Украинского полуфинала в Абу-Даби не будет. Свитолина проиграла россиянке

Украинка снова в трех сетах уступила Веронике Кудерметовой

Украинского полуфинала в Абу-Даби не будет. Свитолина проиграла россиянке
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) завершила выступления на турнире WTA 500 в Абу-Даби.
 
26-летняя украинка, посеянная на турнире под вторым номером, в матче 1/4 финала уступила Веронике Кудерметовой из России (№46 WTA).
 
Абу-Даби. 1/4 финала
Элина Свитолина (Украина) – Вероника Кудерметова (Россия) – 7:5, 3:6, 6:7(3)

Свитолина очень хотела взять реванш у Кудерметовой за поражение в Москве. Тогда она явно не показала своей лучшей игры, хотя через две недели и дошла до финала Итогового турнира.
 
После феерического матча с участием Марты Костюк данная встреча смотрелась более академично. Обе теннисистки мощно перестреливались плоскими ударами, лишь изредка меняя рисунок игры. Кудерметова иногда вытягивала Свитолину к сетке, украинка успевала не всегда. Первый сет прошел в равной борьбе, но Элина поймала соперницу на небольшом спаде в 11-м гейме, после которого россиянка банально не успела отыграться.  


 
Во втором сете Вероника уменьшила атакующий пыл, практически сравнявшись со Свитолиной по уровню давления в атаке. Удивительно, но это принесло плоды. Несколько раз на важных очках Элина ошиблась, отпустив оппонентку на два брейка вперед. Отыграть такой запас у Кудерметовой малореально, подает она очень мощно. 


 
А вот третья партия могла качнуться в любую сторону. Невзирая на то, что россиянка долгое время вела с брейком, в шестом и восьмом геймах Свитолина имела отличные шансы восстановить статус-кво. Получилось в восьмом, после чего последовала легкая защита своей подачи, но принять на матч не получилось. Теннисистки еще раз обменялись брейками и ушли на тай-брейк. И если вчера соперница очень переживала в этот момент, то сегодня – нет.  Кудерметова играла уверенно и заслужила на победу.
 
Увидеть украинский полуфинал в Абу-Даби завтра не получится, но продолжаем болеть за Марту.
 
Отметим, что у Свитолиной прервалась шестиматчевая серия побед над россиянками. Также до этого поединка она выиграла 40 матчей подряд, взяв верх в первой партии. Элина сохранит пятую строчку в мировом рейтинге.
 
Это были вторая встреча теннисисток, россиянка снова одержала победу в трех сетах (Кубок Кремля-2019).
 
В следующем раунде Кудерметова сразится с украинкой Мартой Костюк (№99 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(47 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
    online
      captain2009, 12.01.2021 06:22
    +3
    Elis, 12.01.2021 02:35
    Знаєте, як спортсменка я абсолютно на вашому боці і все ви про зміни і нового тренера кажете правильно. Але багато думала, порівнювала із собою. Мабуть, як дівчина, я Еліну і її бажання тренуватись із комфортним їй тренером дуже добре розумію. Я, мабуть, така сама. Змінила не одного тренера, але востаннє мені шалено пощастило, що співпали дуже високий професіоналізм, емоційний комфорт, доступність "мови" тренера (пояснення через біомеханіку тіла) і висока (дуже висока) вимогливість. А ще захоплення як професіоналом і людиною. Тоді є гарні результати. Але емоційний комфорт дуже важливий, дуже. Може, це жіноча психологія. Дивіться, як у Даяни не співпало з Баїним. Якщо немає цього емоційного контакту, то чи будуть хороші результати? - в моєму випадку це сумнівно. Є бомбезні професіонали світового рівня, а ти від деяких майже нічого не можеш взяти, бо просто або не розумієш "мову", або принципово не резонує бачення і розуміння основ. Може, поки Еліне спілкування не дає їй відчуття і розуміння того, що є хтось, хто може допомогти їй краще, ніж Беттлз? Просто не знайшла таку людину, от і все. Бо далеко не завжди так щастить і співпадає. "Свій" тренер - це як вдало одружитись: щастить, на жаль, далеко не всім.
    Але відсутність прогресу - я б такий тандем не назвала вдалим і емоційно комфортним. Не дітей же вони там зібрались хрестити.
    Еліс, все це так, звичайно: і про жіночу психологію, і про те, що потрібно знайти "свого" тренера і т.д. А з іншого боку, якщо спортсмен не націлений на результат і його все влаштовує, то навіщо ж тоді тренер потрібен? Можна ж і як Кірьйос - робити те, що сам вважаєш за потрібно. Раз виграв, раз не виграв, та й грець з ним - як вийшло, так і вийшло. Я не ставлюся до Світоліної негативно, але ж прикро бачити, як вона зупинилася на одному рівні якомусь. Може це її найвищий рівень - цього ніхно не знає. Ок, нехай у тебе немає потужності, основна модель гри - захисна, але чому із року в рік ти граєш абсолютно ОДНАКОВО зі всіма? Чому не аналізуєш гру КОЖНОЇ суперниці окремо? Чому не намагаєшся знайти її слабкі місця? Чому не відпрацьовуєш якісь надважливі елементи на кшталт дроп-шотів до автоматизму? Чому Бетлз це не підказує, або не вимагає? Питання, звісно, риторичні, і відповіді на них знає тільки сама Світоліна, та її оточення. Зрозуміло, що може й той теніс вже для неї в печінках сидить - це щоденна, кропотлива, часто одноманітна важка праця. В тренажерці, на корті, фізіо та все інше. Я переконаний, що свої тенісні здібності та навички, набуті важкою працею, Еліна ще не використала повною мірою. Але як розірвати цей порочний круг, в якому вона крутиться останні 2-3 роки?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.01.2021 04:02
    0
    Бувають незручні суперники.І попередня важка гра вплинула.Короновірус може вплинути в тенісі як і у футболі
    Elis
      Elis, 12.01.2021 02:35
    +3
    captain2009, 11.01.2021 20:55
    Ніхто її не судить. Але я, особисто, вважаю, що Еліна може досягнути більшого в спорті, ніж має зараз. Один ТВШ їй точно по силах, але треба вийти з тієї зони комфорту, яку вона для себе створила. Щодо віку і заграти краще, то розкажіть про це Халеп, котра свої найбільши перемоги здобула в 27 та 28 років (РГ та Вімблдон відповідно). Краще Еліні так - ок, нема питаннь. Але ж, на жаль, вона при такому стані справ не стане на один щабель навіть з Каролін Возняцки. Якщо, звичайно, сама не поставить собі таку мету.
    Знаєте, як спортсменка я абсолютно на вашому боці і все ви про зміни і нового тренера кажете правильно. Але багато думала, порівнювала із собою. Мабуть, як дівчина, я Еліну і її бажання тренуватись із комфортним їй тренером дуже добре розумію. Я, мабуть, така сама. Змінила не одного тренера, але востаннє мені шалено пощастило, що співпали дуже високий професіоналізм, емоційний комфорт, доступність "мови" тренера (пояснення через біомеханіку тіла) і висока (дуже висока) вимогливість. А ще захоплення як професіоналом і людиною. Тоді є гарні результати. Але емоційний комфорт дуже важливий, дуже. Може, це жіноча психологія. Дивіться, як у Даяни не співпало з Баїним. Якщо немає цього емоційного контакту, то чи будуть хороші результати? - в моєму випадку це сумнівно. Є бомбезні професіонали світового рівня, а ти від деяких майже нічого не можеш взяти, бо просто або не розумієш "мову", або принципово не резонує бачення і розуміння основ. Може, поки Еліне спілкування не дає їй відчуття і розуміння того, що є хтось, хто може допомогти їй краще, ніж Беттлз? Просто не знайшла таку людину, от і все. Бо далеко не завжди так щастить і співпадає. "Свій" тренер - це як вдало одружитись: щастить, на жаль, далеко не всім.
    Але відсутність прогресу - я б такий тандем не назвала вдалим і емоційно комфортним. Не дітей же вони там зібрались хрестити.
    nika007
      nika007, 11.01.2021 23:05
    +1
    Свитолиной намного комфортне играть с Халеп, Барти, Плишковой на Итоговом турнире где она каждый раз в финале среди лучших чем на маленьких турнирах ВТА
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.01.2021 21:32
    +2
    captain2009, 11.01.2021 20:55
    Ніхто її не судить. Але я, особисто, вважаю, що Еліна може досягнути більшого в спорті, ніж має зараз. Один ТВШ їй точно по силах, але треба вийти з тієї зони комфорту, яку вона для себе створила. Щодо віку і заграти краще, то розкажіть про це Халеп, котра свої найбільши перемоги здобула в 27 та 28 років (РГ та Вімблдон відповідно). Краще Еліні так - ок, нема питаннь. Але ж, на жаль, вона при такому стані справ не стане на один щабель навіть з Каролін Возняцки. Якщо, звичайно, сама не поставить собі таку мету.
    Ну я ще раз напишу, що у її випадку краще синиця в руках. Можна спробувати щось кардинально поміняти і вилетіти з топ 10, 50 чи навіть 100, або чогось досягти більшого. Просто ніхто в яку сторону це обернеться. А з Бетлзом при відсутності травм ще точно 2-3 сезони у двадцятці буде, ще декілька прем'єрів може виграє, декілька мільйонів призових і ще більше спонсорських. В спорті як і в житті треба поводитись раціонально
    captain2009
    online
      captain2009, 11.01.2021 20:55
    +6
    dudigo78, 11.01.2021 19:35
    Не нам її судити. В 26 років вона вже краще не заграє. Ні з Бетлзом, ні з кимось іншим. Їй так добре, вона мільйонерка і забезпечена до кінця життя. Що їй ще комусь доводити. Ну не виграла ТВШ і Мантадорі, але ціла купа прем'єрів, підсумковий, фінал підсумкового, 4 роки в десятці і це при відсутності тенісного таланту, потужності і т.д. Щодо ОІ я думаю ви це не серйозно. Їй по суті залишилось на високому рівні пограти максимум 4-5 сезонів. Так навіщо їй щось змінювати? Вона поступає за принципом краще синиця в руках, ніж журавель у небі. І на мою думку поступає правильно. А міняти щось чи когось треба було в 20-22 років. Зараз вже потяг пішов
    Ніхто її не судить. Але я, особисто, вважаю, що Еліна може досягнути більшого в спорті, ніж має зараз. Один ТВШ їй точно по силах, але треба вийти з тієї зони комфорту, яку вона для себе створила. Щодо віку і заграти краще, то розкажіть про це Халеп, котра свої найбільши перемоги здобула в 27 та 28 років (РГ та Вімблдон відповідно). Краще Еліні так - ок, нема питаннь. Але ж, на жаль, вона при такому стані справ не стане на один щабель навіть з Каролін Возняцки. Якщо, звичайно, сама не поставить собі таку мету.
    polesse2000
      polesse2000, 11.01.2021 20:52
    0
    После позорных поражений 20 года перестал смотреть ее однобокий "теннис". Никогда, никакая спортсменка обладающая только оборонной техникой шлем не выиграет. Вообще стыдно иметь "5" место в мировом рейтинге и показывать такую игру. Хотя мне кажется, что ей давно уже все равно. Она сама себе определила планку выше которой не прыгнешь.
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 19:57
    +2
    sv_2000, 11.01.2021 19:21
    Я слежу за буками в отношении Марты. Так вот она у них фаворит практически всегда... Иногда просто диву давался. И на этом турнире она была явным фаворитом против китаянки и существенным против Торбы.... И та и друга топ 70, если что. По памяти на АО, она была явным фаворитом против весьма рейтинговой на тот момент Касаткиной, ана была небольшим фаворитом даже против Севастовой! Это Марта - игрок второй сотни на тот момент
    Очень ее буки уважают, но и Кудерметову, по видимому, тоже.
    Странно, но с букмекерами спорить - себе дороже ;)
    grifon
    online
      grifon, 11.01.2021 19:44
    +3
    спершу щоб таке писати, спершу матч подивись
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.01.2021 19:35
    +2
    captain2009, 11.01.2021 19:02
    не можу погодитися, що Еліна виграла все, крім ТВШ. Вона ніколи не вигравала на Premier Mandatory, а тільки на здобувала перемоги на Premier 5. Олімпіада також не підкорилася. Ну і, звісно, ТВШ. Так що, є ще, що вигравати. Але чи хоче вона цього сама - оце велике питання. Інакше я не можу зрозуміти, за що так довго вона тримає Бетлза у своїй команді. Не зважаючи на 2 півфінали ТВШ у 2019, вважаю, що її гра не стала ні на йоту кращою, на жаль. Може й ніколи вже і не стане, бо якщо хочеш змін та покращення в результатах, то треба ці зміни робити (це натяк на Бетлза, якщо щось) . Прикро, що програла, звичайно.
    Не нам її судити. В 26 років вона вже краще не заграє. Ні з Бетлзом, ні з кимось іншим. Їй так добре, вона мільйонерка і забезпечена до кінця життя. Що їй ще комусь доводити. Ну не виграла ТВШ і Мантадорі, але ціла купа прем'єрів, підсумковий, фінал підсумкового, 4 роки в десятці і це при відсутності тенісного таланту, потужності і т.д. Щодо ОІ я думаю ви це не серйозно. Їй по суті залишилось на високому рівні пограти максимум 4-5 сезонів. Так навіщо їй щось змінювати? Вона поступає за принципом краще синиця в руках, ніж журавель у небі. І на мою думку поступає правильно. А міняти щось чи когось треба було в 20-22 років. Зараз вже потяг пішов
    sv_2000
    online
      sv_2000, 11.01.2021 19:21
    +6
    adidas77, 11.01.2021 19:06
    А как могло быть иначе? Если на момент начала турнира, Кудерметова 46 я, а Марта 99-я ?
    Всё в руках Марты завтра!. Главная её соперница, это она сама!
    Я слежу за буками в отношении Марты. Так вот она у них фаворит практически всегда... Иногда просто диву давался. И на этом турнире она была явным фаворитом против китаянки и существенным против Торбы.... И та и друга топ 70, если что. По памяти на АО, она была явным фаворитом против весьма рейтинговой на тот момент Касаткиной, ана была небольшим фаворитом даже против Севастовой! Это Марта - игрок второй сотни на тот момент
    Очень ее буки уважают, но и Кудерметову, по видимому, тоже.
    Alexandr Dovgan
      Alexandr Dovgan, 11.01.2021 19:07
    +8
    Чесно кажучи, Еліні сьогодні конче необхідно було.... програвати!! Хоч ми і всі вболівали за український півфінал! Всі турніри Великого Шолому після виграного попереднього турніру Світоліна зливала, тому бажаю успіхів на АО!!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 19:06
    +8
    sv_2000, 11.01.2021 19:01
    Ан нет... У буков Кудерметова небольшая фаворитка - 1.7 на 2.2
    А как могло быть иначе? Если на момент начала турнира, Кудерметова 46 я, а Марта 99-я ?
    Всё в руках Марты завтра!. Главная её соперница, это она сама!
    captain2009
    online
      captain2009, 11.01.2021 19:02
    +6
    dudigo78, 11.01.2021 18:46
    Нормально грала Еліна. Не феєрично, але і без провалів. Є таке поняття, як незручний суперник. Сьогодні було саме це. По крайній мірі в Марти появились хоч незначні, але шанси на фінал, бо зі Світоліною це був би матч в одні ворота, як і у всіх українок в матчах проти Еліни. Марті звичайно цей гіпотетичний фінал набагато потрібнішій, ніж Еліні, яка в тенісі вже виграла все окрім ТВШ. Так що вболіваємо завтра за Мартусю, а Елі відновитись і добре зіграти на АО
    не можу погодитися, що Еліна виграла все, крім ТВШ. Вона ніколи не вигравала на Premier Mandatory, а тільки на здобувала перемоги на Premier 5. Олімпіада також не підкорилася. Ну і, звісно, ТВШ. Так що, є ще, що вигравати. Але чи хоче вона цього сама - оце велике питання. Інакше я не можу зрозуміти, за що так довго вона тримає Бетлза у своїй команді. Не зважаючи на 2 півфінали ТВШ у 2019, вважаю, що її гра не стала ні на йоту кращою, на жаль. Може й ніколи вже і не стане, бо якщо хочеш змін та покращення в результатах, то треба ці зміни робити (це натяк на Бетлза, якщо щось) . Прикро, що програла, звичайно.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 11.01.2021 19:01
    +2
    sv_2000, 11.01.2021 17:13
    Кстати, любопытно будет посмотреть на котировки буков на полуфинал. Чую и в этот раз Марта будет фавориткой.
    Ан нет... У буков Кудерметова небольшая фаворитка - 1.7 на 2.2
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 19:00
    +8
    Oleksandr Kelym, 11.01.2021 18:32
    Черговий безбарвний матч сірої миші українського тенісу...
    Елементарні найпростіші м*ячі - то в сітку, то в аут !
    Кудерметова так само бездарна - але всеж трохи стійкіша психологічно: Світоліна любе попатякати про роботу з психологом - але де результат тієї роботи? По крайній мірі на корті не видно...
    Я вам немного напомню про её результат!
    Это нахождение Элины в 10 ке лучших теннисистов мира уже 4 й год подряд!
    Она находится в тройке самых стабильных теннисисток мира из первой десятки!
    Куда там "серенькой мышке" Свитолиной, да наших диванных экспертов, правда?
    sharp
      sharp, 11.01.2021 18:48
    +6
    Желаю Марте удачи !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.01.2021 18:46
    +8
    Нормально грала Еліна. Не феєрично, але і без провалів. Є таке поняття, як незручний суперник. Сьогодні було саме це. По крайній мірі в Марти появились хоч незначні, але шанси на фінал, бо зі Світоліною це був би матч в одні ворота, як і у всіх українок в матчах проти Еліни. Марті звичайно цей гіпотетичний фінал набагато потрібнішій, ніж Еліні, яка в тенісі вже виграла все окрім ТВШ. Так що вболіваємо завтра за Мартусю, а Елі відновитись і добре зіграти на АО
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 11.01.2021 18:32
    -7
    Черговий безбарвний матч сірої миші українського тенісу...
    Елементарні найпростіші м*ячі - то в сітку, то в аут !
    Кудерметова так само бездарна - але всеж трохи стійкіша психологічно: Світоліна любе попатякати про роботу з психологом - але де результат тієї роботи? По крайній мірі на корті не видно...
    alex55
      alex55, 11.01.2021 17:58
    +12
    Чему учит Свитолину её тренер, не понятно. Наверное создавать себе проблемы, а потом их преодолевать. Сколько матчей смотрю, сценарий один и тот же. Перебить мяч на сторону соперницы и потом бегать по углам отбивать удары оппонентки. Никакого креатива, мысли или обострения для соперницы. Порой даже обидно.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 11.01.2021 17:07
    +28
    Жаль.
    Элина достойно боролась, но проиграла, бывает. Марте, кстати, может быть и лучше Кудерметова. Не будет пиетета перед старшим товарищем. В общем, спасибо Элина, Марта камон!
    olegg1261
      olegg1261, 11.01.2021 17:13
    +22
    Не зважаючи на поразку Еліні повага і подяка,за самовідданість ,за боротьбу,за спортивний характер!
    nordi
      nordi, 11.01.2021 17:08
    +18
    Ilya , 11.01.2021 17:04
    А теперь можно и видосик в тикток снимать идти, время наконец-то появилось на любимое занятие.
    Господи, як таких людей земля носить...як їм своє гуано не смердить, в якому вони хотять жити і вбачають всюди. Дякуємо за гру, Еля, за чудові емоції і файний теніс проти суперниць, що полюбляють силовий теніс. Будь-яка серія переривається. Серія проти мордорок наразі теж призупинилась. Сподіваюсь, вже з наступною з них ти розпочнеш нову, переможну серію. Роби висновки і до нових перемог. Мені цей турнір в твоєму виконанні сподобався! Далі вболіваємо за Марту. кудерметову помотала для неї нормально)
    pricolist
    online
      pricolist, 11.01.2021 17:11
    +15
    А спорт юа писал Костюк сыграет со Свитолиной. Зачем бежать впереди батька в пекло?
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 17:51
    +14
    Элине не расстраиваться, она сегодня проявляла волю к победе и не сдавалась до конца. Но сегодня не её день, ничего страшного.
    Впереди ещё более важные турниры в Австралии.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 11.01.2021 17:41
    +14
    Tsetsur, 11.01.2021 17:32
    Свитолина любит проигрывать россиянкам, любит наверное Россию. Позорище
    Аллё, она до этого уже выбила двоих россиянок, видимо, тоже по любви?
    alex55
      alex55, 11.01.2021 17:58
    +12
    Чему учит Свитолину её тренер, не понятно. Наверное создавать себе проблемы, а потом их преодолевать. Сколько матчей смотрю, сценарий один и тот же. Перебить мяч на сторону соперницы и потом бегать по углам отбивать удары оппонентки. Никакого креатива, мысли или обострения для соперницы. Порой даже обидно.
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 11.01.2021 17:13
    +12
    Дійти до чвертьфіналу - не провал. Але не відчувалось легкості та надії, що Світоліна може повернути матч на свою користь. А шкода - сітка була сприятлива. Успіхів в майбутніх іграх.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 11.01.2021 17:12
    +12
    Nikas, 11.01.2021 17:07
    Крикливая этот тинейджер Вероника, но молодец настроилась на Свитолину отлично, хотя нет в мире тенесисток которые не хотели бы проверить свои силы на фоне Элины
    Лол, їй 23. Прикро так програвати, але нічого. Два таких затяжних матчів на першому ж турнірі це не солодко, але слугуватимуть хорошим підмурком до АО. Дякуєм Еліні за гру, а завтра на Марту
    Publius
      Publius, 11.01.2021 17:16
    +11
    Только один положительный момент в этом всем есть - не надо выбирать, за кого болеть в полуфинале. Шансов у Марты маловато, будем надеяться на удачу, она очень бы не помешала.
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 11.01.2021 17:23
    +10
    Вчера выдохлась, на сегодня сил уже не осталось
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 11.01.2021 17:05
    +10
    Ilya , 11.01.2021 17:04
    А теперь можно и видосик в тикток снимать идти, время наконец-то появилось на любимое занятие.
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 17:51
    +9
    AleksMih, 11.01.2021 17:44
    Аукнулся взад в том числе и деньгами откровенно слитый и ненужный матч на приснопамятном позапрошлогоднем кубке кремля , что это был слив понимали все, однажды даже эксспонсор Юра в интервью как-то нечаянно об этом проболтался, но после него у Кудерметовой появилась слабая надежда на превосходство, теперь это твердая уверенность. Но поведение семейки Кудерметовых - папик-хоккеист подхлопывал перед подбросом Свитолиной на подачу даже на решающем тайбрейке - это натуральное скотство, эмоциональной Марте надо быть готовой к таким гадостям.
    Я тоже заметил, что этот скот постоянно мешал Элине своими хлопками!
    В грязной игре, равных кацапам нет в мире!
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 11.01.2021 17:15
    +9
    за гру можна подякувати, по результату видно що старалась. З топ-10 лише Соболенко залилась, так що менше ниття, ще цілий попереду.
    Alexandr Dovgan
      Alexandr Dovgan, 11.01.2021 19:07
    +8
    Чесно кажучи, Еліні сьогодні конче необхідно було.... програвати!! Хоч ми і всі вболівали за український півфінал! Всі турніри Великого Шолому після виграного попереднього турніру Світоліна зливала, тому бажаю успіхів на АО!!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 19:06
    +8
    sv_2000, 11.01.2021 19:01
    Ан нет... У буков Кудерметова небольшая фаворитка - 1.7 на 2.2
    А как могло быть иначе? Если на момент начала турнира, Кудерметова 46 я, а Марта 99-я ?
    Всё в руках Марты завтра!. Главная её соперница, это она сама!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 19:00
    +8
    Oleksandr Kelym, 11.01.2021 18:32
    Черговий безбарвний матч сірої миші українського тенісу...
    Елементарні найпростіші м*ячі - то в сітку, то в аут !
    Кудерметова так само бездарна - але всеж трохи стійкіша психологічно: Світоліна любе попатякати про роботу з психологом - але де результат тієї роботи? По крайній мірі на корті не видно...
    Я вам немного напомню про её результат!
    Это нахождение Элины в 10 ке лучших теннисистов мира уже 4 й год подряд!
    Она находится в тройке самых стабильных теннисисток мира из первой десятки!
    Куда там "серенькой мышке" Свитолиной, да наших диванных экспертов, правда?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.01.2021 18:46
    +8
    Нормально грала Еліна. Не феєрично, але і без провалів. Є таке поняття, як незручний суперник. Сьогодні було саме це. По крайній мірі в Марти появились хоч незначні, але шанси на фінал, бо зі Світоліною це був би матч в одні ворота, як і у всіх українок в матчах проти Еліни. Марті звичайно цей гіпотетичний фінал набагато потрібнішій, ніж Еліні, яка в тенісі вже виграла все окрім ТВШ. Так що вболіваємо завтра за Мартусю, а Елі відновитись і добре зіграти на АО
    AleksMih
      AleksMih, 11.01.2021 17:44
    +8
    Аукнулся взад в том числе и деньгами откровенно слитый и ненужный матч на приснопамятном позапрошлогоднем кубке кремля , что это был слив понимали все, однажды даже эксспонсор Юра в интервью как-то нечаянно об этом проболтался, но после него у Кудерметовой появилась слабая надежда на превосходство, теперь это твердая уверенность. Но поведение семейки Кудерметовых - папик-хоккеист подхлопывал перед подбросом Свитолиной на подачу даже на решающем тайбрейке - это натуральное скотство, эмоциональной Марте надо быть готовой к таким гадостям.
    Vladlen
      Vladlen, 11.01.2021 17:12
    +8
    Как хорошо Элина провела 1 сет, и так безобразно 2 следующих. Апофеозом игры был тайбрейк, не одной хорошей первой подачи и такие детские ошибки на приеме. Все таки со второй подачей надо что то делать или прогресса больше не будет.