Бьянка Андрееску – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/2 финала на турнире в Торонто

Бьянка Андрееску – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Rogers Cup. София Кенин
В субботу, десятого августа, состоятся полуфинальные матчи на турнире серии Премьер 5 в Торонто.
 
В первом поединке игрового дня София Кенин из США (№29 WTA) встретится против Бьянки Андрееску из Канады (№27 WTA). Встреча пройдет первым запуском на центральном корте. Время начала матча – 20:00 по Киеву.
 

Во втором полуфинале сыграют Серена Уильямс (№10 WTA) и Мария Боузкова (№91 WTA).
 
Напомним, Кенин выбила из борьбы на турнире Даяну Ястремскую и Элину Свитолину.
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.
 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Дмитро Донець
      Дмитро Донець, 11.08.2019 16:09
    -1
    vital, 10.08.2019 21:42
    Дивлячися на гру Бьянки, приходиш до висновку що наразі Еля б з нею не справилася: з центру атакує канадка успішно на вибір, 90% реалізації дробшотів, до яких Еля не добігає з задньої лінії. Та й взагалі дуже важко грати проти гравця такого класу та ще й з такою підтримкою на трибунах.
    У Бьянки єдина проблема це її вага: велика нагрузка на організм і відповідно ризики травм. Тому повний довгий тенісний сезон їй важко буде відіграти. Хіба вибірково грати, знайти свій ритм, але так першою ракеткою не станеш.
    В фіналі дві тенісистки з "надмірною вагою", які повиносили всіх) Щось не думаю, що це стане перепоною до перших місць в рейтингові
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 10.08.2019 23:03
    +1
    vital, 10.08.2019 22:48
    Очікувано Іга повела - вже 5-2...
    Ех......
    vital
      vital, 10.08.2019 22:48
    0
    Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Очікувано Іга повела - вже 5-2...
    vital
      vital, 10.08.2019 22:46
    +1
    Elis, 10.08.2019 22:41
    Вона кожну гру під кінець 3 сету ледь ходить (що не заважає їй грати добре), ще в Америці помітно було. Вага є вага. Тобто якщо ставити за мету грати не лише 2 турніри на рік, то з вагою треба щось вирішувати. Бо це і високе навантаження на суглоби, і ризик травм.
    Ну не те щоб 2 турніри - в неї на старті 2019-го було найбільше в турі перемог 20+. Можна як Федя грунтовий сезон пропускати
    Сьогодні була новина про руки Елі, зі слів Кенін, але в Бьянки руки і, зокрема, кисті просто чудові - вона такі дробшоти і атакуючі удари так викручує, що диву даєшся.
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:42
    0
    Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Жаль.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:41
    0
    vital, 10.08.2019 22:35
    Нічого дивного, бо Бьянка зіграла до цього в Торонто всі 4 матчі в 3-х сетах, сьогодні вперше справилася за 2 сети, але все одно матч тривав більше 2-х годин. Не знаю скільки в канадки болячок: як мінімум праве плече і праве стегно.
    Вона в габаритну маму пішла, важко буде схуднути.
    Вона кожну гру під кінець 3 сету ледь ходить (що не заважає їй грати добре), ще в Америці помітно було. Вага є вага. Тобто якщо ставити за мету грати не лише 2 турніри на рік, то з вагою треба щось вирішувати. Бо це і високе навантаження на суглоби, і ризик травм.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    0
    Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:38
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:38
    0
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:37
    0
    Александр Науменко, 10.08.2019 22:31
    Для Леси и квалифай проблема.
    Але як же Лесюня чудово грала в Брисбені! Чи то тоді її підмінили, чи тепер?.. Адже вміє ж!
    vital
      vital, 10.08.2019 22:35
    0
    Elis, 10.08.2019 22:30
    Але якби Кенін вдалось перевести гру в третій сет, Б'янка вже мабуть повзала б по корту. Усе ж вагу треба скидати.
    Нічого дивного, бо Бьянка зіграла до цього в Торонто всі 4 матчі в 3-х сетах, сьогодні вперше справилася за 2 сети, але все одно матч тривав більше 2-х годин. Не знаю скільки в канадки болячок: як мінімум праве плече і праве стегно.
    Вона в габаритну маму пішла, важко буде схуднути.
    vital
      vital, 10.08.2019 22:32
    -1
    Александр Науменко, 10.08.2019 22:26
    Похоже в гонке Эля опускается на 10 строчку.
    10-е місце це лише за умови виходу в фінал Серени і титулу Бьянки.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.08.2019 22:31
    0
    Elis, 10.08.2019 22:28
    Побачимо. Але зараз шансів усе більше, що Анреєску зніметься з Цинциннаті. Що не може не радувати. Особливо Лесю.
    Для Леси и квалифай проблема.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:30
    -1
    Але якби Кенін вдалось перевести гру в третій сет, Б'янка вже мабуть повзала б по корту. Усе ж вагу треба скидати.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:28
    +2
    dudigo78, 10.08.2019 22:23
    ось як треба закінчувати матчі. Цих дівчат ми будемо спостерігати на вершині тенісу в наступні роки
    Побачимо. Але зараз шансів усе більше, що Анреєску зніметься з Цинциннаті. Що не може не радувати. Особливо Лесю.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.08.2019 22:26
    -1
    Похоже в гонке Эля опускается на 10 строчку.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.08.2019 22:23
    -1
    ось як треба закінчувати матчі. Цих дівчат ми будемо спостерігати на вершині тенісу в наступні роки
    vital
      vital, 10.08.2019 22:14
    +2
    *3-ій рік...
    vital
      vital, 10.08.2019 22:03
    +1
    Olexandr Olexandrov, 10.08.2019 21:57
    Як би там не було, але Кенін більш стабільніша за Еліну. А щодо майстерності, то їй далеко до Андреєску...
    Про стабільність молодих тенісисток можна, якщо вони і наступний рік проти успішного першого, хоча б так само відіграють і другий. Скільки вже таких зірочок, які вистрілювали протягом короткого періоду, а потім здувалися, було в турі. А Еля 3-ій тримається в ТОП-10...
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 10.08.2019 21:57
    0
    kollekciy, 10.08.2019 21:43
    Це від тенісу стилю Світоліної, мало задоволення. Ця гра показує що Світоліна була далека від виграшу над Кенін.
    Як би там не було, але Кенін більш стабільніша за Еліну. А щодо майстерності, то їй далеко до Андреєску...
    kollekciy
      kollekciy, 10.08.2019 21:43
    0
    Це від тенісу стилю Світоліної, мало задоволення. Ця гра показує що Світоліна була далека від виграшу над Кенін.
    vital
      vital, 10.08.2019 21:42
    +3
    Дивлячися на гру Бьянки, приходиш до висновку що наразі Еля б з нею не справилася: з центру атакує канадка успішно на вибір, 90% реалізації дробшотів, до яких Еля не добігає з задньої лінії. Та й взагалі дуже важко грати проти гравця такого класу та ще й з такою підтримкою на трибунах.
    У Бьянки єдина проблема це її вага: велика нагрузка на організм і відповідно ризики травм. Тому повний довгий тенісний сезон їй важко буде відіграти. Хіба вибірково грати, знайти свій ритм, але так першою ракеткою не станеш.
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 10.08.2019 21:30
    +3
    Кто сказал, что от женского тенниса нельзя получать удовольствие??
    Elis
      Elis, 10.08.2019 21:00
    +3
    Не здивуюсь, якщо Б'янка виграє цей турнір. Дуже цікаво і різноманітно грає. І видно, що вона отримує задоволення від тенісу і від своєї гри.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:28
    +2
    dudigo78, 10.08.2019 22:23
    ось як треба закінчувати матчі. Цих дівчат ми будемо спостерігати на вершині тенісу в наступні роки
    Побачимо. Але зараз шансів усе більше, що Анреєску зніметься з Цинциннаті. Що не може не радувати. Особливо Лесю.
    vital
      vital, 10.08.2019 22:14
    +2
    *3-ій рік...
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.08.2019 20:23
    +2
    Укороченные румынки, это нечто.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 10.08.2019 23:03
    +1
    vital, 10.08.2019 22:48
    Очікувано Іга повела - вже 5-2...
    Ех......
    vital
      vital, 10.08.2019 22:46
    +1
    Elis, 10.08.2019 22:41
    Вона кожну гру під кінець 3 сету ледь ходить (що не заважає їй грати добре), ще в Америці помітно було. Вага є вага. Тобто якщо ставити за мету грати не лише 2 турніри на рік, то з вагою треба щось вирішувати. Бо це і високе навантаження на суглоби, і ризик травм.
    Ну не те щоб 2 турніри - в неї на старті 2019-го було найбільше в турі перемог 20+. Можна як Федя грунтовий сезон пропускати
    Сьогодні була новина про руки Елі, зі слів Кенін, але в Бьянки руки і, зокрема, кисті просто чудові - вона такі дробшоти і атакуючі удари так викручує, що диву даєшся.
    vital
      vital, 10.08.2019 22:03
    +1
    Olexandr Olexandrov, 10.08.2019 21:57
    Як би там не було, але Кенін більш стабільніша за Еліну. А щодо майстерності, то їй далеко до Андреєску...
    Про стабільність молодих тенісисток можна, якщо вони і наступний рік проти успішного першого, хоча б так само відіграють і другий. Скільки вже таких зірочок, які вистрілювали протягом короткого періоду, а потім здувалися, було в турі. А Еля 3-ій тримається в ТОП-10...
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.08.2019 21:02
    +1
    На данный момент самая разнообразная в туре. Ну все умеет.
    vital
      vital, 10.08.2019 22:48
    0
    Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Очікувано Іга повела - вже 5-2...
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:42
    0
    Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Жаль.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:41
    0
    vital, 10.08.2019 22:35
    Нічого дивного, бо Бьянка зіграла до цього в Торонто всі 4 матчі в 3-х сетах, сьогодні вперше справилася за 2 сети, але все одно матч тривав більше 2-х годин. Не знаю скільки в канадки болячок: як мінімум праве плече і праве стегно.
    Вона в габаритну маму пішла, важко буде схуднути.
    Вона кожну гру під кінець 3 сету ледь ходить (що не заважає їй грати добре), ще в Америці помітно було. Вага є вага. Тобто якщо ставити за мету грати не лише 2 турніри на рік, то з вагою треба щось вирішувати. Бо це і високе навантаження на суглоби, і ризик травм.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 10.08.2019 22:40
    0
    Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:38
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Перше коло трансляцій нема. Рахунок 2:2....
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 10.08.2019 22:38
    0
    кто-то знает где посмотреть Козлову и Святек? Поделитесь
    Elis
      Elis, 10.08.2019 22:37
    0
    Александр Науменко, 10.08.2019 22:31
    Для Леси и квалифай проблема.
    Але як же Лесюня чудово грала в Брисбені! Чи то тоді її підмінили, чи тепер?.. Адже вміє ж!
    vital
      vital, 10.08.2019 22:35
    0
    Elis, 10.08.2019 22:30
    Але якби Кенін вдалось перевести гру в третій сет, Б'янка вже мабуть повзала б по корту. Усе ж вагу треба скидати.
    Нічого дивного, бо Бьянка зіграла до цього в Торонто всі 4 матчі в 3-х сетах, сьогодні вперше справилася за 2 сети, але все одно матч тривав більше 2-х годин. Не знаю скільки в канадки болячок: як мінімум праве плече і праве стегно.
    Вона в габаритну маму пішла, важко буде схуднути.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.08.2019 22:31
    0
    Elis, 10.08.2019 22:28
    Побачимо. Але зараз шансів усе більше, що Анреєску зніметься з Цинциннаті. Що не може не радувати. Особливо Лесю.
    Для Леси и квалифай проблема.
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 10.08.2019 21:57
    0
    kollekciy, 10.08.2019 21:43
    Це від тенісу стилю Світоліної, мало задоволення. Ця гра показує що Світоліна була далека від виграшу над Кенін.
    Як би там не було, але Кенін більш стабільніша за Еліну. А щодо майстерності, то їй далеко до Андреєску...
    kollekciy
      kollekciy, 10.08.2019 21:43
    0
    Це від тенісу стилю Світоліної, мало задоволення. Ця гра показує що Світоліна була далека від виграшу над Кенін.