Виталий ДАНИЛОВ: «Предложил Коллине семинары клубам УПЛ»

Виталий Данилов позитивно относится к назначению Коллины на пост куратора украинского арбитража

Виталий ДАНИЛОВ: «Предложил Коллине семинары клубам УПЛ»
© Виталий Данилов
Президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Віталій Данілов прокоментував для прес-служби підсумки засідання Виконкому ФФУ:
 
− Віталію Богдановичу, у понеділок новий куратор системи суддівства П’єрлуїджі Колліна був представлений Виконкому, де презентував нову структуру Комітету арбітрів. Поділіться, будь-ласка, своїми думками щодо перших кроків Колліни.
− Ще дуже рано давати оцінку діям Колліни. Відзначу лише, що мені подобається його прагнення створити автономну структуру, рівновіддалену і від клубів Прем’єр-ліги, і від ФФУ. Водночас механізми реалізації його реформ повністю не озвучені. Відомо лише, що Інспекторський комітет буде розформовано, інспекторів підпорядкують Комітету арбітрів, а делегатів − Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань. Тут немає новації, оскільки це норма ФІФА, яку ФФУ впродовж багатьох років ігнорувало.
 
Я вбачаю позитивну динаміку в організаційній частині з появою посади помічника куратора, який буде практично увесь час в Україні. Разом з тим залишаюся при своїй думці, що керівник системи суддівства зобов’язаний працювати у нас на постійній основі. Наскільки реально наїздами керувати господарством, що потребує кардинальних змін, покаже час.
 
Колліна висловив побажання зустрітися з керівниками клубів Прем’єр-ліги, тренерами і капітанами команд. На мою думку, така зустріч потрібна, але вона матиме скоріше презентаційний характер, а нам необхідно підвищити рівень знань правил гри тренерів і футболістів. Завдяки цьому істотно поменшає кількість конфліктів на полі. На Виконкомі я запропонував Колліні організувати виїзні семінари у клуби з питань правил гри для її безпосередніх учасників. Моя пропозиція була сприйнята ним позитивно.
 
− Коли відбудеться перша зустріч?
− Клуби готові поспілкуватися з куратором вже на початку серпня. Конкретна дата буде узгоджена із Колліною найближчим часом.
 
− Колліна, до речі, вже розкритикував нинішню систему застосування санкцій до арбітрів, коли після двох незадовільних оцінок суддів переводили у нижчу лігу. Ви також вважаєте, що ця норма себе не виправдовує?
− По-перше, ця система покарань свого часу була запроваджена федерацією і Прем’єр-ліга не має до неї ніякого відношення. По-друге, вважаю, що впливати на арбітрів винятково репресивними методами неефективно. До цієї проблеми потрібно підходити комплексно, створювати належні умови для її вирішення. Помилка арбітра − це наслідок, а причина в існуючій системі організації українського суддівства.
 
− На Виконкомі були затверджені зміни до Договору між ФФУ і Прем’єр-лігою щодо проведення змагань, а також до Регламенту змагань. Який характер цих перемін?
− Це більше технічні питання. У зв’язку із набутими Колліною повноваженнями і ліквідацією Інспекторського комітету та Експертної комісії потрібно було вилучити кілька пунктів Договору. А зміни до Регламенту − це побажання маркетингового партнера ФФУ щодо організації матчів Кубка України. Ми з розумінням поставилися до цих пропозицій федерації і хотіли би відповідного ставлення з боку ФФУ.
 
− Чим викликане Ваше розпорядження, дане Дирекції Прем’єр-ліги щодо перенесення часу початку кількох матчів найближчих турів Чемпіонату на вечір?
− Винятково можливою загрозою здоров’ю футболістів і вболівальників на трибунах внаслідок спеки, що зараз панує у багатьох регіонах країни.
 
− Чому не були перенесені всі зустрічі?
− Це рішення було прийняте на основі прогнозу погодних умов у конкретних регіонах у конкретний час. Наприклад, у Луганську обіцяють +37С, у Києві +33-35С, а у Сімферополі цієї суботи буде +27С.

www.fpl.ua
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
  supernatural75
    supernatural75, 21.07.2010 13:55
  0
  гниль.
  babulyaka
    babulyaka, 21.07.2010 08:27
  0
  о, начало вонять сразу....как заговорило, разогнали инспекторов - так оно и обосралось
  orl405
    orl405, 20.07.2010 22:08
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Все они там ушлепки во главе с братанами...
  asea10
    asea10, 20.07.2010 21:45
  0
  был чмо и остался чмо
  kos_iks
    kos_iks, 20.07.2010 20:57
  0
  цыганва заговорила!
  supernatural75
    supernatural75, 21.07.2010 13:55
  0
  гниль.
  babulyaka
    babulyaka, 21.07.2010 08:27
  0
  о, начало вонять сразу....как заговорило, разогнали инспекторов - так оно и обосралось
  orl405
    orl405, 20.07.2010 22:08
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Все они там ушлепки во главе с братанами...
  asea10
    asea10, 20.07.2010 21:45
  0
  был чмо и остался чмо
  kos_iks
    kos_iks, 20.07.2010 20:57
  0
  цыганва заговорила!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности