2068
0

ТВД - Маррион - 2:0

Швидкий Сільченко, швидка перемога

«ТВД» за три матчі, які львів'яни провели із одеським «Марріоном» у вищій лізі, ще ні разу не здобув перемоги. Тому цього разу підопічні Романа Ковальчика були настроєні побороти цю традицію.

«Теведисти» не відкладали справу у довгу шухляду. Вже на другій хвилині матчу господарі засмутили одеситів. Спочатку Рогачов прострілив із флангу на дальню штангу, де тут як тут був Сільченко. Пройшло десять секунд, як Сільченко відзначився індивідуальним проходом і оформив дубль.

Здавалось, що цього дня ми побачимо розгром. І хто б міг подумати, що друга хвилина і залишиться єдиною гольовою у матчі. «Марріон» зміг зібратись духом і також проводити свої атаки. Одну з них завершував Костигін, але надійно зіграв Мельник. У його колеги по амплуа Цибенка було набагато більше роботи. Але з ударами Рогачова, Сільченка і Засенка він справився на відмінно. Наприкінці тайму Шерстньов міг змінити рахунок, але як то кажуть, вдома і штанги допомагають.

Другий тайм розпочався у спокійному темпі, команди не спішили розвивати події. Двічі по воротах стріляв Вершинін, але м'яч не досягнув цілі. Згодом Кордоба провірив на пильність Цибенка. На 27-й хвилині Рогачов виривався на побачення із воротарем і його збив Безуглий. Напевно, авторитет Безуглого подіяв у цьому епізоді і арбітр показав йому лише попередження. Через кілька хвилин львів'яни ще й змарнували вихід 3 в 1.

З 34-ї хвилини одесити грали із п'ятим польовим гравцем, але чисельна більшість не дала ніяких дивідендів гостям. Кілька раз одесити опинялись на ударних позиціях, але відчайдушно грали захисники «ТВД», які не давали м'ячу потурбувати Мельника. І поєдинок так і закінчився перемогою «теведистів» 2:0.

Після гри «Марріон» не відправився до Одеси, адже в понеділок на них очікує ще одна важка гра на кубок України, проти «Кардиналу».