Александр Усык становится третьим украинским полуфиналистом

Александр Гвоздик уступает в четвертьфинале, но в Лондон поедет

Декілька хвилин тому закінчилися два україно-російські протистояння у вагових категоріях 81 кг. та 91 кг.

У чвертьфінальному поєдинку вагової категорії до 81 кг. Олександр Гвоздик поступився росіянину Єгору Мєхонцеву. Підсумковий рахунок зустрічі 21:27 і наш боксер припиняє виступи на чемпіонаті світу. Проте, в активі українця є ліцензія на олімпійські ігри 2012, де він і зможе взяти реванш у росіянина.

Путівку до півфіналу у надскладному поєдинку проти Артура Батербієва (Росія) здобув українець Олександр Усик! Вирвати перемогу Олександру вдалося перш за все за рахунок швидкості, роботи ніг та вдалого пересування по рингу, адже росіянин був помітно повільніший, чим і намагався користуватися Усик. По завершенню фінального раунду рахунок на табло був 17:13 (6:2;6:6;5:5) на користь українця. Таким чином Олександр вийшов до півфіналу чемпоінату світу!