Квитова отказалась от участия на Кубке Кремля

Чешская теннисистка взяла паузу до Итогового турнира

Квитова отказалась от участия на Кубке Кремля
© WTA. Петра Квитова
Седьмая ракетка мира Петра Квитова из Чехии отказалась от участия на Кубке Кремля.
 
«Петра Квитова, которая отобралась на Итоговый турнир, решила взять паузу и не играть. Соответственно в сетку попал следующий игрок из листа ожидания», – сообщил вице-президент Федерации тенниса России Алексей Селиваненко.
 
Отметим, что Квитова снялась и с турнира в Линце, который стартовал на этой неделе.
 
Кубок Кремля пройдет с 14 по 20 октября. Именно там станут известны имена двух последних теннисисток, которые попадут на Итоговый турнир. На данный момент на две путевки претендуют Элина Свитолина, Кики Бертенс и Белинда Бенчич.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — РИА Новости

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    palpal
    palpal, 08.10.2019 23:27
    +1
    если ВК Бенчич до вечера субботы официально семейство шамиля не даст, то скорее всего снимется и Лена и Кики
    palpal
    palpal, 08.10.2019 22:52
    -3
    я дня три назад здесь уже писал как правильно сняться... в воскресенье или понедельник ( во вторник играть, если не сняться ) - после начала квала ВК по правилам дать нельзя... по правилам...
    palpal
    palpal, 08.10.2019 22:42
    -4
    vital, 08.10.2019 22:27
    Сітка формується по рейтингу ТОП-4: у півфінал 1-а ракетка турніру грає з 4-ою, а 2-3 грають між собою...
    двойка,3-4 жеребятся, 1-3 и 2-4 полуфинал равновероятен
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:27
    +3
    Andrey Kuzma, 08.10.2019 22:20
    Точно в спільному півфіналі, а не в в різних двох?
    Сітка формується по рейтингу ТОП-4: у півфінал 1-а ракетка турніру грає з 4-ою, а 2-3 грають між собою...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 08.10.2019 22:20
    -5
    vital, 08.10.2019 22:12
    Фактично так, бо достатньо Еліні просто не знятися з прем'єру, тоді фінал між Кікі і Беліндою просто стає не можливим, через нижчі місця дівчат у рейтингу по сітці їх зустріч буде в півфіналі...
    Точно в спільному півфіналі, а не в в різних двох?
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:12
    +4
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 22:06
    Де-юре є один можливий варіант, а де-факто то утопія)
    Фактично так, бо достатньо Еліні просто не знятися з прем'єру, тоді фінал між Кікі і Беліндою просто стає не можливим, через нижчі місця дівчат у рейтингу по сітці їх зустріч буде в півфіналі...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.10.2019 22:06
    +2
    vital, 08.10.2019 22:03
    Станіславе, а чи не зарано? А може Бенчіч таки отримає вайлд-кард у рашку?
    Для того щоб напевно, потрібно щоб Кікі не взяла титул у Лінці, тобто не отримала +100 до своїх очок у Чемпіонську гонку.
    Припустимо:
    Якщо Бертенс +100 за Лінц і фінал у Москві +225 ... Кікі обходить теперішній показник Еліни
    якщо Бенчіч титул у Москві ... Белінда обходить теперішній показник Еліни.
    Якщо Кікі нічого не набере в Лінці та/або Белінда не отримає карту в Москву, то тоді можна вже вітати Еліну з проходженням на Підсумковий втретє поспіль.
    Де-юре є один можливий варіант, а де-факто то утопія)
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:03
    +3
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    Станіславе, а чи не зарано? А може Бенчіч таки отримає вайлд-кард у рашку?
    Для того щоб напевно, потрібно щоб Кікі не взяла титул у Лінці, тобто не отримала +100 до своїх очок у Чемпіонську гонку.
    Припустимо:
    Якщо Бертенс +100 за Лінц і фінал у Москві +225 ... Кікі обходить теперішній показник Еліни
    якщо Бенчіч титул у Москві ... Белінда обходить теперішній показник Еліни.
    Якщо Кікі нічого не набере в Лінці та/або Белінда не отримає карту в Москву, то тоді можна вже вітати Еліну з проходженням на Підсумковий втретє поспіль.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.10.2019 21:54
    +8
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    Мабуть, але теоретично може й ні - якщо Бенчіч виграє Москву, а Бертенс виграє Лінц + набере якусь кількість очок у Москві, достатню, щоб обійти Еліну.
    Martin Cristofer
    online
    Martin Cristofer, 08.10.2019 21:44
    -3
    Як там наш ватний боксер казав- чтобы не воняли
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    +5
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.10.2019 21:42
    +6
    Бенчіч вилетіла в Лінці! Оце новина!!! А Квітовій після проходження на Підсумковий участь в турнірах і в Лінці, і в Москві стали непотрібними.
    yan2018
      yan2018, 08.10.2019 21:16
    -10
    vizuals, 08.10.2019 18:44
    Чекаю новину зі словом "ОТКАЗАЛАСЬ", з іншим прізвищем
    Бегом в окопы! ДОКАЖИ, что ты не пустослов.
    Zport.
      Zport., 08.10.2019 19:06
    +1
    «УАФ– М а ф і я!» , 08.10.2019 18:31
    Респект и уважуха!
    На самом деле она и с австрийского турнира снялась. Явно травма
    Сашко Шевченко
      Сашко Шевченко, 08.10.2019 18:49
    -1
    «УАФ– М а ф і я!» , 08.10.2019 18:31
    Респект и уважуха!
    Причина отказа не указана,так что уважуха по политическим мотивам тоже как бы под вопросом. А вдруг она ногу подвернула?Уважуха тоже пострадает?))
    vizuals
    online
      vizuals, 08.10.2019 18:44
    +3
    Чекаю новину зі словом "ОТКАЗАЛАСЬ", з іншим прізвищем
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 08.10.2019 18:31
    +4
    Респект и уважуха!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.10.2019 21:54
    +8
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    Мабуть, але теоретично може й ні - якщо Бенчіч виграє Москву, а Бертенс виграє Лінц + набере якусь кількість очок у Москві, достатню, щоб обійти Еліну.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.10.2019 21:42
    +6
    Бенчіч вилетіла в Лінці! Оце новина!!! А Квітовій після проходження на Підсумковий участь в турнірах і в Лінці, і в Москві стали непотрібними.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    +5
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:12
    +4
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 22:06
    Де-юре є один можливий варіант, а де-факто то утопія)
    Фактично так, бо достатньо Еліні просто не знятися з прем'єру, тоді фінал між Кікі і Беліндою просто стає не можливим, через нижчі місця дівчат у рейтингу по сітці їх зустріч буде в півфіналі...
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 08.10.2019 18:31
    +4
    Респект и уважуха!
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:27
    +3
    Andrey Kuzma, 08.10.2019 22:20
    Точно в спільному півфіналі, а не в в різних двох?
    Сітка формується по рейтингу ТОП-4: у півфінал 1-а ракетка турніру грає з 4-ою, а 2-3 грають між собою...
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:03
    +3
    Stanislav Matusevych, 08.10.2019 21:44
    Ну що, тепер вже можна офіційно вітати Еліну з виходом на Підсумковий. Бенчіч програла Фрідсам у Лінці. Цікаво, чи поїде тепер Еліна до Мордору.
    Станіславе, а чи не зарано? А може Бенчіч таки отримає вайлд-кард у рашку?
    Для того щоб напевно, потрібно щоб Кікі не взяла титул у Лінці, тобто не отримала +100 до своїх очок у Чемпіонську гонку.
    Припустимо:
    Якщо Бертенс +100 за Лінц і фінал у Москві +225 ... Кікі обходить теперішній показник Еліни
    якщо Бенчіч титул у Москві ... Белінда обходить теперішній показник Еліни.
    Якщо Кікі нічого не набере в Лінці та/або Белінда не отримає карту в Москву, то тоді можна вже вітати Еліну з проходженням на Підсумковий втретє поспіль.
    vizuals
    online
      vizuals, 08.10.2019 18:44
    +3
    Чекаю новину зі словом "ОТКАЗАЛАСЬ", з іншим прізвищем
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 08.10.2019 22:06
    +2
    vital, 08.10.2019 22:03
    Станіславе, а чи не зарано? А може Бенчіч таки отримає вайлд-кард у рашку?
    Для того щоб напевно, потрібно щоб Кікі не взяла титул у Лінці, тобто не отримала +100 до своїх очок у Чемпіонську гонку.
    Припустимо:
    Якщо Бертенс +100 за Лінц і фінал у Москві +225 ... Кікі обходить теперішній показник Еліни
    якщо Бенчіч титул у Москві ... Белінда обходить теперішній показник Еліни.
    Якщо Кікі нічого не набере в Лінці та/або Белінда не отримає карту в Москву, то тоді можна вже вітати Еліну з проходженням на Підсумковий втретє поспіль.
    Де-юре є один можливий варіант, а де-факто то утопія)
    palpal
    palpal, 08.10.2019 23:27
    +1
    если ВК Бенчич до вечера субботы официально семейство шамиля не даст, то скорее всего снимется и Лена и Кики
    Zport.
      Zport., 08.10.2019 19:06
    +1
    «УАФ– М а ф і я!» , 08.10.2019 18:31
    Респект и уважуха!
    На самом деле она и с австрийского турнира снялась. Явно травма