Марта Костюк – Нао Хибино. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на Открытом чемпионате Франции по теннису

Марта Костюк – Нао Хибино. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Во вторник, 29 сентября, украинка Марта Костюк (№119 WTA) начнет борьбу в основной сетке Открытого чемпионата Франции по теннису.
 
18-летняя украинка, которая преодолела сито квалификации, стартует в основе матчем против Нао Хибино из Японии (№84 WTA). Встреча откроет соревновательный день на корте №13 и начнется в 12:00 по Киеву.
  

Ранее девушки между собой не играли.
 
В следующем круге победительница матча сразится против Зарины Дияс из Казахстана (№76 WTA) или 30-й сеяной Онс Жабер из Туниса (№35 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРИЗОВЫЕ

ПРЕВЬЮ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 29.09.2020 14:54
    +1
    В тому році , в півфіналі , Анісімова програючи Барті 5-0 виграла сет , витягла на бровах , а наша красуня плюнула на все і пішла з кривим фейсом - " Я вам ничего не должна" . Тьфу !!!
    Марина Кырбыик
      Марина Кырбыик, 29.09.2020 13:26
    +1
    З самого початку гри було таке враження, що Марта вийшла на корт аби зробити комусь послугу. Думаю треба терміново до психологів аби навчитися тримати себе в руках та проявляти спортивний дух боротьби, а не розкисати після першої помилки і віддавати все можливе й неможливе, тим більше на турнірах такого рівня. Успіх приходить тільки до тих, хто його прагне.
    znak51
      znak51, 29.09.2020 13:22
    +1
    І що це було? Може проблеми зі шлунком?
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 29.09.2020 13:21
    +1
    Просто сумно! Ще перший сет туди-сюди, а в другому було таке відчуття, що Марті хотілося пошвидше "злити" матч.
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 29.09.2020 13:11
    +2
    Останній гейм маленька програла ДЕМОНСТРАТИВНО -" бачте як я плюю на вас " . В 2019 р , в Стразбурзі після виграного першого сета , і програного другого Гарсіа , Марточка ридала , а зараз тільки плюється - вже прогрес . По грі - гра а ля Даяна в пріорітеті у Мартуньки - результат 6-0 . Вони б зоч подивилися за рахунок чого Еліна вже скільки років в першій десятці .
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 29.09.2020 13:09
    +1
    Швидше, ніж очікувалось...
    Коли не вдається спіймати свою гру, Марта знову починає реагувати геть не по дорослому. До справжнього професіоналізму ще довгий шлях належить пройти. Чи подужає?
    Venesuela
      Venesuela, 29.09.2020 13:08
    +1
    Навіть хрома Еля краща інших наших талантів)) Сумно
    Сергей Сидоренко
      Сергей Сидоренко, 29.09.2020 13:08
    +1
    Да их всех, начиная со Свитолиной, надо в школу оправлять - отрабатывать подачу.
    vv691
      vv691, 29.09.2020 13:07
    +2
    там та ра рам наконец отмучилась собирай торбы та масти к е....ни ма.... до хати сознайся ти ж совсем не хотела сегодня играть
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.09.2020 13:06
    +3
    Александр Науменко, 29.09.2020 13:05
    Ну і як це назвати?
    Позор, ганьба. Як хочете. Другий сет 19 хвилин тривав. Так як правило програють тенісистки 5-8 сотні рейтингу
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 13:05
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Всьо бездарність..з такою сіткою так безлаберно зіграти іди до псіхіатра, хотя тобі він хрен поможе.. Мама приїхала ше гірше зробила
    Oleksandr Panasiuk
      Oleksandr Panasiuk, 29.09.2020 13:05
    +2
    Зато в Париж з'їздила.. хоч і не надовго...
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 13:05
    +4
    Ну і як це назвати?
    Venesuela
      Venesuela, 29.09.2020 13:04
    0
    Огидно!!! Яка ти спортсменка ?
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 29.09.2020 13:04
    +1
    отмучилась...
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 29.09.2020 13:04
    +1
    Что это было во 2м сете?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.09.2020 13:04
    +2
    Абсолютний жах. Нічого сказати.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 29.09.2020 13:03
    +1
    Stanislav Matusevych, 29.09.2020 12:57
    Ну а ось і Марта. Теж коли не йде, програє кому завгодно. Єдина відмінність від Даяни - що після рестарту хоч декілька непоганих матчів зіграла.
    Нажаль, йде дуже рідко.
    Arty900
      Arty900, 29.09.2020 13:03
    +1
    Валерий Кравчук, 29.09.2020 12:57
    Мені дуже дивно, що нікого не насторожив (в т.ч. і Марту та буків) півфінал Страсбургу 2020 у виконанні Хібіно на майже тотожніх кортах...
    И не говорите. Да и буки подливали масла в огонь , давая 1,28-3,84 в пользу Костюк.
    AleksMih
      AleksMih, 29.09.2020 13:03
    +2
    Уже можно поздравлять Марту с уверенное победой над японкой в поддавки
    Hottabych
      Hottabych, 28.09.2020 22:01
    +11
    Мартуся Удачи...
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 29.09.2020 10:21
    +9
    Давай Марта все любители тенниса страны сегодня с тобой, покажи нам свой класс
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.09.2020 12:59
    +5
    Хто би що не говорив, але в нас є лише одна тенісистка топового рівня. Всі решта спроможні хіба на локальні успіхи в якомусь матчі, чи дуже рідко на якомусь третьосортному турнірі. Місце в кубку федерацій це якраз і підтверджує. Ну а чоловічого тенісу у нас взагалі нема ні на якому рівні
    samird
      samird, 29.09.2020 12:58
    +5
    Vbolivalnyk-Peter, 29.09.2020 12:54
    Все буде ок. Зараз Марта трішки заспокоїться, збереться. Віримо в перемогу!!!
    Мы тут можем верить во что угодно, а Марта пока уверенно идёт к баранке во втором сете.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 29.09.2020 12:47
    +5
    Venesuela, 29.09.2020 12:43
    Я бачу спокійну японку і занадто знервовану Марту
    Японки та японці практично ніколи свої емоції не показують. А марті реально потрібно трішки заспокоїтися та зібратися...
    Venesuela
      Venesuela, 29.09.2020 12:43
    +5
    Я бачу спокійну японку і занадто знервовану Марту
    vv691
      vv691, 29.09.2020 12:16
    +5
    так играет как будто три ночи не спала и трое суток не ела
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 13:05
    +4
    Ну і як це назвати?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 29.09.2020 13:02
    +4
    Venesuela, 29.09.2020 13:00
    Війшла і відбула номер! Справжня "чемпіонка" !!! Ніякого бажання боротись
    На подарки рідним і першого кола достатньо!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 29.09.2020 13:02
    +4
    Я думав що гірше за Даяну вже грати на можливо, а ні.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.09.2020 13:00
    +4
    $@%trehfshgfncxf мать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Что творится? Полный капец
    Хорошо, что по работе не получилось посмотреть этот ужас.... И концовку мучения смотреть тоже не собираюсь.
    olya403
      olya403, 29.09.2020 12:52
    +4
    olegg1261, 29.09.2020 12:47
    Перший сет відмучилась, можливо у другому нарешті заграє як вміє?
    ой навряд чи...
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 29.09.2020 12:29
    +4
    Пора собираться!
    samird
      samird, 29.09.2020 12:18
    +4
    Это тихий ужос. Качество игры просто безобразное.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.09.2020 13:06
    +3
    Александр Науменко, 29.09.2020 13:05
    Ну і як це назвати?
    Позор, ганьба. Як хочете. Другий сет 19 хвилин тривав. Так як правило програють тенісистки 5-8 сотні рейтингу
    Venesuela
      Venesuela, 29.09.2020 13:00
    +3
    Війшла і відбула номер! Справжня "чемпіонка" !!! Ніякого бажання боротись
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 29.09.2020 12:59
    +3
    В стиле Ястремской. Не может перекинуть сетку. Хибино в следующем круге разнесут. Японка была менее худшей в матче.
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 29.09.2020 12:57
    +3
    Мені дуже дивно, що нікого не насторожив (в т.ч. і Марту та буків) півфінал Страсбургу 2020 у виконанні Хібіно на майже тотожніх кортах...
    samird
      samird, 29.09.2020 12:53
    +3
    Интересно, кто откатил Марте прошивку до прошлогодней версии?
    samird
      samird, 29.09.2020 12:39
    +3
    Vitaliy Korets, 29.09.2020 12:25
    Та виграє Марта, зараз додасть. Хібіно не той суперник
    Уже прибавила. Детских ошибок у сетки. Качество игры - это нечто. И у Марты, и у Японки. Такое чувство, что челленжер случайно включил.