Доиграются до того, что главной задачей будет просто перебросить мяч через сетку
    +1
    рахунок пока волейбольний.. )))
      Игор Радковський, 13.07.2018 20:34
    +2
    9-а ракетка світу американець Джон Існер і француз Ніколя Майю, який займає 148-у сходинку в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP), зустрілися в першому колі Вімблдону 22 червня. У той день тенісисти зіграли лише чотири сети, а потім гра була перервана через настання темряви. Однак 23 червня п"ятий сет спортсменам дограти так і не вдалося - гру зупинили за рахунку в останній партії 59:59.
    У результаті 24 червня зустріч Майю та Існера нарешті завершилася. Загалом матч тривав 11 годин і п"ять хвилин і завершився перемогою Існера з рахунком 6:4, 3:6, 6:7 (7:9), 7:6 (7:3), 70:68. У ході гри спортсмени побили відразу кілька рекордів, у тому числі і за тривалістю п'ятого сету і кількості ейсів в одному матчі.
    За оцінками медиків, обидва тенісиста втратили по ходу "марафонської" зустрічі по 16 тисяч калорій. Як відзначає видання, за час поєдинку переможець випив 40 пляшок води, з'їв три банана і 12 енергетичних батончиків