Элина Свитолина – Эшли Барти. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/2 финала на турнире в Майами

Элина Свитолина – Эшли Барти. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина и Эшли Барти

В четверг первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) сыграет еще один поединок на турнире WTA 1000 в Майами.
 
В матче 1/2 финала украинка, посеянная под пятым номером, сразится против лидера мирового рейтинга австралийки Эшли Барти. Встреча состоится вторым запуском на центральном корте после матча Хуркач – Циципас. Ориентировочное время начала матча – 22:50 по Киеву.

 Путь на турнире

Стадия  Свитолина    Барти
1-й круг - -
2-й круг  Роджерс (3-6 7-5 6-3) №52 WTA  Кучова (6-3 4-6 7-5) №149 WTA
3-й круг  Александрова (7-6 6-4) №34 WTA  Остапенко (6-3 6-2) №54 WTA
4-й круг  Квитова (2-6 7-5 7-5) №10 WTA  Азаренко (6-1 1-6 6-2) №15 WTA
1/4 финала  Севастова (6-3 6-2) №57 WTA  Соболенко (6-4 6-7 6-3) №8 WTA

Ранее девушки встречались шесть раз, на счету украинки пять побед, но австралийка выиграла последнюю встречу. 
 
В финале победительница встречи сыграет с Бьянкой Андрееску из Канады (№9 WTA) или Марией Саккари из Греции (№25 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
      Elis, 02.04.2021 11:06
    +1
    Lebron, 02.04.2021 01:49
    Ой, нетільки.. Ну неможна бути наскільки сліпимигра була жахлива, що головне бездумна
    Цікаво ви спілкуєтесь, хоч би один контраргумент. Але ж ні, за принципом "агрументов у меня нет, поэтому давайте сразу перейдём к оскорблениям" (с).
    Не поважаєте опонента, себе хоча б поважали. Зрячий ви наш))
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 02.04.2021 06:58
    0
    Віталій Возняк, 02.04.2021 00:31
    Не стільки Барті перемогла, скільки Еліна програла. Таку Барті можна було перегравати. Тільки характер Саккарі мати.
    Барті грала просто по результату.
    Lebron
    online
      Lebron, 02.04.2021 01:49
    -1
    Elis, 02.04.2021 00:55
    Язика трохи припніть, бо щось він у вас надто розхристаний.
    Брешуть собаки. А в мене гра Еліни залишила приємні враження, окрім подачі, яка не йшла зовсім. Були гарні вкорочені, чим Еліна не часто балує. Різала, грала широко, але далеко не все вдавалось. В першому сеті надто нервувала і тисла на себе, не вистачало розкутості. А в другому раптом втратила віру с себе, припинила боротьбу і як з мішка почала сипати помилки. Там, де треба було вчепитись і показати зуби і характер.
    Так, проти Насті грала краще. Але ж і Барті не Настя. І їй не 30, як Квітовій.
    Але подача ахова, тут погоджуюсь.
    Ой, нетільки.. Ну неможна бути наскільки сліпимигра була жахлива, що головне бездумна
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:55
    +1
    Lebron, 02.04.2021 00:31
    Та хватить брехати самій собі-вона грала бездарно.. Гляньте статистику.. І знову недотренером без тактики на матч.. Грати скільки на форхенд і скільки елементарно помилятися.. Вміти ще нада
    Язика трохи припніть, бо щось він у вас надто розхристаний.
    Брешуть собаки. А в мене гра Еліни залишила приємні враження, окрім подачі, яка не йшла зовсім. Були гарні вкорочені, чим Еліна не часто балує. Різала, грала широко, але далеко не все вдавалось. В першому сеті надто нервувала і тисла на себе, не вистачало розкутості. А в другому раптом втратила віру с себе, припинила боротьбу і як з мішка почала сипати помилки. Там, де треба було вчепитись і показати зуби і характер.
    Так, проти Насті грала краще. Але ж і Барті не Настя. І їй не 30, як Квітовій.
    Але подача ахова, тут погоджуюсь.
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:43
    0
    Kanarejka, 02.04.2021 00:30
    Сумно. Але я би, з вашого дозволу, уточнила - "грала гарно на прийомі". Ну це ж ні в які ворота - захистити лише 4 свої подачі за гру
    Так, я саме так і сказала - "за винятком подачі".
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:32
    +2
    Барті моргнула Еліні після закінчення, типу, "нічо, РГ твій"
    Lebron
    online
      Lebron, 02.04.2021 00:31
    -1
    Elis, 02.04.2021 00:27
    Все логічно. Але тим не менш сумно. Зовсім не скажеш, що Еліна погано грала, грала добре, за винятком подачі. Втім, Ешлі перемогла заслужено. Бажаю їй взяти тут титул. А Еліні не засмучуватись і взяти реванш на РГ.
    Та хватить брехати самій собі-вона грала бездарно.. Гляньте статистику.. І знову недотренером без тактики на матч.. Грати скільки на форхенд і скільки елементарно помилятися.. Вміти ще нада
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 02.04.2021 00:31
    0
    Не стільки Барті перемогла, скільки Еліна програла. Таку Барті можна було перегравати. Тільки характер Саккарі мати.
    Kanarejka
      Kanarejka, 02.04.2021 00:30
    +3
    Elis, 02.04.2021 00:27
    Все логічно. Але тим не менш сумно. Зовсім не скажеш, що Еліна погано грала, грала добре, за винятком подачі. Втім, Ешлі перемогла заслужено. Бажаю їй взяти тут титул. А Еліні не засмучуватись і взяти реванш на РГ.
    Сумно. Але я би, з вашого дозволу, уточнила - "грала гарно на прийомі". Ну це ж ні в які ворота - захистити лише 4 свої подачі за гру
    Lebron
    online
      Lebron, 02.04.2021 00:29
    -3
    sv_2000, 02.04.2021 00:26
    Жаль. Уровень игры Барти во втором сете снизился, могла Элина переломить. Но ее игра на своей подаче была катастрофой просто... Тем не менее, Элина хороший теннис показывала на этом турнири, да и в этом матче была небезнадежна несмторя на счет... С умеренным оптимизмом жду грунтового сезона
    Шо ты несеш.. Яка небезнадійна?? Це вже який півфінал ний програний матч причому бездарно?? Програти можна по різному, але це черговий бездарний програш.. Называй речі своїми іменами
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 02.04.2021 00:28
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Lebron, 02.04.2021 00:24
    Спитайте Монфіса, а краще приберіть його на все життя від Еліни.. Все дуже очікуванно.. Бездарний черговий півфінал
    Ушльопок, по ходу ти ревнуєш Еліну до Монфіса??? Голубець ти заднєпрохідний, позорище, бля голубе, тобі на сайти підарів, дупограй)))
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:27
    +2
    Все логічно. Але тим не менш сумно. Зовсім не скажеш, що Еліна погано грала, грала добре, за винятком подачі. Втім, Ешлі перемогла заслужено. Бажаю їй взяти тут титул. А Еліні не засмучуватись і взяти реванш на РГ.
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.04.2021 00:27
    +3
    Дякуємо Еліні за гру, за приємні емоції на цьому турнірі. До слідуюючих перемог.
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 02.04.2021 00:27
    -5
    Все это фигня. Элине уже неинтересны эти г турниры, когда Монфис не е...н сидит скучает. Элина целенаправленно готовится к Олимпиаде!!! 😁
    Publius
      Publius, 02.04.2021 00:27
    +1
    Чтобы играть с такой Барти, Элине надо было две партии сыграть так, как вторую с Квитовой. Но к сожалению сегодня её теннис был значительно хуже. Потому и результат.
    Lebron
    online
      Lebron, 02.04.2021 00:26
    -4
    presburg, 02.04.2021 00:18
    цей матч як російсько- українська війна...вони по нам стріляють закидують бомбами а ми чисто жаліємось і захищаємось...так і Барті..хоть з травмою..давить бє і добиває..що Світоліна лише відбивається і руками розводить..мінусуйте але це правда..нема злості і фантазії..а помилки суперник не робить
    Так якого милого, лжепатріот, висить швейцарський прапор?? Отакі от патріоти штопані.. Живуть в Європі а називають себе українцями
    sv_2000
    online
      sv_2000, 02.04.2021 00:26
    +5
    Жаль. Уровень игры Барти во втором сете снизился, могла Элина переломить. Но ее игра на своей подаче была катастрофой просто... Тем не менее, Элина хороший теннис показывала на этом турнири, да и в этом матче была небезнадежна несмторя на счет... С умеренным оптимизмом жду грунтового сезона
    samird
    online
      samird, 02.04.2021 00:25
    -1
    Очень комфортная победа для Барти - Эля сегодня была сладкой булочкой.
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 02.04.2021 00:25
    +6
    У Барті і друга подача подача.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 02.04.2021 00:25
    -7
    Комментарий свернут. Показать
    пєкінес переміг
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:17
    +9
    Еліна вже програє не Барті. Вона психологічно вже сама собі програла. А жаль.
    Леонид Бугаренко
      Леонид Бугаренко, 02.04.2021 00:23
    +8
    Спасибо Элине за полуфинал, нужно ещё потрудиться. Сегодня слишком Элина дала вволю эмоциям, хладнокровнее нужно быть, тогда будет больше шансов. Эля мы тебя любим! Слава Украине!
    APL
      APL, 01.04.2021 20:44
    +7
    vital, 01.04.2021 10:37
    Чесно не розумію чому американці проводять вирішальні матчі турніру не в вечірній сесії, як це робиться на фактично всіх інших турнірах. Австалійка більш звична до спеки, а Еліна навпаки кращі свої матчі проводить ввечері, а обідніх-післяобідніх матчах часто показує невиразну беземоційну гру а-ля проти Подороски.
    Дуже просто, у вечірній сесії по всій Європі буде ніч, відповідно менше переглядів, тут бабки великі крутяться, і якщо чесно мені теж краще вечером подивитися ніж серед ночі вставати
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 02.04.2021 00:25
    +6
    У Барті і друга подача подача.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 02.04.2021 00:24
    +6
    Я так розумію, що нічого особливого не втратив, не змігши подивитись? Результат все одно, звичайно, непоганий, а чи виблиски гри були не поодинокими, подивимось у грунтовому сезоні.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 02.04.2021 00:26
    +5
    Жаль. Уровень игры Барти во втором сете снизился, могла Элина переломить. Но ее игра на своей подаче была катастрофой просто... Тем не менее, Элина хороший теннис показывала на этом турнири, да и в этом матче была небезнадежна несмторя на счет... С умеренным оптимизмом жду грунтового сезона
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:20
    +5
    І де така подача весь матч була???
    presburg
      presburg, 02.04.2021 00:18
    +5
    цей матч як російсько- українська війна...вони по нам стріляють закидують бомбами а ми чисто жаліємось і захищаємось...так і Барті..хоть з травмою..давить бє і добиває..що Світоліна лише відбивається і руками розводить..мінусуйте але це правда..нема злості і фантазії..а помилки суперник не робить
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:04
    +5
    Еліна і втомилась від спеки, і перегоріла.
    Еля, Барті теж важко, не здавайся!
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:01
    +5
    Еля, тримайся!!! Ми ж усі з тобою! Давай, мала! Не здавайся!!!
    sirjoga
      sirjoga, 01.04.2021 23:53
    +5
    Подача, прийди к Свитолиной! Очень нужно
    Kanarejka
      Kanarejka, 02.04.2021 00:22
    +4
    Шкода... Рахунок - печалька
    AleksMih
      AleksMih, 02.04.2021 00:19
    +4
    sirjoga во всем виноват , прогулял первый сет
    Elis
      Elis, 02.04.2021 00:07
    +4
    Еліна, посиди трохи в захисті і перепочинь. Дай Ешлі напомилятись
    dudigo78
      dudigo78, 01.04.2021 23:14
    +4
    поки що як з різних ліг тенісистки
    vital
    online
      vital, 01.04.2021 10:37
    +4
    Чесно не розумію чому американці проводять вирішальні матчі турніру не в вечірній сесії, як це робиться на фактично всіх інших турнірах. Австалійка більш звична до спеки, а Еліна навпаки кращі свої матчі проводить ввечері, а обідніх-післяобідніх матчах часто показує невиразну беземоційну гру а-ля проти Подороски.
    Kanarejka
      Kanarejka, 02.04.2021 00:30
    +3
    Elis, 02.04.2021 00:27
    Все логічно. Але тим не менш сумно. Зовсім не скажеш, що Еліна погано грала, грала добре, за винятком подачі. Втім, Ешлі перемогла заслужено. Бажаю їй взяти тут титул. А Еліні не засмучуватись і взяти реванш на РГ.
    Сумно. Але я би, з вашого дозволу, уточнила - "грала гарно на прийомі". Ну це ж ні в які ворота - захистити лише 4 свої подачі за гру
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.04.2021 00:27
    +3
    Дякуємо Еліні за гру, за приємні емоції на цьому турнірі. До слідуюючих перемог.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 02.04.2021 00:24
    +3
    не готова играть на таком уровне
    SevaCherkago
      SevaCherkago, 02.04.2021 00:10
    +3
    Элька, вперёд!!! Мы, хоть далеко не полуночники, но надеемся, что не зря завтра будем кунять на работе)))