08.03.2020, FT   ТВ-трансляция: 

Львов и Карпаты второй раз в сезоне сыграли в безголевую ничью

В львовском дерби команды не сумели определить сильнейшего

Львов и Карпаты второй раз в сезоне сыграли в безголевую ничью
© ФК Карпаты

По сравнению с прошлым туром, учитывая и отсутствие дисквалифицированных игроков, оба главных тренера сделали ряд кадровых изменений в стартовых составах своих команд. У «Львова» вместо Борзенко, Браткова, Ренана Оливейры и Шины на поле вышли Приймак, Яковелли, Рафаэл Сабино и Татарков. В «Карпатах» вместо Каниболоцкого, Козака и Назарины в игру вступили Кудрик, Хахлёв и Пасич.

Уже в дебюте игры возник первый опасный момент, когда после фланговой передачи Альваро пробивал в створ ворот Татарков, но Кудрик был на месте. «Карпаты» при активной поддержке своих болельщиков больше контролировали мяч. Однако «горожане», оставив впереди одного Яковелли, большими силами встречали развитие атак «зелено-белых». Поэтому до голевых моментов у ворот Сарнавского дело не доходило.

В середине тайма вызвала оживление на трибунах фланговая передача Дубинчака, которую в падении через себя завершал Халл, пробив над перекладиной. Также не хватило точности и Приймаку, который после углового удара пробил головой выше ворот. Напряжение на поле постепенно нарастало, игровых столкновений хватало, и арбитру матча Копиевскому приходилось вытаскивать из кармана желтые карточки.

Второй тайм команды начали в невысоком темпе, стараясь подолгу разыгрывать свои комбинационные действия, которые в основном шли на подступах к обоим штрафным. Арбитру матча между тем и дальше приходилось усмирять страсти на поле с помощью желтых карточек, одну из которых увидел перед собой и рулевой «Львова» Меликян.

«Карпаты», учитывая их турнирное положение, продолжали владеть инициативой, но пройти массированные оборонительные редуты «Львова» никак не удавалось. В частности, один из опасных ударов заблокировал Альваро. Не привели к смене счета и угловые удары обоих соперников. Не обошлось в львовском дерби и без красной карточки, которую впервые в УПЛ увидел перед собой Жонатан.

В итоге, как и в матче первого круга, зрители матча «Львова» и «Карпат» голов так и не дождались. «Зелено-белые» при этом увеличили свою безвыигрышную серию в чемпионате до рекордных 15-ти игр: пять ничьих и десять поражений. «Горожане» же завершили свой пропускной домашний сериал на стадионе «Украина», который длился три матча. Не обошлось и без тренерских юбилеев. Роман Санжар у руля различных клубов УПЛ стал свидетелем 40-й ничьей своих подопечных, а Егише Меликян провел 20-й матч во главе различных команд УПЛ: 5 побед, 4 ничьи и 11 поражений.

Юрий НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 22-й тур.

ПФК «Львов» – «Карпаты» – 0:0

Сергей Люлька (50), Жонатан (64) – Владислав Дубинчак (21), Андро Гиоргадзе (34), Матар (40)

Жонатан (92, вторая желтая карточка)

ПФК «Львов»: Богдан Сарнавский, Бопесу Джоэль, Владислав Приймак, Игорь Гончар, Сергей Люлька, Сабино, Жонатан, Никита Татарков, Альваро, Ярослав Богунов (Велвес, 68), Яковелли (Ренан, 85)

«Карпаты»: Олег Кудрик, Владислав Дубинчак, Андро Гиоргадзе, Тим Халл, Марвин Мартинс, Дмитрий Клёц, Алексей Хахлёв (Артем Козак, 67), Геннадий Пасич, Остап Притула (Василий Прийма, 83), Ростислав Лях, Матар (Александру Бойчук, 83)

Арбитр: Виталий Копиевский (Кропивницкий)

Стадион «Украина» (Львов)

ПФК ЛЬВОВ - КАРПАТЫ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Саня Бах
      Саня Бах, 09.03.2020 17:23
    0
    Leo, 09.03.2020 16:32
    Цього року вилітає одна команда і три заходить з першої ліги..читай регламент....і вилетять скоріше за все саме Карпати.
    Саня Бах
      Саня Бах, 09.03.2020 17:22
    0
    Leo, 09.03.2020 16:30
    А кому потрібен псевдоклуб, створений на "Електроні" у 1989р. який вкрав усторію у справжніх Карпат зразка 1969-82рр.? В якого за останні 10р. жодних здобутків? На який у мільйонному Львові ходить від сили 400-500чол? Який тільки клянчить....дайте...стадіон...дайте землю...а останнім часом навіть не цурається відвертого шантажу, кому він потрібен? ...БОМЖАТНЯ!!!!
    До вiвцiв то не дiйде...)))
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:32
    +1
    JohnNeuman, 08.03.2020 16:35
    очевидно, Львов и Карпаты вылетят
    Цього року вилітає одна команда і три заходить з першої ліги..читай регламент....і вилетять скоріше за все саме Карпати.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:30
    +1
    wicker, 08.03.2020 17:39
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    А кому потрібен псевдоклуб, створений на "Електроні" у 1989р. який вкрав усторію у справжніх Карпат зразка 1969-82рр.? В якого за останні 10р. жодних здобутків? На який у мільйонному Львові ходить від сили 400-500чол? Який тільки клянчить....дайте...стадіон...дайте землю...а останнім часом навіть не цурається відвертого шантажу, кому він потрібен? ...БОМЖАТНЯ!!!!
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:21
    +2
    dudigo78, 08.03.2020 18:47
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Тебе бісить не притягнута за вуха зміна прописки Руху, а те, що у Львові з'явилася третя команда. Бо це ще один конкурент Карпат у місті. А ви конкуренції не любите. До вас не доходить і не дійде, що конкуренція це навпаки добре, бо вона є рушієм прогресу. Ви як папуги повторюєте вже скільки років: "Одне місто - одна команда"....В Мілані, Римі, Лондоні, Мадриді, Барселоні, можна список продовжувати довго... є дві і більше команд і нікому це не заважає...навпаки. Тільки вам очі муляють інші команди...так що називай речі своїми іменами.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:21
    +2
    dudigo78, 08.03.2020 18:47
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Тебе бісить не притягнута за вуха зміна прописки Руху, а те, що у Львові з'явилася третя команда. Бо це ще один конкурент Карпат у місті. А ви конкуренції не любите. До вас не доходить і не дійде, що конкуренція це навпаки добре, бо вона є рушієм прогресу. Ви як папуги повторюєте вже скільки років: "Одне місто - одна команда"....В Мілані, Римі, Лондоні, Мадриді, Барселоні, можна список продовжувати довго... є дві і більше команд і нікому це не заважає...навпаки. Тільки вам очі муляють інші команди...так що називай речі своїми іменами.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:10
    +1
    Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    Стосовно бренду читати смішно взагалі....ЯКИЙ БРЕНД? Показником популярності команди є кількість глядачів на трибунах. У майже мільйонному Львові на нинішні Карпати ходить в середньому від сили 500 чол. Про який бренд ти говориш? Та на той же першоліговий Рух ходить на СКІФ в рази більше....Які в Карпат здобутки за останні 10р? Жодних. Псевдокоманда, яка вкрала все чуже...Стосовно ФК Львова: на відміну від Карпат цей клуб хоча би не привласнює чужої історії і здобутків, а щодо рокіровки з Вересом - всі питання до п. Копитка і його юристів. ФК Львів грав собі у 2 лізі і про цю оборудку команда дізналася в останній момент і ніяким чином до неї непричетна. І особисто я якось п. Копитка розумію: Верес - це купка жирних ціп'яків, які 2 роки жили за рахунок львівських спонсорів, львівських тренерів, львівської інфраструктури і стадіонів, а потім наввіть юридичну адресу мали у Львові. За молодіжку Вереса у чемпіонаті грали вихованці академії ФК Львова. А коли Копитко вивів Верес в УПЛ, рівненські чинуші кинули його з обіцянкою реконструювати стадіон. Паразитували на всьому львівському, а свого нічого не мали і робити не хотіли. Так що я розумію чому Копитко забрав команду до Львова.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 15:53
    +1
    Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    По - перше: Карпати взяли кубок СРСР 1969 р. граючи в другій лізі, а не в першій. По - друге: І ЦЕ ГОЛОВНЕ: ти про які Карпати говориш? Ті, які взяли кубок 1969р...того ФК Карпати, зразка 1963-82рр., який об''єднався із львівським СКА...його давно вже немає. Він припиннив існування у 1982році. А нинішні КПФ Карпати створені на базі заводу "Електрон" у 1989р. Тому ніякий кубок СРСР у 1969р. вони виграти не могли. Вони просто привласнили історію, здобутки , емблему. кольори тих справжніх Карпат. Перш ніж щось писати про те, чого не знаєш, поцікався хоч історією львівського футболу.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.03.2020 23:00
    +2
    Не матч,а хуєта підпарканна...
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.03.2020 21:27
    -3
    Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    Той бренд дiд Петро вже давно просрав.
    Олег Львівський
      Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    +3
    PFCLviv, 08.03.2020 19:04
    ПФК ЛЬВІВ і РУХ ЛЬВІВ це команди зі Львова, які завжди будуть існувати і розвиватись !
    Хоч всрі.....ться вівці від злості але ви лузери і бомжі ! Готуйтесь до пердіву, де вас буде рвати на німецький хрест Минай і Прикарпаття !
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    Андрій Літепло
      Андрій Літепло, 08.03.2020 20:56
    0
    ЗАСТАВКА ВОГОНЬ!!!)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 19:31
    +1
    Хворе!!! Заспокійся!!! Йди п0др04и!!! Не маєш баби-маєш руки)))) й0л0п)
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.03.2020 19:04
    -8
    ПФК ЛЬВІВ і РУХ ЛЬВІВ це команди зі Львова, які завжди будуть існувати і розвиватись !
    Хоч всрі.....ться вівці від злості але ви лузери і бомжі ! Готуйтесь до пердіву, де вас буде рвати на німецький хрест Минай і Прикарпаття !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.03.2020 18:55
    -8
    dudigo78, 08.03.2020 18:47
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Не тобі, бомжара збанкрутіла, вирішувати кому і де грати!
    dudigo78
      dudigo78, 08.03.2020 18:47
    +5
    wicker, 08.03.2020 17:39
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 18:13
    +1
    Довбні @дміни забаньте те 4м0.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.03.2020 17:49
    -10
    wicker, 08.03.2020 17:39
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    Під....ар, а кому потрібен ти і овече стадо ніщебродне?!
    wicker
      wicker, 08.03.2020 17:39
    +1
    MADRIDISTA, 08.03.2020 16:47
    Друже скоро буде Рух в УПЛ, а ці дауни підуть в першу лігу)
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 17:20
    +3
    Мучимось далі...
    Хворе є хворе. То вже не смішно,хіба поспівчувати вічнохворому фек@лу. Дитина незнає де воно і що воно.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.03.2020 18:47
    +5
    wicker, 08.03.2020 17:39
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    wicker
      wicker, 08.03.2020 17:09
    +4
    1. Футболу в Українi нeмає - "ПОДЖАЛИ, ВИБEЖАЛИ, ЗАБРОСИЛИ" - НАХ... такий футбол - ПОРОЖНI СТАДIОНИ. 2. ОРКEСТР ФEКАЛIВ, ТО ПЗД. 3. Санжар - ПНХ. 4. iз приємного ФEКАЛИ у Львовi НIКОМУ НАХ.. НE ПОТРБНI ОКРIМ кiлькох бeзнадiйно хворих
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 08.03.2020 16:52
    +4
    Ну это полный пиз... Две худшие команды чемпионата . Зачем так издеваться над болельщиками?Где атаки?Моменты?
    Олег Львівський
      Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    +3
    PFCLviv, 08.03.2020 19:04
    ПФК ЛЬВІВ і РУХ ЛЬВІВ це команди зі Львова, які завжди будуть існувати і розвиватись !
    Хоч всрі.....ться вівці від злості але ви лузери і бомжі ! Готуйтесь до пердіву, де вас буде рвати на німецький хрест Минай і Прикарпаття !
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 17:20
    +3
    Мучимось далі...
    Хворе є хворе. То вже не смішно,хіба поспівчувати вічнохворому фек@лу. Дитина незнає де воно і що воно.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.03.2020 16:25
    +3
    Обидві команди на фіг нікому у Львові не потрібні. Одні в стадії ліквідації, інші існують заради того, щоб заробляти на бразильцях. Шкода цю невелику кількість людей, яким то ще цікаво.
    EremenkoOD
      EremenkoOD, 08.03.2020 16:05
    +3
    Очікувані і гра, і рахунок, і радість Санжара після матчу.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:21
    +2
    dudigo78, 08.03.2020 18:47
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Тебе бісить не притягнута за вуха зміна прописки Руху, а те, що у Львові з'явилася третя команда. Бо це ще один конкурент Карпат у місті. А ви конкуренції не любите. До вас не доходить і не дійде, що конкуренція це навпаки добре, бо вона є рушієм прогресу. Ви як папуги повторюєте вже скільки років: "Одне місто - одна команда"....В Мілані, Римі, Лондоні, Мадриді, Барселоні, можна список продовжувати довго... є дві і більше команд і нікому це не заважає...навпаки. Тільки вам очі муляють інші команди...так що називай речі своїми іменами.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:21
    +2
    dudigo78, 08.03.2020 18:47
    Рух це є Винники, і вболівають за них переважно Винники. Нічого проти них не маю, але бісить за вуха притягнута зміна прописки. Утворились в Винниках, база в Винниках, усі вболівальники з Винник. На йух та зміна прописки? Чомусь Аталанта не міняє Бергамо на Мілан. І таких прикладів маса. Чомусь Колос не став Київським. Одним словом тютюнник далі панти колотить
    Тебе бісить не притягнута за вуха зміна прописки Руху, а те, що у Львові з'явилася третя команда. Бо це ще один конкурент Карпат у місті. А ви конкуренції не любите. До вас не доходить і не дійде, що конкуренція це навпаки добре, бо вона є рушієм прогресу. Ви як папуги повторюєте вже скільки років: "Одне місто - одна команда"....В Мілані, Римі, Лондоні, Мадриді, Барселоні, можна список продовжувати довго... є дві і більше команд і нікому це не заважає...навпаки. Тільки вам очі муляють інші команди...так що називай речі своїми іменами.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.03.2020 23:00
    +2
    Не матч,а хуєта підпарканна...
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 08.03.2020 16:03
    +2
    жалко, оркестр не сыграл похоронный марш в конце, когда черный затянул трибуны
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:32
    +1
    JohnNeuman, 08.03.2020 16:35
    очевидно, Львов и Карпаты вылетят
    Цього року вилітає одна команда і три заходить з першої ліги..читай регламент....і вилетять скоріше за все саме Карпати.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:30
    +1
    wicker, 08.03.2020 17:39
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    А кому потрібен псевдоклуб, створений на "Електроні" у 1989р. який вкрав усторію у справжніх Карпат зразка 1969-82рр.? В якого за останні 10р. жодних здобутків? На який у мільйонному Львові ходить від сили 400-500чол? Який тільки клянчить....дайте...стадіон...дайте землю...а останнім часом навіть не цурається відвертого шантажу, кому він потрібен? ...БОМЖАТНЯ!!!!
    Leo
      Leo, 09.03.2020 16:10
    +1
    Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    Стосовно бренду читати смішно взагалі....ЯКИЙ БРЕНД? Показником популярності команди є кількість глядачів на трибунах. У майже мільйонному Львові на нинішні Карпати ходить в середньому від сили 500 чол. Про який бренд ти говориш? Та на той же першоліговий Рух ходить на СКІФ в рази більше....Які в Карпат здобутки за останні 10р? Жодних. Псевдокоманда, яка вкрала все чуже...Стосовно ФК Львова: на відміну від Карпат цей клуб хоча би не привласнює чужої історії і здобутків, а щодо рокіровки з Вересом - всі питання до п. Копитка і його юристів. ФК Львів грав собі у 2 лізі і про цю оборудку команда дізналася в останній момент і ніяким чином до неї непричетна. І особисто я якось п. Копитка розумію: Верес - це купка жирних ціп'яків, які 2 роки жили за рахунок львівських спонсорів, львівських тренерів, львівської інфраструктури і стадіонів, а потім наввіть юридичну адресу мали у Львові. За молодіжку Вереса у чемпіонаті грали вихованці академії ФК Львова. А коли Копитко вивів Верес в УПЛ, рівненські чинуші кинули його з обіцянкою реконструювати стадіон. Паразитували на всьому львівському, а свого нічого не мали і робити не хотіли. Так що я розумію чому Копитко забрав команду до Львова.
    Leo
      Leo, 09.03.2020 15:53
    +1
    Олег Львівський, 08.03.2020 21:15
    Шановний, при всій повазі до Руху та Львова, ви ще навіть в Єврокубках не грали, я мовчу вже за кубок СРСР який Карпати взяли будучи в першій лізі ...Львів це взагалі Верес! Це Не Львівська команда! Рух ще не доріс як бренд і близько до Карпат, як і Львів! Я не говорю про футбол, я говорю за бренд! Прошу не плутати!
    По - перше: Карпати взяли кубок СРСР 1969 р. граючи в другій лізі, а не в першій. По - друге: І ЦЕ ГОЛОВНЕ: ти про які Карпати говориш? Ті, які взяли кубок 1969р...того ФК Карпати, зразка 1963-82рр., який об''єднався із львівським СКА...його давно вже немає. Він припиннив існування у 1982році. А нинішні КПФ Карпати створені на базі заводу "Електрон" у 1989р. Тому ніякий кубок СРСР у 1969р. вони виграти не могли. Вони просто привласнили історію, здобутки , емблему. кольори тих справжніх Карпат. Перш ніж щось писати про те, чого не знаєш, поцікався хоч історією львівського футболу.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 19:31
    +1
    Хворе!!! Заспокійся!!! Йди п0др04и!!! Не маєш баби-маєш руки)))) й0л0п)
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 08.03.2020 18:13
    +1
    Довбні @дміни забаньте те 4м0.
    wicker
      wicker, 08.03.2020 17:39
    +1
    MADRIDISTA, 08.03.2020 16:47
    Друже скоро буде Рух в УПЛ, а ці дауни підуть в першу лігу)
    Твій рух НАХ у Львові НІКОМУ не потрібен, рівно, як і ФЕКАЛИ...
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 08.03.2020 16:47
    +1
    dudigo78, 08.03.2020 16:25
    Обидві команди на фіг нікому у Львові не потрібні. Одні в стадії ліквідації, інші існують заради того, щоб заробляти на бразильцях. Шкода цю невелику кількість людей, яким то ще цікаво.
    Друже скоро буде Рух в УПЛ, а ці дауни підуть в першу лігу)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.03.2020 16:41
    +1
    PFCLviv, 08.03.2020 16:28
    Оооо, овечка
    А де вітька мостовик з погулянкою?! Де ше ті піде.......аси ?!
    Памперс поміняй, бо вже протікає