14.03.2020, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты и ФК Львов завершили ничьей дерби с огненной концовкой

В третий раз подряд две команды из Львова не могут определить сильнейшего

Карпаты и ФК Львов завершили ничьей дерби с огненной концовкой
© ФК Львов

В стартовых составах соперников по сравнению с прошлым львовским «дерби» оба главных тренера сделали некоторые кадровые изменения. У «Львова» вместо Богунова, Люльки, Жонатана на поле вышли Ренан Оливейра, Братков и Борзенко. В «Карпатах» вместо Хахлёва, Матара, Дубинчака и Притулы в игру вступили Танчик, Бойчук, Пасич и Сыч, причем для Танчика и Сыча это был дебют в основном составе «зелено-белых».

Номинальные хозяева поля из «Львова» активно начали поединок и в дебюте игры мяч после удара Ренана Оливейры попал в сетку, но с внешней стороны ворот. Первый же опасный момент у ворот Сарнавского возник после дальнего удара Сыча, когда вратарь «горожан» в броске перевел мяч на угловой. Не повезло и Бойчуку, после дальнего удара которого мяч попал в штангу и отскочил в поле.

И все же в середине тайма усилия «львов» привели к взятию ворот. После передачи Танчика на правом фланге атаки Мартинс прострелил низом в штрафную, где Братков, пытаясь опередить Бойчука, протолкнул мяч в сетку собственных ворот. Для Браткова это был первый автогол в УПЛ. Так «Львов» в матчах с «Карпатами» прервал свою серию без пропусков голов, которая с 22 сентября 2018 года продолжалась в течение 312-ти минут.

Забитый гол добавил уверенности игрокам «Карпат», которые продолжали больше владеть мячом. Стремился завершить атаку дальним ударом Клёц, но пробил выше ворот. Не хватило точности и удару Яковелли. Концовка тайма прошла в атаках «Львова», однако до опасных моментов у ворот Кудрика дело не доходило.

Второй тайм активнее начали «горожане», и Кудрик спасает ворота после удара Алваро. Вскоре «Львов» сравнял счет: впервые в УПЛ отличился Яковелли, пробив головой мимо вратаря и заработав при этом на радостях желтую карточку. Так «Львову» удалось прервать и свой безголевой сериал в ворота «Карпат», который длился 279 минут.

Обе команды продолжали быстро переходить от обороны к атаке. Мог вывести «Львов» вперед Алваро, после дальнего удара которого мяч пролетел вплотную с перекладиной. Также запомнился и удар Пасича, который пробил впритирку с дальней штангой.

Соперники активно пытались изменить ход событий в свою пользу. И такую возможность имел Приймак, который после фланговой передачи Богунова пробил рядом со штангой. Потеряли шанс выйти вперед и «Карпаты», когда Притула заработал пенальти, но Назарина не сумел перехитрить Сарнавского, который поймал мяч. Через несколько минут Кутаков второй раз в матче показал на «точку», на этот раз в ворота «Карпат» - за нарушение правил Пасичем против Алваро. Пасич после второй желтой карточки пришлось покинуть поле, а Кудрик также продемонстрировал великолепную реакцию, поймав мяч после удара Татаркова.

В итоге третий подряд матч «Львова» и «Карпат» не выявил победителя, но на этот раз соперникам удалось забить голы. При этом «Карпаты» не побеждают в чемпионате на протяжении рекордных для клуба 16-ти матчей подряд: шесть ничьих и десять поражений.

Юрий НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 23-й тур.

Львов – Карпаты – 1:1


 Яковелли, 50 – Братков, 27 (авт.)

На 86-й минуте Егор Назарина не забил пенальти (вратарь).

На 88-й минуте Никита Татарков не забил пенальти (вратарь).


Яковелли, 50, Сабино, 85, Приймак, 89 – Бойчук, 3, Халл, 30, Клец, 49, Пасич, 83.

 Пасич, 87 (второе предупреждение).

Львов: Сарнавский – Бопесу (Богунов, 61), Братков, Борзенко, Гончар – Сабино, Приймак – Алваро, Татарков – Ренан (Ныч, 63), Яковелли (Велвес, 82).

Карпаты: Кудрик – Лях, Халл, Гиоргадзе, Мартинс (Притула, 74) – Сыч (Деда, 71), Назарина – Пасич, Клец, Танчик – Бойчук.

Арбитр: Дмитрий Кутаков (Киевская обл.)

Стадион: «Украина» (Львов).

Удары (в створ): 9 (4) – 8 (3)
Угловые: 5 – 5
Оффсайды: 1 – 3.

ЛЬВОВ-КАРПАТЫ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Температура: 5°C

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 15:10
    +1
    Багато в карпатівських курточках на польському кордон виділи. Поїхали за дешевими макаронами, гречкою, парувками та йогобелою і тут хлоп - кордон закрили
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 08:21
    0
    Саня Бах, 15.03.2020 08:17
    Пiшли в запой, бухають в генделику на Погулянцi...)))
    Вітька вже старий пер...дун, йому багато не треба...
    Такий старий, а такий дурний!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.03.2020 08:17
    0
    PFCLviv, 15.03.2020 07:40
    Вашу артілєрію... А де почесні вівці вітька мостовий і прогулянка ! Де ті мої друзі вівці?!
    Пiшли в запой, бухають в генделику на Погулянцi...)))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 07:40
    0
    Вашу артілєрію... А де почесні вівці вітька мостовий і прогулянка ! Де ті мої друзі вівці?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 07:28
    0
    Йой, та що тут пояснювати тупарилим вівцям...
    Ну най буде, нема вболівальників у Львова, нема грошей, ми банкноти, команди не існує, не можемо орендувати стадіон навіть за 1 гривню в рік, нема дитячої школи... Короче нема ніц у Львова !
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 15.03.2020 03:26
    +1
    Владимир Копяк, 14.03.2020 17:06
    Классический договорняк! Даче арбитра не предупредили, чтобы тот не чудил с пеналями - все равно забивать не будут... Жаль, что комиссия АФУ по честной игре давно прекратила свое существование, расписавших в своей неспособности что-либо сделать с этой чумой отечественного футбола... Ужас...
    Дві нічиї між цими командами поспіль. По 2 очка кожна заробила в сумі, хоча могли б обмінятися перемогами й заробити по 3. Класичний договорняк, ага.
    Звідки ви такі беретеся???
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 01:59
    0
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    По перше це не помилка а банальна підлість. Я чесно кажучи отримав задоволення від цих тодішніх ігор, була рубанина, справжнє дербі. Хоч програли та вилетіли в мене розчарування не було так як я вболівав за Львів ще з часів коли вони грали на "Юності". Вилетіли та й Бог з ним, вболівав б у першій лізі. Команда хороша була, вилізли б знов. Но те як Карпати зливали матчі основним конкурентам за виліт виставляючи повністю другий склад - це було низько. Димінський не вкладав в Карпати, та й зрештою все робив для того щоб у Львові не було футболу. Цей сезон оставив прикрий осад в душі, хоч щось приємне і оставив, чого варта перемога Львова над Шахтарем 2:0! Це словами не передати! Дві гри які остались в моєму житті назавжди це ФК Львів - Шахтар та Україна - Вірменія, коли наша збірна летіла 2:3 і треба було перемагати, та вкінці вирвали перемогу 4:3! Львів та Україна в моєму серці, де б вони не грали, в першій, другій, з гнилими президентами, гравцями-каліками... навіть як пропадуть втретє з карти України як команда - буду чекати коли відродяться. Так що не говоріть що ФК Львів без вболівальників. Ми є, нас мало, без димових понтів, трощень та інших дуростей, це зайве. Ми є
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 01:23
    0
    Shevchenka2019, 14.03.2020 16:28
    Бомжі? Чому ви граєте на Україні?)))) Назви прізвище того хто доглядає за газоном України? Костюк?))) Карпатівський?))) То хто бомжі?))) Кл0ун пиши ...ще . Попускай сам себе)))) поржемо)))
    Ну не всім так везе взяти стадіон з навколишньою інфраструктурою на 50-ть років за одну гривню
    Leo
      Leo, 14.03.2020 21:44
    -2
    dudigo78, 14.03.2020 16:09
    Неміч повна що ті, що інші. В мене в селі дядьки пузаті по неділях після церкви десь так грають. В нейтрального вболівальника кров з очей від такого футболу потече
    То чого дивишся? Садомазохіст чи шось крутіше?
    Leo
      Leo, 14.03.2020 21:36
    0
    Владимир Копяк, 14.03.2020 17:06
    Классический договорняк! Даче арбитра не предупредили, чтобы тот не чудил с пеналями - все равно забивать не будут... Жаль, что комиссия АФУ по честной игре давно прекратила свое существование, расписавших в своей неспособности что-либо сделать с этой чумой отечественного футбола... Ужас...
    ну ти і клоун...який договорняк? якщо вже договорюватися, то про обмін перемогами, а не нічиями...ти математику в школі вчив? за перемогу - 3 очка...за нічию - 1...питання: який сенс робити договірняк на нічию?...аби щось ляпнути...дитячий садок
    8number
    online
      8number, 14.03.2020 19:35
    0
    Зачем эти клубы в высшей лиге? Я знаю историю Карпат и помню результаты встреч с Шахтёром и Днепром, но сейчас...
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 17:43
    -1
    OLEXANDER, 14.03.2020 17:34
    Ви мене вибачте, народ, але це натуральні вівці, і що саме цікаве-обидві команди!
    кожна з команд пенальті не забила, ганьба. Ну і якщо вже граєтене нічейки, то розкатуйте по 3 очка, то вони в 2х матчах по 2 очка кожен набрав, а могли би і по 3! Ну, ну, удачі пацани...в пердиві...Карпат вітаю з пердивом, Львів на наступний сезон буде в аутсайдерах.
    Розкажи про чесність марік-шухтьор. Слабо?) Сцикло,мінусуй за правду)
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 14.03.2020 17:34
    0
    Ви мене вибачте, народ, але це натуральні вівці, і що саме цікаве-обидві команди!
    кожна з команд пенальті не забила, ганьба. Ну і якщо вже граєтене нічейки, то розкатуйте по 3 очка, то вони в 2х матчах по 2 очка кожен набрав, а могли би і по 3! Ну, ну, удачі пацани...в пердиві...Карпат вітаю з пердивом, Львів на наступний сезон буде в аутсайдерах.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 17:15
    +4
    У всіх тіпа вболівальників фек@л. Хвороба сонячних людей,співчуваю... Ржуть зі самих себе. Співчуваю...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 14.03.2020 17:12
    -8
    Shevchenka2019, 14.03.2020 16:54
    Назви матч виїздний на якому не було фанів Карпат?)))) А я назву матчі де нема взагалі фанів фек@л...назвати?))) У фек@л нема фанів. Мінусуй за правду...)))Профі самопоаускання...))) Ржемо з тебе. Одне рил0 тіпа підтримує фек@л)
    дМУРЛО, ти не вiвця, ти д@лб@й@б.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 17:11
    +1
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    Неадикват!
    Dima Any
      Dima Any, 14.03.2020 17:10
    +5
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    А де ви побачили цікаву гру від Фк Львів ? Що Карпати , зо Львів - купа браку, дуже слабенький футбол
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 14.03.2020 17:06
    -10
    Классический договорняк! Даче арбитра не предупредили, чтобы тот не чудил с пеналями - все равно забивать не будут... Жаль, что комиссия АФУ по честной игре давно прекратила свое существование, расписавших в своей неспособности что-либо сделать с этой чумой отечественного футбола... Ужас...
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    -4
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:54
    +4
    Leo, 14.03.2020 16:35
    А у вас є стадіон? Це який?)) Той, який виклянчили у міста за 1 грн і хотіли ще землю на халяву?))) А вболівальники? Це ті 300чол. які є на матчах КЛ у 16 секторі?))) Неадеквати. яким хватає розуму хіба трощити вагони...Це вболівальники?))) На першоліговий Рух на СКІФІ в рази більше ходить народу. Це ви якраз бомбжі!!! Тільки клянчите у міста..стадіон виклянчили...із землею фокус не пройшов. ФК Львів ні у кого нічогго не просить. Так що це ти щось переплутав...вівця тупа
    Назви матч виїздний на якому не було фанів Карпат?)))) А я назву матчі де нема взагалі фанів фек@л...назвати?))) У фек@л нема фанів. Мінусуй за правду...)))Профі самопоаускання...))) Ржемо з тебе. Одне рил0 тіпа підтримує фек@л)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.03.2020 16:09
    +13
    Неміч повна що ті, що інші. В мене в селі дядьки пузаті по неділях після церкви десь так грають. В нейтрального вболівальника кров з очей від такого футболу потече
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:09
    +11
    Де те 4удо фек@ліївське? Фек@л кусок г@мн@!!! Не обіграти Карпати,які без грошей? Дн0 дніщьє))) Кульпар твій дім. А ми з тебе ржемо. Включай свої акаунти поржемо))) вперед...мінусуй спочатку... Як облупленого тебе знаємо)
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:28
    +10
    PFCLviv, 14.03.2020 16:18
    Мелікян має працювати з командою над реалізацією. Сьогодні крім пенальті незабили десь 100 % голів 15 !!!
    Я розумію, що бомжі поставили автобус але цеж сама кончєна команда УПЛ і цей автобус бомжацький ми мали перемагати !!!
    Бомжі? Чому ви граєте на Україні?)))) Назви прізвище того хто доглядає за газоном України? Костюк?))) Карпатівський?))) То хто бомжі?))) Кл0ун пиши ...ще . Попускай сам себе)))) поржемо)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:28
    +9
    PFCLviv, 14.03.2020 16:18
    Мелікян має працювати з командою над реалізацією. Сьогодні крім пенальті незабили десь 100 % голів 15 !!!
    Я розумію, що бомжі поставили автобус але цеж сама кончєна команда УПЛ і цей автобус бомжацький ми мали перемагати !!!
    Бомжі? Чому ви граєте на Україні?)))) Назви прізвище того хто доглядає за газоном України? Костюк?))) Карпатівський?))) То хто бомжі?))) Кл0ун пиши ...ще . Попускай сам себе)))) поржемо)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:16
    +6
    PFCLviv, 14.03.2020 16:10
    Розривом бомжацької овечої сраки задоволений !
    Бомжацької? То як?))) У вас ж нема ні вболівальників,ні бази,ні стадіону ні фанів...ти само себе попускаєш... Кл0ун))))
    Dima Any
      Dima Any, 14.03.2020 17:10
    +5
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    А де ви побачили цікаву гру від Фк Львів ? Що Карпати , зо Львів - купа браку, дуже слабенький футбол
    Михайло Якубчук
      Михайло Якубчук, 14.03.2020 16:27
    +5
    PFCLviv, 14.03.2020 16:18
    Мелікян має працювати з командою над реалізацією. Сьогодні крім пенальті незабили десь 100 % голів 15 !!! Стадіон: «Україна» (Львів).
    Удари (у площину): 9 (4) – 8 (3) Голів 15 забити з 4 влучань в ворота неможливо. В регбі таке можливо зробити. Вчи правила гри, математику - якщо ж ні - за тобою Кульпарківська плаче.
    Михайло Якубчук
      Михайло Якубчук, 14.03.2020 16:20
    +5
    PFCLviv, 14.03.2020 16:10 Чуєш "бомжацька овеча срака", чому знову граєте на "Україні"? Профукали "Львів-Арену"? Шо сі стало?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 17:15
    +4
    У всіх тіпа вболівальників фек@л. Хвороба сонячних людей,співчуваю... Ржуть зі самих себе. Співчуваю...
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:54
    +4
    Leo, 14.03.2020 16:35
    А у вас є стадіон? Це який?)) Той, який виклянчили у міста за 1 грн і хотіли ще землю на халяву?))) А вболівальники? Це ті 300чол. які є на матчах КЛ у 16 секторі?))) Неадеквати. яким хватає розуму хіба трощити вагони...Це вболівальники?))) На першоліговий Рух на СКІФІ в рази більше ходить народу. Це ви якраз бомбжі!!! Тільки клянчите у міста..стадіон виклянчили...із землею фокус не пройшов. ФК Львів ні у кого нічогго не просить. Так що це ти щось переплутав...вівця тупа
    Назви матч виїздний на якому не було фанів Карпат?)))) А я назву матчі де нема взагалі фанів фек@л...назвати?))) У фек@л нема фанів. Мінусуй за правду...)))Профі самопоаускання...))) Ржемо з тебе. Одне рил0 тіпа підтримує фек@л)
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 15:10
    +1
    Багато в карпатівських курточках на польському кордон виділи. Поїхали за дешевими макаронами, гречкою, парувками та йогобелою і тут хлоп - кордон закрили
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 15.03.2020 03:26
    +1
    Владимир Копяк, 14.03.2020 17:06
    Классический договорняк! Даче арбитра не предупредили, чтобы тот не чудил с пеналями - все равно забивать не будут... Жаль, что комиссия АФУ по честной игре давно прекратила свое существование, расписавших в своей неспособности что-либо сделать с этой чумой отечественного футбола... Ужас...
    Дві нічиї між цими командами поспіль. По 2 очка кожна заробила в сумі, хоча могли б обмінятися перемогами й заробити по 3. Класичний договорняк, ага.
    Звідки ви такі беретеся???
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 17:11
    +1
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    Неадикват!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.03.2020 16:14
    +1
    PFCLviv, 14.03.2020 16:10
    Розривом бомжацької овечої сраки задоволений !
    4м0 твої супєр...не виграли в Карпат яких ти попускаєш...ти само себе попускаєш. Але ти того не розумієш. Супєр команда не виграла в Карпат...клоун...обізви своїх фек@л@ми ..слабо?))))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 08:21
    0
    Саня Бах, 15.03.2020 08:17
    Пiшли в запой, бухають в генделику на Погулянцi...)))
    Вітька вже старий пер...дун, йому багато не треба...
    Такий старий, а такий дурний!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.03.2020 08:17
    0
    PFCLviv, 15.03.2020 07:40
    Вашу артілєрію... А де почесні вівці вітька мостовий і прогулянка ! Де ті мої друзі вівці?!
    Пiшли в запой, бухають в генделику на Погулянцi...)))
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 07:40
    0
    Вашу артілєрію... А де почесні вівці вітька мостовий і прогулянка ! Де ті мої друзі вівці?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.03.2020 07:28
    0
    Йой, та що тут пояснювати тупарилим вівцям...
    Ну най буде, нема вболівальників у Львова, нема грошей, ми банкноти, команди не існує, не можемо орендувати стадіон навіть за 1 гривню в рік, нема дитячої школи... Короче нема ніц у Львова !
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 01:59
    0
    Владимир Пидвирный, 14.03.2020 17:06
    Як низько і не красиво читати ці відгуки. Це дітвора. ДЕ АНАЛІЗ матчу, грали дві місцеві команди. Так, усвідомлюю помилку ДПП коли на вильоті був ФК Львів. Я тоді після матчу проклинав його за підніжку ФК Львову. Все повернулось навпаки. У футболістів Карпат немає карпатівського духу. Команда вимирає через невиплату заборгованості. Команда просто відсутня, молоді не прогресують, старих немає. Показують анти футбол. Роман навчи хоч грати "бий-біжи". Ну нічого не виходить. А ФК Львів успіхів, команда хоч хоче грати, а не позоритись після кожного матчу.
    По перше це не помилка а банальна підлість. Я чесно кажучи отримав задоволення від цих тодішніх ігор, була рубанина, справжнє дербі. Хоч програли та вилетіли в мене розчарування не було так як я вболівав за Львів ще з часів коли вони грали на "Юності". Вилетіли та й Бог з ним, вболівав б у першій лізі. Команда хороша була, вилізли б знов. Но те як Карпати зливали матчі основним конкурентам за виліт виставляючи повністю другий склад - це було низько. Димінський не вкладав в Карпати, та й зрештою все робив для того щоб у Львові не було футболу. Цей сезон оставив прикрий осад в душі, хоч щось приємне і оставив, чого варта перемога Львова над Шахтарем 2:0! Це словами не передати! Дві гри які остались в моєму житті назавжди це ФК Львів - Шахтар та Україна - Вірменія, коли наша збірна летіла 2:3 і треба було перемагати, та вкінці вирвали перемогу 4:3! Львів та Україна в моєму серці, де б вони не грали, в першій, другій, з гнилими президентами, гравцями-каліками... навіть як пропадуть втретє з карти України як команда - буду чекати коли відродяться. Так що не говоріть що ФК Львів без вболівальників. Ми є, нас мало, без димових понтів, трощень та інших дуростей, це зайве. Ми є
    Ruslan
      Ruslan, 15.03.2020 01:23
    0
    Shevchenka2019, 14.03.2020 16:28
    Бомжі? Чому ви граєте на Україні?)))) Назви прізвище того хто доглядає за газоном України? Костюк?))) Карпатівський?))) То хто бомжі?))) Кл0ун пиши ...ще . Попускай сам себе)))) поржемо)))
    Ну не всім так везе взяти стадіон з навколишньою інфраструктурою на 50-ть років за одну гривню