Торонто. Андрееску стала первой финалисткой

Канадская теннисистка уверенно мчится ко второму крупному титулу в карьере

Торонто. Андрееску стала первой финалисткой
© Rogers Cup. Бьянка Андрееску
Бьянка Андрееску из Канады (№27 WTA) стала первой финалисткой турнира серии Премьер 5 в Торонто.
 
В полуфинальном матче 19-летняя теннисистка в двух сетах одолела Софию Кенин из США (№29 WTA).
 
Торонто. Полуфинал
Бьянка Андрееску (Канада) – София Кенин (США) – 6:4, 7:6(5)
 
Во втором полуфинале сыграют Серена Уильямс (№10 WTA) и Мария Боузкова (№91 WTA).
 
Напомним, Кенин выбила из борьбы на турнире Даяну Ястремскую и Элину Свитолину.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Elis
      Elis, 12.08.2019 01:05
    0
    znak51, 11.08.2019 12:37
    Я так розумію, що люди вболівають і намагаються якось знайти вихід з тих програшів, яких в цьому році забагато в Еліни, а титулів, до яких вже привчила нема. Хоча багато просто любителів-вболівальників, але якщо хтось тренувався, то розуміє, що хоч на 100-й раз почне виходити гра біля сітки чи дроп-шот. І що слайс легше виконувати зліва, аніж справа, можна попросити ту ж Вінчі показати, як вона Серену ним обіграла. Але ні тренер, ні сама Еліна вже не включають режим Світоліної, через це висновок, що їх все влаштовує, на відміну від вболівальників, які все ще мріють про Шолом.
    Багато розумного в Ваших словах.
    На мою думку, чи буде в Еліни 13 титулів, чи 15 - особливо різниці ніякої. Тому Еліна з ТШ, сподіваюсь, зосередились на здобутті Шолому. Жертвуючи меншими турнірами, бо всього не охопиш. (Це пояснює її успіх на Вімблдоні). А Мейджор - це важко, дуже важко. Тому нам треба закатати губу і терпляче чекати.
    2) Ті, хто відправляє Еліну до психолога. А ви в курсі, що коли ставиш нову "систему", то злітає стара? Всі зміни відбуваються через кризу. Тобто цілий великий довгий період стара вже не працює, а нова ще не стала. Отак. Чекатимете рік дивлячись, як Еліна грає "як дитина"? Ну то чекайте, може Еліна вже працює і це якраз середина кризи
    3) Наші емоції не мать до Еліни жодного стосунку. Жодного. То ми так собі пояснюємо, що ми за неї переживаємо. Насправді ні. Ми всі допамінові наркомани, і виграш дає цей викид допаміну. Тобто переживаємо ми виключно за те, як отримати свою "дозу". Наша тусовка вибрала собі "дилером" Еліну (а хтось Усика, хтось "Динамо" чи "МЮ"). І дубасимо її коментами, якщо вона нам "не дає". Але то ми вибрали, Еліна цього не вибирала. Вона там взагалі-то гроші заробляє, намагаючись не вбити до 30 років своє здоров'я.
    4) перехід із захисного в атакувальний теніс - див. п. 2 По-іншому не буває. Фізіологія ВНД.
    Elis
      Elis, 12.08.2019 00:19
    0
    Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 13:16
    Дехто не може відрізнити хейтерство від критики... Вибачте, а якшо я не грав професійно в теніс, то я не можу побачити нестабільність Еліни в психологічному плані? Її гра по центру - це норма для неї, але багато хто вже навчився з такого "захисту" успішно атакувати, тобто треба з цим щось робити... А дивитись чи не дивитись Еліну - це вже вибір кожного, але про це не обов'язково писати кожного разу в коменти
    А дехто може. І конструктивну критику від "мені так здається" теж може.
    Побачити так звану "нестабільність Еліни в психологічному плані" (на вашу суб'єктивну думку), може, й можете, а от ставити діагнози і виписувати рецепти без спеціальної освіти - точно ні.
    Розумієте, тут вже геть-чисто витерлася грань між об'єктивністю і "я припускаю". І це не є гуд.
    Я, звичайно, розумію, що зараз мода на дилетанство, і ефект Даннінга-Крюгера во всєй красє. Але це не норма.
    Бо людина з однією звивиною напише, що спортсмен - дно. З двома - що нема чого лупити в центр корта і хай іде лікується. А з трьома запитає тих, хто тримав ракетку в руках: "панове, а чого це вона лупить в центр корта?" (з чотирма і більше звивинами серед нас нема, ті грають у турі ;). І чим менше тут буде дописів перших і других, тим більша вірогідність, що заходитимуть і щось писатимуть ті, хто об'єктивно щось може пояснити. А оце вже реально цікаво.
    Бо дипломовані психологи 300 раз подумають перед тим, як писати про "нестабільність Еліни в психологічному плані". Бо знають фізіологію ВНД.
    Я не про те, що непрофесіоналам не треба ділитись думками і враженнями. Треба. Але без категоричності, діагнозів і лікування. Це не особисто Вас стосується, я узагальнюю. Ваші коментарі, наскільки пам'ятаю, досить коректні
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 13:16
    0
    Дехто не може відрізнити хейтерство від критики... Вибачте, а якшо я не грав професійно в теніс, то я не можу побачити нестабільність Еліни в психологічному плані? Її гра по центру - це норма для неї, але багато хто вже навчився з такого "захисту" успішно атакувати, тобто треба з цим щось робити... А дивитись чи не дивитись Еліну - це вже вибір кожного, але про це не обов'язково писати кожного разу в коменти
    znak51
      znak51, 11.08.2019 12:37
    +2
    Я так розумію, що люди вболівають і намагаються якось знайти вихід з тих програшів, яких в цьому році забагато в Еліни, а титулів, до яких вже привчила нема. Хоча багато просто любителів-вболівальників, але якщо хтось тренувався, то розуміє, що хоч на 100-й раз почне виходити гра біля сітки чи дроп-шот. І що слайс легше виконувати зліва, аніж справа, можна попросити ту ж Вінчі показати, як вона Серену ним обіграла. Але ні тренер, ні сама Еліна вже не включають режим Світоліної, через це висновок, що їх все влаштовує, на відміну від вболівальників, які все ще мріють про Шолом.
    VoOne1983
      VoOne1983, 11.08.2019 04:18
    +3
    Блін, як же ж мене вже достали ці любителі ударів по кутах. Шановні, ви в ненастольний теніс взагалі грали???? Ви думаєте це так просто розкидувати мячі по кутах коли вони летять на вас зі швидкістю понад 100км?? По друге проти багатьох атакуючих гравців бити по кутах це гиблий номер (проти Плішкової чи Квітової наприклад). По третє Еліна не б‘є по центру в передні квадрати, а під задню лінію і такі удари досить неприємні. По четверте, той хто пише, що Еліна дно і тому подібне, - придурок або троль, який просто заліз сюди повоняти.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 03:01
    +2
    А тим часом визначилась друга фіналістка - Серена. Але Бузкова мені сподобалась, трималась достойно. Тільки от перестріляти Серену і взяти її потужністю не вийде, тут інший ключик підібрати треба.
    AleksMih
    AleksMih, 11.08.2019 01:31
    +2
    http://cdn.livetvcdn.club/webplayer.php?t=ifr&c=1219101&lang=ru&eid=832209&
    lid=1219101&ci=72&si=4
    Elis
      Elis, 11.08.2019 01:06
    +1
    Чорт, Катюха видряпала другий сет, але у третьому не змогла дотиснути юне польське дарування.
    До речі, хтось Вільямс дивитиметься? Посилання на ютуб трансляцію в когось є?
    Vladdal
    online
      Vladdal, 11.08.2019 01:05
    +5
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    Элине по другому играть нельзя. Все мы хотим видеть в её исполнении атакующий теннис. Но это против её природы. Она играет тем, что у неё есть и распоряжается этим почти на максимум.
    Да, классно смотреть когда спортсмен Играет. Но суметь не дать сыграть в свою игру сопернику, навязать свой стиль и в итоге выиграть - это тоже надо уметь, далеко не каждому дано. Вот Элине дано. И она этим пользуется.
    Просто не смотрите её игры, если не интересно.
    Это как кино. Есть фильм, по отзывам просто замечательный. Но начинаете смотреть, а уловить суть не получается. Вы выключаете телевизор. Верно?
    dudigo78
      dudigo78, 11.08.2019 00:47
    +8
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    та ні що ви, вона просто так третій сезон з десятки не вилітає, та й Підсумковий чисто на везінні виграла у всяких там Стівенс, Бертенс, Плішкових та ін. ноунеймів жіночого тенісу
    Elis
      Elis, 11.08.2019 00:33
    +9
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    Звучить дуже категорично. Заздрю вашій самовпевненості Спроба про чепуху невдала, не зараховано.
    Тепер по суті. А топ - це хто? Осака? Плішкова? Барті? Хто? Топ (з англ.) - це верхівка. Суха статистика. Ок, давайте називати топами тільки першу 5 туру. Тоді Еліна взимку була топ, а тепер не топ. Значить топ - це тільки Осака, бо всі інші там скачуть туди-сюди. Логічно? Логічно.
    Хто з туру не грає в корпус? Кенін і Андреєску сьогодні теж грали в корпус, намагаючись зробити удари максимально незручними для прийому суперниці.
    Я не кажу, що Еліна прекрасно грає, зовсім ні. У неї є свої плюси, і свої мінуси, як у кожної спортсменки. Їй не вистачає потужності, впевненості в собі, а від того гостроти. Але перегинати палицю теж не треба.
    Ваша лексика не свідчить, що ви професійний тенісист чи тренер, а тому об'єктивну оцінку і конструктивну критику ви дати не можете. А тому даруйте, продовжувати мені з вами не цікаво. Це все одно, що я піду на якийсь перекладацький форум критикувати перекладачів з китайської, не володіючи цією мовою, а дивлячись відео на ютубі. На цьому розмову завершую. Про теніс мені з вами нудно. Чесно. Не ображайтесь. Гарного вечора!
    polesse2000
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    -9
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    Vladdal
    online
      Vladdal, 10.08.2019 23:39
    +7
    polesse2000, 10.08.2019 22:55
    Что и стоило было доказать! Вчера после проигрыша Свитолиной писал, что больше С. Кенин не выиграет ни у кого. Надежда была только на Даяну , но что с ней происходит одному Богу известно. А со Свитолиной все уже давно понятно " случайная спортсменка в топ 10", ее место ну где-то 47-57.
    Что с Даяной присходит? Ничего. Просто она играет хуже, чем Кенин.
    ternow
      ternow, 10.08.2019 23:28
    +1
    Андрееску... Дома и стены помогают.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 23:07
    +12
    polesse2000, 10.08.2019 22:55
    Что и стоило было доказать! Вчера после проигрыша Свитолиной писал, что больше С. Кенин не выиграет ни у кого. Надежда была только на Даяну , но что с ней происходит одному Богу известно. А со Свитолиной все уже давно понятно " случайная спортсменка в топ 10", ее место ну где-то 47-57.
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба".
    polesse2000
    polesse2000, 10.08.2019 22:55
    -14
    Что и стоило было доказать! Вчера после проигрыша Свитолиной писал, что больше С. Кенин не выиграет ни у кого. Надежда была только на Даяну , но что с ней происходит одному Богу известно. А со Свитолиной все уже давно понятно " случайная спортсменка в топ 10", ее место ну где-то 47-57.
    vital
      vital, 10.08.2019 22:40
    0
    Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:36
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    На жаль немає там де я дивлюся частенько. Мабуть, немає з того корту трансляції...
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:36
    +1
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Elis
      Elis, 10.08.2019 23:07
    +12
    polesse2000, 10.08.2019 22:55
    Что и стоило было доказать! Вчера после проигрыша Свитолиной писал, что больше С. Кенин не выиграет ни у кого. Надежда была только на Даяну , но что с ней происходит одному Богу известно. А со Свитолиной все уже давно понятно " случайная спортсменка в топ 10", ее место ну где-то 47-57.
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба".
    Elis
      Elis, 11.08.2019 00:33
    +9
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    Звучить дуже категорично. Заздрю вашій самовпевненості Спроба про чепуху невдала, не зараховано.
    Тепер по суті. А топ - це хто? Осака? Плішкова? Барті? Хто? Топ (з англ.) - це верхівка. Суха статистика. Ок, давайте називати топами тільки першу 5 туру. Тоді Еліна взимку була топ, а тепер не топ. Значить топ - це тільки Осака, бо всі інші там скачуть туди-сюди. Логічно? Логічно.
    Хто з туру не грає в корпус? Кенін і Андреєску сьогодні теж грали в корпус, намагаючись зробити удари максимально незручними для прийому суперниці.
    Я не кажу, що Еліна прекрасно грає, зовсім ні. У неї є свої плюси, і свої мінуси, як у кожної спортсменки. Їй не вистачає потужності, впевненості в собі, а від того гостроти. Але перегинати палицю теж не треба.
    Ваша лексика не свідчить, що ви професійний тенісист чи тренер, а тому об'єктивну оцінку і конструктивну критику ви дати не можете. А тому даруйте, продовжувати мені з вами не цікаво. Це все одно, що я піду на якийсь перекладацький форум критикувати перекладачів з китайської, не володіючи цією мовою, а дивлячись відео на ютубі. На цьому розмову завершую. Про теніс мені з вами нудно. Чесно. Не ображайтесь. Гарного вечора!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.08.2019 00:47
    +8
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    та ні що ви, вона просто так третій сезон з десятки не вилітає, та й Підсумковий чисто на везінні виграла у всяких там Стівенс, Бертенс, Плішкових та ін. ноунеймів жіночого тенісу
    Vladdal
    online
      Vladdal, 10.08.2019 23:39
    +7
    polesse2000, 10.08.2019 22:55
    Что и стоило было доказать! Вчера после проигрыша Свитолиной писал, что больше С. Кенин не выиграет ни у кого. Надежда была только на Даяну , но что с ней происходит одному Богу известно. А со Свитолиной все уже давно понятно " случайная спортсменка в топ 10", ее место ну где-то 47-57.
    Что с Даяной присходит? Ничего. Просто она играет хуже, чем Кенин.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 11.08.2019 01:05
    +5
    polesse2000, 10.08.2019 23:52
    Elis, 10.08.2019 23:07
    Нема нічого стабільнішого за випадковість. Уже три роки як.
    А про вас, як то кажуть, "з такими друзями і ворогів не треба"----------------------------
    Не пишите чепухи! Или вы получаете удовольствие от ее вечных ударов по центру , прямо на ракетки соперниц? Постоянно одно и тоже. Это топ ?????? И еще, в последней игре присутствовала спортивная злость а? Что-то я ее не заметил
    Элине по другому играть нельзя. Все мы хотим видеть в её исполнении атакующий теннис. Но это против её природы. Она играет тем, что у неё есть и распоряжается этим почти на максимум.
    Да, классно смотреть когда спортсмен Играет. Но суметь не дать сыграть в свою игру сопернику, навязать свой стиль и в итоге выиграть - это тоже надо уметь, далеко не каждому дано. Вот Элине дано. И она этим пользуется.
    Просто не смотрите её игры, если не интересно.
    Это как кино. Есть фильм, по отзывам просто замечательный. Но начинаете смотреть, а уловить суть не получается. Вы выключаете телевизор. Верно?
    VoOne1983
      VoOne1983, 11.08.2019 04:18
    +3
    Блін, як же ж мене вже достали ці любителі ударів по кутах. Шановні, ви в ненастольний теніс взагалі грали???? Ви думаєте це так просто розкидувати мячі по кутах коли вони летять на вас зі швидкістю понад 100км?? По друге проти багатьох атакуючих гравців бити по кутах це гиблий номер (проти Плішкової чи Квітової наприклад). По третє Еліна не б‘є по центру в передні квадрати, а під задню лінію і такі удари досить неприємні. По четверте, той хто пише, що Еліна дно і тому подібне, - придурок або троль, який просто заліз сюди повоняти.
    znak51
      znak51, 11.08.2019 12:37
    +2
    Я так розумію, що люди вболівають і намагаються якось знайти вихід з тих програшів, яких в цьому році забагато в Еліни, а титулів, до яких вже привчила нема. Хоча багато просто любителів-вболівальників, але якщо хтось тренувався, то розуміє, що хоч на 100-й раз почне виходити гра біля сітки чи дроп-шот. І що слайс легше виконувати зліва, аніж справа, можна попросити ту ж Вінчі показати, як вона Серену ним обіграла. Але ні тренер, ні сама Еліна вже не включають режим Світоліної, через це висновок, що їх все влаштовує, на відміну від вболівальників, які все ще мріють про Шолом.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 03:01
    +2
    А тим часом визначилась друга фіналістка - Серена. Але Бузкова мені сподобалась, трималась достойно. Тільки от перестріляти Серену і взяти її потужністю не вийде, тут інший ключик підібрати треба.
    AleksMih
    AleksMih, 11.08.2019 01:31
    +2
    http://cdn.livetvcdn.club/webplayer.php?t=ifr&c=1219101&lang=ru&eid=832209&
    lid=1219101&ci=72&si=4
    Elis
      Elis, 11.08.2019 01:06
    +1
    Чорт, Катюха видряпала другий сет, але у третьому не змогла дотиснути юне польське дарування.
    До речі, хтось Вільямс дивитиметься? Посилання на ютуб трансляцію в когось є?
    ternow
      ternow, 10.08.2019 23:28
    +1
    Андрееску... Дома и стены помогают.
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:36
    +1
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Elis
      Elis, 12.08.2019 01:05
    0
    znak51, 11.08.2019 12:37
    Я так розумію, що люди вболівають і намагаються якось знайти вихід з тих програшів, яких в цьому році забагато в Еліни, а титулів, до яких вже привчила нема. Хоча багато просто любителів-вболівальників, але якщо хтось тренувався, то розуміє, що хоч на 100-й раз почне виходити гра біля сітки чи дроп-шот. І що слайс легше виконувати зліва, аніж справа, можна попросити ту ж Вінчі показати, як вона Серену ним обіграла. Але ні тренер, ні сама Еліна вже не включають режим Світоліної, через це висновок, що їх все влаштовує, на відміну від вболівальників, які все ще мріють про Шолом.
    Багато розумного в Ваших словах.
    На мою думку, чи буде в Еліни 13 титулів, чи 15 - особливо різниці ніякої. Тому Еліна з ТШ, сподіваюсь, зосередились на здобутті Шолому. Жертвуючи меншими турнірами, бо всього не охопиш. (Це пояснює її успіх на Вімблдоні). А Мейджор - це важко, дуже важко. Тому нам треба закатати губу і терпляче чекати.
    2) Ті, хто відправляє Еліну до психолога. А ви в курсі, що коли ставиш нову "систему", то злітає стара? Всі зміни відбуваються через кризу. Тобто цілий великий довгий період стара вже не працює, а нова ще не стала. Отак. Чекатимете рік дивлячись, як Еліна грає "як дитина"? Ну то чекайте, може Еліна вже працює і це якраз середина кризи
    3) Наші емоції не мать до Еліни жодного стосунку. Жодного. То ми так собі пояснюємо, що ми за неї переживаємо. Насправді ні. Ми всі допамінові наркомани, і виграш дає цей викид допаміну. Тобто переживаємо ми виключно за те, як отримати свою "дозу". Наша тусовка вибрала собі "дилером" Еліну (а хтось Усика, хтось "Динамо" чи "МЮ"). І дубасимо її коментами, якщо вона нам "не дає". Але то ми вибрали, Еліна цього не вибирала. Вона там взагалі-то гроші заробляє, намагаючись не вбити до 30 років своє здоров'я.
    4) перехід із захисного в атакувальний теніс - див. п. 2 По-іншому не буває. Фізіологія ВНД.
    Elis
      Elis, 12.08.2019 00:19
    0
    Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 13:16
    Дехто не може відрізнити хейтерство від критики... Вибачте, а якшо я не грав професійно в теніс, то я не можу побачити нестабільність Еліни в психологічному плані? Її гра по центру - це норма для неї, але багато хто вже навчився з такого "захисту" успішно атакувати, тобто треба з цим щось робити... А дивитись чи не дивитись Еліну - це вже вибір кожного, але про це не обов'язково писати кожного разу в коменти
    А дехто може. І конструктивну критику від "мені так здається" теж може.
    Побачити так звану "нестабільність Еліни в психологічному плані" (на вашу суб'єктивну думку), може, й можете, а от ставити діагнози і виписувати рецепти без спеціальної освіти - точно ні.
    Розумієте, тут вже геть-чисто витерлася грань між об'єктивністю і "я припускаю". І це не є гуд.
    Я, звичайно, розумію, що зараз мода на дилетанство, і ефект Даннінга-Крюгера во всєй красє. Але це не норма.
    Бо людина з однією звивиною напише, що спортсмен - дно. З двома - що нема чого лупити в центр корта і хай іде лікується. А з трьома запитає тих, хто тримав ракетку в руках: "панове, а чого це вона лупить в центр корта?" (з чотирма і більше звивинами серед нас нема, ті грають у турі ;). І чим менше тут буде дописів перших і других, тим більша вірогідність, що заходитимуть і щось писатимуть ті, хто об'єктивно щось може пояснити. А оце вже реально цікаво.
    Бо дипломовані психологи 300 раз подумають перед тим, як писати про "нестабільність Еліни в психологічному плані". Бо знають фізіологію ВНД.
    Я не про те, що непрофесіоналам не треба ділитись думками і враженнями. Треба. Але без категоричності, діагнозів і лікування. Це не особисто Вас стосується, я узагальнюю. Ваші коментарі, наскільки пам'ятаю, досить коректні
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 13:16
    0
    Дехто не може відрізнити хейтерство від критики... Вибачте, а якшо я не грав професійно в теніс, то я не можу побачити нестабільність Еліни в психологічному плані? Її гра по центру - це норма для неї, але багато хто вже навчився з такого "захисту" успішно атакувати, тобто треба з цим щось робити... А дивитись чи не дивитись Еліну - це вже вибір кожного, але про це не обов'язково писати кожного разу в коменти
    vital