Australian Open. Серена Уильямс уступает Ван Цян и покидает турнир

Опытная американка не смогла преодолеть третий круг

Australian Open. Серена Уильямс уступает Ван Цян и покидает турнир
© Twitter. Серена Уильямс
Американская теннисистка Серена Уильямс уступила Ван Цян в матче третье круга Открытого чемпионата Австралии.
 
Матч длился 2 часа 41 минуту. Ван Цян победила в трех сетах - 6:4, 6:7, 7:5.
 
Australian Open. Третий круг
Серена Уильямс (США) - Ван Цян (Китай) - 4:6, 7:6 (7:2), 5:7.
 
В четвертом круге Ван Цян сыграет с Онс Жабер, которая ранее обыграла Каролин Возняцки.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    suforza1921
      suforza1921, 24.01.2020 10:18
    +4
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    Психологія так, але і фізично підсіла. Якщо Ви уважно спостерігали за грою, то було помітно, що багато аутів було через те, що Даяна не встигала зручно підійти/добігти/підлаштуватись до м'яча.Це вже було помітно у другому сеті з Соболенко в Аделаїді. Там вигризла "на зубах", тут фізики не вистачило. А коли помилки частішають, психологічно теж зриваєшся. До речі, на рахунок психології, то останнім часом вона стала більш стійкою - Даяна частіше тримає м'яч довше в розіграші і тільки зрідка лупить на попала - не попала з першого м'яча. Технічно теж стала більш різноманітно грати - робота Бажина помітна. Сподіваюся, що великі перемоги Ястремської не за горами. Прогрес помітний, чого не скажеш, про ту ж Світоліну (хочу щоб Еліна прочитала цей коментар і довела грою, що я був неправий))) ).
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 10:14
    +1
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    Звісно що важко точно встановити істину, за бажанням "аргументи" можна знайти під будь-яку точку зору, а я лише висловив свою думку. Про Барті я вже частково написав, можу лише додати що вона є більш витривала, від Дая і окрім шаленої підтримки вболівальників, має відповідну до статусу першої ракетки легку сітку, в тому числі пропуск першого кола в Аделаїді. Повторюсь, не вірю що Барті тут дійде до вирішальних стадій.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    +4
    vital, 24.01.2020 08:20
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 24.01.2020 09:36
    +7
    vital, 24.01.2020 08:20
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    Элина в 19 лет тоже играла все недели перед турнирами большого шлема, только когда она вошла в топ 10 стала опытней и начала более рационально составлять календарь, к Даяне это тоже придет со временем. А так конечно обидно было дарить победу Возняцки, Даяна на голову была сильнее, но не выдержала физически.
    axylinam
    online
    axylinam, 24.01.2020 09:29
    +7
    Молодец китаяночка,эх Ястремская выиграй у Возняки и хорошую сетку получила бы
    Sashamar
    online
    Sashamar, 24.01.2020 09:27
    +7
    "Мишеня Цян бігло, хвостиком махнуло..." .
    Треба віддати належне китаянці, витримати дві с половиною години проти Серени не кожна спроможна. У Серени з її фізикою і в сорок років витривалість дай боже. Ну і привіт букам
    . Коєфіціент на Цян був 7 проти 1.1 на Серену. До речі, на Жабер був 3 проти 1.4 на Возняцьку. Отже замість очікуваного четвертого кола Даяна - Серена маємо зовсім неочікуване Жабер - Цян (а шкода, що немає ставок на можливі пари, хтось би міг озолотитися ).
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 08:20
    +8
    captain2009, 24.01.2020 07:41
    Китаянка зіграла дуже якісно, добре Серені відповідала у вирішальних епізодах. А Серена може дорікнути за цю поразку лише самій собі - не треба було квапитись і намагатися виграти розіграш в один м'яч. Настріляла купу аутів, то ж сама багато очок просто віддала. 24й турнір ГС все же недосяжний.
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    NM16071
    online
      NM16071, 24.01.2020 08:14
    +6
    День починається чудово!!!!
    captain2009
      captain2009, 24.01.2020 07:41
    +7
    Китаянка зіграла дуже якісно, добре Серені відповідала у вирішальних епізодах. А Серена може дорікнути за цю поразку лише самій собі - не треба було квапитись і намагатися виграти розіграш в один м'яч. Настріляла купу аутів, то ж сама багато очок просто віддала. 24й турнір ГС все же недосяжний.
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 08:20
    +8
    captain2009, 24.01.2020 07:41
    Китаянка зіграла дуже якісно, добре Серені відповідала у вирішальних епізодах. А Серена може дорікнути за цю поразку лише самій собі - не треба було квапитись і намагатися виграти розіграш в один м'яч. Настріляла купу аутів, то ж сама багато очок просто віддала. 24й турнір ГС все же недосяжний.
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 24.01.2020 09:36
    +7
    vital, 24.01.2020 08:20
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    Элина в 19 лет тоже играла все недели перед турнирами большого шлема, только когда она вошла в топ 10 стала опытней и начала более рационально составлять календарь, к Даяне это тоже придет со временем. А так конечно обидно было дарить победу Возняцки, Даяна на голову была сильнее, но не выдержала физически.
    axylinam
    online
    axylinam, 24.01.2020 09:29
    +7
    Молодец китаяночка,эх Ястремская выиграй у Возняки и хорошую сетку получила бы
    Sashamar
    online
    Sashamar, 24.01.2020 09:27
    +7
    "Мишеня Цян бігло, хвостиком махнуло..." .
    Треба віддати належне китаянці, витримати дві с половиною години проти Серени не кожна спроможна. У Серени з її фізикою і в сорок років витривалість дай боже. Ну і привіт букам
    . Коєфіціент на Цян був 7 проти 1.1 на Серену. До речі, на Жабер був 3 проти 1.4 на Возняцьку. Отже замість очікуваного четвертого кола Даяна - Серена маємо зовсім неочікуване Жабер - Цян (а шкода, що немає ставок на можливі пари, хтось би міг озолотитися ).
    captain2009
      captain2009, 24.01.2020 07:41
    +7
    Китаянка зіграла дуже якісно, добре Серені відповідала у вирішальних епізодах. А Серена може дорікнути за цю поразку лише самій собі - не треба було квапитись і намагатися виграти розіграш в один м'яч. Настріляла купу аутів, то ж сама багато очок просто віддала. 24й турнір ГС все же недосяжний.
    NM16071
    online
      NM16071, 24.01.2020 08:14
    +6
    День починається чудово!!!!
    suforza1921
      suforza1921, 24.01.2020 10:18
    +4
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    Психологія так, але і фізично підсіла. Якщо Ви уважно спостерігали за грою, то було помітно, що багато аутів було через те, що Даяна не встигала зручно підійти/добігти/підлаштуватись до м'яча.Це вже було помітно у другому сеті з Соболенко в Аделаїді. Там вигризла "на зубах", тут фізики не вистачило. А коли помилки частішають, психологічно теж зриваєшся. До речі, на рахунок психології, то останнім часом вона стала більш стійкою - Даяна частіше тримає м'яч довше в розіграші і тільки зрідка лупить на попала - не попала з першого м'яча. Технічно теж стала більш різноманітно грати - робота Бажина помітна. Сподіваюся, що великі перемоги Ястремської не за горами. Прогрес помітний, чого не скажеш, про ту ж Світоліну (хочу щоб Еліна прочитала цей коментар і довела грою, що я був неправий))) ).
    Sashamar
    online
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    +4
    vital, 24.01.2020 08:20
    Ну, така доля (ранній виліт) всіх, хто забагато грав перед шлемом. Серені з її регаліями, враховуючи її вік, той Окленд треба було як "зайцю стоп-сигнал". Даяна з Каро грала 7-ий матч за 10 днів, і її втома банально накрила, а не психологія підвела. На шлемі 7 матчів грається за 2 тижні. Ястремська з командою самі себе обхитрили, а шлях по її сітці відкритий без ТОП-10 аж до 1/4 фіналу. Те саме Сабаленка, Коллінз іже з ними - американка тільки нещодавно Путівцеву обіграла 6-1, 6-0, а зараз, на фоні втоми від великої кількості матчів на старті сезону, поступилася казашці в 3-х сетах. І в Барті я не вірю що потягне, хіба що глядачі з трибун допоможуть.
    У цьому плані треба брати приклад із Елі: перед шлемами багато не грає, перші раунди проходить впівсили...
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    vital
    online
      vital, 24.01.2020 10:14
    +1
    Sashamar, 24.01.2020 09:50
    Дозвольте з Вами не погодитися, а Барті? У випадку Даяни, як на мене, скоріш не фізика, а психологія, тут Баїну ще працювати і працювати. Мабуть підсвідомо гадала, що таку Возняцьку вона обіграє у будь-якому випадку (та й легка перемога над Юван, певно, далася взнаки). Забувши, що для Каро кожен матч - останній. Та навіть за таких умов з купою помилок програла у рівній боротьбі, бо двічі по 5:7, то просто комусь трохи більш пощастило. А от Каро віддала все, і на наступну гру її вже не вистачило, останнім в кар'єрі виявився матч проти Онс Жабер, хто б міг подумати!
    А можна ще пограти в теорію змови і припустити, що Даяна не схотіла стати тією, хто припинить кар'єру Возняцької.
    Звісно що важко точно встановити істину, за бажанням "аргументи" можна знайти під будь-яку точку зору, а я лише висловив свою думку. Про Барті я вже частково написав, можу лише додати що вона є більш витривала, від Дая і окрім шаленої підтримки вболівальників, має відповідну до статусу першої ракетки легку сітку, в тому числі пропуск першого кола в Аделаїді. Повторюсь, не вірю що Барті тут дійде до вирішальних стадій.