Плишкова выбила Серену Уильямс с Australian Open

Каролина Плишкова выиграла тяжелейшую битву у американки

Плишкова выбила Серену Уильямс с Australian Open
© thenational.ae. Каролина Плишкова

В последнем четвертьфинале женской сетки Australian Open-2019 Каролина Плишкова в напряженной борьбе обыграла Серену Уильямс.

В третьем сете чешка уступала 1:5 и сумела отыграть 4 матчбола, после чего довела дело до победы. Матч продолжался 2 часа и 12 минут.

1/4 финала

Каролина Плишкова (Чехия) – Серена Уильямс (США) – 6:4, 4:6, 7:5

Ранее Элина Свитолина уступила Наоми Осаке.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.01.2019 12:44
    +8
    И снова огромный вопрос к судье. Теперь уже к линейному. Крикнуть единственный раз за матч футфол на матчболе - это надо быть очень альтернативно одаренным. Причем подача там как раз была близкая к эйсу. И тут же на второй подаче Серена в защите подворачивает левую ногу. Похоже, что ей до конца игры пришлось, как и Элине, играть через боль. А Плишкова быстро пришла в себя и дожала. Но главная заслуга в ее победе - линейного судьи. Вот никогда в жизни не болел за Серену, но факт остается фактом. На втором Шлеме подряд судьи вроде бы следуют букве закона, но фактически ее топят. Та же Плишкова или Осака на АО вполне себе швырялись ракетками. Где предупреждения? В рифме. Или судьи всегда будут следовать правилам, или будут ходить в заслуженном дерьме от зрителей.
    Clyde С.
      Clyde С., 23.01.2019 12:40
    0
    VoOne1983, 23.01.2019 10:25
    Сорі, рекорд не Граф, а Корт. Який вона поставила ще до Відкритої Ери. Ну чому не зможе?? Он в Федерера вже ніхто не вірив, а він ще штампанув трохи. Для 2х титулів потрібно всього то півроку.
    Доречі після матчу Серена віддала належне Плішковій, сказавши, що та просто чудова грала і нічого не сказала про підвернуту стопу. Дивно. Вона після того як підвернула ногу не виграла жодного розіграшу на своїй подачі. Зазвичай свої невдачі при можливості списують на травми, а тут Серена цього не робила. Наче скромністю вона ніколи не відрізнялась. Невже дійсно так розслабилась і втратила гру???? Дивно все це якось
    В цьому різниця між Еліною та Сереною.
    Коли травма справді є, навіщо про це ще говорити?
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 10:36
    +3
    Сергей Богданов, 23.01.2019 10:29
    Вы вообще бще о чем? У Серены уже больше чем у Граф шлемов!!! Ну вы блин даете
    Я ж перепросив, читай нижче. Рекорд не Граф, а Маргарет Корт
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 23.01.2019 10:29
    +3
    VoOne1983, 23.01.2019 09:50
    Вона з 3х років в тенісі. Це її життя. Думаєш так легко взяти і з усім зав‘язати??? Особливо, коли до рекорда Граф лишився 1 ГС.
    Вы вообще бще о чем? У Серены уже больше чем у Граф шлемов!!! Ну вы блин даете
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 10:25
    0
    Сорі, рекорд не Граф, а Корт. Який вона поставила ще до Відкритої Ери. Ну чому не зможе?? Он в Федерера вже ніхто не вірив, а він ще штампанув трохи. Для 2х титулів потрібно всього то півроку.
    Доречі після матчу Серена віддала належне Плішковій, сказавши, що та просто чудова грала і нічого не сказала про підвернуту стопу. Дивно. Вона після того як підвернула ногу не виграла жодного розіграшу на своїй подачі. Зазвичай свої невдачі при можливості списують на травми, а тут Серена цього не робила. Наче скромністю вона ніколи не відрізнялась. Невже дійсно так розслабилась і втратила гру???? Дивно все це якось
    vit-2
      vit-2, 23.01.2019 10:06
    -5
    VoOne1983, 23.01.2019 09:50
    Вона з 3х років в тенісі. Це її життя. Думаєш так легко взяти і з усім зав‘язати??? Особливо, коли до рекорда Граф лишився 1 ГС.
    Повторення рекорду не вважається рекордом, а лише його повторенням. Дуже сумніваюся що Серена зможе виграти ще 2 шлема...
    Навіть якщо припустити, що Серена б не травмувалася на матчболі, підвернувши ногу, а виграла в 3-х, то після пари 3-сетових матчів на шляху до вершини залишалися ще 2 тенісистки - Осака і вірогідно Квітова. Не впевнений що в Серени б вистачило сил ще на 2 складні гри.
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 09:50
    +8
    Viktor Kostenko, 23.01.2019 09:43
    Ти дивився матч. Там ноги Серени показували, там капець. Я думаю вона заробила достатньо для себе і наступним поколінням. А здоров'я не купиш. Пора закінчувати з тенісом, точніше з карєрою тенісистки.
    Вона з 3х років в тенісі. Це її життя. Думаєш так легко взяти і з усім зав‘язати??? Особливо, коли до рекорда Граф лишився 1 ГС.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 23.01.2019 09:46
    -2
    Alexandr Koroluk, 23.01.2019 09:26
    Это ты, дядя, чего так решил? Пуская молодым дорога не даётся на халяву, пускай в борьбе ее выигрывают. Если Сирена в свои 37 раздаёт на таком уровне, проходя в 1/4 финала - это о многом говорит.
    А ты что предлагаешь, просто уйти с тенниса, отказаться от любимого дела, отказаться от больших денег. Странный ты, дядя. Говоришь, мол, зачем тебе сотни тысяч призовых, найди себе работу ) А теннис, по твоему, это не работа?
    Раздает она стабильно, сильно и быстро. А хочется видеть другое Со времен Граф и Навратиловой бьют и бьют И Серена лупит и лупит Это-же женский теннис
    Viktor Kostenko
      Viktor Kostenko, 23.01.2019 09:43
    -4
    Alexandr Koroluk, 23.01.2019 09:26
    Это ты, дядя, чего так решил? Пуская молодым дорога не даётся на халяву, пускай в борьбе ее выигрывают. Если Сирена в свои 37 раздаёт на таком уровне, проходя в 1/4 финала - это о многом говорит.
    А ты что предлагаешь, просто уйти с тенниса, отказаться от любимого дела, отказаться от больших денег. Странный ты, дядя. Говоришь, мол, зачем тебе сотни тысяч призовых, найди себе работу ) А теннис, по твоему, это не работа?
    Ти дивився матч. Там ноги Серени показували, там капець. Я думаю вона заробила достатньо для себе і наступним поколінням. А здоров'я не купиш. Пора закінчувати з тенісом, точніше з карєрою тенісистки.
    vit-2
      vit-2, 23.01.2019 09:42
    -5
    Alexandr Koroluk, 23.01.2019 09:26
    Это ты, дядя, чего так решил? Пуская молодым дорога не даётся на халяву, пускай в борьбе ее выигрывают. Если Сирена в свои 37 раздаёт на таком уровне, проходя в 1/4 финала - это о многом говорит.
    А ты что предлагаешь, просто уйти с тенниса, отказаться от любимого дела, отказаться от больших денег. Странный ты, дядя. Говоришь, мол, зачем тебе сотни тысяч призовых, найди себе работу ) А теннис, по твоему, это не работа?
    А чому би й ні? Якщо буде знаходити мотивацію після 20 років у професійному тенісі (рік за роком робити те саме, назбиравши за цей період букет травм), значить буде ще виступати.
    Але не думаю що питання в фінансах: вона й сама достатньо вже заробила, та й в Серени чоловік мільярдер.
    Для спортсмена важливо вчасно піти: приклади у різних видах спорту наводити не буду, самі й так прекрасно їх знаєте.
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 09:41
    +11
    vit-2, 23.01.2019 08:24
    Серені по-хорошому пора вже закінчувати з великим тенісом і зосередитися повністю на сімейному житті, знайти собі якесь хоббі, чи навіть роботу. Треба вже дати дорогу молодим дівчатам...
    Таке відчуття, що тут ігри на лайвскорі дивляться. Серена переграла Плішкову, а в 3му сеті Кароліна була повністю поза грою і просто диво в виді травми Серени помогло Плішковій. Серена в свої 37 до сих пір найкраща в турі, хоч і не очолює рейтинг. Щиро бажаю їй ще хоч 1 ГС, щоб зрівнятись з Граф. Вона то заслужила
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 23.01.2019 09:26
    +20
    vit-2, 23.01.2019 08:24
    Серені по-хорошому пора вже закінчувати з великим тенісом і зосередитися повністю на сімейному житті, знайти собі якесь хоббі, чи навіть роботу. Треба вже дати дорогу молодим дівчатам...
    Это ты, дядя, чего так решил? Пуская молодым дорога не даётся на халяву, пускай в борьбе ее выигрывают. Если Сирена в свои 37 раздаёт на таком уровне, проходя в 1/4 финала - это о многом говорит.
    А ты что предлагаешь, просто уйти с тенниса, отказаться от любимого дела, отказаться от больших денег. Странный ты, дядя. Говоришь, мол, зачем тебе сотни тысяч призовых, найди себе работу ) А теннис, по твоему, это не работа?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 23.01.2019 08:58
    -14
    Охота на слона прошла успешно Честно говоря, все больше бьющих теннисисток, все меньше играющих, все скучнее и скучнее.
    vit-2
      vit-2, 23.01.2019 08:24
    -10
    Серені по-хорошому пора вже закінчувати з великим тенісом і зосередитися повністю на сімейному житті, знайти собі якесь хоббі, чи навіть роботу. Треба вже дати дорогу молодим дівчатам...
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 23.01.2019 08:21
    -3
    Молодець, Кароліна!
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 23.01.2019 09:26
    +20
    vit-2, 23.01.2019 08:24
    Серені по-хорошому пора вже закінчувати з великим тенісом і зосередитися повністю на сімейному житті, знайти собі якесь хоббі, чи навіть роботу. Треба вже дати дорогу молодим дівчатам...
    Это ты, дядя, чего так решил? Пуская молодым дорога не даётся на халяву, пускай в борьбе ее выигрывают. Если Сирена в свои 37 раздаёт на таком уровне, проходя в 1/4 финала - это о многом говорит.
    А ты что предлагаешь, просто уйти с тенниса, отказаться от любимого дела, отказаться от больших денег. Странный ты, дядя. Говоришь, мол, зачем тебе сотни тысяч призовых, найди себе работу ) А теннис, по твоему, это не работа?
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 09:41
    +11
    vit-2, 23.01.2019 08:24
    Серені по-хорошому пора вже закінчувати з великим тенісом і зосередитися повністю на сімейному житті, знайти собі якесь хоббі, чи навіть роботу. Треба вже дати дорогу молодим дівчатам...
    Таке відчуття, що тут ігри на лайвскорі дивляться. Серена переграла Плішкову, а в 3му сеті Кароліна була повністю поза грою і просто диво в виді травми Серени помогло Плішковій. Серена в свої 37 до сих пір найкраща в турі, хоч і не очолює рейтинг. Щиро бажаю їй ще хоч 1 ГС, щоб зрівнятись з Граф. Вона то заслужила
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.01.2019 12:44
    +8
    И снова огромный вопрос к судье. Теперь уже к линейному. Крикнуть единственный раз за матч футфол на матчболе - это надо быть очень альтернативно одаренным. Причем подача там как раз была близкая к эйсу. И тут же на второй подаче Серена в защите подворачивает левую ногу. Похоже, что ей до конца игры пришлось, как и Элине, играть через боль. А Плишкова быстро пришла в себя и дожала. Но главная заслуга в ее победе - линейного судьи. Вот никогда в жизни не болел за Серену, но факт остается фактом. На втором Шлеме подряд судьи вроде бы следуют букве закона, но фактически ее топят. Та же Плишкова или Осака на АО вполне себе швырялись ракетками. Где предупреждения? В рифме. Или судьи всегда будут следовать правилам, или будут ходить в заслуженном дерьме от зрителей.
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 09:50
    +8
    Viktor Kostenko, 23.01.2019 09:43
    Ти дивився матч. Там ноги Серени показували, там капець. Я думаю вона заробила достатньо для себе і наступним поколінням. А здоров'я не купиш. Пора закінчувати з тенісом, точніше з карєрою тенісистки.
    Вона з 3х років в тенісі. Це її життя. Думаєш так легко взяти і з усім зав‘язати??? Особливо, коли до рекорда Граф лишився 1 ГС.
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 10:36
    +3
    Сергей Богданов, 23.01.2019 10:29
    Вы вообще бще о чем? У Серены уже больше чем у Граф шлемов!!! Ну вы блин даете
    Я ж перепросив, читай нижче. Рекорд не Граф, а Маргарет Корт
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 23.01.2019 10:29
    +3
    VoOne1983, 23.01.2019 09:50
    Вона з 3х років в тенісі. Це її життя. Думаєш так легко взяти і з усім зав‘язати??? Особливо, коли до рекорда Граф лишився 1 ГС.
    Вы вообще бще о чем? У Серены уже больше чем у Граф шлемов!!! Ну вы блин даете
    Clyde С.
      Clyde С., 23.01.2019 12:40
    0
    VoOne1983, 23.01.2019 10:25
    Сорі, рекорд не Граф, а Корт. Який вона поставила ще до Відкритої Ери. Ну чому не зможе?? Он в Федерера вже ніхто не вірив, а він ще штампанув трохи. Для 2х титулів потрібно всього то півроку.
    Доречі після матчу Серена віддала належне Плішковій, сказавши, що та просто чудова грала і нічого не сказала про підвернуту стопу. Дивно. Вона після того як підвернула ногу не виграла жодного розіграшу на своїй подачі. Зазвичай свої невдачі при можливості списують на травми, а тут Серена цього не робила. Наче скромністю вона ніколи не відрізнялась. Невже дійсно так розслабилась і втратила гру???? Дивно все це якось
    В цьому різниця між Еліною та Сереною.
    Коли травма справді є, навіщо про це ще говорити?
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.01.2019 10:25
    0
    Сорі, рекорд не Граф, а Корт. Який вона поставила ще до Відкритої Ери. Ну чому не зможе?? Он в Федерера вже ніхто не вірив, а він ще штампанув трохи. Для 2х титулів потрібно всього то півроку.
    Доречі після матчу Серена віддала належне Плішковій, сказавши, що та просто чудова грала і нічого не сказала про підвернуту стопу. Дивно. Вона після того як підвернула ногу не виграла жодного розіграшу на своїй подачі. Зазвичай свої невдачі при можливості списують на травми, а тут Серена цього не робила. Наче скромністю вона ніколи не відрізнялась. Невже дійсно так розслабилась і втратила гру???? Дивно все це якось