Партнерська програма Vbet

Рейтинг
4.5
Відгуки
0
Надійність
5/5
Умови
4/5
Підтримка
5/5
Софт
4/5
Інформація про партнерську програму

Як працює vBET affiliates program: умови співпраці

Компанія Vbet - це майданчик для ставок на спорт, покер, казино та інші напрямки бетінга. Крім вигідних коефіцієнтів і якісного розпису подій, у компанії є партнерська програма — форма співпраці з метою залучення трафіку. З вебмайстрами, які вміють залучати аудиторію, БК починає працювати після оформлення заявки.

Для роботи у Vbet partners необхідно мати сайт на спортивну або іншу тематику, де партнер поширює реферальні посилання, медіа, банери та інші матеріали. Головна мета - стимулювати користувачів перейти на платформу БК, зареєструватися і почати грати. Заборонені будь-які накрутки, розсилки або прихована реклама.

Форма співпраці за системою CPA

Дається фіксована винагорода за кожного бетера

Гібридний договір

Оплата за цільову дію, плюс відсоток від доходу

Субпартнерство

Доступно, комісія 5%

Оплата послуг партнера можлива в кілька способів:

  • CPA - фіксована винагорода за кожного залученого користувача.
  • Гібридний договір - індивідуальна пропозиція, на яку впливає результативність і тип каналу залучення трафіку. Найчастіше до стандартної оплати за цільову дію додається відсоток від доходу, який букмекер отримує зі ставки кожного залученого користувача. У ефективних партнерів комісія доходить до 35%.
  • Субпартнерство - оплата відсотків за залучення інших агентів в мережу чинного партнера.

Вбет партнерська програма - це відмінний спосіб заробітку на просуванні послуг відомого бренду. При цьому не потрібно вкладення власних коштів або знання про бетінг. Можна вибрати зручний формат співпраці та оплати своїх послуг. А коригувати результат можна завдяки докладній статистиці та персональному підходу до агента від БК. Ще одна перевага програми - готові промоматеріали, на які не доведеться витрачати свій час.

Як Вбет партнерка пропонує реєструватися в програмі

Взяти участь у партнерській програмі букмекерської контори можна після обов'язкової реєстрації. В анкеті на сайті необхідно заповнити такі дані:

  • ім'я;
  • адреса електронної пошти;
  • валюта фінансових операцій;
  • пароль для входу в vBET partners.

Для узгодження також потрібно надати адресу свого сайту. Команда букмекера протягом 48 годин розгляне надані дані та повідомить рішення. Головний майданчик для реклами - сайт партнера на спортивну тематику, однак якщо у вас є інший канал трафіку, то можна звернутися в БК для індивідуальних умов співпраці.

Після цього можна заходити в робочий кабінет, де агента вже чекають підготовлені великі оффери, рекламні банери та партнерські посилання. Їх можна в необмеженій кількості використовувати на своїх ресурсах. Крім того, Вбет партнерка дозволяє агентам створювати власні креативи й звертатися з пропозицією ексклюзивної акції.

Щомісяця до 15 числа після подачі запиту агент буде отримувати комісію за свою роботу. Для виведення можна використовувати електронні гаманці або банківські перекази.

Вбет партнерська програма має ще один популярний аспект - можливість субпартнерсва. Тобто агент може самостійно залучати користувачів в партнерку та отримувати 5% від комісії, яку вони заробляють від БК.

Відстежувати ефективність по всіх активних каналах трафіку і дохід від субпартнерів можна через статистику. Вона в лайв режимі показується в параметрах робочого кабінету. А розв'язувати будь-яке питання можна через форму зворотного зв'язку. Досить написати звернення, і протягом 2 робочих днів менеджер букмекера надасть відповідь.

FAQ

🎓 Як часто vBET affiliates program оновлює статистику?

✅ Нові дані в таблиці ефективності з'являються щодня і в живому режимі. Можна окремо дивитися дані по різних залучених ресурсах.

🎓 Скільки реферальних посилань, банерів та інших матеріалів може використовувати агент?

✅ Партнерська програма не обмежує кількість використовуваних медіа та лінків. Тому розміщувати їх можна на свій розсуд.

🎓 Якщо у користувача кілька сайтів, потрібно реєструвати їх окремо?

✅ Ні, процедуру реєстрації потрібно виконати один раз. Потім можна підв'язати необмежену кількість джерел трафіку, для яких будуть унікальні ідентифікатори.

Оцініть матеріал:
(5)
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності