Свёнтек – о победе над Свитолиной: «Выиграла у самой милой девушки в туре»

Кажется, мы уже знаем, за кого нужно болеть в финале

Свёнтек – о победе над Свитолиной: «Выиграла у самой милой девушки в туре»
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина и Ига Свёнтек

Действующая чемпионка Ролан Гаррос Ига Свёнтек из Польши прокомментировала победу над Элиной Свитолиной в четвертьфинале турнира WTA 1000 в Риме
 
«Я очень горжусь собой, что в тактическом плане у меня все получилось отлично.
 
Я не особо радовалась победе, потому что в подсознании всегда мысль о том, что я только что выиграла у самой милой девушки в туре. Болею за Элину на каждом турнире», – сказала полька.

Отметим, что спустя несколько часов после этого матча Свёнтек выиграла еще и полуфинал. В матче за титул она сразится против Каролины Плишковой из Чехии.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — WTA Insider

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 12:31
    +1
    alefteev77, 15.05.2021 23:27
    Если посмотреть инстраграм и тик-ток Свитолиной, то там танцульки, бриллианты и какое-то другое хвастовство. Видно я не понимаю в современной "милоте".
    -
    Искренности и простоты душевной у Свитолиной маловато. Да и с тренерами насколько я понял, довольно скуповатая, когда рассказывала как тяжело ей платить зарплату.
    Думаю, Іґа судить все ж не по "обгортці" (інстаграм, тік-ток), вона спарингувала зі Світоліною в Австралії і мала можливість з нею поспілкуватись. Не впевнена, що у вас була така нагода.
    Якби я судила свого найрозумнішого і найдобрішого друга по інстаграм, то вважала б його алкоголіком, бо нічого крім фоток елітного вина він не постить (хоббі - сомельє) А людина дивовижна насправді.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 16.05.2021 11:42
    0
    Александр Петухов, 16.05.2021 11:01
    А вы знаете, что Свитолина помогла деньгами Лопатецкой при операции? А сколько денег вкладывает в развитие детского тенниса? Тогда не делайте таких выводов.
    Высказал свое мнение. Оно у всех людей разное.
    Касательно благотворительности, собственно я поэтому и написал свой комментарий, так как не очень понимаю людей делающих добро и рассказывающих всем вокруг о своей доброте.
    -
    Вот посмотрите тут: "Благодійний аукціон Еліни Світоліної"
    https://www.youtube.com/watch?v=wF1FZgnMLSA
    Такие тусовки - это скорее дань моде, а не про доброту и милоту.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 11:23
    0
    Я й не збираюся з вами сваритися Висловила і аргументувала свою думку, бо ви послались на мій коментар. Я спокійно сприймаю різні точки зору, якщо вони висловлюються без образ. А нам з вами не вперше вболівати за різних тенісисток, тим цікавіше
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 11:06
    0
    Elis, 16.05.2021 09:09
    Кожен гравець в турі заслуговує взяти титул. Я ж не кажу, що Кароліна не заслуговує. Я особисто вболіватиму за Іґу, так, як і ви вболіваєте за Квітову - всі ми маємо право на свої симпатії. Поясню чому: подача і потужність, якщо цим переважно обмежується, мене в тенісі ніколи не вражають. І навіть не різноманітність, як в Андреєску. Люблю, коли грають в першу чергу головою, інтелектом. Тому крім наших дівчат (ці просто наші, тому вболіваю за них завжди), вболіваю за Квітову і Барті. Іґа, здається, теж із тих дівчат, яка має добру голову на плечах і вміє грати в першу чергу умом. Так, можливо сьогодні вона програє - гратиме третій матч поспіль за короткий час. Але як людина і спортсменка вона мені імпонує, тому ще до минулорічного РГ вже потрохи претендувала з часом стати моєю улюбленицею, (якщо зірку не схопить. Кілька років вже за нею слідкую в турі, її успіх був лиш питанням часу.
    А Каро, безумовно, нічиє місце в десятці не займає і знаходиться там заслужено. Але для мене її гра найнудніша з усіх спортсменок першої 10-и.
    Еліс, не посваримося ) Що буде з Ігою побачимо з часом, звичайно. Я сьогодні вболіватиму за Кароліну. Хай переможа сильніша ;)
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 16.05.2021 11:01
    +4
    alefteev77, 15.05.2021 23:27
    Если посмотреть инстраграм и тик-ток Свитолиной, то там танцульки, бриллианты и какое-то другое хвастовство. Видно я не понимаю в современной "милоте".
    -
    Искренности и простоты душевной у Свитолиной маловато. Да и с тренерами насколько я понял, довольно скуповатая, когда рассказывала как тяжело ей платить зарплату.
    А вы знаете, что Свитолина помогла деньгами Лопатецкой при операции? А сколько денег вкладывает в развитие детского тенниса? Тогда не делайте таких выводов.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 09:09
    +3
    captain2009, 16.05.2021 04:57
    А чому не заслуговує взяти завтра титул Кароліна? Вона меньше працює? Всі так чомусь бессумнівно віддають перевагу Ізі, але для Кароліни це буде третій поспіль фінал в Римі.і перемога в 2019. Так, у чешкі зараз не кращі виступи, але вона також, безсумнівно, бажає великих перемог і буде боротися. Звичайно, у неї не така різноманітна гра, як у Швьонтек, але подача, потужність там у повному порядку. І уж точно не буде в цій грі м'яких накидувань аля Світоліна. Так що я б не став так беззаперечно вважати фавориткою саме Свьонтек, беручи до уваги щей той факт, що вона дуже сильно нервує, коли в неї не йде гра.
    Кожен гравець в турі заслуговує взяти титул. Я ж не кажу, що Кароліна не заслуговує. Я особисто вболіватиму за Іґу, так, як і ви вболіваєте за Квітову - всі ми маємо право на свої симпатії. Поясню чому: подача і потужність, якщо цим переважно обмежується, мене в тенісі ніколи не вражають. І навіть не різноманітність, як в Андреєску. Люблю, коли грають в першу чергу головою, інтелектом. Тому крім наших дівчат (ці просто наші, тому вболіваю за них завжди), вболіваю за Квітову і Барті. Іґа, здається, теж із тих дівчат, яка має добру голову на плечах і вміє грати в першу чергу умом. Так, можливо сьогодні вона програє - гратиме третій матч поспіль за короткий час. Але як людина і спортсменка вона мені імпонує, тому ще до минулорічного РГ вже потрохи претендувала з часом стати моєю улюбленицею, (якщо зірку не схопить. Кілька років вже за нею слідкую в турі, її успіх був лиш питанням часу.
    А Каро, безумовно, нічиє місце в десятці не займає і знаходиться там заслужено. Але для мене її гра найнудніша з усіх спортсменок першої 10-и.
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 04:57
    -1
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    А чому не заслуговує взяти завтра титул Кароліна? Вона меньше працює? Всі так чомусь бессумнівно віддають перевагу Ізі, але для Кароліни це буде третій поспіль фінал в Римі.і перемога в 2019. Так, у чешкі зараз не кращі виступи, але вона також, безсумнівно, бажає великих перемог і буде боротися. Звичайно, у неї не така різноманітна гра, як у Швьонтек, але подача, потужність там у повному порядку. І уж точно не буде в цій грі м'яких накидувань аля Світоліна. Так що я б не став так беззаперечно вважати фавориткою саме Свьонтек, беручи до уваги щей той факт, що вона дуже сильно нервує, коли в неї не йде гра.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 15.05.2021 23:27
    -8
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    Если посмотреть инстраграм и тик-ток Свитолиной, то там танцульки, бриллианты и какое-то другое хвастовство. Видно я не понимаю в современной "милоте".
    -
    Искренности и простоты душевной у Свитолиной маловато. Да и с тренерами насколько я понял, довольно скуповатая, когда рассказывала как тяжело ей платить зарплату.
    alex55
      alex55, 15.05.2021 23:01
    +2
    polesse2000, 15.05.2021 21:06
    В 20 лет уже чемпионка РГ
    Она выиграла РГ в 19 лет.
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 23:01
    -1
    Sashamar, 15.05.2021 22:45
    Ну не Шолом, а титул, але не це головне. Здається, народжується нова королева грунту.
    Так, все вірно. На автоматі помилилась.
    introvert
    online
      introvert, 15.05.2021 22:53
    +5
    Гаэлю пора начинать волноваться?
    Sashamar
      Sashamar, 15.05.2021 22:45
    +2
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    Ну не Шолом, а титул, але не це головне. Здається, народжується нова королева грунту.
    Vik_77
      Vik_77, 15.05.2021 21:35
    +3
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    З шоломом трохи почекаєм,але завтра я теж вболіватиму за Іґу
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 21:19
    +7
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    polesse2000
    online
      polesse2000, 15.05.2021 21:06
    +2
    В 20 лет уже чемпионка РГ
    Elis
    online
      Elis, 15.05.2021 21:19
    +7
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    introvert
    online
      introvert, 15.05.2021 22:53
    +5
    Гаэлю пора начинать волноваться?
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 16.05.2021 11:01
    +4
    alefteev77, 15.05.2021 23:27
    Если посмотреть инстраграм и тик-ток Свитолиной, то там танцульки, бриллианты и какое-то другое хвастовство. Видно я не понимаю в современной "милоте".
    -
    Искренности и простоты душевной у Свитолиной маловато. Да и с тренерами насколько я понял, довольно скуповатая, когда рассказывала как тяжело ей платить зарплату.
    А вы знаете, что Свитолина помогла деньгами Лопатецкой при операции? А сколько денег вкладывает в развитие детского тенниса? Тогда не делайте таких выводов.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 09:09
    +3
    captain2009, 16.05.2021 04:57
    А чому не заслуговує взяти завтра титул Кароліна? Вона меньше працює? Всі так чомусь бессумнівно віддають перевагу Ізі, але для Кароліни це буде третій поспіль фінал в Римі.і перемога в 2019. Так, у чешкі зараз не кращі виступи, але вона також, безсумнівно, бажає великих перемог і буде боротися. Звичайно, у неї не така різноманітна гра, як у Швьонтек, але подача, потужність там у повному порядку. І уж точно не буде в цій грі м'яких накидувань аля Світоліна. Так що я б не став так беззаперечно вважати фавориткою саме Свьонтек, беручи до уваги щей той факт, що вона дуже сильно нервує, коли в неї не йде гра.
    Кожен гравець в турі заслуговує взяти титул. Я ж не кажу, що Кароліна не заслуговує. Я особисто вболіватиму за Іґу, так, як і ви вболіваєте за Квітову - всі ми маємо право на свої симпатії. Поясню чому: подача і потужність, якщо цим переважно обмежується, мене в тенісі ніколи не вражають. І навіть не різноманітність, як в Андреєску. Люблю, коли грають в першу чергу головою, інтелектом. Тому крім наших дівчат (ці просто наші, тому вболіваю за них завжди), вболіваю за Квітову і Барті. Іґа, здається, теж із тих дівчат, яка має добру голову на плечах і вміє грати в першу чергу умом. Так, можливо сьогодні вона програє - гратиме третій матч поспіль за короткий час. Але як людина і спортсменка вона мені імпонує, тому ще до минулорічного РГ вже потрохи претендувала з часом стати моєю улюбленицею, (якщо зірку не схопить. Кілька років вже за нею слідкую в турі, її успіх був лиш питанням часу.
    А Каро, безумовно, нічиє місце в десятці не займає і знаходиться там заслужено. Але для мене її гра найнудніша з усіх спортсменок першої 10-и.
    Vik_77
      Vik_77, 15.05.2021 21:35
    +3
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    З шоломом трохи почекаєм,але завтра я теж вболіватиму за Іґу
    alex55
    online
      alex55, 15.05.2021 23:01
    +2
    polesse2000, 15.05.2021 21:06
    В 20 лет уже чемпионка РГ
    Она выиграла РГ в 19 лет.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 15.05.2021 22:45
    +2
    Elis, 15.05.2021 21:19
    Про наймилішу дівчину в турі, думаю, правда. Так само, як і те, що Швьонтек переграла Еліну в першу чергу тактично.
    Іґа заслуговує взяти завтра шолом.
    Ну не Шолом, а титул, але не це головне. Здається, народжується нова королева грунту.
    polesse2000
    online
      polesse2000, 15.05.2021 21:06
    +2
    В 20 лет уже чемпионка РГ
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 12:31
    +1
    alefteev77, 15.05.2021 23:27
    Если посмотреть инстраграм и тик-ток Свитолиной, то там танцульки, бриллианты и какое-то другое хвастовство. Видно я не понимаю в современной "милоте".
    -
    Искренности и простоты душевной у Свитолиной маловато. Да и с тренерами насколько я понял, довольно скуповатая, когда рассказывала как тяжело ей платить зарплату.
    Думаю, Іґа судить все ж не по "обгортці" (інстаграм, тік-ток), вона спарингувала зі Світоліною в Австралії і мала можливість з нею поспілкуватись. Не впевнена, що у вас була така нагода.
    Якби я судила свого найрозумнішого і найдобрішого друга по інстаграм, то вважала б його алкоголіком, бо нічого крім фоток елітного вина він не постить (хоббі - сомельє) А людина дивовижна насправді.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 16.05.2021 11:42
    0
    Александр Петухов, 16.05.2021 11:01
    А вы знаете, что Свитолина помогла деньгами Лопатецкой при операции? А сколько денег вкладывает в развитие детского тенниса? Тогда не делайте таких выводов.
    Высказал свое мнение. Оно у всех людей разное.
    Касательно благотворительности, собственно я поэтому и написал свой комментарий, так как не очень понимаю людей делающих добро и рассказывающих всем вокруг о своей доброте.
    -
    Вот посмотрите тут: "Благодійний аукціон Еліни Світоліної"
    https://www.youtube.com/watch?v=wF1FZgnMLSA
    Такие тусовки - это скорее дань моде, а не про доброту и милоту.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 11:23
    0
    Я й не збираюся з вами сваритися Висловила і аргументувала свою думку, бо ви послались на мій коментар. Я спокійно сприймаю різні точки зору, якщо вони висловлюються без образ. А нам з вами не вперше вболівати за різних тенісисток, тим цікавіше
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 11:06
    0
    Elis, 16.05.2021 09:09
    Кожен гравець в турі заслуговує взяти титул. Я ж не кажу, що Кароліна не заслуговує. Я особисто вболіватиму за Іґу, так, як і ви вболіваєте за Квітову - всі ми маємо право на свої симпатії. Поясню чому: подача і потужність, якщо цим переважно обмежується, мене в тенісі ніколи не вражають. І навіть не різноманітність, як в Андреєску. Люблю, коли грають в першу чергу головою, інтелектом. Тому крім наших дівчат (ці просто наші, тому вболіваю за них завжди), вболіваю за Квітову і Барті. Іґа, здається, теж із тих дівчат, яка має добру голову на плечах і вміє грати в першу чергу умом. Так, можливо сьогодні вона програє - гратиме третій матч поспіль за короткий час. Але як людина і спортсменка вона мені імпонує, тому ще до минулорічного РГ вже потрохи претендувала з часом стати моєю улюбленицею, (якщо зірку не схопить. Кілька років вже за нею слідкую в турі, її успіх був лиш питанням часу.
    А Каро, безумовно, нічиє місце в десятці не займає і знаходиться там заслужено. Але для мене її гра найнудніша з усіх спортсменок першої 10-и.
    Еліс, не посваримося ) Що буде з Ігою побачимо з часом, звичайно. Я сьогодні вболіватиму за Кароліну. Хай переможа сильніша ;)