Матеріал на цій сторінці не є рекламою азартних ігор та організаторів букмекерської діяльності, тоді як викладений виключно з ознайомлювальною метою. Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.

ПокерМатч бонус за реєстрацію: акції та бонуси від покер-руму

Компанія перебуває під санкціями згідно з Указом Президента №145/2023 від 10.03.2023
Рейтинг
3.0
Відгуки
5
Надійність
3/5
Швидкість
3/5
Бонуси
3/5
Підтримка
3/5

На платформі Покерматч акції доступні всім користувачам. Новачкам пропонують бонус при реєстрації з мінімальним депозитом, а постійних клієнтів винагороджують за перемоги в іграх та відкривають їм доступ до регулярних турнірів.

Різновид бонусу

Розмір

🃏 Миттєвий

7 видів бонусу в залежності від суми першого депозиту

🤞 З відіграшем

7 видів бонусу в залежності від суми першого депозиту

⚡ Рейкбек

До 40%

💵 Бед-біт

25% для того, хто програв

Покерматч бонус за реєстрацію для нових гравців

На платформі немає бездепозитних бонусів. Отримати перший грошовий приз можна тільки після переказу коштів на ігровий рахунок. Однак навіть якщо перевести в Покерматч 400 грн, бонус стане доступний. Сума невелика, але з нею вже можна збільшити шанси на перемогу.

У Pokermatch бонус для нових гравців буває двох видів:

  • Миттєвий бонус. Доступний після переказу коштів на рахунок, відігравати його не потрібно.
  • Бонус з відіграванням. Сума винагороди тут більше, але вона видається частинами для гри у покер. Для виведення грошей з рахунку потрібно виконати умови акції.

Обидва варіанти доступні при використанні будь-якої платіжної системи для внесення депозиту.

Бонус ПокерМатч за перший депозит до 40 000 грн

Розмір винагороди після реєстрації залежить від суми депозиту. Якщо клієнт вибрав миттєвий бонус, він отримає від 10 EUR до 1000 EUR і квитки на вінд-фол-турнір.

Для користувачів, які обрали бонус з відіграванням, сума винагороди встановлена на рівні 100%. Вона досягає 40 тисяч грн при поповненні депозиту в такому ж розмірі.

Щоб отримати в Покерматч бонус, 400 грн треба перевести на депозит і вказати промокод (актуальні бонусні коди опубліковані на сторінці з акціями). Сума винагороди з'явиться на віртуальному рахунку автоматично. Додаткові дані для цього надавати не потрібно.

Размір депозиту Бонус для відіграшу
Від 400 гривень
(Або $10, €10)
⚡ бонус 10 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 800 гривень
(Або $20, €20)
⚡ бонус 20 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 2 000 гривень
(Або $50, €50)
⚡ бонус 50 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 4 000 гривень
(Або $100, €100)
⚡ бонус 100 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 8 000 гривень
(Або $200, €200)
⚡ бонус 250 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 20 000 гривень
(Або $500, €500)
⚡ бонус 500 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку
Від 40 000 гривень
(Або $1,000, €1,000)
⚡ бонус 1,000 EUR
👉🏼 виплачується по 10% за кожні 500 EUR рейку

Програма лояльності для VIP-клієнтів

Ряд додаткових бонусів пропонують за участь в програмі лояльності. Вона складається з 9 рівнів, і доступ до неї отримують всі зареєстровані користувачі. Для підвищення статусу клієнт повинен заробляти VIP-бали, що нараховуються за гру й перекази на віртуальний рахунок.

Після потрапляння на новий рівень користувач збільшує свої можливості. Для новачків розмір рейкбеку, тобто повернення комісії за ігри, становить 5%. З третім рівнем він підвищується до 10%. Клієнти на 9 рівні отримують рейкбек в розмірі 40%. Для цього потрібно заробити від 500 тисяч балів за 3 місяці.

Учасники програми лояльності можуть обмінювати зароблені очки на реальні гроші. Наприклад, щоб отримати бонус 400 грн, на Покерматч потрібно накопичити від 2 тисяч балів.

Ще бонусами можна оплачувати участь у турнірах. Одне очко дорівнюється 10 грн.

Бед-біт-джекпоти від покер-руму

Бед-біт-джекпот дозволяє отримати прибуток навіть при програші. Такі акції Покерматч проводить для Холдема й Омахи. Цей бонус активується, якщо комбінація користувача, починаючи від каре валетів, програє.

Джекпот у 25% отримує той, хто програв, переможцю дістається 20%, іншим користувачам, які брали участь в роздачі, – 10%.

Турніри з великими виграшами

Отримати додаткові бонуси можна за участь у регулярних турнірах, де середня ціна за вхід становить 300-400 грн, а призовий фонд досягає мільйона грн. Для доступу потрібно перевести мін. депозит, внести бай-ін і чекати початку заходу.

Крім регулярних змагань, періодично проходять турніри від зірок. Наприклад, Покерматч протягом двох років співпрацював з Олексієм Дурнєвим, щотижня розігруючи по 10 000 грн.

Промокоди для нових гравців

Подарунок з відіграванням і миттєвий Покерматч бонус видається при наявності промокоду, знайти який можна на сторінці з акціями для нових гравців. Вибираючи код, потрібно перевірити, для якого розміру депозиту він призначений. Наприклад, гравцеві треба ввести один промокод для отримання бонусу за переказ 250 грн, а інший активує бонус з макс. сумою у 25 тисяч грн.

Фріролли від ПокерМатч

Крім турнірів зі вступним внеском, у Покерматчі проводять фріроли, де за участь платити не потрібно. Призовий фонд починається від тисячі грн.

Доступ до цих змагань надається по промокоду, який можна знайти в соціальних мережах. Щовівторка і щосуботи коди публікують в Facebook, щочетверга – в Instagram, а щонеділі – в Telegram.

FAQ

📌 Чи можна відразу вивести з рахунку Покерматч бонус?

🃏 Виведення коштів моментального бонусу можна виконати відразу. Для переказу винагороди з відіграванням спочатку потрібно виконати умови покер-руму. На це дається обмежений термін.

📌 Чи впливає рівень в VIP-програмі на можливість участі у турнірах?

🃏 Гравці можуть взяти участь у всіх турнірах, незалежно від рівня в програмі лояльності. Щоб підвищити шанси на перемогу, потрібно досконало розібратися в правилах покеру.

📌 Чи доступні бонуси в додатку?

🃏 Так, зі смартфона клієнти отримують доступ до тих же бонусів, що і з комп'ютера, перевівши в Poker Match 200 грн і більше.

Оцініть матеріал:
(3)
Відгуки 0
Ваш відгук
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності