Второй финал Grand Slam – вторая победа. Барти стала чемпионкой Уимблдона

Эшли обыграла в матче за титул Каролину Плишкову из Чехии

Второй финал Grand Slam – вторая победа. Барти стала чемпионкой Уимблдона
© Getty Images/Global Images Ukraine. Эшли Барти

Первая ракетка мира Эшли Барти стала чемпионкой Уимблдонского турнира.
 
В матче за титул австралийка обыграла экс-первую ракетку мира Каролину Плишкову из Чехии (№13 WTA). 
 
Уимблдон. Финал
Эшли Барти (Австралия) – Каролина Плишкова (Чехия) – 6:3, 6:7(4), 6:3
 
Для обеих теннисисток это был дебютный финал Уимблдона и второй финал турниров Grand Slam. Барти ранее побеждала в рамках Ролан Гаррос-2019, Плишкова проигрывала матч за титул на US Open-2016.
 
Со следующей недели Плишкова вернется в первую десятку, расположившись на седьмой строчке. На шестой будет украинка Элина Свитолина. Барти оторвется от второго места на 2300 очков. 

В личных встречах Эшли теперь ведет 6-2.

Getty Images/Global Images Ukraine

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
    online
      captain2009, 11.07.2021 12:56
    -1
    Elis, 11.07.2021 11:56
    Не знаю, з чим саме не погоджуєтесь, бо жодного протиріччя з моїми словами не бачу "Дала пограти" стосувалось того, що Еш була далеко не ідеальною і сама багато помилялась. Але у важливий момент взяла нерви в кулак, чого не змогла зробити Каро. Так, могло скінчитись інакше.
    У Вас просто це так виглядало, ніби Еш навмисно створила інтригу.
    Elis
    online
      Elis, 11.07.2021 11:56
    0
    captain2009, 10.07.2021 20:39
    не погоджуся з Вами стосовно того, що дала пограти. Могло все скінчитися навпаки. Каро мала безліч шансів повернутися в гру, але не скористалася їми, бо сьогодні вона грала напрочуд обережно і м'яко. Безліч м'ячів вона скеровувала на хавкорт, а треба було проти Еш грати глубоко. У Плішкової бул пречудовий стимул, триггер після повернення у другому сеті, але вона знову ввімкнула режим снігової королеви. Інша б кураж спіймала, а Каро знову перемкнулася на обережну гру. "Урри, где у этого парня кнопка? Ты нашел кнопку?" Приблизно те саме і з Кароліною. Де в неї та магічна кнопка, яка може вивести її з під гіпнозу відповідальних матчів і запалити в ній внутрішне полум'я?
    Не знаю, з чим саме не погоджуєтесь, бо жодного протиріччя з моїми словами не бачу "Дала пограти" стосувалось того, що Еш була далеко не ідеальною і сама багато помилялась. Але у важливий момент взяла нерви в кулак, чого не змогла зробити Каро. Так, могло скінчитись інакше.
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 11.07.2021 09:39
    +1
    Браво Барті!
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 11.07.2021 09:33
    0
    явно Ешлі Барті була сильнішою в фіналі Вімблдону.
    captain2009
    online
      captain2009, 10.07.2021 20:39
    +2
    Elis, 10.07.2021 18:09
    Непереможна Еш. Як справжній англійський джентельмен, дала Каро пограти, а публіці в повній мірі насолодитися матчем, і забрала титул. Вітаю!
    не погоджуся з Вами стосовно того, що дала пограти. Могло все скінчитися навпаки. Каро мала безліч шансів повернутися в гру, але не скористалася їми, бо сьогодні вона грала напрочуд обережно і м'яко. Безліч м'ячів вона скеровувала на хавкорт, а треба було проти Еш грати глубоко. У Плішкової бул пречудовий стимул, триггер після повернення у другому сеті, але вона знову ввімкнула режим снігової королеви. Інша б кураж спіймала, а Каро знову перемкнулася на обережну гру. "Урри, где у этого парня кнопка? Ты нашел кнопку?" Приблизно те саме і з Кароліною. Де в неї та магічна кнопка, яка може вивести її з під гіпнозу відповідальних матчів і запалити в ній внутрішне полум'я?
    Observ45
      Observ45, 10.07.2021 20:16
    +1
    Александр Петухов, 10.07.2021 18:11
    Пусть Батя даст Даяне мастер-класс по слайсам.
    Друзяко, якраз бекхенд Еш не найсильніша позиція; такі слайси не несуть загрози..
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 10.07.2021 19:35
    +10
    Сан Саныч, 10.07.2021 19:20
    а нашей Звиздолиной таких высот не видать....
    Как и миллионам других теннисисток. Не говоря уже, о критикующих их экспертах...
    Сан Саныч
    online
      Сан Саныч, 10.07.2021 19:20
    -5
    а нашей Звиздолиной таких высот не видать....
    adidas777
      adidas777, 10.07.2021 18:17
    +3
    Интересный был финал!
    По началу матча я думал, что Плишковой вообще ничего не светит.
    Maxcrimea10
      Maxcrimea10, 10.07.2021 18:16
    +4
    Матч бомба если честно. Коса и камень бились достойно)
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 10.07.2021 18:16
    -2
    Шкода, дуже шкода. Ну нехай, головне щоб завтра переміг Береттіні. Хоч віри в це малувато...
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 10.07.2021 18:11
    +1
    Пусть Батя даст Даяне мастер-класс по слайсам.
    vizuals
    online
      vizuals, 10.07.2021 18:11
    -7
    Плюхи залишисьсь тільки співати
    Oops, I did it again
    Elis
    online
      Elis, 10.07.2021 18:09
    +3
    Непереможна Еш. Як справжній англійський джентельмен, дала Каро пограти, а публіці в повній мірі насолодитися матчем, і забрала титул. Вітаю!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.07.2021 18:09
    +8
    Справжній жіночий теніс, особливо на фініші другого сету. Мої вітання Еш, за яку я найбільше вболіваю після українок.
    KeniSan
      KeniSan, 10.07.2021 18:07
    +5
    Довольно интересная игра. Поздравления Эшли Барти, заслужила!)
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 10.07.2021 19:35
    +10
    Сан Саныч, 10.07.2021 19:20
    а нашей Звиздолиной таких высот не видать....
    Как и миллионам других теннисисток. Не говоря уже, о критикующих их экспертах...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.07.2021 18:09
    +8
    Справжній жіночий теніс, особливо на фініші другого сету. Мої вітання Еш, за яку я найбільше вболіваю після українок.
    KeniSan
    online
      KeniSan, 10.07.2021 18:07
    +5
    Довольно интересная игра. Поздравления Эшли Барти, заслужила!)
    Maxcrimea10
    online
      Maxcrimea10, 10.07.2021 18:16
    +4
    Матч бомба если честно. Коса и камень бились достойно)
    adidas777
      adidas777, 10.07.2021 18:17
    +3
    Интересный был финал!
    По началу матча я думал, что Плишковой вообще ничего не светит.
    Elis
    online
      Elis, 10.07.2021 18:09
    +3
    Непереможна Еш. Як справжній англійський джентельмен, дала Каро пограти, а публіці в повній мірі насолодитися матчем, і забрала титул. Вітаю!
    captain2009
    online
      captain2009, 10.07.2021 20:39
    +2
    Elis, 10.07.2021 18:09
    Непереможна Еш. Як справжній англійський джентельмен, дала Каро пограти, а публіці в повній мірі насолодитися матчем, і забрала титул. Вітаю!
    не погоджуся з Вами стосовно того, що дала пограти. Могло все скінчитися навпаки. Каро мала безліч шансів повернутися в гру, але не скористалася їми, бо сьогодні вона грала напрочуд обережно і м'яко. Безліч м'ячів вона скеровувала на хавкорт, а треба було проти Еш грати глубоко. У Плішкової бул пречудовий стимул, триггер після повернення у другому сеті, але вона знову ввімкнула режим снігової королеви. Інша б кураж спіймала, а Каро знову перемкнулася на обережну гру. "Урри, где у этого парня кнопка? Ты нашел кнопку?" Приблизно те саме і з Кароліною. Де в неї та магічна кнопка, яка може вивести її з під гіпнозу відповідальних матчів і запалити в ній внутрішне полум'я?
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 11.07.2021 09:39
    +1
    Браво Барті!
    Observ45
    online
      Observ45, 10.07.2021 20:16
    +1
    Александр Петухов, 10.07.2021 18:11
    Пусть Батя даст Даяне мастер-класс по слайсам.
    Друзяко, якраз бекхенд Еш не найсильніша позиція; такі слайси не несуть загрози..
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 10.07.2021 18:11
    +1
    Пусть Батя даст Даяне мастер-класс по слайсам.
    Elis
    online
      Elis, 11.07.2021 11:56
    0
    captain2009, 10.07.2021 20:39
    не погоджуся з Вами стосовно того, що дала пограти. Могло все скінчитися навпаки. Каро мала безліч шансів повернутися в гру, але не скористалася їми, бо сьогодні вона грала напрочуд обережно і м'яко. Безліч м'ячів вона скеровувала на хавкорт, а треба було проти Еш грати глубоко. У Плішкової бул пречудовий стимул, триггер після повернення у другому сеті, але вона знову ввімкнула режим снігової королеви. Інша б кураж спіймала, а Каро знову перемкнулася на обережну гру. "Урри, где у этого парня кнопка? Ты нашел кнопку?" Приблизно те саме і з Кароліною. Де в неї та магічна кнопка, яка може вивести її з під гіпнозу відповідальних матчів і запалити в ній внутрішне полум'я?
    Не знаю, з чим саме не погоджуєтесь, бо жодного протиріччя з моїми словами не бачу "Дала пограти" стосувалось того, що Еш була далеко не ідеальною і сама багато помилялась. Але у важливий момент взяла нерви в кулак, чого не змогла зробити Каро. Так, могло скінчитись інакше.
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 11.07.2021 09:33
    0
    явно Ешлі Барті була сильнішою в фіналі Вімблдону.