2423
0

Тайм - МФК Ровно - 6:2

Перша перемога в ранзі чемпіона

На звітний матч львівський «Тайм» виходив вже у ранзі чемпіона України. Але жодних думок, щоб зіграти у півноги не було. Станіслав Гончаренко настроїв своїх підопічних лише на перемогу. Та що їх настроювати, усі – професіонали, і так розуміють.

З перших хвилин «Тайм» затис гостей на їхній половині майданчика. Вже на 2-й хвилині Дмитро Бондар відібрав м’яч у Басича, Макаєв підхопив сферу і реалізував вихід один на один. Не пройшло й хвилини, як Тушич у штрафному майданчику збив Павленка і сам постраждалий виконав вирок. Здавалось, що якщо «Тайм» продовжить у такому стилі, то у ворота гостей влетить понад десять голів. Але дещо остудив пил уболівальників Тушич. Він, ударом зі штрафного, дещо виправився за помилку у захисті – 2:1.

Але ще через декілька хвилин найкращий бомбардир чемпіонату Павленко відновив різницю у два м’ячі. «Тайм» надалі продовжував атакувати, але діяв трохи вальяжно на завершенні атаки. А «Рівне» забило ще раз. Ще один штрафний удар і на цей раз Сондак заставив капітулювати Іваняка.

Другий тайм розпочався із гольової феєрії «Тайму». Спочатку Олександр Бондар відправив м’яч у дев’ятку воріт, а за хвилину теж Бондар, але вже Дмитро, пробив із лівого флангу так, що воротар із цим ударом не впорався. Ще дві хвилини і Кондратюк робить рахунок 6:2. Після цього підопічні Станіслава Гончаренка трохи зупинились і вирішили повністю не засмучувати гостей. Тому поєдинок так і завершився із рахунком 6:2.

Після матчу у Львівському Палаці мистецтв відбулось нагородження «Тайму» нагородами чемпіонату. Усі гравці команди отримали золоті медалі із рук президента федерації міні-футболу (футзалу) України Геннадія Лисенчука, а також кубок переможця від Львівської міської ради.

Володимир КРУПЧУК

«Тайм» (Львів) – МФК «Рівне» – 6:2 (3:2)

«Тайм»: Іваняк – О.Бондар, Д.Бондар, Макаєв, Павленко – Чепорнюк, Кондратюк, Легчанов, Овсянніков – Скорий, Москвін.
«Рівне»: Чемерис (Щербаков, 28) – Петрик, Сондак, Басич, Дармовис – Кравчук, Тушич, Жовтун, Жак – Волох
Голи: Макаєв (2), Павленко (3, з пен., 9), О.Бондар (21), Д.Бондар (22), Кондратюк (24) – Тушич (6), Сондак (15)
Попередження: Жовтун (8)
Нереалізовані дабл-пенальті: Легчанов (10, 15).