Симона Халеп уступила 48-й ракетке мира в третьем круге Уимблдона

Первая ракетка мира подавала на матч, но в итоге проиграла

Getty Images. Симона Халеп
© Getty Images. Симона Халеп
Румынка Симона Халеп неожиданно уступила в третьем круге Уимблдона. Лидер мирового рейтинга проиграла занимающей 48-ю строчку в рейтинге, Су-Вэй Се. Игра завершилась со счетом 6:3, 4:6, 5:7.
 
Халеп имела шанс победить в третьем сете. Теннисистка подавала на матч при счете 5:3, но проиграла подачу. В следующем гейме у нее был матч-поинт на подаче Се, но она его упустила и в итоге проиграла в матче. 
 
Несмотря на поражение, Халеп останется на первом месте в рейтинге WTA.
 
Уимблдон. Третий круг.
Симона Халеп (Румыния) - Су-Вэй Се (Тайвань) 6:3, 4:6, 5:7
 
48-я ракетка мира Се впервые вышла в четвертый круг на «Уимблдоне» и в третий – на турнирах «Большого шлема».
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.07.2018 18:01
    -5
    Предсказуемые результаты - ведущие теннисисты продолжают играть на контору.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 07.07.2018 18:14
    +11
    Я не бачу дописів про те, що в Халеп не в порядку з психікою, пора припиняти по вечірках ходити, що це за топ, який програав на матч болі і т.п. Чи в нас тільки своїх вміють обсирати?
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 07.07.2018 18:19
    +7
    dudigo78, 07.07.2018 18:14
    Я не бачу дописів про те, що в Халеп не в порядку з психікою, пора припиняти по вечірках ходити, що це за топ, який програав на матч болі і т.п. Чи в нас тільки своїх вміють обсирати?
    шукайте на румунських сайтах)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 07.07.2018 18:31
    -1
    Martin Riggs, 07.07.2018 18:19
    dudigo78, 07.07.2018 18:14 Я не бачу дописів про те, що в Халеп не в порядку з психікою, пора припиняти по вечірках ходити, що це за топ, який програав на матч болі і т.п. Чи в нас тільки своїх вміють обсирати? шукайте на румунських сайтах)
    там Халеп після перемоги на РГ 20 тис. фанів зустрічало. Навіть якщо тпм сьогодні хтось її обсирає, то це одиниці, хоч я сумніваюсь що там такі є
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 07.07.2018 18:39
    +8
    dudigo78, 07.07.2018 18:14
    Я не бачу дописів про те, що в Халеп не в порядку з психікою, пора припиняти по вечірках ходити, що це за топ, який програав на матч болі і т.п. Чи в нас тільки своїх вміють обсирати?
    Тому що це наша національна забава. Подивіться, як активізувались тролі в темах можливого переходу Ярмоли. Таке враження, що він в Кропивницьку Зірку переходить, а не в Вест Хем.
    Alex Dunkel
      Alex Dunkel, 07.07.2018 19:15
    -6
    Дождались-договорняки из футбола и в теннис докатились. Интересно,сколько лямов китайцы цыганке наворожили?
    olya403
      olya403, 08.07.2018 13:34
    -1
    Хто ніколи не бачив, як грає Се, раджу подвитися. В неї дуже специфічний теніс. І на АО вона немало шороху наробила