисты. И их настойчивость была вознаграждена на 31-й минуте. Быструю комбинацию перед штрафной гостей отличным ударом в самый угол ворот завершил К. Визенок - 1:0. Попытки буковинцев отыграться пресекались уверенной игрой нашей защитной линии. А вот увеличить счет «Титан» мог не раз. Самый выгодный момент упустил Е. Волга на 43-й минуте. После подачи с правого фланга мяч оказался у нашего свободного игрока, но переправить его в ворота с нескольких метров Женя не смог. Можно вспомнить и проход в штрафную гостей В. Субочева, которого вряд ли по правилам остановили два защитника «Буковины», и удар Р. Довжика с линии штрафной, отбитый упавшим защитником рукой. Арбитр не усмотрел в этих эпизодах «криминала» и на перерыв команды отправились со счетом 1:0. Вторая половина игры ничем не отличалась от первой. Снова много атакующих действий у обеих команд, много движения и борьбы. Некоторое территориальное преимущество перешло к гостям, но контратаки «Титана» стали острее. Создав по несколько острых моментов, нанести решающий удар никому не удавалось. Иллюстрацией всей игры стало компенсированное время. Сначала трое игроков «Титана» выбежали на одного защитника, но Е. Радионов передержал мяч и не смог отдать передачу партнерам. А обратная атака завершилась опаснейшим ударом головой нападающего «Буковины» с нескольких метров и только блестящая реакция А. Кошелева спасла команду от гола. Финальный свисток арбитра зафиксировал победу «Титана» - 1:0. Крайне необходимые три очка в копилке команды. А главное, мы наконец снова увидели прежний «Титан». Были ошибки, неточности. Но упрекнуть игроков в отсутствии жажды борьбы и самоотдачи никак нельзя. Будем надеется, что коллектив прошел полосу неудач и снова готов показывать достойную игру.
«Титан» - «Буковина» - 1:0
Гол: Визенок 31.
«Титан»: Кошелев, Климентовский(Козлов 60), Момотенко, Ишмаков, Столярчук, Субочев, Мацак, Волга(Камерцель 86), Кадимян(Мартышов 90+3), Довжик(Яровенко 82), Визенок(Радионов54). Запасные: Старущенко, Крюков. Гл. тренер: Н. Федоренко.
«Буковина»: Чурилов, Басов, Олефир, Иванов(Керчу 39), Циколия, Гунчак, Дорош, Донец(Блажко 81), Рудченко, Маковийчук, Степанков(Коробкин 46). Запасные: Преснаков, Орловский, Пислар, Климус. Гл. тренер: В. Заяц.
Предупреждения: Волга 3, Субочев 85, Яровенко 87 - Олефир 52, Басов 84.
Sport.ua
У матчі 13-го туру кіровоградська «Зірка» вдома приймала вінницьку «Ниву». В порівнянні з попередніми матчами наставники обох команд внесли значні корективи. Так Анатолій Бузнік на місце дискваліфікованого Сергія Шматоваленка поставив Євгена Атаєва, а в атаці Олександр Кочура та Олександр Ситнік допомагали Андрію Порошину, котрий грав на вістрі атаки «Зірки». Олег Федорчук спробував знайти заміни дискваліфікованим захисникам Сергію Вороніну та Андрію Пилявському: на футбольне поле стадіону «Зірка» замість них вийшли Богдан Варченко та Сергій Сахно.
Стартові хвилини звітного матчу не заставили глядачів сумувати, адже спочатку Дмитро Козьбан не реалізував вихід один на один, програвши дуель Артему Коледі, а потім фланговий прохід у виконанні Євгена Луценка завершився націленою передачею на Андрій Порошина - на удар вихованця кіровоградського футболу голкіпер «Ниви» Олександр Гайдаржі зреагував, але м'яч від його рук влетів у сітку воріт гостей. В подальшому господарі мали змогу ще не раз відзначитися, але в одному епізоді Олександр Ситнік з близької відстані, не очікував, що м'яч потрапить до нього, не поцілив по м'ячу; в іншому - Олександр Кочура після передачі Андрія Порошина пробив поблизу штанги воріт гостей, а удари Андрія Порошина та Олександра Ситніка парирував голкіпер вінницької «Ниви». Гості в першому таймі більше володіли м'ячем, але змогли лише запам'ятатися не точним ударом у виконанні Павла Лук'янеця в кінці тайму та небезпечним ударом Богдана Варченка - голкіпер господарів Артем Коледа впевнено зафіксував м'яч після удару Богдана. За мінімальною переваги в рахунку кіровоградської «Зірки» завершилася перша половину матчу.
Початок другого тайму приніс радість кіровоградським прихильникам футболу. Андрій Порошин чудовим пасом вивів Романа Луценка один на один з воротарем суперника - півзахисник «Зірки» впевнено реалізував свій шанс. Пропустивши м'яч, гості дещо розгубилися і всі їх намагання загрожувати воротам Артема Коледи зупинялися на підступах штрафної площадки гравцями «Зірки», лише на 84-ій хвилині подача зі штрафного завершилася влучним ударом головою захисника Володимира Найко. А от кіровоградські футболісти мали можливість ще не раз засмутити вінничан. Але удари Володимира Остроушко та Романа Луценко парирував голкіпер, а Олександр Кочура на 88-ій хвилині програв дуель голкіперу суперника Олександру Гайдаржі. В підсумку матч завершився перемогою кіровоградської команди з рахунком 2:1. Здобута стала дебютною для керманича «Зірки» Анатолія Бузніка і завдяки вчорашній домашній поразці івано-франківського «Прикарпаття» від «Кримтеплиці» дозволила залишити останню сходинку турнірної таблиці першої ліги.
Матч наступного туру «Зірка» - «Динамо-2» перенесено на 27 жовтня, тому чергове протистояння кіровоградців чекає в 15 турі: суперником буде ще один дебютант першої ліги чернівецька «Буковина», в складі якої нині виступають екс-гравці «Зірки» голкіпер Олександр Чурілов та центральний захисник Сергій Басов.
Головний тренер кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузнік:
До мене команду готували до перемоги, але гравцям чого не вистачало. Нині футболісти ще повністю на футбольному полі розуміють один одного. Після першого тайму ми могли як перемагати з рахунком 2:0, та і програти - 0:2. Нам більше пощастило, адже суперник на старті матчу не реалізував вихід один на один. Дякую своїм хлопцям, що вони зіграли в певний момент, по при даний функціональний стан, через не можу. Хочеться, що в наступних матчах команда демонструвала більш якісний футбол. В грі команди нині є ще чимало огріхів, котрі потрібно виправляти.
Головний тренер вінницької «Ниви» Олег Федорчук:
Вітаю кіровоградську «Зірку» із заслуженою перемогою. З приходом нового тренера, мого товариша Анатолія Бузніка, з яким я грав разом в свій час, команда має викарабкатися з дна першої ліги. Ми мали двох дискваліфікованих захисників, але це виправдання. Адже так грати в обороні не можна. В першій лізі команди за змістом гри не діляться на слабкі і сильні. Ми серйозно налаштовувалися на кіровоградську команду, адже в її складі вісім футболістів, які раніше грали в еліті українського футболу; в мене лише шість грали в першій лізі. Рано чи пізно втома вдалася взнаки і ми зазнали поразки, деякі мої гравці переоцінили свої сили.
«Зірка» - «Нива» - 2:1
Голи: Порошин, 8; Луценко, 48 - Найко, 85
«Зірка»: Коледа, Пінчук, Стоян, Смалько, Остроушко, Давидов (Чорномаз, 71), Атаєв, Луценко (Демиденко, 90), Ситнік (Городов, 74), Порошин, Кочура.
«Нива»: Гайдаржі, Прохоров, Варченко (Качур, 46), Сахно (Клімов, 46), Найко, Герасимець (Курневич, 79), Кушка (Кругляк, 78), Бовтрук, Гергелюк, Козьбан, Лук'янець (Веретинський, 68).
Попередження: Атаєв, 30; Остроушко, 76; Чорномаз, 79 - Кушка, 44; Качур, 55; Гайдаржі, 58; Кругляк, 84.
Віктор Слюсаренко, Sport.ua
До майбутнього поєдинку обидва суперники підійшли з різним настроєм. ПФК «Олександрія» виграла чотири матчі поспіль (у тому числі в розіграші Кубка України обіграла представника елітного дивізіону - донецький «Металург»). І, як наслідок, маючи гру в запасі, очолювала турнірну таблицю в першому дивізіоні. «Арсенал» же (з урахуванням кубкового протистояння з альчевской «Сталлю») мав у своєму пасиві рівно стільки ж поразок і займав 12 місце на турнірному п'єдесталі.
До того ж не додавала оптимізму тренерському штабу «канонірів» і кадрова проблема. Крім травмованих гравців, гру з лідером, через отриману у минулому турі червоної картки, пропускав основний захисник «Арсеналу» Станіслав Гудзікевіч. І як показала гра з олександрійцям - наставник білоцерківців Ігор Артимовіч, порівняно з грою в Чернівцях проти «Буковини», зробив в лінії оборони відразу дві зміни: на місце Гудзікевіч був поставлений Вадим Гонщик, а замість Сергія Малого на поле з перших хвилин вийшов Олексій Кривошеєв. Були проведені заміни і в півзахисті. З огляду на те що Гонщик в цьому матчі перейшов на місце Гудзікевіч, у стартовому складі на позицію Вадима вийшов Євген Кармаліта. Торкнулися пертурбації та лінії нападу. Як правило, «Арсенал» грає в два форварди, проте цю зустріч він почав з одним нападаючим - Дмитро Бровкін. Позицію ж поднападающего зайняв Андрій Драголюк.
Хоч і незначні, але в цьому матчі, у порівнянні з минулим грою, були зміни і в стартовому складі ПФК «Олександрія». На останньому рубежі замість Володимира Овсієнка розташувався Юрій Паньків. І забігаючи трохи вперед, варто відзначити, що саме з цією заміною головний тренер олександрійців Володимир Шаран вгадав як не можна до речі. Адже багато в чому завдяки впевненим діям голкіпера, лідер першого дивізіону пропустив у звітному матчі лише тільки один м'яч. На лавці запасних гру проти «канонірів» почали Денис Маринчук, Володимир Бідловський і Тарас Кабанов. Тоді як у матчі проти калінінського «Фенікса» вони вийшли в стартовому складі. А от Євген Шупік з'явився на полі з перших хвилин.
Що ж стосується самого ходу матчу, то гра складалася з двох різних таймів. У першому при відносно рівної гри, було хоч і невелика, але все-таки перевагу господарів. Головний тренер олександрійців Володимир Шаран, на післяматчевій прес-конференції, пояснив це тим, що спочатку мала місце якась недооцінка «канонірів» його підопічними. У перерві він серйозно поговорив зі своїми хлопцями, як наслідок - гості у другому таймі вже більше нагнітали обстановку. Хоча про все по порядку ...
Перші небезпечні моменти виникли біля воріт господарів. Спочатку Ксьонз пробив повз ворота. А трохи пізніше, Іващенко потрапив у поперечину білоцерківських воріт. Господарі ж, не стали розмінюватися на створення небезпечних моментів біля воріт суперника, і як тільки виникла перша можливість, вони втілили її в забитий гол. На підступах до власного штрафного майданчику, гості порушили правила проти Дмитра Бровкіна. «Стандарт» виконав Євген Кармаліта, після його прострілу м'яч переправив у ворота Олександр Лебединець, який, до речі, вийшов на це матч з капітанською пов'язкою на руці. Практично відразу ж після забитого гола, підопічні Ігоря Артимовіча могли розвинути успіх, але Бровкін, після філігранного флангового навісу Кармаліти, не зміг головою переправити м'яч у ворота.
Олександрійці відповіли не менш гострими випадами Шупика та Казанюка, але Кирило Суслов на останньому рубежі в обох випадках зіграв більш ніж впевнено.
На перших хвилинах другого тайму «каноніри» також могли розраховувати на успіх, та ось тільки їх підводила неточність на завершальній стадії атаки. А починаючи хвилини з 50-ї «Олександрія» трохи притиснула господарів до їхніх воріт. Спочатку після розіграшу штрафного, Євген Шупік вийшов на ударну позицію і спробував перекинути м'яч через вискочив йому назустріч Кирила Суслова. Ворота «Арсеналу» від неминучого гола врятувала поперечина. Незабаром Казанюк, а потім і Іващенко пробили поряд зі штангою. А апофеозом штурму воріт «канонірів» став забитий олександрійцям м'яч. Вийшов на заміну, Сергій Грибанов впевнено переправив м'яч у «рамку» «Арсеналу». Кирило Суслов в даній ситуації був безсилий.
А десь хвилини з 75-ї, глядачі стали свідками справжнього відкритого футболу, де на перше місце вийшла не сама гра, а справжнісінька і непоступлива боротьба. Найнебезпечніші моменти по черзі виникали як біля одних, так і біля інших воріт. Хоча справедливості заради варто відзначити, що більше нагод відзначитися було у господарів. Спочатку Бровкін, а потім Коваленко мали всі шанси забити другий гол, але дуже впевнено в обох випадках зіграв Паньків. Потім вже александріец Грибанов викочувався на рандеву з Сусловим - але пробив повз ворота. Один на один з голкіпером олександрійським виходив і Костянтин Коваленко, та ось тільки удар у білоцерківського хавбека вийшов не дуже сильним. А вже на завершальних хвилинах шанс принести своїй команді перемогу двічі мав Дмитро Бровкін, та ось тільки спочатку після його удару головою знову чудову реакцію виявив сторож олександрійських воріт, а хвилиною через форвард пробив над поперечиною.
Білоцерківські вболівальники, звичайно ж, злегка засмутилися, адже «Арсенал», після чотирьох програшних поєдинків, міг нарешті здобути перемогу. Хоча нічию (а це перший нічийний результат «канонірів» у цьому сезоні) здобуту в грі з лідером дивізіону, до негативного результату також віднести не можна.
«Арсенал» - «Олександрія» - 1:1
Голи: Лебединець 24 - Грибанов 62
«Арсенал»: Суслов, М. Стоян, Лебединець - к, Кривошеєв, Гонщик, Рибковський (Швець, 90), Коваленко, Драголюк (Товкацкій, 56), Огиря (Малий, 90 3), Кармаліта (Алексанов, 66), Бровкін .
ПФК «Олександрія»: Паньків, Чередниченко, Казанюк - к, Довгий (Кременчуцький, 88), Іващенко (Бідловсікй, 60), Запорожан, Шупік (Кабанов, 68), Гітченко, Ксьонз (І. Мельник, 83), Сидоренко, Грицук ( Грибанов, 54).
Попередження: Коваленко (32), Кармаліта (62), Алексанов (90 2).
www.arsenalbc.of.ua
С самого начала матча «Черноморец» захватил инициативу. Практически каждую минуту на ворота хозяев проходила атака, уже вторая из них могла стать голевой. Зубейко подал штрафной, Бабич головой пробил с 8 метров, но вратарь парировал удар. Ни один из своих моментов «Черноморец» так и не использовал, а хозяевам поля удалась контратака на 13 минуте. Дудник дал пас Леонову, который воспользовался неожиданным падением Бабича, вышел один на один с Пастом и точно пробил в дальний угол - 0:1.
Одесситы с удвоенной энергией продолжили штурм ворот «Феникса-Ильичевца». Так, на 17-й минуте после подачи Политыло углового, Трусевич бил в оставленные голкипером ворота, но вратаря подстраховал защитник. До конца тайма наши футболисты смогли лишь сравнять счет. Политыло «выстрелил» с 27 метров и точно попал в правый верхний угол ворот - 1:1.
После перерыва характер игры мало изменился. Почти сразу «Черноморцу» удалось забить второй мяч - это сделал Васин. Гришко выполнил подачу в центр штрафной, мяч от Диденко попал к Васину, который точно пробил в дальний нижний угол - 2:1. Активно вошедший в игру Балашов, на 85-й минуте был остановлен недозволенным приемом Шибко в штрафной площадке хозяев поля - пенальти. «Приговор» арбитра вызвался исполнять «пострадавший». Виталий пробил точно в угол, но судья заставил повторить удар, вторая попытка Балашова также была удачной - 3:1.
«Феникс-Ильичевец» Калинино - «Черноморец» - 1:3
Голы: Политыло (43), Васин (47), Балашов (87 - пенальти) - Леонов (13).
«Черноморец»: Паст, Гришко, Портильо, Бабич (капитан), Диденко (Владов, 80), Бобко (Якименко, 88), Трусевич, Ребенок, Васин (Дорош, 83), Зубейко (Де Матос, 61), Политыло (Балашов, 67).
«Феникс-Ильичевец»: Литовченко, Артеменко, Луценко (капитан) (Патяк, 33), Акчурин, Кавацив, Павелько, Шибко, Гай, Дудник (Шевчук, 74), Леонов (Рябко, 80), Ивашко.
Предупреждены: Ребенок (59), Портильо (69), Васин (81) - Луценко (17), Ивашко (46).
Sport.ua
«Сталь» - «Нефтяник» - 0:1
Гол: Витер, 70.
«Сталь»: 31.Пилипенко - 25.Белый, 32.Назаренко, 16.Кондратюк, 8.Колесниченко - 20.Гордя (23.Сикорский, 77), 15.Мироненко (18.Локтионов, 58), 5.Гавриш (к), 10.Окана-Стази - 24.Колинс (9.Палагнюк, 76) - 7.Шевченко.
«Нефтяник»: 33.Дейнеко - 3.Тарасенко, 17.Юрченко, 25.Карпенко (к), 23.Зайчук - 19.Лищук, 20.Башлай Д., 4.Бояринцев, 7.Саванчук - 16.Витер, 24.Деревлёв. Предупреждения: Назаренко, 8. Колесниченко, 58. Шевченко, 82 - Тарасенко, 2. Башлай, 18. Деревлёв, 35. Зайчук, 52.
Ахтырка становится «неудобной»
К матчу с «Нефтяником», который в прошлом сезоне сумел увезти из Алчевска три очка, «Сталь» подошла с кадровыми потерями. В частности, из-за дисквалификации лишь с трибуны наблюдал за игрой Сергей Чеботаев. Уже неделю из-за простуды вне футбольного поля находится Евгений Одинцов, на тренировке травму получил основной вратарь Сергей Ситало - оба игрока также не попали в заявку на матч.
В клубном лазарете «Нефтяника» ещё с августа находятся Роман Каракевич и Иван Погорелов - оба футболиста, имеющие опыт выступления в премьер-лиге, в Алчевск не приехали. Довольно неожиданно в запасе остались опытные Богдан Есып и Олег Котелюх.
Встреча началась с не очень приятного для хозяев эпизода, в ходе которого «Сталь» буквально подарила шанс отличиться гостям. Кондратюк головой неудачно сбросил мяч назад, и один на один с Пилипенко мог убежать Витер - лишь ценой нарушения правил у самой линии штрафной нападающего «Нефтяника» остановил Назаренко. Деревлёв со штрафного пробил в правый от вратаря угол, но Пилипенко в броске перевёл мяч на угловой. К счастью, этот эпизод стал исключением из правил, и, завладев к середине первого тайма инициативой, большую часть времени «Сталь» беспрерывно атаковала ворота гостей. Трижды хорошие шансы отличиться упустил Колинс. Сначала Гавриш отдал передачу по левому флангу Окане, который опасно прострелил в район линии вратарской, где Зайчук помешал нанести Колинсу прицельный удар - мяч прошёл значительно выше ворот. В следующей атаке Окана навесил с левого фланга, защитники гостей выбили мяч прямо на Колинса, который на замахе технично обыграл оппонента, и мощно пробил - вратарь отбил мяч. Тут же Мироненко классной передачей вывел Колинса один в один с вратарём, нападающий пробил в дальний угол - Дейнеко сумел среагировать. Не реализовав свои возможности, Колинс, продолжая играть активно, создал хороший момент партнёру. Поборовшись за мяч с Юрченко, Колинс по левому флангу убежал к воротам «Нефтяника», и навесил на дальнюю стойку - Гавриш, с трудом дотягиваясь до мяча, головой пробил выше ворот. Также после удара головой мог отличиться Шевченко, замыкавший навес с правого фланга - мяч прошёл в сантиметрах от дальней стойки. Подопечные Сергея Мизина в первом тайме об атаках даже не помышляли - большую часть времени все десять полевых игроков «Нефтяника» находились вблизи своей штрафной, заботясь лишь о разрушении. Уже в компенсированное к первому тайму время Витер, отобрав мяч у защитников, убегал к воротам Пилипенко, но в завершении нанёс неточный удар в ближний угол.
От второго тайма алчевские болельщики ждали продолжения атакующей игры «Стали», и, естественно, таких долгожданных голов в ворота гостей. Но, после перерыва ход матча кардинально изменился. Сразу же с возобновлением игры гости провели первую хорошую атаку в матче, но завершающий удар у Башлая получился слишком слабым. Подопечные Анатолия Волобуева ответили ударом со штрафного от Оканы и дальним «выстрелом» Гавриша - оба раза неточно. В дальнейшем острота была лишь у ворот Пилипенко, у «Стали» же в атаке ровным счётом ничего не получалось. Самыми активными у «Нефтяника» были Витер и Саванчук, не дававшие защитникам алчевцев и секунды покоя. Экс-футболист «Стали» Саванчук, удачно сыграв на подборе, мощно пробивал в створ - Пилипенко забрал мяч. Автор победного гола апрельского матча в Алчевске Витер, воспользовавшись беспорядками в центре обороны хозяев, вышел один в один с Пилипенко по центру, но голкипера переиграть не сумел. Ещё два момента были у гостей после очередной неуверенной игры «Стали» в защите - Колесниченко, бросившись под мяч, сумел выбить его на угловой. После подачи этого же углового Витер хлёстко пробил с левого фланга - мяч прошёл в сантиметрах выше перекладины. В отличие от алчевцев, которые в первом тайме не сумели довести своё преимущество до логического завершения, «Нефтянику» забить удалось. Лищук выполнил навес с правого фланга, и после небольшого рикошета Витер на дальней стойке переправил мяч в сетку - 0:1.
Время, для того чтобы отыграться, у «Стали» было: тренерский штаб команды двумя заменами попробовал усилить атакующий потенциал, но игра у алчевцев по-прежнему не клеилась. Всё, что удалось создать хозяевам за вторую половину второго тайма - два неточных удара Оканы со стандартов. Ещё в ходе одной атаки Шевченко в штрафной площадке прикрыл мяч корпусом, отдал его налево Сикорскому, но навес из выгодной позиции у полузащитника не получился. Уже на шестой компенсированной минуте после навеса Оканы слева мяч всё же оказался в воротах гостей - сначала Дейнеко зафиксировал его в руках, но Локтионов, активно пойдя на голкипера, в пределах вратарской площадки толкнул Дейнеко, который выронил мяч за линию ворот. Главный арбитр матча Андрей Кутаков вполне справедливо гол отменил, хотя, надо сказать, что в целом арбитраж сегодняшнего поединка получился не самым лучшим. Мало того, что арбитр был самой заметной фигурой на поле, реагируя свистом на практически все единоборства, так ещё в концовке встречи в штрафной гостей был эпизод, когда Андрей Кутаков мог назначить пенальти в ворота «Нефтяника» за фол против Палагнюка - однако, на этот раз свисток арбитра промолчал.
В итоге, сумев сохранить свои ворота в неприкосновенности в первом тайме, после перерыва «Нефтяник» добавил в активности, забив гол и удержав победный счёт. Вот уже второй раз кряду ахтырчане благодаря голу Витера уезжают из Алчевска с тремя очками. Похоже, что у «Стали» появляется новый «неудобный» соперник.
Послематчевая пресс-конференция
Сергей Мизин (главный тренер ФК «Нефтяник»): - В первую очередь, я хочу поблагодарить своих ребят за самоотдачу и желание, которые они продемонстрировали в сегодняшней игре. Футболисты полностью выложились, отдав все силы для того, чтобы добиться положительного результата. Могу сказать, что это одна из лучших игр, которые мы провели - у нас была масса возможностей забить. Забей мы второй мяч - чувствовали бы себя спокойнее, игра была бы «закрыта». А так, пришлось нервничать до конца встречи.
- Какие задачи стоят перед вашей командой в первенстве?
- Находиться в верхней части турнирной таблицы.
Анатолий Волобуев (главный тренер ФК «Сталь»): - В первом тайме мы играли хорошо: создавали моменты - единственное, что не забили. Во втором тайме то ли гости немного добавили, но, в принципе, ничего не предвещало наше поражение. После гола пошёл сумбур - тяжело было отыграться. «Неудобная» для нас команда - и в прошлом году мы проиграли ей на своём поле, и в этом. Мы смотрели запись: минут за восемнадцать до конца был чистый пенальти в ворота гостей - дал бы его арбитр, и неизвестно как бы всё развернулось. Но, видно, в планах арбитра не было давать пенальти в их ворота. Хотя, в первом тайме сами должны были забивать.
- Почему даже в заявку не попал Одинцов?
- Одинцов простыл - он неделю не тренировался. Чеботаев пропускал матч, получив четвёртую жёлтую в предыдущей игре. Ситуация сложилась так, что нам пришлось тасовать более-менее наигранный состав. Хотя, повторюсь, я доволен первым таймом, но нужно было забивать - тогда бы нам было легко. «Нефтяник» - опытная команда: забили, удержали. Что сделаешь? Это футбол. Не знаешь, где споткнёшься, а где найдёшь.
Артём Цыганенко, www.fcstal.lg.ua
ТУРНИРНАЯ ТАБЛИЦА
Sport.ua
Источник ФК Черноморец
По теме:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Футбол | 24 ноября 2024, 20:38 0

24 ноября проходит матч 13-го тура Серии А 2024/25

Комментарии