Элина Свитолина – Светлана Кузнецова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на турнире в Риме

Элина Свитолина – Светлана Кузнецова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

В пятницу, 18 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) продолжит борьбу на турнире серии Премьер 5 в Риме.
 
В матче третьего круга украинка встретится со Светланой Кузнецовой из России (№38 WTA). Встреча состоится первым запуском вечерней сессии на стадионе им. Николы Пьетранджели после матча ATP Музетти – Кепфер. Ориентировочное время начала – не ранее 20:00 по Киеву.

Путь на турнире

Стадия  Свитолина   Кузнецова
1-й круг -  Пера (3-6 7-6 6-3) №60 WTA
2-й круг  Павлюченкова (6-3 7-6) №61 WTA  Контавейт (4-6 7-5 6-3) №21 WTA

Ранее девушки встречались четыре раза, украинка выиграла трижды.
 
В следующем круге победительница матча сыграет против Маркеты Вондроушовой (№19 WTA) или Полоны Херцог (№50 WTA).
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРОГНОЗ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(28 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:59
    +3
    Mazyr2412, 18.09.2020 22:26
    А тепер передивіться її матчі,коли вона вигравала турніри. Вона лупила значно більше, навіть друга подача летіла за 160 км/год. А тепер часто( особливо з топами) намагається тримати м'яч у грі, передивіться її останні матчі з Бертенс, наприклад. Поки часто виходить не дуже,але вона намагається.Бо тільки довіряти думцв Матусевича,це не об'єктивна критика.
    Бертенс - то ще Старий Заповіт. Тоді Даяна ще більш-менш думала і грала. Минулорічний матч проти Квітової в неї був дуже хороший, хоч і програла. Мугурусу і Плішкову розбирала на запчастини. Мова про останні турніри. Не було стабільності, але вона видавала чудові ігри. От якраз в порівнянні з такими її прекрасними матчами проти топів прослідковується регрес.
    Але поки не видно, щоб це помітила сама Даяна і задумалась.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 18.09.2020 22:34
    -2
    viktor112007, 18.09.2020 22:28
    Я не за Матусевичем кажу, сам бачив матчі на цьому турнірі. Вона тримає м'яч лише в короткі епізоди, дуже короткі, які на загальну гру впливу великого не мають. За винятком цих коротеньких епізодів Дая просто лупить зі всього маху з думкою "якось буде".
    А я не пропустив жодного з її матчів(кроме матчів за збірну) з Гонконгу 2018( певно трохи знаю матчасть) і вона навпаки збавила в агресії. Намагається перебудуватися, проте це процес не простий для її активно-агресивного(мабуть) характеру.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2020 22:32
    +2
    viktor112007, 18.09.2020 22:28
    Я не за Матусевичем кажу, сам бачив матчі на цьому турнірі. Вона тримає м'яч лише в короткі епізоди, дуже короткі, які на загальну гру впливу великого не мають. За винятком цих коротеньких епізодів Дая просто лупить зі всього маху з думкою "якось буде".
    та якби вона ще лупила продумано. в більшості випадків це банальне просте відмахування від мяча, як в дитини від мухи. І вже третій рік, а по суті нічого не змінилось
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 22:28
    +3
    Mazyr2412, 18.09.2020 22:26
    А тепер передивіться її матчі,коли вона вигравала турніри. Вона лупила значно більше, навіть друга подача летіла за 160 км/год. А тепер часто( особливо з топами) намагається тримати м'яч у грі, передивіться її останні матчі з Бертенс, наприклад. Поки часто виходить не дуже,але вона намагається.Бо тільки довіряти думцв Матусевича,це не об'єктивна критика.
    Я не за Матусевичем кажу, сам бачив матчі на цьому турнірі. Вона тримає м'яч лише в короткі епізоди, дуже короткі, які на загальну гру впливу великого не мають. За винятком цих коротеньких епізодів Дая просто лупить зі всього маху з думкою "якось буде".
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 22:26
    +3
    Віталій Возняк, 18.09.2020 22:23
    Поживемо, побачимо... Про Марту теж всі почали казали, що досягла стелі, що вітер в голові...
    Так я ж лише радий буду якщо заграє на рівні, бо вболіваю однаково і за Еліну, і за Даяну, і за Марту)
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 18.09.2020 22:26
    -3
    viktor112007, 18.09.2020 22:18
    Півтора-два роки тому грала значно краще, вигравала турніри навіть. Бо вмикала голову під час гри. Зараз же вона просто лупить зі всієї дурі на удачу. Хіба це не регрес, якщо порівнювати із пепередньою її грою? Регрес і регрес солідний, на жаль
    А тепер передивіться її матчі,коли вона вигравала турніри. Вона лупила значно більше, навіть друга подача летіла за 160 км/год. А тепер часто( особливо з топами) намагається тримати м'яч у грі, передивіться її останні матчі з Бертенс, наприклад. Поки часто виходить не дуже,але вона намагається.Бо тільки довіряти думцв Матусевича,це не об'єктивна критика.
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 22:25
    +3
    dudigo78, 18.09.2020 22:21
    Та в неї простий примітивний плоский теніс. Проти мертвих він дає свої плоди. Коли виходить грати навіть проти Еліни не в формі - поразка в одні ворота. Можу навіть побитись об заклад, що Даяна не буде в топ-10 ніколи. Може щось і виграє ще, як остапенко свого часу, але то малоймовірно. Нехай подивиться на Світоліну, як треба грати головою в теніс, а не лупашити зі всієї дурі бездумно
    Просто дивно навіть, що вона за стільки часу так і не привчилася хоч трохи м'яч в корті тримати. Таке відчуття, ніби теніс то для неї лотерея: типу лупану --> залетить/не залетить. Чисто наудачу. Так в грі росту ніколи не буде ((
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:23
    +1
    viktor112007, 18.09.2020 22:20
    Ніхто її не хоронить, де ви такі дурниці взяли? За неї вболіває не менше, ніж за Еліну. Але якість її гри страшенно знизилася з того часу, як її почав тренувати Бажин. З цим тренером чомусь у Даяни в грі лише регрес
    Ну, буде відвертими: під час карантину Баїн її толком і не встиг потренувати.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:23
    +1
    viktor112007, 18.09.2020 22:18
    Півтора-два роки тому грала значно краще, вигравала турніри навіть. Бо вмикала голову під час гри. Зараз же вона просто лупить зі всієї дурі на удачу. Хіба це не регрес, якщо порівнювати із пепередньою її грою? Регрес і регрес солідний, на жаль
    Поживемо, побачимо... Про Марту теж всі почали казали, що досягла стелі, що вітер в голові...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2020 22:21
    +4
    Mazyr2412, 18.09.2020 22:17
    Аргументи і факти регресу? В 2019 перший чвертьфінал мастерса,в 2020 перший фінал прем'єра, і два 1/8 мастерсів( при важких сітках). Дівчині 20 років, можливо трохи не в формі,а ви її хоронити зібралися. Не "гоните лошадей".)
    Та в неї простий примітивний плоский теніс. Проти мертвих він дає свої плоди. Коли виходить грати навіть проти Еліни не в формі - поразка в одні ворота. Можу навіть побитись об заклад, що Даяна не буде в топ-10 ніколи. Може щось і виграє ще, як остапенко свого часу, але то малоймовірно. Нехай подивиться на Світоліну, як треба грати головою в теніс, а не лупашити зі всієї дурі бездумно
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 22:20
    +1
    Mazyr2412, 18.09.2020 22:17
    Аргументи і факти регресу? В 2019 перший чвертьфінал мастерса,в 2020 перший фінал прем'єра, і два 1/8 мастерсів( при важких сітках). Дівчині 20 років, можливо трохи не в формі,а ви її хоронити зібралися. Не "гоните лошадей".)
    Ніхто її не хоронить, де ви такі дурниці взяли? За неї вболіває не менше, ніж за Еліну. Але якість її гри страшенно знизилася з того часу, як її почав тренувати Бажин. З цим тренером чомусь у Даяни в грі лише регрес
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:20
    0
    Elis, 18.09.2020 22:17
    Монфіс дурному не навчить
    Все ви про нього знаєте...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 18.09.2020 22:19
    -2
    samird, 18.09.2020 22:12
    Она не регрессирует, она не прогрессирует. А к её слегка юношескому теннису классные соперницы уже давно нашли подход, и успешно Даяну обыгрывают.
    З цим коментарем більше згідний! Чекаємо,най набирається досвіду!
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 22:18
    +2
    samird, 18.09.2020 22:12
    Она не регрессирует, она не прогрессирует. А к её слегка юношескому теннису классные соперницы уже давно нашли подход, и успешно Даяну обыгрывают.
    Півтора-два роки тому грала значно краще, вигравала турніри навіть. Бо вмикала голову під час гри. Зараз же вона просто лупить зі всієї дурі на удачу. Хіба це не регрес, якщо порівнювати із пепередньою її грою? Регрес і регрес солідний, на жаль
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:18
    0
    Александр Науменко, 18.09.2020 22:09
    Є ще одна мордорка!!!
    Остання була! В 1/4 жодна не пролізла...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 18.09.2020 22:17
    -1
    viktor112007, 18.09.2020 22:09
    Даяна регресує, це зараз бачать навіть такі профани в тенісі, як я
    Аргументи і факти регресу? В 2019 перший чвертьфінал мастерса,в 2020 перший фінал прем'єра, і два 1/8 мастерсів( при важких сітках). Дівчині 20 років, можливо трохи не в формі,а ви її хоронити зібралися. Не "гоните лошадей".)
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:17
    +5
    Александр Науменко, 18.09.2020 22:07
    Кручені однією рукою, це шедевр.
    Монфіс дурному не навчить
    samird
      samird, 18.09.2020 22:12
    -1
    viktor112007, 18.09.2020 22:09
    Даяна регресує, це зараз бачать навіть такі профани в тенісі, як я
    Она не регрессирует, она не прогрессирует. А к её слегка юношескому теннису классные соперницы уже давно нашли подход, и успешно Даяну обыгрывают.
    Sashamar
      Sashamar, 18.09.2020 22:09
    +2
    Стратегічно начебто все правильно, грала академічно, не форсуючи події. Зрозуміло, що суперницю після вчорашнього надовго не вистачить. Але перша подача
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 18.09.2020 22:09
    +3
    Є ще одна мордорка!!!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 18.09.2020 22:07
    +9
    Браво, Еліно! Це був справжній грунтовий теніс, і заслужена перемога у ньому. Далі буде.
    Ekvato
      Ekvato, 18.09.2020 21:43
    +8
    Наскільки пустим і неякісним був матч Халеп-Ястремська, настільки безкомпромісний і по-тенісному крутий цей матч
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 18.09.2020 22:07
    +7
    Кручені однією рукою, це шедевр.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 18.09.2020 21:18
    +7
    Ох, скільки ж нервів, як завжди, потрібно, з Еліною! Але один плюс кидається у вічі: вона намагається активно грати на вирішальних очках. Зі змінним успіхом, але раніше цього не було взагалі, а без такого скілла серйозних перемог малореально досягнути.
    serega-2019
      serega-2019, 18.09.2020 20:26
    +7
    Еліні успіху та перемоги !
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:08
    +6
    Молодець Еля!!! Впевнено подала на матч! А Кузя вдоволь наговорилась із сіткою!
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:04
    +6
    Другого матчпойнта шкода. Ну зачекай пів секунди, подивись куди рване суперниця і вдар в інший бік...
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 20:58
    +6
    Mazyr2412, 18.09.2020 20:54
    В Даяни зовсім друга гра. Чи ви чекаєте,що Ястремська почне носитися по задній лінії як Світоліна?!. Даяна- сильний hitter,а чи стане топовим,покаже час.
    Я про рівень гри кажу. Даяна лупить, не думаючи. Еліна навпаки
    Elis
      Elis, 18.09.2020 22:17
    +5
    Александр Науменко, 18.09.2020 22:07
    Кручені однією рукою, це шедевр.
    Монфіс дурному не навчить
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:07
    +5
    Ура!!!
    serega-2019
      serega-2019, 18.09.2020 21:56
    +5
    Кузнечик уже кричит : " Та зає..ало оно все !! "
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 21:35
    +5
    Mazyr2412, 18.09.2020 21:25
    Так що ви тепер не будете матчі Даяни дивитися?! То ж не теніс,по вашому.
    Ні, я буду дивитися в надії на те, що вона перестане найближчим часом лупити зі всієї дурі. Бо якщо не перестане лупити, то в 10-ку їй ніколи не вдасться увійти
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 18.09.2020 20:45
    +5
    УДАЧИ ТЕБЕ ЭЛИНКА
    Elis
      Elis, 18.09.2020 20:26
    +5
    Є брейк! Вперед, Елінко!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2020 22:21
    +4
    Mazyr2412, 18.09.2020 22:17
    Аргументи і факти регресу? В 2019 перший чвертьфінал мастерса,в 2020 перший фінал прем'єра, і два 1/8 мастерсів( при важких сітках). Дівчині 20 років, можливо трохи не в формі,а ви її хоронити зібралися. Не "гоните лошадей".)
    Та в неї простий примітивний плоский теніс. Проти мертвих він дає свої плоди. Коли виходить грати навіть проти Еліни не в формі - поразка в одні ворота. Можу навіть побитись об заклад, що Даяна не буде в топ-10 ніколи. Може щось і виграє ще, як остапенко свого часу, але то малоймовірно. Нехай подивиться на Світоліну, як треба грати головою в теніс, а не лупашити зі всієї дурі бездумно
    Elis
      Elis, 18.09.2020 21:42
    +4
    Віннерси мені Еліні подобаються. І прийом навиліт
    viktor112007
      viktor112007, 18.09.2020 21:18
    +4
    Mazyr2412, 18.09.2020 21:10
    А Еліна часто гарно задумує,а вдарити не може!) Проте це спорт де потрібно бити по м'ячу,а не шахи!)
    Даяна б'є, не думаючи. Результату нема. Важко це тенісом назвати
    serega-2019
      serega-2019, 18.09.2020 21:17
    +4
    Так її !!!
    Elis