Крейчикова обыграла Павлюченкову в финале Ролан Гаррос

Барбора выиграла дебютный титул Grand Slam

Крейчикова обыграла Павлюченкову в финале Ролан Гаррос
© Getty Images/Global Images Ukraine. Барбора Крейчикова

Чешка Барбора Крейчикова (№33 WTA) стала победительницей Открытого чемпионата Франции по теннису в одиночном разряде.
 
В финале чешка одолела Анастасию Павлюченкову из России (№32 WTA).
 
Ролан Гаррос. Финал
Барбора Крейчикова (Чехия) – Анастасия Павлюченкова (Россия) – 6:1, 2:6, 6:4
 
Обе теннисистки впервые играли в финале турнира Большого Шлема.

Отметим, что Барбора выиграла 12 последних матчей, взяв два титула: Страсбург и Ролан Гаррос. В третьем круге грунтового мейджора чешка остановила украинку Элину Свитолину.

Крейчикова в сентябре прошлого года находилась на 114-м месте в мировом рейтинге, с новой недели она войдет в топ-15. Завтра она сыграет еще и в парном финале.

Ранее чешка выигрывала в Париже парный титул в рамках юниорского (2013) и взрослого турниров (2018).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(26 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    axylinam
    online
      axylinam, 12.06.2021 22:19
    -2
    Можно выделить два положительных момента,победа не досталась жирной россиянке и наша Элинка сдула будущей чемпионке
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 12.06.2021 21:26
    +3
    CR9, 12.06.2021 20:48
    меньше нужно на черной конфете скакать, и сосредоточиться на игре
    Вже наскакався?
    olegg1261
      olegg1261, 12.06.2021 21:13
    0
    mb_cdi, 12.06.2021 18:20
    Все выигрывают шлемы кроме Свитолиной
    Хейтери що ви до Світоліної причепились,вона грає як може як вміє,але на мій погляд її фізичні можливості не дозволяють їй досягнути більшого.Тому раджу краще слідкуйте за Мартою ось хто має усі данні уже нинішнього року виграти мейджор.Я ставлю на US Oupen!
    CR9
      CR9, 12.06.2021 20:48
    -7
    mb_cdi, 12.06.2021 18:20
    Все выигрывают шлемы кроме Свитолиной
    меньше нужно на черной конфете скакать, и сосредоточиться на игре
    sv_2000
    online
      sv_2000, 12.06.2021 20:35
    -3
    Stanislav Matusevych, 12.06.2021 18:56
    Важко не погодитися, але є одне "але". Такі несподівані прориви (не беручи до уваги топових юніорів на кшталт Андреєску чи Свьонтек, адже від них якраз і чекають звершень після переходу на дорослий рівень) завжди були поодинокими випадками. Тому сподіватися на подібне із іншими підставленими прізвищами не те, щоб зовсім не варто, та все ж не дуже доречно.
    ХЗ, конечно... Но, как по мне, она на долго пришла... Меня она впечатлила. Просто созревания у неё позднее... Так что зря ты её в "будь яку" записал, погорячился
    Но, посмотрим, конечно
    dimando560
      dimando560, 12.06.2021 19:36
    0
    Stanislav Matusevych, 12.06.2021 18:56
    Важко не погодитися, але є одне "але". Такі несподівані прориви (не беручи до уваги топових юніорів на кшталт Андреєску чи Свьонтек, адже від них якраз і чекають звершень після переходу на дорослий рівень) завжди були поодинокими випадками. Тому сподіватися на подібне із іншими підставленими прізвищами не те, щоб зовсім не варто, та все ж не дуже доречно.
    Прорив несподіваний, але, по зрівнянню з умовними Остапенко, Андреєску вид, Крейчикова вже сформований тенісист з інстинктом переможниці. У неї це вже 6 титул великого шолому в кар'єрі (3 мікст, 2 в парі). Так що великою несподіванкою не так вже і є..
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.06.2021 18:56
    -2
    Sashamar, 12.06.2021 18:37
    Більшість тут вболівала не так за Крейчікову, як проти Павлюченковой. І не тому, що мають щось особисте проти Пави, а лише тому, що в її кишені паспорт країни-агресора. На це можна лише зазначити, що теніс це не футбол, не хокей і не біатлон. І гравці репрезентують не так країну, як самі себе.
    Та то таке. Насамперед вихід Насті до фіналу з 52-другої спроби (!), тобто людина більше 10 років грала на Шоломах і нарешті виграла 6 матчів з семи у віці 29 років свідчить, що не треба включати режим "все пропало" після 25. . Прізвища можете підставити самі
    Приклад Барбори, яка ще кілька місяців тому була у другій сотні і минулого вересня програвала двадцятип'ятитисячники у перших колах свідчить, що не треба включати режим "все пропало", якщо навіть твій підйом нагору затримується, і в доробку нема нічого, крім кількох турнірів ITF. Прізвища можете підставити самі.
    Важко не погодитися, але є одне "але". Такі несподівані прориви (не беручи до уваги топових юніорів на кшталт Андреєску чи Свьонтек, адже від них якраз і чекають звершень після переходу на дорослий рівень) завжди були поодинокими випадками. Тому сподіватися на подібне із іншими підставленими прізвищами не те, щоб зовсім не варто, та все ж не дуже доречно.
    vizuals
    online
      vizuals, 12.06.2021 18:53
    -4
    О боже, яка телуха, я хоч мати від тебе внука
    Sashamar
    online
      Sashamar, 12.06.2021 18:37
    +19
    Більшість тут вболівала не так за Крейчікову, як проти Павлюченковой. І не тому, що мають щось особисте проти Пави, а лише тому, що в її кишені паспорт країни-агресора. На це можна лише зазначити, що теніс це не футбол, не хокей і не біатлон. І гравці репрезентують не так країну, як самі себе.
    Та то таке. Насамперед вихід Насті до фіналу з 52-другої спроби (!), тобто людина більше 10 років грала на Шоломах і нарешті виграла 6 матчів з семи у віці 29 років свідчить, що не треба включати режим "все пропало" після 25. . Прізвища можете підставити самі
    Приклад Барбори, яка ще кілька місяців тому була у другій сотні і минулого вересня програвала двадцятип'ятитисячники у перших колах свідчить, що не треба включати режим "все пропало", якщо навіть твій підйом нагору затримується, і в доробку нема нічого, крім кількох турнірів ITF. Прізвища можете підставити самі.
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:36
    +3
    Ukrop, 12.06.2021 18:29
    Согласен. Просто через призму нынешней Кербер включил ее в список
    Просто вона вже на зорі кар'єри, в свій час була і 1 ракеткою і три ТВШ, і багато фіналів.
    Vladdal
      Vladdal, 12.06.2021 18:30
    +9
    Когда-нибудь было такое, чтобы в финале Шлема играли две теннисистки из четвёртого десятка?
    Ukrop
    online
      Ukrop, 12.06.2021 18:29
    -1
    Sportfil, 12.06.2021 18:17
    Кербер у цьому списку зайва.
    Согласен. Просто через призму нынешней Кербер включил ее в список
    locator-x
      locator-x, 12.06.2021 18:25
    +12
    Крейчикова монстр. Хоч нерви і підводили її. Вона ще й у парі вийшла у фінал, це буде номер, якщо там Швіонтек обіграє)
    Головне, щоб не погасила кар'єру так, як Остапенко у свій час.
    mb_cdi
      mb_cdi, 12.06.2021 18:20
    +2
    Все выигрывают шлемы кроме Свитолиной
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:19
    0
    pl2012ua, 12.06.2021 18:16
    ще одна чудова новина сьогодні
    Для деяких вона більш чудова, ніж як би Світоліна перемогла, наприклад
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:17
    +2
    Ukrop, 12.06.2021 18:13
    Ну Эля,как же так? В который раз уже сетка лёгкая была...
    Почему Кенин,Крейчикова,Кербер смогли???
    Обидно ...
    Кербер у цьому списку зайва.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 12.06.2021 18:16
    +9
    ще одна чудова новина сьогодні
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 12.06.2021 18:15
    -4
    Ukrop, 12.06.2021 18:13
    Ну Эля,как же так? В который раз уже сетка лёгкая была...
    Почему Кенин,Крейчикова,Кербер смогли???
    Обидно ...
    А оно ей надо? Поплыла мадам,у неё сейчас мысли какую фамилию оставить
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 12.06.2021 18:14
    -4
    introvert, 12.06.2021 18:12
    Ну а по-другому и быть не могло. Павлуше с ее "невероятным техническим арсеналом" просто-напросто нечем выигрывать у Крейчиковой, когда та играет всерьез и с полной концентрацией.

    Молодец, Барбора. Матчболы дрожащей рукой, та то таке)) Да и поклонникам Элины немножко подсластила пилюлю: все-таки проиграть будущей чемпионке - это не то же самое, что какой-нибудь подорожке))
    Ну а в целом финал получился так себе. К матчу швейцарцев с валлийцами у меня не было и десятой доли того интереса, что к матчу итальянцев, но если вчерашние голы я посмотрел лишь в видеообзоре, то оба сегодняшних - в прямом эфире. Это о чем-то да говорит.
    Тиктокерша учись!
    Ukrop
    online
      Ukrop, 12.06.2021 18:13
    -1
    Ну Эля,как же так? В который раз уже сетка лёгкая была...
    Почему Кенин,Крейчикова,Кербер смогли???
    Обидно ...
    Sashamar
    online
      Sashamar, 12.06.2021 18:37
    +19
    Більшість тут вболівала не так за Крейчікову, як проти Павлюченковой. І не тому, що мають щось особисте проти Пави, а лише тому, що в її кишені паспорт країни-агресора. На це можна лише зазначити, що теніс це не футбол, не хокей і не біатлон. І гравці репрезентують не так країну, як самі себе.
    Та то таке. Насамперед вихід Насті до фіналу з 52-другої спроби (!), тобто людина більше 10 років грала на Шоломах і нарешті виграла 6 матчів з семи у віці 29 років свідчить, що не треба включати режим "все пропало" після 25. . Прізвища можете підставити самі
    Приклад Барбори, яка ще кілька місяців тому була у другій сотні і минулого вересня програвала двадцятип'ятитисячники у перших колах свідчить, що не треба включати режим "все пропало", якщо навіть твій підйом нагору затримується, і в доробку нема нічого, крім кількох турнірів ITF. Прізвища можете підставити самі.
    introvert
      introvert, 12.06.2021 18:12
    +19
    Ну а по-другому и быть не могло. Павлуше с ее "невероятным техническим арсеналом" просто-напросто нечем выигрывать у Крейчиковой, когда та играет всерьез и с полной концентрацией.

    Молодец, Барбора. Матчболы дрожащей рукой, та то таке)) Да и поклонникам Элины немножко подсластила пилюлю: все-таки проиграть будущей чемпионке - это не то же самое, что какой-нибудь подорожке))
    Ну а в целом финал получился так себе. К матчу швейцарцев с валлийцами у меня не было и десятой доли того интереса, что к матчу итальянцев, но если вчерашние голы я посмотрел лишь в видеообзоре, то оба сегодняшних - в прямом эфире. Это о чем-то да говорит.
    Elis
    online
      Elis, 12.06.2021 18:12
    +16
    Еліна, на цьому місці мала бути твоя реклама.
    locator-x
    online
      locator-x, 12.06.2021 18:25
    +12
    Крейчикова монстр. Хоч нерви і підводили її. Вона ще й у парі вийшла у фінал, це буде номер, якщо там Швіонтек обіграє)
    Головне, щоб не погасила кар'єру так, як Остапенко у свій час.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 12.06.2021 18:30
    +9
    Когда-нибудь было такое, чтобы в финале Шлема играли две теннисистки из четвёртого десятка?
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 12.06.2021 18:16
    +9
    ще одна чудова новина сьогодні
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 12.06.2021 21:26
    +3
    CR9, 12.06.2021 20:48
    меньше нужно на черной конфете скакать, и сосредоточиться на игре
    Вже наскакався?
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:36
    +3
    Ukrop, 12.06.2021 18:29
    Согласен. Просто через призму нынешней Кербер включил ее в список
    Просто вона вже на зорі кар'єри, в свій час була і 1 ракеткою і три ТВШ, і багато фіналів.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 12.06.2021 18:20
    +2
    Все выигрывают шлемы кроме Свитолиной
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:17
    +2
    Ukrop, 12.06.2021 18:13
    Ну Эля,как же так? В который раз уже сетка лёгкая была...
    Почему Кенин,Крейчикова,Кербер смогли???
    Обидно ...
    Кербер у цьому списку зайва.
    olegg1261
    online
      olegg1261, 12.06.2021 21:13
    0
    mb_cdi, 12.06.2021 18:20
    Все выигрывают шлемы кроме Свитолиной
    Хейтери що ви до Світоліної причепились,вона грає як може як вміє,але на мій погляд її фізичні можливості не дозволяють їй досягнути більшого.Тому раджу краще слідкуйте за Мартою ось хто має усі данні уже нинішнього року виграти мейджор.Я ставлю на US Oupen!
    dimando560
    online
      dimando560, 12.06.2021 19:36
    0
    Stanislav Matusevych, 12.06.2021 18:56
    Важко не погодитися, але є одне "але". Такі несподівані прориви (не беручи до уваги топових юніорів на кшталт Андреєску чи Свьонтек, адже від них якраз і чекають звершень після переходу на дорослий рівень) завжди були поодинокими випадками. Тому сподіватися на подібне із іншими підставленими прізвищами не те, щоб зовсім не варто, та все ж не дуже доречно.
    Прорив несподіваний, але, по зрівнянню з умовними Остапенко, Андреєску вид, Крейчикова вже сформований тенісист з інстинктом переможниці. У неї це вже 6 титул великого шолому в кар'єрі (3 мікст, 2 в парі). Так що великою несподіванкою не так вже і є..
    Sportfil
    online
      Sportfil, 12.06.2021 18:19
    0