Даяна Ястремская – Виктория Голубич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга Уимблдона

Даяна Ястремская – Виктория Голубич. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская
В пятницу, пятого июля, третья ракетка Украины Даяна Ястремская (№35 WTA) продолжит выступления на Уимблдоне.
 
19-летняя украинка в матче третьего круга встретится против швейцарки Виктории Голубич (№81 WTA). Матч пройдет на корте №12 вторым запуском после поединка ATP Опелка – Раонич. Ориентировочное время начала матча – 15:00 по Киеву.
 
Онлайн-табло матчей Уимблдона (корты можно переключать)
 

Путь на турнире

Стадия  Ястремская       Голубич
1-й круг    Джорджи (6-3 6-3) №42 WTA    Свёнтек (6-2 7-6) №64 WTA
2-й круг  Кенин (7-5 4-6 6-3) №28 WTA  Путинцева (6-4 7-6) №39 WTA
 
Ранее девушки встречались дважды, обы матча выиграла Ястремская. Предыдущая встреча состоялась в финале квалификации недавнего турнира в Истборне.
 
В четвертом круге победительница матча сыграет против Чжан Шуай (№50 WTA).
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 19:15
    -4
    Vladdal, 05.07.2019 19:13
    Да я вообще стараюсь не читать то, что пишут хейтеры и не вполне здоровые разумом люди. Зачем? Я и твои опусы редко читаю.
    Рідко читаєш чіїсь опуси))) Тому чого ж ти знайшов серед купи образ наших тенісісток лише мій страшний "опус" про "Здорову кобилу Даяну"? Ще раз повторюю - ти - лицемір
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.07.2019 19:13
    0
    vizuals, 05.07.2019 19:10
    До то гож, хіба я був неправий, Назвав Даяну здоровойю кобилою, якогось образив??? Ти краще б відповідав на те ,що про Еліну кажуть влілякі уроди, кажучи про те, що їй треба йти смоктати чорні Х..., після поразки. Щось тебе у переліку критиків я не бачив. Ти - лицемір
    Да я вообще стараюсь не читать то, что пишут хейтеры и не вполне здоровые разумом люди. Зачем? Я и твои опусы редко читаю.
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 19:13
    -4
    Vladdal, 05.07.2019 19:11
    Ну, если для тебя обозвать девушку кобылой не является оскорблением, то признай, что и тебя никто не оскорблял.
    Не хворай.
    Я надіюся, що ти ж зрозумів, що ти не правий
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.07.2019 19:11
    +1
    vizuals, 05.07.2019 19:10
    До то гож, хіба я був неправий, Назвав Даяну здоровойю кобилою, якогось образив??? Ти краще б відповідав на те ,що про Еліну кажуть влілякі уроди, кажучи про те, що їй треба йти смоктати чорні Х..., після поразки. Щось тебе у переліку критиків я не бачив. Ти - лицемір
    Ну, если для тебя обозвать девушку кобылой не является оскорблением, то признай, что и тебя никто не оскорблял.
    Не хворай.
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 19:10
    -4
    Vladdal, 05.07.2019 19:06
    Чудо, ты начал с оскорбления Даяны и всё никак не угомонишься... Есть тут кто кого ты ещё не облаял?
    До то гож, хіба я був неправий, Назвав Даяну здоровойю кобилою, якогось образив??? Ти краще б відповідав на те ,що про Еліну кажуть влілякі уроди, кажучи про те, що їй треба йти смоктати чорні Х..., після поразки. Щось тебе у переліку критиків я не бачив. Ти - лицемір
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 19:07
    -4
    Vladdal, 05.07.2019 19:06
    Чудо, ты начал с оскорбления Даяны и всё никак не угомонишься... Есть тут кто кого ты ещё не облаял?
    Начал))) Ти мабуть навіть не уявляєш, який ти брехун. Продивись но хлопче пости у послідовності, а потім роби висновки
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.07.2019 19:06
    +2
    vizuals, 05.07.2019 18:59
    Додам. І не придурюйся ввічливим. Ти є хамло, і я можу це легко довести посилаючись на твої минулі пости.. На цьому закінчимо, якщо, звісно, ти не надаш мені якихось протилежних доводів.
    Чудо, ты начал с оскорбления Даяны и всё никак не угомонишься... Есть тут кто кого ты ещё не облаял?
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 18:59
    -5
    Володимир Кузьмін, 05.07.2019 18:37
    Вибачте, пане, культура з вас так і пре!!! Хотів вам сказати, що ви є гондон, проте промовчу. Вибачаюсь, що не про теніс, але я з вами на одному полі (корті) не срав. Вчіться культурі спілкування й все буде файно
    Додам. І не придурюйся ввічливим. Ти є хамло, і я можу це легко довести посилаючись на твої минулі пости.. На цьому закінчимо, якщо, звісно, ти не надаш мені якихось протилежних доводів.
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 18:57
    -5
    Володимир Кузьмін, 05.07.2019 18:37
    Вибачте, пане, культура з вас так і пре!!! Хотів вам сказати, що ви є гондон, проте промовчу. Вибачаюсь, що не про теніс, але я з вами на одному полі (корті) не срав. Вчіться культурі спілкування й все буде файно
    Що ти там розсказуєш. Спочатку ти ображаєш мене за те, що я казав про 100% перемогу Даяни, потім ти продовжуєш у тому ж дусі. Шо ти брешеж, собака. Яка тут культура. Це образи, на які я просто тобі відповів. Ось і усе. остальне розскажеш якомусь ідіоту
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 05.07.2019 18:37
    +1
    vizuals, 05.07.2019 17:26
    Хронічний дебил, це ти, бо як раз ти мене цкував за прогноз за Ястремську, Кроун. Перечитай свої пости, дурень
    Вибачте, пане, культура з вас так і пре!!! Хотів вам сказати, що ви є гондон, проте промовчу. Вибачаюсь, що не про теніс, але я з вами на одному полі (корті) не срав. Вчіться культурі спілкування й все буде файно
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 05.07.2019 18:35
    0
    captain2009, 05.07.2019 16:28
    Та ну як сказати: Даяна зарядила так в останньому геймі, що й щити рекламні чуть не розбила ) Якщо б рука дійсно дошкуляла, то так би не пробила. Нехай з нашою зірочкою буде все гаразд.
    Люто плюсую!!! Даяна молодець!!!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 05.07.2019 18:32
    0
    vizuals, 05.07.2019 17:26
    Хронічний дебил, це ти, бо як раз ти мене цкував за прогноз за Ястремську, Кроун. Перечитай свої пости, дурень
    Вибачте, пане, культура з вас так і пре!!! Хотів вам сказати, що ви є гондон, проте промовчу. Вибачаюсь, що не про теніс, але я з вами на одному полі (корті) не срав. Вчіться культурі спілкування й все буде файно
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 17:26
    -4
    Володимир Кузьмін, 05.07.2019 16:04
    Вибачте, ви що хронічний дебіл??????
    Хронічний дебил, це ти, бо як раз ти мене цкував за прогноз за Ястремську, Кроун. Перечитай свої пости, дурень
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.07.2019 16:50
    +7
    Є нова, друга ракетка України !!!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 05.07.2019 16:49
    +2
    Молодцы, девчёнки!
    Это вам не Черноморец.
    Александр Ад
    Александр Ад, 05.07.2019 16:48
    +2
    молодец класс Даяна!Слава Украине!
    captain2009
      captain2009, 05.07.2019 16:48
    +5
    Даянко, з перемогою! Ти - класна! Бажаю разом з Еліною потрапити в чвертьфінал!
    anachar
      anachar, 05.07.2019 16:48
    -1
    Умница! Красавица! Молодчина!!!!!!
    captain2009
      captain2009, 05.07.2019 16:28
    +6
    Володимир Кузьмін, 05.07.2019 16:23
    Вочевидь дає себе знати проблема з рукою... Щерез що й помилки? Дай Боже сил тобі Даяно!!!
    Та ну як сказати: Даяна зарядила так в останньому геймі, що й щити рекламні чуть не розбила ) Якщо б рука дійсно дошкуляла, то так би не пробила. Нехай з нашою зірочкою буде все гаразд.
    футфан
      футфан, 05.07.2019 16:27
    0
    Подивився три останні гейми, ну просто "в одну калітку". Молодець, теніс високого рівня.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 05.07.2019 16:04
    +13
    vizuals, 05.07.2019 15:47
    Що вона там зі своєю рукою позує. Йшла б на корт, кобила здорова
    Вибачте, ви що хронічний дебіл??????
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.07.2019 15:47
    +9
    vizuals, 05.07.2019 15:45
    Потрясна звісно дівчина ця Чстремська. Ніяку Голубіч не може переграти тільки тому, що сама все в аут бьє. Виграє звісно, але перший сет - це якась дурня
    Ты заткнёшься сегодня, оптимист хренов? Плечо у неё болит. Видел какая подача была? В начале вторая за сотню миль, а в посдедних геймах меньше девяносто на первой.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.07.2019 16:50
    +7
    Є нова, друга ракетка України !!!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 05.07.2019 15:55
    +7
    vizuals, 05.07.2019 15:27
    Я маю тобі у відповідь сказати - пійшов наХ
    Пане, я помітив... Як тіли ви починаєте закидувати шапками, то все відбувається з точністю до наїборот!!! Й не будьте хамлом матюкливим. Це вас не прикрашає ))
    olya403
      olya403, 05.07.2019 15:52
    +7
    хлопці, заспокойтеся. краще за Даяну вболівайте і спрямуйте свою енергію на її підтримку
    captain2009
      captain2009, 05.07.2019 16:28
    +6
    Володимир Кузьмін, 05.07.2019 16:23
    Вочевидь дає себе знати проблема з рукою... Щерез що й помилки? Дай Боже сил тобі Даяно!!!
    Та ну як сказати: Даяна зарядила так в останньому геймі, що й щити рекламні чуть не розбила ) Якщо б рука дійсно дошкуляла, то так би не пробила. Нехай з нашою зірочкою буде все гаразд.
    romeoboss50
      romeoboss50, 05.07.2019 16:11
    +6
    Главное Ястремськой поймать свой бекхенд ну и конечно подача 1 и вообще играть на
    своей скорости. Вперел Яночка!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 05.07.2019 16:07
    +6
    Красота, 7:5, молодчинка, Даяна, от що листочки чарівні роблять - 5 геймів підряд!!!
    frack777
      frack777, 05.07.2019 15:36
    +6
    vit-2, 05.07.2019 15:34
    Хто дивиться відео що змінилося з Даяна 2-0 на 2-3? Хто посприяв? Суперниця прокинулася, чи як завжди Даяна чудить місцями?
    Конечно Даяна сама с собой играет. Голубич просто старается играть на максимуме и использовать каждый шанс, но все дело в Даяне конечно.
    vizuals
    online
      vizuals, 05.07.2019 10:57
    +6
    Яструб має спіймати Голуба
    captain2009
      captain2009, 05.07.2019 16:48
    +5
    Даянко, з перемогою! Ти - класна! Бажаю разом з Еліною потрапити в чвертьфінал!
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 05.07.2019 16:08
    +5
    Не стоило Голубич будить в Даяне зверя!!!
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 05.07.2019 16:15
    +4
    Даяна,.. только в двух!...
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 05.07.2019 16:10
    +4
    Ай, умничка.
    Всё таки решила ещё поиграть на Уимблдоне.
    Elis
      Elis, 05.07.2019 16:09
    +4
    Даянка читає з листочка)) Давай, Даєчка!
    olya403
      olya403, 05.07.2019 15:59
    +4
    Камон Даяна! 5-5
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 05.07.2019 15:35
    +4
    от тобі 2:0 і до побачення Голубіч, 2:3 і може бути арівідерчі Даяна!!! Лупить бля, як корта не бачить!!!
    olya403
      olya403, 05.07.2019 15:35
    +4
    Даяні байдуже, хто суперниця. Вона вміє обігрувати себе сама
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 05.07.2019 16:08
    +3
    Даяна, ты космос!!!!!!!!!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 05.07.2019 16:00
    +3
    ВОТ ОНА, наша Даяна))) 5-5)