Серена Уильямс уступила Виктории Азаренко в полуфинале US Open

Белорусская теннисистка вышла в финал турнира

Серена Уильямс уступила Виктории Азаренко в полуфинале US Open
© Twitter

Белорусская теннисистка Виктория Азаренко обыграла Серену Уильямс в полуфинале US Open. Матч закончился со счетом 1:6, 6:3, 6:3.

US Open 2020
Женщины, 1/2 финала
Серена Уильямс (США) - Виктория Азаренко (Беларусь) - 6:1, 3:6, 3:6

В финале Виктория Азаренко сыграет с японкой Наоми Осакой, которая обыграла американку Дженнифер Брэди.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
      captain2009, 13.09.2020 09:25
    +1
    Elis, 13.09.2020 09:14
    Дуже цікаво розповіли про ракетку! Успіхів вам з новою "помічницею"!
    Дякую, буду старатися. З Вами цікаво спілкуватись завжди. Але це спільна сторінка - не думаю, що громаді цікаво читати такі повідомлення )
    Elis
      Elis, 13.09.2020 09:14
    +1
    captain2009, 13.09.2020 06:55
    Дякую, Еліс. Все є також добре, тренуюся по 2 рази на тиждень зі спаррингом, вчора як раз було тренування. Прийшов до того, що мені треба ракетка більш важка, вчора опробував Wilson 340 гр, до цього грав Babolat 300 гр. Що сказати - Wilson є доволі своєрідною та норовливою ракеткою. Пушка, так. М'яч прискорюється будь здоров. Але відчуваю більшу інерцію в неї - скадніше розганяти, і вона більш жорстка - скадніше робити обертання та контроль м'яча. Але з нею одноручний бекхенд значно приємніше пробивати, тому що із-за ваги плотніше тримаєш в руці, ракетка не бовтається, летить сама собі вперед і виходить дуже плотний та потужний удар. Інструктор каже, що у цієї моделі Вілсона дуже незвичайний та прискорений відскік м'яча - йому було скадніше відбивати вчора. У мене поки що двоякі враження, але думаю, що я не помилився з новою ракеткою, і мені вдасться з нею совладати )
    Якось так. Еліс, знаєте мою пошту, тож можемо поспілкуватися окремо, якщо маєте час, звичайно )
    Дуже цікаво розповіли про ракетку! Успіхів вам з новою "помічницею"!
    captain2009
      captain2009, 13.09.2020 06:55
    +1
    Elis, 12.09.2020 20:40
    Може, ви й праві. Але пам'ятаю, яким надихаючим було золото наших біатлоністок в Сочі.
    Дякую. Щоправда карантин сплутав геть усі карти: і ліки застрягли за кордоном, через що пропустила навесні курс, і країна, де мала влітку проходити реабілітацію, досі закрита на в'їзд. Але лікарі дозволили повернутись до тренувань і це надихає.
    А як ваші тренування і гра в теніс?
    Дякую, Еліс. Все є також добре, тренуюся по 2 рази на тиждень зі спаррингом, вчора як раз було тренування. Прийшов до того, що мені треба ракетка більш важка, вчора опробував Wilson 340 гр, до цього грав Babolat 300 гр. Що сказати - Wilson є доволі своєрідною та норовливою ракеткою. Пушка, так. М'яч прискорюється будь здоров. Але відчуваю більшу інерцію в неї - скадніше розганяти, і вона більш жорстка - скадніше робити обертання та контроль м'яча. Але з нею одноручний бекхенд значно приємніше пробивати, тому що із-за ваги плотніше тримаєш в руці, ракетка не бовтається, летить сама собі вперед і виходить дуже плотний та потужний удар. Інструктор каже, що у цієї моделі Вілсона дуже незвичайний та прискорений відскік м'яча - йому було скадніше відбивати вчора. У мене поки що двоякі враження, але думаю, що я не помилився з новою ракеткою, і мені вдасться з нею совладати )
    Якось так. Еліс, знаєте мою пошту, тож можемо поспілкуватися окремо, якщо маєте час, звичайно )
    Elis
      Elis, 12.09.2020 20:40
    +1
    captain2009, 12.09.2020 07:13
    Ну я б не став сюди вплутивати політику. Не чув ні разу, щоб Аза підтримувала протестувальників, вона вже давно живе іншим життям. Білорусам, звичайно, буде приємно, якщо переможе їх спортсменка.
    Ваши справи як? Відновилися вже після травми?
    Може, ви й праві. Але пам'ятаю, яким надихаючим було золото наших біатлоністок в Сочі.
    Дякую. Щоправда карантин сплутав геть усі карти: і ліки застрягли за кордоном, через що пропустила навесні курс, і країна, де мала влітку проходити реабілітацію, досі закрита на в'їзд. Але лікарі дозволили повернутись до тренувань і це надихає.
    А як ваші тренування і гра в теніс?
    captain2009
      captain2009, 12.09.2020 07:13
    +1
    Elis, 11.09.2020 23:14
    Так, враховуючи, що ще минулого сезону вона втомлювалась навіть на трьохсетовиках! У цьому фіналі вболіваю за неї. Білорусам не завадить тепер така моральна підтримка. Та й Віка більш ніж заслужила.
    Ну я б не став сюди вплутивати політику. Не чув ні разу, щоб Аза підтримувала протестувальників, вона вже давно живе іншим життям. Білорусам, звичайно, буде приємно, якщо переможе їх спортсменка.
    Ваши справи як? Відновилися вже після травми?
    Elis
      Elis, 11.09.2020 23:14
    0
    captain2009, 11.09.2020 18:47
    Привіт, Еліс. Так, є таке з Петрою, на жаль. Так вже сталося. Але Аза переживає другу молодість, здається. Дуже здивувала, якщо чесно.
    Так, враховуючи, що ще минулого сезону вона втомлювалась навіть на трьохсетовиках! У цьому фіналі вболіваю за неї. Білорусам не завадить тепер така моральна підтримка. Та й Віка більш ніж заслужила.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 11.09.2020 21:09
    -5
    Досадно, что победила эта быдлючка, Азаренко. Победы теперь Осаке в финале.
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 18:47
    +1
    Elis, 11.09.2020 16:27
    Теж вболівала за Петру. В одному з інтерв'ю вона якось сказала, що досі на лівій руці пальці не до кінця згинаються. Розумію, як важко повернутись на високий рівень після такого серйозного поранення. Те що вона досі грає на високому рівні - це фантастика. Не виключаю, що іноді грає через біль і фізичну скутість.
    Привіт, Еліс. Так, є таке з Петрою, на жаль. Так вже сталося. Але Аза переживає другу молодість, здається. Дуже здивувала, якщо чесно.
    Elis
      Elis, 11.09.2020 16:27
    +1
    captain2009, 11.09.2020 11:27
    Дякую. Я особисто хотів, щоб перемогла Квітова, але Петра ніяк не може виграти ТБШ після поранення, завжди чогось їй не вистачає. Але то вже, як кажуть таке. У фіналі буду вболівати за Азу, бо здивувала і вразила вона мене підходом до справи. Хай переможе найсильніша.
    Теж вболівала за Петру. В одному з інтерв'ю вона якось сказала, що досі на лівій руці пальці не до кінця згинаються. Розумію, як важко повернутись на високий рівень після такого серйозного поранення. Те що вона досі грає на високому рівні - це фантастика. Не виключаю, що іноді грає через біль і фізичну скутість.
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 11:27
    +2
    Sashamar, 11.09.2020 10:53
    Стовідсотково згоден з Вами, теж не любив Азаренко за її зарозумілість. Але за це вона сповна розрахувалась особистим життям і зараз навіть ззовні виглядає краще ніж вісім років тому. Її приклад (як і чвертьфінал Піронкової, як і парний фінал Звонарьової) доводить, що можна повернутися і коли тебе за тридцять, і коли в тебе дитина.
    Два великих турніра поспіль з тими ж фіналістками. Тобто на поточну хвилину Осака і Азаренко найсильніші. Минулого разу Осака уникла бою, тепер вже неможливо.
    Дякую. Я особисто хотів, щоб перемогла Квітова, але Петра ніяк не може виграти ТБШ після поранення, завжди чогось їй не вистачає. Але то вже, як кажуть таке. У фіналі буду вболівати за Азу, бо здивувала і вразила вона мене підходом до справи. Хай переможе найсильніша.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 11.09.2020 11:26
    0
    Азаренка наче мстить ОМОНу
    Sashamar
    online
      Sashamar, 11.09.2020 10:53
    +3
    captain2009, 11.09.2020 08:14
    Поддерживаю. Аза во второй и третьей партиях выдала прекрасную игру и с камбэком Серену дожала. Навязала Серене длинные розыграши, а потом усталость и возраст взяли свое. Все закономерно. Серена - великая чемпионка, конечно, но уходить нужно вовремя. Чем дальше, тем больше будут ее обыгрывать более молодые спортсменки. Я никогда не был поклонником Азыиз-за ее высокомерного поведения, надменности, но вынужден признать, что ее кропотливая работа на тренировках принесла свои плоды, и играет она сейчас прекрасно. Считаю, что она достойна победы над японой.
    Стовідсотково згоден з Вами, теж не любив Азаренко за її зарозумілість. Але за це вона сповна розрахувалась особистим життям і зараз навіть ззовні виглядає краще ніж вісім років тому. Її приклад (як і чвертьфінал Піронкової, як і парний фінал Звонарьової) доводить, що можна повернутися і коли тебе за тридцять, і коли в тебе дитина.
    Два великих турніра поспіль з тими ж фіналістками. Тобто на поточну хвилину Осака і Азаренко найсильніші. Минулого разу Осака уникла бою, тепер вже неможливо.
    axylinam
    online
      axylinam, 11.09.2020 08:55
    +7
    Молодчинка Азаренко,а Серене явно не хватает физических сил,если бы не мечта о рекорде,то уже давно бы закончила играть
    vital
    online
      vital, 11.09.2020 08:54
    +3
    Очікувано Серену не вистачило, після 3-х поспіль 3-сетових і без дня відпочинку.
    Ну а ТОПи, насамперед ті, хто ще ніколи не вигравали титул на шоломі, хай кусають собі лікті, бо тут можна було це спробувати зробити вперше, за обмеженої конкуренції.
    По Світоліній все логічно, що Еля з 0 за грунтовий сезон, зосередиться на Римі і РГ, бо очки за американський хард-2019 збережуться, а на глині можна набрати великий плюс у рейтинг, бо ж очки за Підсумковий-2019 цього року згорають і в Елі відпаде бонус за фінал.
    ternow
    online
      ternow, 11.09.2020 08:14
    +8
    Оказывается, еще потрясёт стариной Вика Азаренко, думал, что ее карьере уже конец, а погоди- еще что- то стоящее показывает.. . Серене тоже пора на покой, все никак ей не удается взять очередной БШ и сравняться с великой Штефи Граф- значит, не судьба))
    Азаренко- за эти две недели- молодчинка, а если еще и возьмет третий БШ и впервые ЮО- вдвойне будет умничкой, но Осака очень талантлив и опасна.
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 08:14
    +9
    sv_2000, 11.09.2020 07:58
    Молодец! Никогда не был её поклонником, но за эту победу на Яжематерью спасибо ей большое
    Поддерживаю. Аза во второй и третьей партиях выдала прекрасную игру и с камбэком Серену дожала. Навязала Серене длинные розыграши, а потом усталость и возраст взяли свое. Все закономерно. Серена - великая чемпионка, конечно, но уходить нужно вовремя. Чем дальше, тем больше будут ее обыгрывать более молодые спортсменки. Я никогда не был поклонником Азыиз-за ее высокомерного поведения, надменности, но вынужден признать, что ее кропотливая работа на тренировках принесла свои плоды, и играет она сейчас прекрасно. Считаю, что она достойна победы над японой.
    sv_2000
      sv_2000, 11.09.2020 07:58
    +6
    Молодец! Никогда не был её поклонником, но за эту победу на Яжематерью спасибо ей большое
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 11.09.2020 07:50
    +1
    Третій тиждень без перепочинку. Двужильна?
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 08:14
    +9
    sv_2000, 11.09.2020 07:58
    Молодец! Никогда не был её поклонником, но за эту победу на Яжематерью спасибо ей большое
    Поддерживаю. Аза во второй и третьей партиях выдала прекрасную игру и с камбэком Серену дожала. Навязала Серене длинные розыграши, а потом усталость и возраст взяли свое. Все закономерно. Серена - великая чемпионка, конечно, но уходить нужно вовремя. Чем дальше, тем больше будут ее обыгрывать более молодые спортсменки. Я никогда не был поклонником Азыиз-за ее высокомерного поведения, надменности, но вынужден признать, что ее кропотливая работа на тренировках принесла свои плоды, и играет она сейчас прекрасно. Считаю, что она достойна победы над японой.
    ternow
    online
      ternow, 11.09.2020 08:14
    +8
    Оказывается, еще потрясёт стариной Вика Азаренко, думал, что ее карьере уже конец, а погоди- еще что- то стоящее показывает.. . Серене тоже пора на покой, все никак ей не удается взять очередной БШ и сравняться с великой Штефи Граф- значит, не судьба))
    Азаренко- за эти две недели- молодчинка, а если еще и возьмет третий БШ и впервые ЮО- вдвойне будет умничкой, но Осака очень талантлив и опасна.
    axylinam
    online
      axylinam, 11.09.2020 08:55
    +7
    Молодчинка Азаренко,а Серене явно не хватает физических сил,если бы не мечта о рекорде,то уже давно бы закончила играть
    sv_2000
      sv_2000, 11.09.2020 07:58
    +6
    Молодец! Никогда не был её поклонником, но за эту победу на Яжематерью спасибо ей большое
    Sashamar
    online
      Sashamar, 11.09.2020 10:53
    +3
    captain2009, 11.09.2020 08:14
    Поддерживаю. Аза во второй и третьей партиях выдала прекрасную игру и с камбэком Серену дожала. Навязала Серене длинные розыграши, а потом усталость и возраст взяли свое. Все закономерно. Серена - великая чемпионка, конечно, но уходить нужно вовремя. Чем дальше, тем больше будут ее обыгрывать более молодые спортсменки. Я никогда не был поклонником Азыиз-за ее высокомерного поведения, надменности, но вынужден признать, что ее кропотливая работа на тренировках принесла свои плоды, и играет она сейчас прекрасно. Считаю, что она достойна победы над японой.
    Стовідсотково згоден з Вами, теж не любив Азаренко за її зарозумілість. Але за це вона сповна розрахувалась особистим життям і зараз навіть ззовні виглядає краще ніж вісім років тому. Її приклад (як і чвертьфінал Піронкової, як і парний фінал Звонарьової) доводить, що можна повернутися і коли тебе за тридцять, і коли в тебе дитина.
    Два великих турніра поспіль з тими ж фіналістками. Тобто на поточну хвилину Осака і Азаренко найсильніші. Минулого разу Осака уникла бою, тепер вже неможливо.
    vital
    online
      vital, 11.09.2020 08:54
    +3
    Очікувано Серену не вистачило, після 3-х поспіль 3-сетових і без дня відпочинку.
    Ну а ТОПи, насамперед ті, хто ще ніколи не вигравали титул на шоломі, хай кусають собі лікті, бо тут можна було це спробувати зробити вперше, за обмеженої конкуренції.
    По Світоліній все логічно, що Еля з 0 за грунтовий сезон, зосередиться на Римі і РГ, бо очки за американський хард-2019 збережуться, а на глині можна набрати великий плюс у рейтинг, бо ж очки за Підсумковий-2019 цього року згорають і в Елі відпаде бонус за фінал.
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 11:27
    +2
    Sashamar, 11.09.2020 10:53
    Стовідсотково згоден з Вами, теж не любив Азаренко за її зарозумілість. Але за це вона сповна розрахувалась особистим життям і зараз навіть ззовні виглядає краще ніж вісім років тому. Її приклад (як і чвертьфінал Піронкової, як і парний фінал Звонарьової) доводить, що можна повернутися і коли тебе за тридцять, і коли в тебе дитина.
    Два великих турніра поспіль з тими ж фіналістками. Тобто на поточну хвилину Осака і Азаренко найсильніші. Минулого разу Осака уникла бою, тепер вже неможливо.
    Дякую. Я особисто хотів, щоб перемогла Квітова, але Петра ніяк не може виграти ТБШ після поранення, завжди чогось їй не вистачає. Але то вже, як кажуть таке. У фіналі буду вболівати за Азу, бо здивувала і вразила вона мене підходом до справи. Хай переможе найсильніша.
    captain2009
      captain2009, 13.09.2020 09:25
    +1
    Elis, 13.09.2020 09:14
    Дуже цікаво розповіли про ракетку! Успіхів вам з новою "помічницею"!
    Дякую, буду старатися. З Вами цікаво спілкуватись завжди. Але це спільна сторінка - не думаю, що громаді цікаво читати такі повідомлення )
    Elis
      Elis, 13.09.2020 09:14
    +1
    captain2009, 13.09.2020 06:55
    Дякую, Еліс. Все є також добре, тренуюся по 2 рази на тиждень зі спаррингом, вчора як раз було тренування. Прийшов до того, що мені треба ракетка більш важка, вчора опробував Wilson 340 гр, до цього грав Babolat 300 гр. Що сказати - Wilson є доволі своєрідною та норовливою ракеткою. Пушка, так. М'яч прискорюється будь здоров. Але відчуваю більшу інерцію в неї - скадніше розганяти, і вона більш жорстка - скадніше робити обертання та контроль м'яча. Але з нею одноручний бекхенд значно приємніше пробивати, тому що із-за ваги плотніше тримаєш в руці, ракетка не бовтається, летить сама собі вперед і виходить дуже плотний та потужний удар. Інструктор каже, що у цієї моделі Вілсона дуже незвичайний та прискорений відскік м'яча - йому було скадніше відбивати вчора. У мене поки що двоякі враження, але думаю, що я не помилився з новою ракеткою, і мені вдасться з нею совладати )
    Якось так. Еліс, знаєте мою пошту, тож можемо поспілкуватися окремо, якщо маєте час, звичайно )
    Дуже цікаво розповіли про ракетку! Успіхів вам з новою "помічницею"!
    captain2009
      captain2009, 13.09.2020 06:55
    +1
    Elis, 12.09.2020 20:40
    Може, ви й праві. Але пам'ятаю, яким надихаючим було золото наших біатлоністок в Сочі.
    Дякую. Щоправда карантин сплутав геть усі карти: і ліки застрягли за кордоном, через що пропустила навесні курс, і країна, де мала влітку проходити реабілітацію, досі закрита на в'їзд. Але лікарі дозволили повернутись до тренувань і це надихає.
    А як ваші тренування і гра в теніс?
    Дякую, Еліс. Все є також добре, тренуюся по 2 рази на тиждень зі спаррингом, вчора як раз було тренування. Прийшов до того, що мені треба ракетка більш важка, вчора опробував Wilson 340 гр, до цього грав Babolat 300 гр. Що сказати - Wilson є доволі своєрідною та норовливою ракеткою. Пушка, так. М'яч прискорюється будь здоров. Але відчуваю більшу інерцію в неї - скадніше розганяти, і вона більш жорстка - скадніше робити обертання та контроль м'яча. Але з нею одноручний бекхенд значно приємніше пробивати, тому що із-за ваги плотніше тримаєш в руці, ракетка не бовтається, летить сама собі вперед і виходить дуже плотний та потужний удар. Інструктор каже, що у цієї моделі Вілсона дуже незвичайний та прискорений відскік м'яча - йому було скадніше відбивати вчора. У мене поки що двоякі враження, але думаю, що я не помилився з новою ракеткою, і мені вдасться з нею совладати )
    Якось так. Еліс, знаєте мою пошту, тож можемо поспілкуватися окремо, якщо маєте час, звичайно )
    Elis
      Elis, 12.09.2020 20:40
    +1
    captain2009, 12.09.2020 07:13
    Ну я б не став сюди вплутивати політику. Не чув ні разу, щоб Аза підтримувала протестувальників, вона вже давно живе іншим життям. Білорусам, звичайно, буде приємно, якщо переможе їх спортсменка.
    Ваши справи як? Відновилися вже після травми?
    Може, ви й праві. Але пам'ятаю, яким надихаючим було золото наших біатлоністок в Сочі.
    Дякую. Щоправда карантин сплутав геть усі карти: і ліки застрягли за кордоном, через що пропустила навесні курс, і країна, де мала влітку проходити реабілітацію, досі закрита на в'їзд. Але лікарі дозволили повернутись до тренувань і це надихає.
    А як ваші тренування і гра в теніс?
    captain2009
      captain2009, 12.09.2020 07:13
    +1
    Elis, 11.09.2020 23:14
    Так, враховуючи, що ще минулого сезону вона втомлювалась навіть на трьохсетовиках! У цьому фіналі вболіваю за неї. Білорусам не завадить тепер така моральна підтримка. Та й Віка більш ніж заслужила.
    Ну я б не став сюди вплутивати політику. Не чув ні разу, щоб Аза підтримувала протестувальників, вона вже давно живе іншим життям. Білорусам, звичайно, буде приємно, якщо переможе їх спортсменка.
    Ваши справи як? Відновилися вже після травми?
    captain2009
      captain2009, 11.09.2020 18:47
    +1
    Elis, 11.09.2020 16:27
    Теж вболівала за Петру. В одному з інтерв'ю вона якось сказала, що досі на лівій руці пальці не до кінця згинаються. Розумію, як важко повернутись на високий рівень після такого серйозного поранення. Те що вона досі грає на високому рівні - це фантастика. Не виключаю, що іноді грає через біль і фізичну скутість.
    Привіт, Еліс. Так, є таке з Петрою, на жаль. Так вже сталося. Але Аза переживає другу молодість, здається. Дуже здивувала, якщо чесно.
    Elis
      Elis, 11.09.2020 16:27
    +1
    captain2009, 11.09.2020 11:27
    Дякую. Я особисто хотів, щоб перемогла Квітова, але Петра ніяк не може виграти ТБШ після поранення, завжди чогось їй не вистачає. Але то вже, як кажуть таке. У фіналі буду вболівати за Азу, бо здивувала і вразила вона мене підходом до справи. Хай переможе найсильніша.
    Теж вболівала за Петру. В одному з інтерв'ю вона якось сказала, що досі на лівій руці пальці не до кінця згинаються. Розумію, як важко повернутись на високий рівень після такого серйозного поранення. Те що вона досі грає на високому рівні - це фантастика. Не виключаю, що іноді грає через біль і фізичну скутість.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 11.09.2020 07:50
    +1
    Третій тиждень без перепочинку. Двужильна?
    Elis
      Elis, 11.09.2020 23:14
    0
    captain2009, 11.09.2020 18:47
    Привіт, Еліс. Так, є таке з Петрою, на жаль. Так вже сталося. Але Аза переживає другу молодість, здається. Дуже здивувала, якщо чесно.
    Так, враховуючи, що ще минулого сезону вона втомлювалась навіть на трьохсетовиках! У цьому фіналі вболіваю за неї. Білорусам не завадить тепер така моральна підтримка. Та й Віка більш ніж заслужила.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 11.09.2020 11:26
    0
    Азаренка наче мстить ОМОНу